جوجه’ آلبوم جدید رها Dixie اما در می یابد قدرت در کشور


The Chicks perform onstage.
جوجه ها انجام در Qudos بانک آرنا در تاریخ 29 مارس سال 2017 در سیدنی
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از همین آرنولد/WireImage/گتی ایماژ.

“زباله خود را نژادپرستانه پسر.” این ویدئو را برای “ژانویه مارس” انفرادی مرسوم سیاسی آهنگ در اولین آلبوم جدید در 14 سال توسط هنرمندان که قبلا شناخته شده به عنوان Dixie Chicks, مکث تیز در یک تصویر از یک رنگ در یک ماسک برگزاری است که نشانه ای میان خود مونتاژ در اعتراض به اقدامات. همزمان به عنوان فلش یک لیست طولانی از اسامی از قربانیان تیراندازی پلیس. آهنگ خود را از این هفته Gaslighterدر اصل به معنای منتشر شده در ماه مه است که بیشتر ریشه در زنان راهپیمایی علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ماه مارس برای زندگی ما, نوجوانان حرکت در اطراف مدرسه تیراندازی و گرتا Thunberg ضد تغییر آب و هوا جوانی تظاهرات. ویدیو هوشمندانه به روز رسانی آن را در اخیر ضد پلیس موج. اما با طولانی است که عکس آن می افزاید: یک چرخش که کلاسیک جوجه—هر دو مربوطه و هتاک.

2003 واکنش در برابر خواننده Natalie Maines’ تیز و برنده نظرات در مورد رئیس جمهور جورج دبلیو بوش سوار کردن جوجه جریان اصلی کشور رادیو در زمان post-9/11 میهنی شور. اما قبل از آن سابقه و رکورد فروش و محبوبیت ساخته شد تا حدودی در سوزش توهمات انتقام دوگانه دیدن مشهورترین “خداحافظی ارل.” آن را مد روز subgenre در نوبه خود از قرن قبل از زن هنرمندان کشور شد shunted به حاشیه در پی هر دو جوجه’ travails و ظهور “bro کشور است.” هر بیت از آن تاریخ به ذهن می آید که در دیدن “کمپرسی دوست پسر خود را” پیام—و در حالی که از شنیدن Gaslighter در آن نیروبخش کل.

پس از او گرمی-جارو انگشت وسط–بالا بردن 2006 تلافی “آماده نیست را به خوب” Maines عقب نشینی بیشتر به زندگی داخلی گذشته از یک سنگ تکیه انفرادی رکورد. او bandmates خواهر امیلی Strayer (بانجو) و March مگوایر (ویولن) قرار دادن یک قوم اواز یا موسیقی دو آلبوم به عنوان حیاط سگهای. باقی مانده انتشار سه نفر بدهکار کلمبیا برنامه ریزی شده بود شامل پوشش می دهد تا Maines کردم در قلب بریدن طلاق است که به او نوشتن ترانه جدید انگیزه. کسانی که آهنگ های جدید را پس از#MeToo انرژی به مانور او شده است ساخت در تمام طول جعلی در اینجا با Strayer و مگوایر و همچنین Jack Antonoff—دهه برجسته ترین پسر نابغه helpmeet به صریح زن جوان ترانه سرایان (لرد تیلور سویفت, Lana Del Rey)—به علاوه یک تعداد انگشت شماری از لس آنجلس استودیو پاپ تعیین شده بازیکنان.

در ضمن در کوتاه مدت ملت را piqued است آگاهی از نژادپرستی نظاممند است سرنگون نه تنها از لحاظ تاریخی توهین آمیز مجسمه ها و مارک های چنین به عنوان عمه Jemima و واشنگتن تیم NFL اما برده داری-fetishizing نام جوجه’ نشویل همسالان بانوی قبلا Lady Antebellum. جوجه ها همیشه بیشتر آگاهانه جالب شاید بیش از حد نرم و ملایم رابطه با رسیدگی که سرچشمه به عنوان یک پر پیچ و تاب و کمی Feat آهنگ “دیکسی مرغ” قبل از Maines به آنها پیوست. اما این سه به دنبال کت و شلوار در ماه گذشته در نهایت رهایی خود را از جنوب کنیه و ارتباط آن با Blackface و باعث از دست داده. (همچنین بر خلاف نوظهور بانوی که به سرعت در زمان سر slappingly خود-متناقض به نوبه خود از تحت پیگرد سیاه و سفید, بلوز, خواننده که قبلا ثبت شده که در زیر نام آنها در بالا رفت و فراتر از خود علت سعی و کوشش با رسیدن به یک دهه 1960 نیوزیلند باند نیز به نام جوجه.)

