این مورد برای استیسی آبرامز برای معاون رئیس جمهور


Abrams in a pale blue blazer appears over a backdrop of red stripes and a blue "2020 VEEP STAKES 2020" badge.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس جسیکا McGowan/گتی ایماژ.

این یک قسط از Veepstakesتخته سنگ سری که جو بایدن باید انتخاب خود را به عنوان همسر در حال اجرا.

استیسی آبرامز زیادی برای رفتن او به عنوان یک چهره عمومی اما در مورد جو بایدن به او دموکراتیک معاون ریاست جمهوری نامزد از همه گزینه های بسیاری از او موجود است به او آغاز می شود و به پایان می رسد با دو عدد. این اولین بار است که 60 است که در صد از شهروندان در گرجستان که با توجه به اداره آمار کنونی جمعیت بررسی رای در انتخابات 2016. شماره دوم نیز 60, و آن را, درصد از شهروندان در گرجستان که رای دادند در طول سال 2018 انتخابات. که یک دورۀ دو سال است و یک حکومت ایالات متحده سیاست است که میزان مشارکت در طول دورۀ دو سال به خصوص در میان دموکرات ها و nonwhite رای دهندگان بسیار کمتر از آن است که ریاست جمهوری است که تصمیم گرفت. اما با استیسی آبرامز در انتخابات در گرجستان فرمانداری نژاد که آهن واضح نیست صادق است. (به طور کلی مشارکت در سال 2018 در سراسر کشور بود 49 درصد).

آبرامز در نهایت خود را از دست نژاد در برابر جمهوری خواه برایان کمپ توسط یک 55,000 رای 1.4 درصد نقطه حاشیه. اما او مشغول به کار بود در برابر برخی از جدی headwinds: برای یک, اگر او تا به حال برنده او می شده اند برای اولین بار زن به عنوان فرماندار در تاریخ ایالات متحده است. دیگر کمپ شد نه تنها نامزد جمهوری خواه برای فرماندار به عنوان وقت گرجستان, وزیر امور خارجه, سرپرست آن انتخابات, و او تا به حال صرف قبلی چندین سال اجرای انواع نظرسنجی سایت تعطیلی ثبت نام تصفیه و مستعد خطا “حمایت” در برابر “تقلب انتخابات” که اثر تجمعی از محرومیت کم درآمد رای دهندگان و رای دهندگان از رنگ. همچنین گرجستان Georgia; قبلی دموکرات فرمانداری نامزد وجود دارد یک مرد سفید خود را از دست داد مسابقه با 8 امتیاز. آبرامز رو 900,000 رای بیشتر از او.

وجود دارد تعدادی از دلایل می تواند نقطه به نقطه به توضیح دهید که چگونه آبرامز رو 68 درصد رای بیشتر از هر گرجستان دموکرات در تاریخ است. او چشمگیر رزومه داشتن ساخته شده راه خود را از شش خواهر و برادر خانواده در گولفپرت می سی سی پی به دانشکده حقوق دانشگاه ییل, پس از برنده شدن در یک جلسه رای گیری برای تبدیل شدن به رهبر اقلیت از گرجستان مقننه در سن 38. او حضور عمومی است که هر دو معتبر و disarmingly درس خوان—دیدن این ظاهر زندگی می کنند با MSNBC میزبان Chris Hayes, که در آن او را مجذوب خود مخاطب در حالی که adeptly توضیح هر دو برابری طلب چشم انداز جنبش دموکراتیک ساختمان و سمت حرفه ای نوشتن عاشقانه پلیسی تحت نام قلم (!). او همچنین موفق به قرار دادن با هم یک پلت فرم است که با موفقیت متعادل منافع چپی و فقط برنده normies و دریافت تاییدیه اولیه از هر دو برنی ساندرز و هیلاری کلینتون.

