CDC در حال حاضر توصیه می کند هر کس با استفاده از پارچه ماسک در

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت CDC است مشاوره است که هر فرد در آمریکا به پوشیدن ماسک های پارچه ای و یا به صورت پوشش در برخی از تنظیمات عمومی برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ماسک باید فرسوده “در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ” مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها CDC هدایت می خواند. ماسک ها به خصوص توصیه می شود در مناطقی که Covid-19 بیماری ناشی از SARS-CoV-2 coronavirus در حال گسترش است از فرد به فرد.

جدید ارشاد یک تغییر بزرگ برای دولت فدرال که قبلا کاهش یافته است از طریق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و جراح طور کلی توصیه می شود که بسیاری از مردم پوشیدن یک ماسک و تنها توصیه می شود آنها را برای کسانی که بیمار هستند و مردم مانند مراقبت های بهداشتی کارگران که اغلب در ارتباط برقرار کردن با بیمار است.

کاخ سفید توصیه بر اساس راهنمایی های جدید از CDC تنها برای تماس های مردم به استفاده از پارچه ماسک, از جمله, در خانه, انواع. هدایت داوطلبانه است و رئیس جمهور تهمت بلافاصله اضافه شده در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه که او نمی خواهد مطابق: “شما می توانید آن را انجام دهید. شما لازم نیست به آن را انجام دهد. من انتخاب به انجام آن نیست.”

توصیه می کند نه به این معنا نیست شما باید به بیرون رفتن و خرید یک پزشکی سنتی ، از آنجا که کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) از جمله ماسک برای پزشکان و پرستاران و کارشناسان توصیه می کنند که مردم نمی با استفاده از عرضه محدود از ماسک های پزشکی مانند فولاد ماسک و N95 ماسک برای خود و به جای ترک آن برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

در حالی که شواهد محدود است تحقیقات نشان می دهد که بیشتر استفاده از ماسک توسط بیشتر می تواند کمک به جلوگیری از گسترش Covid-19. برخی از مطالعات در خانواده ها و کالج ها “نشان می دهد سود ماسک” Raina مک اینتایر رئیس امنیت زیستی برنامه های تحقیقاتی در دانشگاه نیو ساوت ولز در سیدنی استرالیا به من گفت: “پس از آن خواهد بود و محتمل است که آنها نیز محافظت در کاهش شدت انتقال تنظیمات از جمله در کل جامعه است.”

این PPE کمبود باعث می شود این شواهد کمی سخت تر به عمل می کنند. اگر پزشکان و پرستاران می توانید ماسک های پزشکی که بسیار خبر بد برای همه ما: ما باید به عنوان بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی ممکن برای سالم ماندن به طوری که آنها می تواند در درمان و نجات افرادی که بیمار هستند و نه فقط با Covid-19 اما با بیماری های دیگر بیش از حد.

“من نگران هستم که گفتن مردم به پوشیدن ماسک را فشار ضعیف شده منابع مورد نیاز توسط پزشکان و پرستاران” جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز که قبلا به من گفت: قبل از دولت فدرال به روز شده هدایت. “اگر ما قادر به حل آن زنجیره تامین, من می خواهم احساس کمتر در این مورد نگران بود. اما برخی از کمبود در ابتدا به علت اعضای عمومی و کادر پزشکی با یورش به دفاتر پزشکی و بیمارستان ها’ تجهیزات برای استفاده در خانه.”

کارشناسان همچنین نگرانی ماسک می تواند به مردم اغراق آمیز احساس امنیت. ماسک را به شما شکست ناپذیر و آنها کاملا نمی تواند جایگزین خوب بهداشت — شستن دست های خود را! صورت خود را لمس نمی! — و اجتماعی فاصله. حتی در کشورهای آسیایی که در آن گسترده ماسک استفاده مشترک بهداشت خوب و اجتماعی فاصله لازم است برای مبارزه با Covid-19. اپیدمیولوژیک مدل نیز نشان می دهد coronavirus موارد افزایش می یابد اگر اجتماعی فاصله اقدامات آرام هستند به طور بالقوه باعث صدها نفر از هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از مرگ و میر در ایالات متحده به تنهایی.

