CDC شده است در کاهش مداوم. ما فقط در نهایت متوجه است.


CDC headquarters

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از جیمز Gathany مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری/ویکی پدیا.

هیئت مدیره بازی همه گیر احتمالا بهترین انتخاب برای کسانی که به دنبال یک بیت از فرار از واقعیات در حالی که روی زمین افتاده اما اگر شما می خواهید سعی کنید دست خود را در صرفه جویی در جهان از شیوع یک بیماری کشنده, راه اندازی نقشه و قرار دادن شخصیت خود را—دانشمند تحقیقات تکنسین قرنطینه متخصص در نقطه شروع: آتلانتا خانه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. که در آن دیگری می تواند احتمالا خانه پایه ؟ پس از مدت کوتاهی پس از پایان جنگ جهانی دوم CDC در آتلانتا بوده است axis mundi از بیماری های عفونی در جهان سر و گردن بالاتر از سایر ملی آژانس بهداشت عمومی. و در عین حال در حال حاضر که یک بیماری همه گیر در واقع زده ایالات متحده نیروی کامل CDC به نظر می رسد گیج—bumbling, cowed و بالاتر از همه سکوت. جانباز علم و سلامت روزنامه نگاران خراشیده شده توسط CDC را فقدان رهبری در نوعی بحران در آن متولد شد و به مبارزه با. به عنوان یکی گفت: به CDC سر رابرت Redfield در اوایل ماه گذشته: “شما نامرئی در حال حاضر ، آژانس خود را نامرئی است.”

مشکلات در CDC اجرای بسیار عمیق تر از این bungled rollout از coronavirus کیت های آزمایش و یا درهم و برهم روش که منجر به آلوده labs. به عنوان جدی این اشتباهات (و بهداشت عمومی عواقب) هستند آنها نه تنها دلایلی که CDC شهرت گرفته است چنین بی مهابا جست و خیز کردن. گاهی اوقات سخت برای دیدن جنگل آتش برای سوزاندن درخت اما سقوط CDC بخشی از روند گسترده تر از استثنایی جهان پیشرو آمریکایی سازمان abdicating خود را برجسته موقعیت. CDC نیست حتی مثال اول.

کمی بیش از یک سال پیش اداره هوانوردی فدرال بود که این سازمان در بحران است. پس از دو بالا مشخصات هواپیما, سقوط یک عامل اصلی بوئینگ هواپیما 737 Max به نظر می رسید نا امن برای پرواز. اما FAA مشهور ترین آژانس در این سیاره برای حصول اطمینان از ایمنی هواپیمایی بود آهسته و به ظاهر تمایلی به زمین هواپیما. ایتالیا و لهستان عمان و اساسا هر کشور دیگر در سراسر جهان به حالت تعلیق پروازها از 737 Max FAA تلاش برای اطمینان دادن به مردم که 737 هواپیما کاملا امن است. سرپرست مدیر FAA اعلام کرد که این آژانس را بررسی گسترده پیدا کرده بود “هیچ سیستماتیک مسائل مربوط به عملکرد و … هیچ پایه و اساس و به منظور پایه این هواپیما.” بر خلاف هر دیگر هواپیمایی تنظیم کننده در سراسر جهان FAA به ظاهر کور به یک مسئله ایمنی. یک بررسی داغدار توسط یک کمیته مجلس اعلام کرد که آژانس تا به حال “شکست خورده در آن وظیفه” است و نظارت آن از بوئینگ بود “به شدت ناکافی است.” اما هیچ چیز در مقایسه با آنچه بوئینگ خود کارکنان شد و گفت پشت رگولاتور برگشت: “این هواپیما طراحی شده است توسط دلقک ها, که به نوبه خود تحت نظارت میمون ها” نوشت. افتضاح بود یک نشانه روشن است که این سازمان دیگر نمی تواند با اتکا به hard-nosed گیری تاسیس در مهندسی شواهد; سیاست, اقتصاد, صنعت, روابط, و یا برخی از ترکیب آن تا به حال ساختگی FAA علمی قضاوت.

این لغزش استانداردهای داشتن یک اثر واقعی در زندگی ما راست در حال حاضر.

