CDC را آغاز کرده است آزمایش خون برای ایمنی در برابر coronavirus

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) آغاز شده است انجام آزمایش خون آن را می گوید کمک خواهد کرد که تعیین اگر یک فرد در معرض شده است به coronavirus حتی بدون نشان دادن علائم یک CDC گفته سخنگوی سیاسی.

این سرولوژی یا sero-نظرسنجی متفاوت از سواب بینی استفاده می شود برای تشخیص فعال موارد Covid-19. با تجزیه و تحلیل خون محققان قادر خواهد بود برای گفتن اگر یک فرد توسعه یافته برخی از آنتی بادی ها در خون نشان می دهد که آنها آلوده به ویروس و بهبود.

اگر یک فرد می تواند نشان داده شده است که توسعه آن حمایت در برابر عفونت مجدد آنها به طور بالقوه می تواند مجددا وارد جامعه و نیروی کار — در طول زمان هنگامی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها زندگی می کنند تحت دستور به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

این آزمون همچنین می تواند کمک به عطف به ماسبق جمع آوری اطلاعات در مورد چگونه گسترده این ویروس شده است. در غیاب گسترده تست تشخیصی بسیاری از افرادی که نشان داده اند که علائم را به سادگی گفته شده است به ماندن در خانه بدون دریافت یک تشخیص رسمی در حالی که بسیاری از مردم هرگز نمایش علائم در همه.

“ما فقط شروع به انجام آزمایش و ما گزارش را در این بسیار به سرعت” جو Bresee معاون حادثه مدیر CDC این بیماری همه گیر در پاسخ به خبرنگاران گفت. “ما فکر می کنم سرم مطالعات خواهد بود بسیار مهم است به درک چه مقدار واقعی از عفونت در جامعه است.”

با توجه به گزارش سلامت روزنامه نگاری خروجی آمار نظرسنجی را هدف سه گروه در سه مرحله: زندگی مردم در نقاط داغ از بیماری مانند نیویورک و سیاتل اما که نمی شد تشخیص داده شد; یک نمونه نماینده از زندگی مردم در سراسر کشور در مناطق با نرخ متفاوت از عفونت و مراقبت های بهداشتی کارگران است.

اولین مرحله در زندگی مردم در نقاط داغ در حال حاضر آغاز شده و پس از غذا و داروی آمریکا (FDA) اعطا اضطراری مجوز برای تست کیت در تاریخ 1 آوریل.

آزمون طراحی و توسعه توسط شرکت Cellex شامل یک سیخ زنی و می تواند در ارائه یک مطلب در 15 دقیقه. آزمون دیگر تولید کنندگان در حال تلاش برای استقرار آزمون خود را در ماه های آینده.

مرحله دوم از جمعیت ملی خواهد شد به احتمال زیاد در این تابستان و هیچ جدول زمانی در عین حال برای مرحله سوم از سلامت کارگران با توجه به آمار.

حدود 80 درصد از تایید Covid-19 موارد متناظر با خفیف تا متوسط علائم از جمله سرفه و تب و خستگی. بسیاری از موارد را نشان می دهد هیچ نشانه در همه — شاید 25 درصد از موارد با توجه به CDC — و بنابراین به احتمال زیاد تشخیص داده نشده اما بدون علامت مردم هنوز هم می تواند با تصویب این ویروس به دیگران که بیشتر در معرض خطر عوارض جدی است.

اما از آنجا که آن را دشوار است به تهیه تست های تشخیصی مردم در سراسر طیف — کسانی که احساس می کنید کاملا سالم و کسانی که با فرض علائم و حتی برخی با علایم جدی تر شده اند را تشویق به ماندن در خانه و دور از مردم و دور از بیمارستان که در آن عفونت می تواند گسترش و حتی بیشتر به سرعت در حال.

به همین دلیل یادگیری بیشتر در مورد دامنه کامل از این بیماری از جمله چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر آن را تجربه کرده و بهبود و مشخصات افرادی که نشد بیمار از ویروس می تواند کمک به محققان در درک بهتر این ویروس و چگونگی آن گسترش می یابد.

این آزمون همچنین می تواند کمک به مقامات بهتر آماده شدن برای آینده همه گیر پاسخ با توجه به آمار: “اگر آن شناخته شده است که درصد بالایی از مردم در جامعه شد و به احتمال زیاد آلوده هنگامی که این ویروس منتقل شده از طریق طول موج اول از عفونت پاسخ به عود بعد از آن ممکن است مناسب برای حفاظت از تنها در معرض خطر افراد مثلا.”

در زمانی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها مجبور به ماندن در خانه به منظور تصویب “اجتماعی فاصله” اقدامات بدانند که حفاظت در برابر این بیماری را گسترش می تواند اولین گام به سوی برخی از افراد در پشت کردن به جهان است.

به عنوان بورسی را Umair عرفان نوشته شده است, تست, مارس “کلید برای بازگشت به حالت عادی است.”

کسی که تا به حال ویروس بهبود و توسعه آنتی بادی و پروتئین — پروتئین ساخته شده در خون است که کمک به سیستم ایمنی بدن در شناسایی و خنثی کردن تهدیدات — ممکن است برخی از سطح از حفاظت در برابر آینده گسترش یافته است. این باعث می شود آنها را بسیار کمتر در معرض خطر آلوده شدن و یا پخش عفونت در هنگام لمس کردن سبد خرید در فروشگاه مواد غذایی آماده کردن غذا و یا بازدید از یک دوست به نام فقط برخی از فعالیت های روزمره در حال حاضر مانع coronavirus.

هنوز مشخص نیست که آیا آنتی بادی به این ویروس مرتبط با ایمنی به عنوان آنها را با ویروس های دیگر است.