پزشکان از ساحل شمالی بیمارستان دانشگاه در منهست نیویورک جمع آوری جعبه پر از اهدا ماسک در مارس 26.
استیو Pfost/Newsday via Getty Images

هنوز ماسک را به نظر می رسد برای کمک به. آن را ساده: Coronavirus به نظر می رسد که بیشتر به گسترش زمانی که جوانه حاوی قطرات آن را به یک فرد دهان و بینی و یا چشم. اگر شما از یک مانع فیزیکی در مقابل دهان و بینی خود را که به سادگی کمتر به احتمال زیاد به رخ می دهد.

اما بهترین حفاظت ماسک پیشنهاد ممکن است به حفاظت از پوشنده لباس است. در حالی که شواهد نازک است چقدر ماسک محافظت از پوشنده لباس از coronavirus — پس از آن معلوم نیست اگر این ویروس گسترش می یابد مقدار از طریق قطرات موجود در هوا — درست است که ماسک جلوگیری مردم از, پخش كردن, خود قطرات: زمانی که شما تنفس, صحبت, خنده, آه خمیازه عطسه یا سرفه در شما کمتر احتمال دارد به قطرات در یک وارسی دستگاه میز ناهار خوری و یا هر جای دیگری اگر شما یک ماسک. که می تواند متوقف شود و مردم حتی کسانی که بدون علامت از گسترش عفونت است.

که به ویژه مهم برای Covid-19 آنجا حداقل برخی از گسترش اتفاق می افتد زمانی که مردم بدون علامت هنگامی که آنها چند علائم و یا قبل از آنها نشانه توسعه. جهانی استفاده از ماسک می تواند در جلوگیری از این حامل بدون علامت — که بسیاری از آنها ممکن است حتی نمی دانند که آنها بیمار — سهوا از آلوده کردن افراد دیگر است.

CDC ارشاد اعلام کرد که ماسک ها در درجه اول به منظور جلوگیری از گسترش بیماری از پوشنده لباس به دیگران است.

برخی از اعضای عموم مردم نیز بیشتر بهره مند شوند. افرادی که می دانند که آنها بیمار هستید و یا در تعامل با کسی که بیمار شد و در حال حاضر توصیه به استفاده از یک ماسک. افرادی که اغلب در تعامل با دیگران به عنوان بخشی از شغل خود مانند پاسخ اول و یا یک فروشگاه مواد غذایی و کارمند هستند بیشتر احتمال دارد به استفاده از ماسک های بیش از حد. منطق مشابه است به همین دلیل ماسک بسیار مهم است برای کارکنان مراقبت های بهداشتی: ماسک های مفید در طولانی مدت دید از فعل و انفعالات مربوط به طور بالقوه افراد بیمار.

با راهنمایی های جدید دولت فدرال در تلاش است به راه رفتن در یک خط بین تصدیق مدارک عمومی برای استفاده از ماسک — و همچنین به عنوان بسیاری از مردم بخواهد به اقدامات بیشتری برای مبارزه با کروناویروس — و اجتناب از فشار بیشتر در دسترس PPE لوازم. پس از آن آن را محدود تماس فقط پارچه ماسک (که می تواند در خانه ساخته شده) در حال حاضر.

اما برای هر آمریکایی که به معنی رسمی هدایت است که در حال حاضر به پوشیدن نوعی از پارچه را بر روی صورت خود در حالی که در.

در اینجا جان کلام شواهد در استفاده از ماسک: ماسک های ارائه نمی دهد حفاظت کامل — اما برخی از حفاظت بهتر از هیچ است.

ماسک نمی تواند جایگزین سایر روش های مورد نیاز برای مبارزه با کروناویروس مانند شستن دست های خود را لمس کردن صورت خود را و اجتماعی فاصله. اما زمانی که زوج با این همه تاکتیک های دیگر — و هنگامی که به درستی استفاده می شود که ممکن است به آسانی به عنوان شما فکر می کنم — ماسک ارائه یک لایه اضافی از حفاظت.

