در مورد میشل اوباما برای معاون رئیس جمهور


Michelle Obama in front of a 2020 Veepstakes badge.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس مارتین Sylvest/Ritzau Scanpix/خبرگزاری گتی ایماژ.

این یک قسط از Veepstakesتخته سنگ سری که جو بایدن باید انتخاب خود را به عنوان همسر در حال اجرا.

فقط آن را به حرکت از راه: گرفتن میشل اوباما برای اجرا به معاون رئیس جمهور یک رویا لوله. این بانوی اول سابق رکورد پر فروش ترین نویسنده و تحسین ترین زن در ایالات متحده بارها و بارها گفت که او نمی خواهید برای اجرا به بالاتر ، سال گذشته اوباما گفت که وجود دارد “صفر” شانس او را برای رئيس جمهور اجرا شود. قبل از آن, او می گفت: از آرمان های سیاسی “نه, نه, نه رفتن به آن را انجام دهد” “این فقط برای من نیست” و “این چیزی است که من علاقه مند هستم و یا این کار را انجام داد. تا کنون.”

بنابراین هیچ میشل اوباما در حال رفتن به در حال اجرا برای دفتر سیاسی.

که گفت: این امر به وضوح می تواند بهترین برای سایر نقاط کشور اگر میشل اوباما را برای رئيس جمهور اجرا و یا در حال حاضر که جو بایدن در حال رفتن به حزب دموکرات نامزد—معاون رئیس جمهور در سال 2020 است.

این مورد برای میشل اوباما نامزدی ملی بوده است فوق العاده ساده است. اگر شما فکر می کنم که محبوب ترین و داوطلبان واجد شرایط با وسیع ترین درخواست تجدید نظر هستند likeliest برای پیروزی در انتخابات باید شما می خواهید او را در دموکراتیک بلیط. بیشترین انتقادی در این سال اگر شما واقعا بر این باورند که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک وجودی خطر برای دموکراسی آمریکایی و سلامت, رفاه اقتصادی و زندگی مردم در این کشور—به عنوان چهار سال گذشته ثابت کرده اند و به عنوان بسیاری از ترقی خواهان ادعا به این باور — سپس شما باید می خواهید بلیط شامل نامزد است که به احتمال زیاد برای جلوگیری از او را از برنده شدن در چهار سال دیگر در دفتر. میشل اوباما این است که فرد.

یکی از دلایل اوباما داده است برای کاهش, برای اجرای, برای بالاتر است که skillset او نشان داد به مردم, در طول و پس از او هشت سال در کاخ سفید نباید به طور خودکار واجد شرایط او برای این کار است. “فقط به خاطر من به یک سخنرانی خوب من هوشمند و هوشمند به این معنا نیست من باید رئیس جمهور بعدی” اوباما گفت: دو سال پیش با اشاره به جشن 2016 دموکراتیک ملی کنوانسیون گفتار. “این که چگونه ما باید به انتخاب رئیس جمهور.”

درست است که او را به یک سخنرانی خوب و این هم درست است که دادن یک سخنرانی خوب نباید به طور خودکار واجد شرایط کسی به رئیس جمهور شود. (هر چند آن را گاهی اوقات می تواند راه اندازی قوی نامزدها به ملی کانون توجه است.) این demurring مفهوم که او نیست در غیر این صورت واجد شرایط هر چند مضحک است.

مانند هیلاری و بیل کلینتون—منهای رنگ پریده عمومی داخلی سایکودراما—میشل و باراک اوباما بودند فکری و حرفه ای همسالان. باراک اوباما اتفاق افتاده است فقط به ترجیح می دهند که یکی در پیش زمینه هنگامی که آن را به سیاست آمد. بر خلاف هیلاری کلینتون و تقریبا قطعا مطلع هیلاری مراقبت های بهداشتی, تجربه, میشل اوباما نگه داشته و او را سیاست رسمی و وظایف به عنوان اولین بانوی محیط تمرکز بر مشخصات بالا و موفق کمپین سلامت عمومی (و اجتناب از راست اغلب نژادپرستانه تلاش برای اهریمن جلوه دادن خود). قبل از آن او کار می کرد برای سالها به عنوان یک مدیر اجرایی در آمریکا, بیمارستان, توسعه محله, توسعه و داوطلب استخدام برنامه برای کمک به جوامع محروم. این به نظر می رسد تجربه مفید برای یک رهبر را در بدترین بحران بهداشت عمومی در 100 سال به خصوص در طول یک بیماری همه گیر است که با داشتن یک مخربی بر سلامت مردم در حال حاضر به حاشیه رانده شده سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع است.

پیش از آن در زندگی خود اوباما با استفاده از زمان خود را در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد به مدافع برای افزایش کارکنان و تنوع در حالی که انجام داوطلبانه خدمات حقوقی برای مردم رو مسکن, ناامنی, سپس به شهرستان و دولت و در نهایت مدیر شیکاگو غیر انتفاعی است که کار را برای الهام بخشیدن به افراد جوان برای ورود به خدمات عمومی. این به نظر می رسد تجربه مفید برای یک رهبر را در یک زمان ممکن است دیر شده حساب بیش از چگونه نژادپرستی نظاممند شده و نابرابری در تقریبا در هر بخش از جامعه آمریکا است.