اما آنچه در مجموعه آبرامز از هم جدا حتی از دیگر 2018 overperformers مانند Beto o’rourke—و آنچه باعث می شود او را یک انتخاب ایده آل برای بایدن به بالا بردن به یک موقعیت مرکزی دموکراتیک قدرت بود که او تاسیس و فرار یک سازمان به نام جدید گرجستان پروژه. که گروه زد عمومی-کمپین اطلاعات در مورد رای گیری حقوق و احکام کمپ را سرکوب تاکتیک در دادگاه و ثبت نام بیش از 200 ، 000 رای دهندگان.* آبرامز از تاسیس مشابه سازمان ملی به نام مبارزه عادلانه. LeBron James به تازگی اعلام کرد که او تاسیس خواهد شد همکاری با مبارزه عادلانه و در یک تخته سنگ قطعه مورد موضوع حقوق مدنی وکیل پری گراسمن توضیح داد که چنین کاری ضروری است برای دستیابی به هر یک از اهداف دنبال شده توسط معترضان که بایدن خواهد بود ظاهرا در تلاش برای تجدید نظر به چیدن یک همسر در حال اجرا مانند آبرامز. اگر چنین حرکت است به بیش از tokenism آن را باید شامل یک شکل خواهد شد که نه تنها نمادین نشان دهنده جوان و/یا سیاه و سفید و دموکرات ها اما اساسا فعال خود را نوپای انتخاباتی قدرت گرفتن آنها ثبت شده و انگیزه آنها را برای رای دادن و کمک به آنها در غلبه بر سیستمیک موانع قانونی است که طراحی شده است برای جلوگیری از آنها را از انجام این کار.

آبرامز بیش از هر زمان دیگر دموکرات نشان داده است که او می تواند انجام دهد; و این که او تصمیم به انجام چنین کاری به جای در حال اجرا برای کنگره به تجمع بیشتر مرسوم مدارک یک قدرت او VP نامزدی نه یک ضعف. همچنین شایان ذکر است با توجه بایدن سن و گاه به گاه نگرش نسبت به حقایق است که آبرامز است و نه فقط شناخته شده برای کار خود را در کنار عمومی مواجه و از جمله سازماندهی اما برای او فرمان از جزئیات. نیویورکر مشخصات به نقل از گرجستان دموکراتیک همکار تماس با او و “Google” برای توانایی خود را برای پاسخ به سوالات فنی کردن کاف در حالی که یک قطعه هم پشتیبانی شده توسط گزارش از سال 2011 توصیف او به عنوان داشتن اصل ذخیره گرجستان اکثریت جمهوری خواه از خود را با به دست آوردن یک تحلیل از اصلاحات مالیاتی طرح نشان داد که این امر افزایش مالیات بر 82 درصد از ساکنان. در حالی که این درست است که آبرامز کار نکرده در سطح فدرال آن را به عنوان اگر او تا به حال هرگز به مقابله با سمت عملی از سیاست—و در حالی که “تجربه سوال” ممکن است وابسته اگر او در نظر گرفته به عنوان همسر در حال اجرا برای, اجازه دهید بگویم پیت Buttigieg واقعا وجود دارد بسیار کم خطر است که دولت از 47 سال District of Columbia جانباز جو بایدن رنج می برند کمبود کمربندی خودی دانش است.

رفتن با مواضع سیاست در موضوعاتی مانند “مدیکر برای همه” آبرامز نمی واجد شرایط به عنوان یک چپ او را بیشتر در حد متوسط و حتی از الیزابت وارن یکی دیگر از جزئیات گرا سیاستمدار در کنار آنها او را اغلب مورد بحث است. اما آنچه او سهام با چپ و وجه تمایز او از نسل رهبران دموکرات که قبل از او است و عدم تمایل به قبول پارامترهای سیاست آمریکا به آنها به ارث رسیده از دوران ریگان, به زحمت در یک جهان که در آن کم nonwhite مردم در انتخابات و جمهوری خواه obstructionism هستند bemoaned اما هرگز خطاب. بایدن در تلاش برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توسط شخصا تجسم یک مجموعه ای از ارزش های برگزار شده مشترک توسط هر دو جوان چپگرا و میانه رو. آبرامز در طلب آن است و این همان “وحدت” روح اما نه تنها به آن: او همچنین می خواهد به گسترش زمین بازی سیاست آمریکا و به اجرا درآوردن آن ادعا قوانین به طوری که جایگزین وجود دارد برای سفید-ملی اقلیت حکومت علاوه بر انتخاب یک کمتر نژادپرستانه ، او نشان دهنده امکان فراگیر دموکراسی نه فقط به حرف بلکه به عنوان ماده ای که بیش از هر کنگره رزومه خط مورد چیزی است که یک بایدن دولت باید نه فقط به نفع خود اما برای تحقق تاریخی خود را بالقوه است.

اصلاح 8 ژوئیه سال 2020: این پست در اصل misstated که جدید گرجستان, پروژه تا به حال تبدیل شدن به مبارزه عادلانه آنها جداگانه سازمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>