کیفیت تحقیقات در این موضوع ضعیف است با تعداد زیادی از کوچک underpowered مطالعات. “وجود ندارد این بدن قریب به اتفاق قربانیان از شواهد است که می گوید که دقیقا همان چیزی است که ما باید انجام شود در حال حاضر” ساسکیا Popescu, متخصص اپیدمیولوژی متمرکز در بیمارستان, آمادگی به من گفت. “همین دلیل است که شده است وجود ندارد زودتر فشار از بهداشت عمومی سازمان.”

اما مطالعات که وجود دارد به طور کلی به نفع بیشتر مردم با پوشیدن ماسک.

2008 مرور نظام مند مطالعات منتشر شده در BMJیافت ماسک پزشکی متوقف گسترش ویروس های تنفسی از احتمال آلوده بیماران. در خصوص مطالعات انجام شده در سال 2003 شیوع سارس — پسر عموی به کروناویروس که باعث Covid-19 — یافت می شود که ماسک به تنهایی به ترتيب 68 درصد موثر در جلوگیری از ویروس. مقایسه شستن دست بیش از 10 بار در روز به 55 درصد موثر است. ترکیبی از اقدامات — شستن دست و ماسک و دستکش و روپوش — شد 91 درصد موثر است.

یک 2015, نقد و بررسی نیز منتشر شده در BMJنگاه استفاده از ماسک در میان مردم در جامعه تنظیمات به طور خاص خانواده ها و کالج ها. برخی از مطالعات تولید نتایج نامشخص اما این یافته ها به طور کلی نشان داد که با پوشیدن یک ماسک محافظت مردم از عفونت در مقایسه با پوشیدن یک ماسک به ویژه هنگامی که زوج با دست شستن. یک مسئله بزرگ شد و پایبندی; مردم اغلب بد در واقع با پوشیدن ماسک, که, جای تعجب نیست, کاهش اثربخشی آنها است. اما اگر ماسک استفاده شد زود و به طور مداوم نویسندگان به این نتیجه رسیدند آنها به نظر می رسید به کار می کنند.

مطالعات دیگر نیز نتایج مشابهی را به طور معمول به پیدا کردن حداقل برخی از ارزش حفاظتی از ماسک به عنوان طولانی به عنوان آنها استفاده می شود به طور مداوم و به درستی.

مردم دیده می شود پوشیدن ماسک در شهر نیویورک در 27 مارس ،
گتی ایماژ

وجود دارد برخی از خطرات. اگر مردم شروع به احساس مانند ماسک آنها را رویین تن و شروع به اقدام بی پروا — اجتماعی نادیده گرفتن فاصله و یا عدم شستن دست های خود را — که در واقع می تواند را با پوشیدن ماسک بدتر از پوشیدن آنها. اما اگر مردم را از دیگر اقدامات احتیاطی و اضافه کردن ماسک به کارنامه خود به کشورهای دیگر تجربه نشان می دهد مردم می توانند انجام دهند و سپس ماسک به نظر می رسد برای کمک به.

هیچ تحقیق خوب در مورد چگونه ماسک های مردم را تحت تاثیر قرار رفتارها. “این می تواند خوب باشد. آن می تواند بد” Popescu گفت. “اما در هر صورت ما باید این دانش است.”

نیز وجود دارد خطر استفاده نادرست در واقع افشای مردم به بیماری است. اگر مردم قرار ندهید در این ماسک به درستی آنها را نمی توان به عنوان محافظ (هر چند برخی از موانع است که به احتمال زیاد بهتر از هیچ است). اگر مردم لمس مقابل ماسک خود را و سپس لمس نقاط دیگر چهره خود را, آنها می توانند آلوده خود را با قطرات ماسک خود را گرفتار. اگر مردم از ماسک استفاده مجدد آنها تنفس می تواند ویروس حاوی قطرات از ماسک در حالی که قرار دادن آنها را بر روی و یا مصرف آنها را خاموش.