تعداد بسیار کمی از پلاتین در سطح هنرمندان میراث بنابراین اشباع با مذهبی به عنوان rechristened جوجه’. این سیم Gaslighter پیاده روی با تعجب وقار. با وجود آن بسیاری از غیر کشور حرکت می کند, آن را هنوز هم برای تلفن های موبایل مانند همان سه نفر—تنظیم Maines’ فردگرا خواننده به خواهر و برادر هارمونی از همکاران بی تردید است و بانجو و کمانچه ادغام به خوبی با Antonoff را synths اندام و ضربان. Maines’ جدیدتر لس آنجلس پایه (شما می توانید شنیدن کمی Haim در آهنگ های مانند تشنه “تگزاس مرد”) قفل دست با شرکای غربی druthers. بالاتر از همه آن غلبه بر این معضل چگونه برای زندگی کردن جوجه های خود legend—توسط پیوسته با نسل بعدی. آخرین بار جوجه قرار دادن یک رکورد پاپ آهنگ نمی شد محدود در افراد مشهور metanarratives تقریبا تا آنجا که آنها هستند. در Gaslighter, Maines بررسی چگونه او همیشگی صراحت مناسب ممکن است که با سبک جدید خود افشا.

هر چند سنت ممکن است آن را نمی شنوند راه آن است که سنگ سرد کشور است. بله این طلاق-محور آلبوم هر دو پست-لیموناد و پست-Swift: جوجه ها با مشخصات بالا جنجال آمد از انجام “پدر” درس با Beyoncé در سال 2016 Country Music Association awards و سه نفر گذشته به نظر می رسد در ضبط پشتیبان گیری از عاشق‘s نگران “به زودی شما بهتر” در مورد سویفت مامان و سرطان است. در مصاحبه جوانتر megastar سویفت صحبت کرده در مورد جوجه ها هم به عنوان یک منبع الهام و یک Nashville, داستان احتیاطی مورد استفاده قرار گیرد به روح او به دور از سیاسی بیان برای خیلی از حرفه ای خود را.

این آلبوم به عنوان یک نادر حساب وزن بودن یک سخنگو در حالی که یک فرد است.

لینک با بیانسه و سریع روشن در Gaslighterترین رسوایی طلبی آهنگ “لباس تنگ در قایق من” که پژواک در آهنگ “نگه دارید” و در آن “من نباید شناخته شده you were trouble” از آلبوم خاص 2012 سویفت رسید. به نظر می رسد به نشت سیل چای مورد Maines’ ex-شوهر infidelities—دختر-با-این-سمت چپ-پشت-لباس جدید “بکی با مو خوب.” اما در سطح دیگری Maines است در خط با مادر Maybelle کارتر آواز نیا-فمینیستی “تک دختر, ازدواج دختر” در سال 1927 زن سبک و جلف چاه افشاگری یک barroom رقیب از طریق “نبود خدا که ساخته شده Honky-ٹونک فرشتگان” در سال 1952 و عشق-مثلث-شکستگی آهنگ مثل Loretta Lynn را 1968 “مشت شهر” دالی پارتن را 1973 “جولین” و شانیا تواین 1995 “که باید چکمه های خود را تحت?”

