این اتهامات در Harvey Weinstein حکم توضیح داد

در دادگاه خود را در نیویورک, تولید کننده, Harvey Weinstein مواجه پنج اتهامات در ارتباط با این اتهام که او مورد تجاوز یا تجاوز جنسی به زنان.

روز دوشنبه او به اعدام محکوم و دو نفر از کسانی که به اتهام تجاوز به عنف در درجه سوم و یک جنایتکار جنسی عمل می کنند.

چرا که قوانین در اطراف جنایات جنسی متفاوت از حوزه قضایی به حوزه قضایی اتهامات مانند این می تواند گیج کننده. به درک آنها آن را مفید به نگاه همه اتهامات علیه Weinstein در مورد شهادت در پشت هر یک از آنها.

تجاوز به عنف در درجه اول: تحت نیویورک قانون این است که جدی ترین اتهام تجاوز به عنف. با توجه به دولت مجازات یک فرد به جرم تجاوز به عنف در درجه اول اگر آنها درگیر “در مقاربت جنسی با فرد دیگری” توسط “اجباری اجبار” و یا اگر قربانی “ناتوان از رضایت به دلیل اینکه از لحاظ جسمی ناتوان” (یک فرد نیز ممکن است به جرم این جنایت اگر آنها حمله جنسی به یک کودک بود که نه ادعایی در Weinstein محاکمه).

تحت نیویورک قانون اجباری اجبار به معنی قانع کننده کسی که “با استفاده از نیروی فیزیکی” یا “یک تهدید صریح یا ضمنی است که یک فرد در ترس از مرگ فوری و یا آسیب فیزیکی به خودش [یا شخص دیگری] و یا در ترس است که او یا او [یا شخص دیگری] بلافاصله خواهد بود ربوده شده است.”

Weinstein بود که به اتهام تجاوز به عنف در درجه اول در ارتباط با جسیکا مان شهادت است که او مورد تجاوز او در سال 2013 است. مان گفت که Weinstein به دام افتاده در یک اتاق هتل, برگزاری درب بسته و سپس دستور داد او را لخت و تجاوز ، “من داد تا که در آن نقطه,” او گفت: با توجه به نیویورک تایمز.

Weinstein بود تبرئه از این اتهام.

تجاوز به عنف در درجه سوم: در نیویورک یک فرد به جرم این جنایت اگر آنها درگیر “در مقاربت جنسی با فرد دیگری بدون رضایت شخص.” این مسئول نیاز ندارد دادستان به اثبات “زنای اجبار” در بخشی از متهم یا که قربانی “جسمی درمانده” در آن زمان است. علاوه بر درجه اول تجاوز شارژ Weinstein بود به اتهام سوم-درجه تجاوز به عنف در ارتباط با شهادت توسط جسیکا مان.

او به اعدام محکوم شد این اتهام. که بدان معنی است که با توجه به هیئت منصفه محاکمه ثابت کرد فراتر از شک معقول است که مان بود نه راضی به آنچه اتفاق افتاده است در سال 2013, اما نه که وجود دارد “اجباری اجبار” درگیر است.

جنایی عمل جنسی در درجه اول: در نیویورک به جرم یک “جنایتکار عمل جنسی” اشاره به nonconsensual دهان یا مقعد. یک فرد است که به جرم های جنایی عمل جنسی در درجه اول اگر آنها درگیر “در رفتار جنسی یا سکس مقعدی, رفتار جنسی” توسط “اجباری اجبار است.” Weinstein متهم شد با این تعداد در ارتباط با شهادت توسط میریام هیلی.

هیلی شهادت دادند که در سفر به آپارتمان خود را در سال 2006 Weinstein تحت فشار قرار دادند و او را با بدن خود را به یک اتاق خواب تا زمانی که او سقوط کرد روی تخت. “من سعی کردم به بالا و او را تحت فشار قرار دادند من را بارها و بارها در آن زمان من شروع به درک آنچه اتفاق می افتد … که این تجاوز به عنف” او شهادت داد با توجه به BuzzFeed. هیلی گفت که Weinstein در نهایت انجام می شود دهان او را بدون رضایت او.

تولید کننده محکوم شد در این تعداد به این معنی که داوران احساس کردند که دادستان ثابت کرده اجباری اجبار در حمله به هیلی.

درنده تجاوز جنسی: در نیویورک یک فرد به جرم این جنایت اگر آنها مرتکب درجه اول تجاوز به عنف و یا جنایی عمل جنسی و درگیر در رفتار است که تشکیل چنین جنایاتی در گذشته حتی در صورتی که متهم یا محکوم. اساسا برای اثبات این اتهام دادستان را به نشان می دهد که متهم سابقه ارتکاب جرم و جنایت جنسی علیه حداقل یک نفر دیگر در علاوه بر این به اولیه قربانی. (نیز وجود دارد که به دلایل دیگر کسی شارژ می شود و با درنده تجاوز جنسی از جمله به عنوان اگر آنها به طور جدی زخمی قربانی جسمی اما این نمی شد در موضوع در Weinstein دادگاه.)

برای اثبات این Weinstein مورد دادستان به نام ایستاده Annabella Sciorra, که گفت که Weinstein raped او در 1990s. با توجه به زمان او شهادت دادند که دادند نشان داد تا در آپارتمان او تحت فشار قرار دادند و راه خود را در داخل. سپس او گشوده پیراهن خود را تحت فشار قرار دادند او را بر روی تخت او دوخته سلاح های خود را بالای سر او و تجاوز ،

“بدن من تعطیل,” او گفت:, و او از دست داده آگاهی.

اما هیئت منصفه ظاهرا احساس می کنید که دادستان ثابت فراتر از شک معقول است که Weinstein raped Sciorra. آنها رای به تبرئه دادند در دو درنده تجاوز جنسی به اتهام (یکی در ارتباط با Sciorra و هیلی اتهامات و یکی در ارتباط با Sciorra و مان).

زبان قانون اطراف جنایات جنسی می تواند گیج کننده است و به عنوان استاد حقوق Cheryl Bader گفت بورسی در هفته گذشته عباراتی مانند “رضایت” و “اجباری اجبار” لزوما به وضوح تعریف شده است. علاوه بر این آمریکایی ها درک درستی از رضایت است که هنوز هم در حال تحول به خصوص با ظهور من بیش از حد جنبش یک جنبش خود را رو به شهرت, در بخشی از اتهامات علیه Weinstein. هنوز هم آنچه که ما می تواند به اینسو انسو جمع کردن از حکم علیه Weinstein است که داوران متقاعد شده بود که تولید شد به جرم nonconsensual رفتار با مان, اما نه لزوما که او با استفاده از زور به عنوان بخشی از آن انجام شده است.

در حال حاضر که او محکوم شده اند Weinstein چهره حداقل پنج سال در زندان جنایی تجاوز جنسی مسئول و حداقل مشروط در سوم درجه اتهام تجاوز به عنف. او محکوم خواهد شد در آوریل 11.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>