نتایج نیز متفاوت است بسته به نوع ماسک. یک نوع ماسک که درباره اش صحبت کرده اند به تازگی مقدار زیادی است و N95 ماسک است که پیچیده تر و گران قیمت ماسک به معنای به جا محکم تر بر روی صورت است. N95 ماسک در تئوری بهتر از فولاد ماسک (که بیشتر سنتی, looser-اتصالات ماسک پزشکی) اما آنها واقعا دشوار است به جا و استفاده از به درستی به این نکته که یک سال 2016 بررسی در CMAJ نمی تواند پیدا کردن یک تفاوت میان کارکنان مراقبت های بهداشتی با استفاده از N95 ماسک در مقابل فولاد ماسک برای عفونت تنفسی به احتمال زیاد با توجه به ضعیف اتصالات. با توجه به این مشکل در حال استفاده و لایه اضافی از حفاظت آنها ارائه می کنند کارشناسان استدلال می کنند این ماسک باید بالاتر از همه توان ذخیره برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

یک-استفاده از N95 ماسک.
کنت نیشیمورا/Los Angeles Times

مردم شهر نیویورک با پوشیدن ماسک های جراحی برای حفاظت از.
Noam Galai/گتی ایماژ

پارچه ماسک در ضمن بسیار کمتر موثر از مدرن جایگزین به عنوان یک مطالعه 2015 در BMJ یافت. و آنها می تواند فوق العاده خطرناک, از آنجایی که آنها می تواند دام و نگه ویروس حاوی قطرات است که استفاده کنندگان می توانند پس از آن در تنفس. اما آنها هنوز هم به طور کلی ارائه حفاظت بیشتر از ماسک در همه مطالعات به این نتیجه رسیدند.

کارشناسان همچنین ارائه برخی از مشاوره برای ماسک مناسب استفاده: شستن دست های خود را قبل و بعد از مصرف کردن یک ماسک — قبل از اینکه برای جلوگیری از وارد شدن هر چیزی بر روی صورت خود و ماسک و پس از به خلاص شدن از شر هر چیزی که در ماسک خود را. اصلا بی قراری خود را با ماسک در حالی که آن را در. اگر ممکن است دور انداختن ماسک پس از استفاده از آنها. و اگر شما نمی توانید پرتاب یک ماسک دور, مطمئن شوید که به طور کامل آن را ضد عفونی با اشعه ماورای بنفش نور ستریلیزرس — نه چیزی است که اکثر مردم در اطراف و یا اگر با استفاده از یک پارچه محصول آب و صابون.

بر اساس شواهد و ماسک به نظر می رسد برای کمک به هر دو پوشنده لباس و سایر مردم است. دومی است که به ویژه مهم برای coronavirus از آنجا که این بیماری می تواند گسترش از کسانی که با کمی به هیچ علائم. بنابراین آیا آن را برای خودخواه یا نوع دوستانه دلایل وجود دارد می تواند به نفع هر کس حتی بدون علامت با پوشیدن ماسک — به عنوان استاندارد است و توصیه می شود توسط مقامات دولتی در بسیاری از کشورهای آسیایی (از جمله تایوان و کره جنوبی که هر دو به نظر می رسد به انجام یک کار بهتر حاوی Covid-19 از ما).

جورج گائو مدیر کل چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: به همان اندازه در مصاحبه با مجله ساینس:

این اشتباه بزرگ در آمریکا و اروپا در نظر من این است که مردم نمی پوشیدن ماسک. این ویروس منتقل می شود توسط قطرات و تماس نزدیک. قطرات نقش بسیار مهمی که شما به پوشیدن یک ماسک زیرا هنگامی که شما صحبت می کنند وجود دارد همیشه قطرات بیرون آمدن از دهان شما. بسیاری از مردم بدون علامت یا presymptomatic عفونت. اگر آنها با پوشیدن ماسک صورت, آن می تواند به جلوگیری از قطرات است که حامل ویروس از فرار و آلوده کردن دیگران است.

اما بخشی از قانع کردن مردم به پوشیدن ماسک در این کشورها به سادگی بیشتر مردم با پوشیدن ماسک در از بین بردن ننگ است که فقط افراد بیمار پوشیدن ماسک و ساخت ماسک های اجتماعی بیشتر قابل قبول است. این یک استدلال برای هر کس با پوشیدن یک ماسک پارچه در حال حاضر — و ماسک های پزشکی پس از تامین کمبود ثابت هستند — زمانی که ما بیرون بروید. نه تنها می تواند که کمک به محافظت از خودمان و کسانی که در اطراف ما ممکن است کمک به القای سالم و هنجار برای بقیه جامعه بیش از حد.