انگار نه چندان پاپ استعفا داد, ابهام به Maines’ رویکرد—نه تنها او را سرزنش مرد در معادله در حالی که مردد به اهریمن جلوه دادن رقیب خود را, اما او می خواهد به نگه کردن برخی از فضا برای سابق او به رشد و انجام کار درست است. شما به ندرت می شنویم که در متعارف رادیو دختر-قدرت سرود. در این آلبوم بسته شدن مسیر “Set Me Free,” Maines خواستار او از ستمکاران به مجموعه او سست با امضای مقالات حقوقی—یادآور میراندا لمبرت را “رو تغییر نام به” در Pistol Annies’ 2018 ایالتی انجیلجز این که این آهنگ به نظر می رسد نوشته شده از وسط میکشید و نه در طرف دیگر. به جای فقط رقص در قبر از رابطه او نیز متوقف می شود به استدلال می کنند: “شما را به خطر انداخته بدن من شکست روح من … [اما] من آن را دیده ام با چشم خود/ وجود یک پسر خوب در آن وجود دارد.” آن را کمی سخت به این باور که نقطه در این آلبوم اما آن را سخاوتمندانه و در این روند شاید درمانی برای این خواننده خودش.

در این هنوز-نشویل-مطبوع اصطلاحات بر خلاف سویفت یا بیانسه, Maines تسلیم به کفالیه متضاد خوب در مقابل بد تنها زمانی که او نیاز به پاکسازی. من حداقل آهنگ های مورد علاقه در اینجا این است که “همه شما را دوست دارد” یک پوشش قوی song by سپس-teenage هنرمند شارلوت لارنس که نسبت عدم ظرافت رنج می برد توسط خود شرکت است. هنوز هم آن را در میان نشانه هایی از Maines’ صلیب نسل توجه است. و وجود یک بد-به جز در کشور آغوش مادری که آشنایی ابعاد متعدد. در مسیر دوم “در” Maines اعلام کرد که نه تنها آنچه او فرزندان ممکن است از طریق رفتن باعث می شود همه چیز را در تقسیم سنگین تر اما “تو تنها به عنوان بیمار به عنوان اسرار خود را/ پس من گفتن همه چیز” که می شود این آلبوم semimanifesto. در “Julianna آرام” (که نام-چک او bandmates’ دختران) در همبستگی دادخواست “برای او” و ” و ” با متعادل برای فرزندان خود, خاطر—”مرد جوان” او به طور مستقیم تجدید نظر به کودکان و نوجوانان که به منظور از هرج و مرج از پدر و مادر خود زندگی می کند به عنوان به خوبی به عنوان خود را.

من فکر نمی کنم Gaslighter است که تا به حال کاملا به عنوان فریبنده موسیقی به عنوان اوج دوران جوجه, اما که می تواند تا حد زیادی به درخواست از یک گروه که هسته ای شده است با هم برای یک ربع قرن. Antonoff کرافت—همراه با مهمانان مانند سنت وینسنت Annie Clark و Red Hot Chili Peppers’ درامر (و مکرر L. A. sessionman), چاد اسمیت—به این معنی است که شتاب به ندرت پرچم. هنوز هم آن هرگز کاملا grazes این گروه گذشته اوج. اما برای یک گروه که خیلی در آن زمان برای آزادی خود و طرفداران خود را پس از دست داد خیلی با انجام این کار این آلبوم به عنوان یک نادر حساب وزن بودن یک سخنگو در حالی که هنوز یک فرد است. آن را در مورد چگونه به آن زندگی می کنند و چگونه به آن قسم می خورم ،

زمانی که عنوان Gaslighter اعلام شد, شنوندگان ممکن است تصور کرده اند که بسیار آنلاین فمینیستی shibboleth به معنای جوجه barreling به یک آلبوم-ظهر سرمقاله درباره ما زمینه فعلی. در عوض بسیاری از موسیقی است که در مورد صمیمی به جای ملی وحی—هر چند شما می توانید درخواست استعاره به عنوان شما لطفا. این آدرس سیاسی لحظه گیرند بدون اینکه توسط آن و یا بدون افتادن به دام بودن میانسال نوازندگان در تلاش برای تقلید از آخرین توانمندی struts. شاید آنها به نوبه خود این آهنگ را بزرگتر اظهارات زمانی که استادیوم بازگشایی, اما در عین حال وجود دارد نژادپرستانه به دوست پسر ریخته می شود.

Gaslighter album cover

توسط جوجه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>