این مورد برای Keisha لنس کف


Keisha Lance Bottoms in front of a drawing of the American flag and text that says, "2020 Veepstakes."
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Paras گریفین/گتی ایماژ برای ذات است.

این یک قسط از Veepstakesتخته سنگ سری که جو بایدن باید انتخاب خود را به عنوان همسر در حال اجرا.

در ماه نوامبر گذشته در یک مصاحبه در سی ان ان سناتور. ctq تاسف استانداردهای دوگانه او را دیدم در مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. نه او و نه شخص او زن سناتورها را ساخته اند آن را به بحث با کوچک رزومه پیت Buttigieg سپس شهردار ایندیانا چهارم بزرگترین شهرستان, Klobuchar گفت. او با اشاره به مداوم جنسيت اختلاف در سیاست: مردانی که اجرا برای دفتر در نظر گرفته در رهبری خود را بالقوه مهم نیست که چقدر جوان و بی تجربه آنها ممکن است در حالی که زنان معمولا برای نشان دادن قوی تاریخچه مربوطه از تجربه و تخصص را قبل از آنها جدی گرفته شود به عنوان نامزد برای دفتر اجرایی.

دموکراتیک اولیه به پایان رسید و با متنوع ترین گروه از داوطلبان در تاریخ محدودتر هم بودن را به یک مسابقه بین دو نوری فاجعه است که جو بایدن تلاش برای کاهش توسط امیدوار کننده به معرفی یک زن به عنوان معاون رئیس جمهور. اگر یک چیز خوب است به آمده از این رنگ ورو رفته, tokenizing تلاش برای دادن یک زن دوم حسابداری در دولت او ممکن است آن را کاهش و مانع ورود برای قادر به زنان در سیاست است. (بالا بردن مانع برای بلند پروازانه مردان جوان می شده اند بهتر نتیجه اما در اینجا ما هستند.) در هفته های اخیر به عنوان بایدن کمپین اتحاد ظاهرا در حال گسترش است آن لیست کوتاه شامل بیشتر از زنان سیاه پوست, چند سیاستمدارانی که قبلا بوده است صرفنظر ملی ویژه پیدا کرده اند خود را در راه خود را. با چند تا سیاه در حد معمول از آن نامزد منبع خود را veeps—فرمانداری سنا صندلی—این بایدن کمپین تا به حال به گسترش آن مناظر را شامل برخی از افرادی که ممکن است در غیر این صورت بدست نظر است.

این را ندارد بایدن را gambit هر شرافتمند. اگر بایدن بود و واقعا می خواستم برای بهبود این خط لوله برای زنان به دنبال کار و کمک به آمریکایی ها استفاده می شود برای دیدن زنان در اتهام او می توانست بی سر و صدا انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا بدون showboating هیاهو. در حال حاضر هر کاری که باعث می شود بلیط را حتی شدیدتر اتهامات بودن سزاوار “تنوع استخدام” از او می خواهم که اگر او تا به حال تحویل داده شده است به عنوان داشتن یک وعده انتخاباتی. با کاهش ارزش از نمایندگی سیاسی به یک ایدئولوژی خنثی حیله بایدن بالا تصویر خود را در هزینه های آینده خود را معاون رئیس جمهور است.

در هر دو مسائل کف ثابت شده است که خودش قادر به بسیاری از چیزها بایدن است نیست.

اما من پرت شدن! اجازه دهید بحث در مورد پوشش نقره ای. یکی از این زنان در حال حاضر در حال بررسی بود که در بایدن اصلی کوتاه است آتلانتا شهردار Keisha لنس کف سابق عضو شورای شهرستان و قاضی چه کسی را شایسته انتخاب برای معاون رئیس جمهور. کف یکی از چندین آمریکا شهرداران و فرمانداران که به دست آورده ایم آستین ، مکان های رسانه ملی در پوشش پر کردن خلاء ناشی کاخ سفید را فقدان رهبری در طول COVID-19 همه گیر و مداوم علیه نژادپرستانه و خشونت پلیس. به عنوان شهردار کف به اجرا دستورالعمل های دقیق برای جلوگیری از ویروسی انتقال در آتلانتا حتی به رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ شروع بازگشایی گرجستان در حالی که نرخ ابتلا به عفونت شد و هنوز هم بالا رفتن. او نیز حضور توانمند در ملی گفتگو در مورد خشونت پلیس. در طیف گسترده ای از انجمن ها از جمله خیابان کنجد‘s ویژه سی ان ان در تظاهرات نیویورک تایمز نظر صفحه و اپرا برای تاون هال در نژاد پرستی—کف تحویل شخصی و پرشور تجزیه و تحلیل از زمان جنبش برای زندگی و مشکلات با پلیس.