دولت فدرال به خصوص از طریق سی دی بود برای ماه رد تماس برای عموم مردم به پوشیدن ماسک. قبل از دولت خود را اعلام کرد به روز شده هدایت, من سعی کردم برای پیدا کردن که چرا و CDC به نظر نمی رسد مانند آن را budging در مورد این مسئله در هر زمان به زودی.

چرا نباید عمومی استفاده از ماسک اگر آنها ارائه برخی از حفاظت? “CDC را توصیه نمی کند که افرادی که به خوبی پوشیدن یک ماسک برای محافظت از خود از بیماری های تنفسی از جمله COVID-19,” CDC سخنگوی Arleen Porcell پاسخ داد. اما چرا ؟ “علم می گوید که فولاد ماسک متوقف نخواهد شد پوشنده لباس از استنشاق کوچک ذرات است که می تواند باعث عفونت. نه این ماسک فرم برام مهر و موم در اطراف صورت.” مطمئن شوید که ماسک را متوقف کند اما نمی برخی از حفاظت بهتر از هیچ کدام ؟ من بدون پاسخ پس از آن.

پس از آن دولت فدرال منتقل شده البته — در حال حاضر توصیه به مصرف حداقل یک ماسک پارچه برای هر آمریکایی در زمانی که اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ.

می آید که پس از دولت فدرال پیام معکوس: به عنوان مراقبت های بهداشتی کارگران clamored برای ماسک آن را تبدیل به سخت تر به بگویید که ماسک نمی خواهد به نفع هر کس دیگری. توسط obfuscating و شکست را به طور کامل توضیح موضوع کارشناسان به من گفت: مسئولان باید به احتمال زیاد کاشته بی اعتمادی خود را به سمت خود هدایت — و عمومی است و با عجله برای خرید ماسک به هر حال.

من نمی تواند توضیح دهد که انگیزه های پشت دولت فدرال موضع اصلی و تغییر است. اما بر اساس گفتگو با دیگر کارشناسان و مقامات آن را به نظر می رسد بسیاری از مردم می ترسند از گفتن هر چیزی که می تواند باعث تشدید PPE کمبود برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و یا اعضای عموم مردم به فکر می کنم — به اشتباه — که آنها می تواند به سهولت در اجتماعی فاصله اگر آنها فقط به پوشیدن ماسک.

دانشگاه نوادا پزشکی دانش آموزان را در تجهیزات حفاظت فردی به عنوان آنها آماده به انجام پزشکی نمایش در لاس وگاس در ژانویه 28.
اتان میلر/گتی ایماژ

“من می ترسم که اگر ما به همه آنها باید بیرون بروید و خرید ماسک از آن خواهد شد نه تنها کمک به PPE کمبود” Jaimie مایر, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه ییل به من گفت: “اما آن را به یک حس کاذب از یک “تعمیر سریع” برای حفاظت از, در حالی که مردم هنوز هم نیاز به تمرین های اجتماعی فاصله استراتژی است که بسیار موثر تر هر چند شاید به لحاظ اجتماعی, روانی, [و] لجستیکی به چالش کشیدن.”

بنابراین به عنوان سخت به عنوان اجتماعی فاصله می تواند احساس آن است متاسفانه یک نیاز در حال حاضر که فقط نمی تواند جایگزین توسط ماسک.

این PPE کمبود یک مشکل واقعی بیش از حد. گزارش وجود دارد از پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی با استفاده از bandanas و روسری به صورت ماسک و کیسه های زباله برای لباس. بیمارستان ها با توجه به فراموش-نمی-زنده سفارشات برای مرگ Covid-19 بيمار از ترس این که چنین فشرده جلو روش می تواند به پزشکان و پرستاران بدون PPE با این ویروس آلوده. CDC اذعان به کمبود قبلا توصیه می شود ماسک های خانگی برای مراقبت های بهداشتی کارگران زمانی که هیچ گزینه های دیگر در دسترس هستند.

سطوح مختلف دولت در حال مسابقه برای رفع PPE کمبود آن رانده است هر دو تقاضای بالا به عنوان coronavirus و عدم عرضه به کشورهای بیمارستان ها و افراد ذخیره کردن آنچه که آنها می توانید پیدا کنید. کارشناسان می گویند کمبود نشان دهنده ضعیف دولت, آمادگی برای یک بیماری همه گیر داده که شیوع بیماری های شبیه سازی بارها و بارها در بر داشت PPE مشکلات در گذشته است.