گاهی اوقات یک سازمان نیست کاهش از اوج مانند یک ستاره در حال سقوط است اما شهرت خود را slouches ذره ذره نسبت به حد وسط. از اوایل دهه 1960 غذا و دارو شده است تصویب مواد مخدر و دستگاه های پزشکی بر اساس خود ایمنی و اثر بخشی—هدف علمی ارزیابی است که باعث می شود فواید و مضرات به بیماران معیار برای اینکه یک دارویی می تواند به بازار آمده است. اما در دو دهه گذشته این سازمان نشان داده است نشانه ای از تسلیم شدن بی طرفی تحت فشار سیاسی است. در اوایل 2000s, به عنوان مثال, FDA رهبری رد تصمیم رتبه آن-و-فایل دانشمندان قرار داده تا موانع محدود کردن بیش از حد فروش Plan B اورژانس پیشگیری از بارداری. به طور کلی اگر چه فشارهای خارجی باید به رهبری این سازمان به تصویب مشکوک مواد مخدر به جای مسدود کردن آنها. آن را به ندرت به عنوان دیدنی و جذاب به عنوان زمانی که رهبری overrules دانشمندان (به عنوان اتفاق افتاده است در سال 2016 با مواد مخدر برای دیستروفی عضلانی); به طور کلی آن را یک شل از استانداردهای پذیرش کمتر و کمتر پشتیبانی برای مبارزه با مواد مخدر ایمنی و اثر بخشی. “شده است وجود دارد تدریجی فرسایش شواهد و مدارک که مورد نیاز برای تایید FDA” نویسنده از یک مطالعه در مجله انجمن پزشکی آمریکا گفت: در اوایل این سال است.

این لغزش استانداردهای داشتن یک اثر واقعی بر روی زندگی ما در حال حاضر. حتی با توجه به نیاز به استراحت استاندارد خاصی در چهره coronavirus بحران FDA مواجه است (موجه) انتقاد برای اجازه دادن به بی اثر COVID-19 تست آنتی بادی در بازار بدون موشکافی کافی و برای اجازه استفاده از این رئیس جمهور مورد علاقه COVID درمان هیدروکسی کلروکین با اندک شواهد اثربخشی. “من درک می کنم تمایل به امید پیدا کردن, اما ما نیاز به شواهد بیشتری از این است که در حال حاضر در دسترس قبل از اینکه ما را تشویق به استفاده گسترده,” هشدار سابق FDA کمیسر مارگارت هامبورگ.

نه همه دولت آمریکا سازمان های بین المللی به رسمیت شناخته شده برای تعالی خود اما به آنهایی که مشترک زیادی دارند. تلاش آنها برای پایه تصمیم گیری های خود را در علمی یا مهندسی داده یا حداقل معیارهای عینی که کمی ترک اتاق تکان دادن برای دخالت های سیاسی است. آنها دعوت موشکافی; درجه بالایی از شفافیت آنها را نگه می دارد از خروج از استانداردهای خود را در پرواز. و بالاتر از همه آنها حفظ و پرورش یک استخر از پرسنل متخصص است که به عنوان خوبی یا بهتر از هر چیز یکی می توانید در بخش تجاری در مقیاس است که هیچ شرکت خصوصی همیشه می تواند امید برای مطابقت با. این ویژگی های که یک نهاد سالم به اندازه کافی برای مقاومت در برابر خرد کردن فشار سیاسی که خرس در بالای تمام سهام سازمان تنظیم مقررات.

در عین حال شفافیت است تحت حمله ظاهر در همه جا در دولت است. CDC ممنوع است دانشمندان آن را از صحبت کردن با روزنامه نگاران بدون ترخیص از ستاد. من تا به حال به FDA به دادگاه برای دریافت آن به انتشار برخی از اطلاعات اولیه در مورد آزمایشات بالینی—اطلاعاتی که خود اروپایی, خواهر, آژانس, EMA, منتشر شده, به عنوان یک ماده البته—deeming پرونده محرمانه است. خانه کارشناسان gainsaid توسط رهبری و یا حتی کاملا بی ربط به وظایف خود در حال منتقل کردن به بخش تجاری. FAA وابسته به کارکنان بوئینگ به تایید برای 737 Max به جای به طور مستقل تایید هواپیما ایمنی خود را. FDA وابستگی به تولید کنندگان آزمون به تایید صحت آن coronavirus آزمون بعید است به نتایج بسیار بهتری.

نیروهای وزن در این موسسات نیست جدید—CDC برای مثال یک سلیقه سیاسی علم در اواسط 1990s زمانی که کنگره عملکرد منع آژانس از تحصیل در رشته تفنگ خشونت به عنوان یک مشکل بهداشت عمومی. در دولت های قبلی کارشناسان با اشاره به امکان نشانه هایی که آژانس در حال از دست دادن راه خود را; از آغاز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تمسخر علم و شفافیت بیشتر عوارض خود را گرفته. ولی تنها متوجه آژانس ضعف هنگامی که یک بحران در آمد و در معرض ضعف آن.

مگر ما شکل از چگونه به معکوس این دوره از نهادی بیماری های دولتی که یک بار به عنوان مدل برای بقیه جهان ممکن است به زودی وارد عرصه هلند اداری حد وسط. که در آن نقطه وجود دارد نمی توان خیلی از چپ به سوگواری اگر فعالان در نهایت موفق به غرق شدن آنچه باقی می ماند که در ضرب المثلی وان حمام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>