اما در مصاحبه اخیر خود در نمایش روزانه, Dr. Anthony Fauci, ایالات متحده را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: کارشناسان در حال مطالعه بیماری احساس “واقعا اعتماد به نفس” است که بهبود بیماران خواهد شد که ایمنی در برابر Covid-19.

“اگر این ویروس عمل می کند مانند هر دیگر ویروس است که ما می دانیم هنگامی که شما آلوده, بهتر, پاک کردن ویروس, سپس شما باید ایمنی است که محافظت از شما در برابر عفونت مجدد,” او گفت:.

وجود دارد دیگر باز سوال مانند چه مدت است که ایمنی می تواند آخرین و اینکه برخی از افراد می تواند reinfected. همچنین هنوز شناخته نشده چگونه این ویروس جهش ژنتیکی; اگر آن جهش الگوهای آینه آنفلوانزا وجود دارد می تواند یک گونه جدید در هر سال ،

برخی از تحقیقات اولیه نیز نشان می دهد مکرر یا طولانی قرار گرفتن در معرض این ویروس ممکن است باعث عفونت های شدید. که باز می شود تا این سوال که آیا آنتی بادی می تواند به جلوگیری از عفونت از بزرگتر “دوز” ویروس — می گویند برای کارگران بیمارستان که بارها و بارها در معرض ویروس — و یا اینکه آیا آنها موثر تر در میان جمعیت عمومی است.

بدون راه روشن دانستن که خطری که در معرض خطر است و کسی که حامل ایمنی بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله اقدامات اولیه را به اثبات یک “کابوس سناریو” یکی از بیماری های عفونی محقق گفت: Vox.

CDC داده است هیچ نشانه ای که این دور از تست سرولوژی در حال انجام است با هدف نسبت به بازگشت مردم به نیروی کار است. هنوز هم این آنتی بادی ها ممکن است ارائه یک سرنخ مهم در مورد کسی که با خیال راحت می توانید از بازگشت به کار. این ممکن است به خصوص مهم در آزاد کردن مراقبت های بهداشتی کارگران در یک زمان است که بسیاری از بیمارستان ها و درمانگاه ها در مواجهه با کمبود نیروی انسانی با توجه به کوروناویروس.

بریتانیا دستور داده است تا 3.5 میلیون نفر از این آزمایشات و هر دو کشور ایتالیا و آلمان در نظر دارند تا با استفاده از آنها به شهروندان با ارائه “گواهینامه” نشان می دهد آنها می تواند بازگشت به جهان است.

به عنوان عرفان نوشته شده است تا به این تست نیست کامل:

سرولوژی با استفاده از سرم خون این بخش مایع خون به استثنای سلول ها و لخته شدن پروتئین است. حتی اگر SARS-CoV-2 نیست و به طور معمول در حال حاضر در خون و عفونت باعث می شود سلول های سفید خون به آنتی بادی پروتئین است که کمک به سیستم ایمنی بدن شناسایی ویروس ها و جلوگیری از آنها, و یا علامت گذاری سلول های آلوده برای تخریب.

اگر چه این پروتئین ها می توان تشخیص در خون و سرم خون می توانید آن را چند روز برای کسی که به این آنتی بادی پس از یک عفونت است. بنابراین یک تست سرولوژی نیست همیشه مفید برای پیدا کردن یک عفونت فعال — و می تواند عملکرد نادرست منفی نشان می دهد که کسی نیست که این ویروس زمانی که آنها در واقع انجام دهد. نتایج این آزمون نیز می تواند سختتر به تفسیر از نتایج شایع تر RT-PCR و آزمون های مورد استفاده برای تشخیص Covid-19 که تشخیص ویروس مواد ژنتیکی است.

به جای این آزمایشات می تواند یک ابزار غربالگری. محققان همچنین در حال مطالعه چگونه آنتی بادی می تواند جمع آوری شده به منظور درمان موارد فعلی از Covid-19; آنها به دنبال چگونه به استفاده از پلاسمای خون از بهبود بیماران ممکن است درمان اضطراری از زمان موارد است.

اما وجود دارد بسیاری از هشدارهای به عنوان عرفان اشاره می کند. وجود دارد کمبود لازم است تست مواد و تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان پزشکی انجام این تست است. نیز وجود دارد بسیاری از ناشناختهها در مورد چگونه ایمنی به این ویروس جدید توابع:

با خیال راحت به بازگشت به کار یک بیمار را به اطمینان حاصل شود که آنها را به ایمنی و که آنها دیگر گسترش ویروس. پس از یک تست سرولوژی تنها می تواند تایید سابق یک بیمار ممکن است هنوز نیاز اضافی RT-PCR test برای ایجاد دومی. است که آنها نیاز به تست مثبت برای ایمنی و منفی برای ویروس خود را.

SARS-CoV-2 نیز یک ویروس جدید محققان خاص نمی باشد چگونه ایمنی خواهد داشت. این ویروس می تواند جهش و رندر گذشته ایمنی بی اثر اگر چه دانشمندان دریافته اند که این جهش به آرامی نشان می دهد که حفاظت از گذشته عفونت است به احتمال زیاد موثر است در حالی که برای.

قرار دادن بیش از حد سهام در ایمنی بیش از حد می تواند ایجاد نوعی انگیزه ای برای تبدیل شدن به آلوده به منظور توسعه آنتی بادی که خواهد بود بسیار غیر مسئولانه در طول شیوع یک بیماری عفونی است که درباره آن بسیار است که هنوز هم ناشناخته است.

به جای عرفان استدلال می کند “بهترین استراتژی باقی می ماند و نه آلوده شدن در وهله اول و خرید زمان تا زمانی که محققان می توانند به توسعه و استقرار یک واکسن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>