در هر دو مسائل کف ثابت شده است که خودش قادر به بسیاری از چیزها بایدن است. در ظاهر عمومی او چه بایدن می خواهد و شاید استفاده می شود اما نیست: یک فوتی و فوری و کاریزماتیک کردن کاف بلندگو. او قادر به صحبت می کنند به چالش ها و فرصت ها از این لحظه با وضوح فروتنی و گرما. بایدن مستعد ابتلا به, مشکوک, unprompted خود تسبیح است و به ندرت به پایان رسید یک قطار از فکر. او می تواند نگه دارید تا واقعی سیاست های او به تصویب رسید از جمله از بین بردن پول نقد اوراق قرضه برای جرایم غیر خشونت آمیز به عنوان مدل های ملی برای عدالت کیفری اصلاحات. بایدن در مورد به عنوان به دور از مترقی اصلاح طلب به عنوان شما را در حزب دموکرات است. بایدن نشده است به طور مستقیم پاسخگو به یک حوزه از سال 2008 اما به عنوان یک زمان انتخاب رسمی کف بسیار اخیر رکورد قاطع رهبری برای رای دهندگان به قاضی—هر دو خوب مثل او سریع پاسخ های اخیر نمونه ای از خشونت پلیس و بد مانند آنچه که ترقی خواهان باید تلقی خود را ناکافی حفاظت از آتلانتا ساکنان آواره gentrification.

پایین است که هیچ حمله شورشیان; مانند بایدن او کاملا جاسازی شده در دموکراتیک استقرار—تا آنجا که او به تازگی به نام صندلی کمیته ملی حزب دموکرات پلت فرم پیش نویس کمیته. در مسابقه او شعارهای اگر قلبی و فوری تر است اندازه گیری سیاستمدار از شبه نظامی فعال هستند. هر چند او تنها 50 راه او در مورد مذاکرات بایدن و مسابقه است که در خط با جهان بینی از یک نسل قدیمی تر در تقابل با بسیاری از مترقی خوانش از موضوع است. “من نمی دانم که او شخصا در زمان, اما من می دانستم که قلب خود را,” او گفت: لس آنجلس تایمز از او حمایت اولیه برای بایدن. “آنچه که قابل توجه ترین به من … این است که او یک مرد سفید مایل به ایستادن در کنار و پشت سر یک مرد سیاه و سفید برای کمک به کشور ما است.” این استدلال—بیشتر در رابطه با بایدن به باورهای شخصی و روابط نسبت با سیاست پلت فرم و رهبری رکورد نادیده نژادپرستی نظاممند صدها هزار نفر از آمریکایی ها شده اند معترض در خیابان ها.

هنوز کف’ واقعی ضبط بر روی نژادی عدالت است موثر تر از این بدون زرق و برق اظهارات. در علاوه بر این به گام در عدالت کیفری اصلاحات او حاضر اجازه می دهد تا مهاجرت و گمرک به ادامه بازداشت مهاجران در آتلانتا زندان است. در حالی که بایدن است از اینجا تماس برای اطلاعات بیشتر پلیس آموزش کف اذعان دارد که نژاد پرستی فراتر از برنامه های درسی. “من فکر نمی کنم که ما می توانیم در خارج-آموزش راه ما به عنوان یک کشور که در آن ما هستند و چگونه ما مشاهده مسابقه,” او گفت: در سی ان ان تاون هال. در ژوئن 11, او با تشکیل یک جدید هیئت مشاوران پلیس در استفاده از زور و از آنها خواست تا برای ارائه اولیه اصلاحات در سیاست توصیه در عرض دو هفته. و هر چند کف در زمان برخی سزاوار گرما برای سرزنش معترضان بودند که آسیب رساندن به اموال او می آید با احتیاط راستش به عنوان دختر یک مرد که صرف زمان قفل شده است و به او اشاره کرد که در کنفرانس مطبوعاتی, مادر و دختر, کودکان, که او می داند که می تواند به طور نامتناسبی به احتمال زیاد صدمه اگر پلیس آنها را در نزدیکی به غیر قانونی اعتراض.

اما مهم ترین دلیل پایین را عالی معاون رئیس جمهور هیچ ربطی به او و همه چیز را با بایدن. این نامزد انتخابات ریاست جمهوری واکنش نشان نمی دهند و به گفته او اشتباه است. هنگامی که در مواجهه با رفتار بد از گذشته خود و فشرده برای انجام بهتر بایدن معمولا دونفره با defensiveness نیمه حقایق و خشم و سرزنش است. پایین است و به خوبی موقعیت گذشته که پوسته از خودپسندی و خوب بکار بردن برخی از تاثیر واقعی. او ثابت شده است از وفاداری او به یمن و با حمایت او را زودتر و قبل از دموکراتیک ترین مقامات برداشت تا به حال نامزد به طوری که او ممکن است بیشتر احتمال دارد به گوش دادن به او. او سیاست به نظر می رسد کمی به سمت چپ بایدن اما او هنوز هم می بیند او به عنوان یک ایدئولوژیک نظیر. به حدی که یک معاون رئیس جمهور می تواند او را تحت تاثیر قرار دولت را گسترده تر سیاست را در دستور کار خود به عنوان بسیاری از ترقی خواهان امیدوارم که veep به چپ بایدن ممکن است کف بهتری شات در حال شنیده از برخی نامزدهای دیگر در لیست.

کف در ضمن ستایش شده است برای باز کردن تفکر و تمایل به یادگیری. “هنگامی که طرفداران برای اولین بار شروع به صحبت کردن در مورد [وثيقه اوراق قرضه اصلاحات] او آشنا نبود با آن” حقوق مدنی وکیل تیفانی رابرتز که co-صندلی کف’ کمیسیون عدالت کیفری اصلاحات گفت: آتلانتا مجله سال گذشته است. “زمانی که او آموخته است که بیشتر او پذیرای اجرای آن است.” با بایدن پیشرو بلیط, بهترین ترقی خواهان می تواند برای یک معاون رئیس جمهور است که گوش خود را, و که مایل به قرض دادن به آنها خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>