هر چه علت کمبود برای کارکنان مراقبت های بهداشتی است خبر بد برای همه ما است.

به عنوان coronavirus گسترش یافته است کارشناسان صحبت کردیم تا “مسطح منحنی.” ایده این است به گسترش تعداد coronavirus موارد از طریق اجتماعی فاصله, تست, تماس, ردیابی و دیگر اقدامات حفاظتی برای جلوگیری از قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی. در اینجا آنچه که به نظر می رسد در نمودار شکل:

An infographic that shows the goals of mitigation during an outbreak with two curves. The X-axis represents the number of daily cases and they Y-axis represents the amount of time since the first case. The first curve represents the number of cases when no protective measures during an outbreak are implemented and displays a large peak. The second curve is much lower, representing a much smaller rise in the number of cases if protective measures are implemented. کریستینا Animashaun/Vox

این PPE کمبود می تواند آن را سخت تر برای پهن کردن منحنی از موارد جدید اگر پزشکان و پرستاران بیمار. اما خط به نمایندگی از مراقبت های بهداشتی ظرفیت سیستم نیز نمی ثابت. اگر ما توسعه بیشتر ظرفیت آن می تواند اداره کند بیشتر موارد در یک بار. اگر ظرفیت می افتد — اگر پزشکان و پرستاران بیمار به دلیل عدم وجود تجهیزات حفاظتی و یا حاضر به کار بدون شرایط است که می تواند اطمینان از ایمنی خود را — حتی تملق گفتن منحنی سخت خواهد بود برای سیستم به رسیدگی است.

به همین دلیل کارشناسان و حتی کسانی را که ایمان آوردند که مردم را بهره مند از استفاده از ماسک می گویند که پزشکان و پرستاران باید اولویت: این فقط در مورد نگه داشتن مردم در خط مقدم امن; آن را در مورد نگه داشتن همه ما امن است.

بنابراین تا زمانی که کمبود ثابت است کارشناسان می گویند که مردم نباید رقابت با ما کارکنان مراقبت های بهداشتی برای ماسک لوازم. اگر شما ماسک, در نظر آنها اهدا به بیمارستان ها و درمانگاه (هر چند توجه داشته باشید که بیشتر تنها قبول باز نشده بسته). نیز وجود دارد یک گروه جدید پروژه N95, تلاش برای اتصال PPE تامین کنندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio میدارد اهدای 250,000 فولاد ماسک از مقر ملل متحد در مارس 28.
EuropaNewswire/Gado/گتی ایماژ

سیاستگذاران نیز می تواند گام برای رفع کمبود: ارسال ذخایر استراتژیک بودجه بیشتر تولید و در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد دفاع تولید عمل به اولویت بهتر PPE برای ضربه متحده در کوتاه مدت و الزامی تر تولید در میان مدت و بلند مدت. و شرکت های فردی می تواند تغییر خطوط تولید خود را به تولید بیشتر PPE مانند برخی از لباس و بالش شرکت در حال انجام است.

در حال حاضر دولت فدرال توصیه پارچه ماسک برای عموم مردم انعکاس آنچه سازمان های دیگر قبلا پیشنهاد شده است. یک “نقشه راه” در برخورد با کروناویروس توسط محافظه کار-تکیه American Enterprise Institute, به عنوان مثال ساخته شده مشابه توصیه: “تجهیزات حفاظت فردی باید همچنان محفوظ است برای کارکنان مراقبت های بهداشتی تا زمانی که منابع کافی برای آنها و فراوان است. به همین دلیل در حال حاضر اعضای عموم مردم باید انتخاب برای پوشیدن غير پارچه ماسک صورت هنگام بیرون رفتن در ملاء عام.”

دوباره تحقیقات نشان می دهد پارچه ماسک نیست به عنوان موثر به عنوان ماسک پزشکی, اما آنها ارائه برخی از حفاظت. اگر شما می خواهید خود را به مردم به طور فزاینده ای ارائه راهنمایی برای چگونه به انجام این کار در رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>