پس از هشت سال در کاخ سفید در کنار یک رئیس جمهور میشل اوباما نوشت: خاطرات است که تا به حال شکستن رکورد فروش و تولید یک فیلم مستند برنده جایزه اسکار. از همه مهمتر او با تاسیس یک رای دهندگان ثبت نام ابتکار است که در حال حاضر رسیدن به صدها نفر از هزاران نفر از رای دهندگان بالقوه. این به نظر می رسد تجربه مفید به هنگام مواجهه با یک نسل حمله به رأی است.

در حالی که میشل اوباما بسیار خوبی آماده شده بود و رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور—به خصوص در حال حاضر—بزرگترین چیزی که نامزدی وی را برای رفتن آن است که او می خواهم هر بلیط مردها را به نفع خود. وجود ندارد بسیار رای گیری در, میشل اوباما به عنوان یک سیاستمدار و احتمالا به این دلیل او شده است بنابراین روشن است که او هرگز می خواهد به یکی. چه داده های محدود وجود دارد اما بسیار روشن است. در یک نظرسنجی CBS در 64 درصد از پاسخ دهندگان دموکرات گفت که می خواهم اوباما در بایدن بلیط اگر او مایل به انجام آن است. این تعداد در مقایسه مطلوب به پیشرو واقعی نامزدها.

در رابطه با کسانی دیگر رقبای هوشمند تحلیلگران مثل همکار من کریستینا Cauterucci اند استدلال می کنند که به طور مداوم با تمرکز بر همسران نر رهبران سیاسی برای رهبری ملی undersells نامزدهای مستقل با جاه طلبی های سیاسی و خفه خونی جدید است. که ممکن است برای یک رشته خاص—درست باشد. اما ما فقط برگزار دموکراتیک اولیه است که در آن چهار نامزد پیشرو به ترتيب 77 ساله سفید مرد 78 ساله سفید مرد 71 ساله زن سفید نزدیک پس از 78 سال ، در همان انتخابات به کسانی رای دهندگان تصمیم گرفتند برای نزدیکترین ممکن است نامزد آنها تا به حال برای ترمیم به اوباما در انتخابات ریاست جمهوری. داده و نتایج آن شاید آن را به ارزش مشرف به عنوان یک اعتصاب در برابر او که این, قدرتمند, محبوب و درخشان 56 ساله سیاه زن اتفاق می افتد به ازدواج شده است به یک رئیس جمهور قبلی و پذیرش آن به عنوان یک دارایی.

دوباره رای گیری نشان می دهد که او ایستاده خواهد بود یک دارایی بزرگ برای هر بلیط. در حالی که شخصیت همیشه محبوب تر زمانی که آنها در حال اجرا برای دفتر—درخواست هیلاری کلینتون—مردم باید در واکنش بهتر به فرضی میشل اوباما نامزدی از بسیاری از دیگران. برای مثال یک Axios و SurveyMonkey نظرسنجی از اکتبر گذشته تا به حال میشل اوباما ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 55-42 در میان رأی دهندگان ثبت نام شده در ریاست جمهوری فرضی مسابقه. این 13 نقطه سرب پیشی گرفته بایدن 9-نقطه سر به سر و حاشیه و 2-نقطه تفاوت سن. الیزابت وارن—یکی از زمان برترین رقیب برای VP حافظه—که در همان نظرسنجی. اوباما شخصی favorability در این نظرسنجی بود plus-31. که در مقایسه با منفی-6 وارن و منفی-2 به صورت بایدن در نظرسنجی های اخیر.

این درست است که بایدن در حال حاضر آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن به طور متوسط حدود نه امتیاز. اما چهار ماه تا انتخابات بیش از زمان کافی برای مغلوب ساختن پیشی جستن vincibility و یا معاون رئیس جمهور سابق ذاتی آسیب پذیری برای شروع به آشکار در مسابقه در راه است که می تواند منجر به شکست. داشتن محبوب ترین ممکن است نامزد—میشل اوباما—در بلیط یکی از راه های به واقع اطمینان حاصل شود ممکن است بهترین شانس از دست دادن ندارد به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان یکی از ایالت میشیگان نماینده آن “اگر او قرار می دهد میشل در بلیط همه معلوم است.”

آمریکایی ها البته نه به عنوان میشل اوباما نامزدی و او در حال حاضر با توجه بیش از هر کسی می تواند منطقی انتظار می رود به عنوان بخشی از تاریخی و باور نکردنی خدمات عمومی. هنوز هم این واقعیت است که او نمیخواهد این کار باعث می شود او حتی بیشتر واجد شرایط برای آن است. این یک کلیشه است که هر کسی که می خواهد رئیس جمهور بد به اندازه کافی به انجام آنچه لازم است را به نفع خود نمی توان اعتماد کرد با این کار. پس از چهار سال از رئيس جمهور که بیشتر می خواستم غنایم ریاست جمهوری بود و حداقل اعتماد به آن در مقابل نوع فرد در اتاق تنها چیزی است که این کشور نیاز دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>