روسای’ کامل کارفرمایی برنده سوپر جام با نزدیک به کامل سه ماهه


Patrick Mahomes celebrates after winning Super Bowl LIV.

بررسی رتبه بندی: پاتریک Mahomes ممکن است فقط پرتاب دیگر برای زمین نشستن کامل هواپیما.

تام پنینگتون/گتی ایماژ

پایین 10 امتیاز در سه ماهه چهارم سوپر باول LIV روز یکشنبه پاتریک Mahomes به طور خلاصه impersonated یک انسان عادی کارفرمایی. The Kansas City Chiefs ستاره انداخت یک رهگیری دوم خود را از شب. این اولین باری تمام فصل است که Mahomes پرتاب کرده بود چندین میدارد در یک بازی, و او تا به حال هیچ کس به سرزنش اما خود را. با تیم خود را از نزدیک شدن به San Francisco 49ers’ end منطقه Mahomes اخراج یک پاس پشت Tyreek تپه و گیرنده می تواند تنها نکته توپ را به انتظار آغوش cornerback Tarvarius مور.

Mahomes به سختی تا به حال یک sub-فوق العاده لحظه در او دو سال به عنوان NFL استارت پس از تماشای او را گمراه طول بزرگترین بازی های خود را حرفه ای بود مثل تماشای یک طیف نشان می دهد پرتاب چاقو رسم خون. این قرار نیست اتفاق می افتد. روسای’ از دست دادن به Patriots در سال گذشته برگشتی واقعا به دادگاه به دلیل Mahomes نمی گرفتن توپ در وقت اضافه. در این سال Mahomes شده بود ایشان در postseason پرتاب هشت touchdowns و هیچ interceptions. و او تصمیم گرفت برای تبدیل به یک کدو تنبل در حال حاضربا اشراف پایین 20-10? من تقریبا سیلی از طرف تلویزیون من فقط در مورد رهگیری شد و در نتیجه از یک جنس بنجل سیگنال.

سیگنال تبدیل به خوب. (و بله, من با استفاده از یک آنتن.) در عرض چند دقیقه Mahomes و اشراف بود به ثمر رساند 21 امتیاز در راه خود را به یک 31-20 سوپر باول پیروزی.

برای بسیاری از تیم ها با دادن توپ به سان فرانسیسکو در چنین اواخر مرحله از این بازی خواهد بود یک کشنده زخم. این Niners’ مهیب اجرای بازی می توانید معمولا خونریزی ساعت خشک, اما آنها تنها موفق به کشیدن چند دقیقه قبل از کانزاس سیتی مجبور زدن توپ.

به عنوان شاهد Mahomes در حال حاضر خود را پر حذفی سهمیه برای اشتباهات کارفرمایی چاره ای به حال خود را به همه چیز نگاه آسان در برابر این لیگ بهترین دفاع است. مطمئن شوید که وجود دارد پشت-against-the-wall لحظات مانند زمانی که شهر کانزاس مواجه سوم-و-15 با 7:13 مونده اما من می خواهم تصور Mahomes کردم که به جم بر روی هدف است. هنگامی که دیگری را به او فرصتی برای نشان دادن خاموش خود را اسکاد موشک بازو با تکمیل 44-حیاط تصویب به تپه ؟

توپ در هوا برای 57.1 متری در آن بازی و آن را Mahomes’ طولانی ترین هوابرد اتمام فصل. متعاقب آن touchdown تصویب به تنگ پایان تراویس Kelce بود کمی بیشتر ابتدایی, parabolically صحبت کردن.

که تا سه امتیاز را به کانزاس سیتی است مانند پایین بودن 17 امتیاز به یک تیم معمولی. در پلی آف آنها می خواهم پاک دو رقمی کسری به هر دو Houston Texans (24 امتیاز) و تنسی تیتان (10 امتیاز). بنابراین 49ers’ بهترین امید بود برای نگه داشتن بر روی توپ و اجرا ساعت. به جای آنها رفت و سه-و-خارج, خروج, Kansas شهرستان با زمان کافی برای maraud پایین میشه.

Mahomes و روسای نمی خواهد نیاز به مقدار زیادی از آن. آنها رفت و به هیچ-ازدحام جرم در سه ماهه چهارم که برای آنها مانند تغییر تنظیمات بازی به “آسان است.” تنها دو دقیقه و 26 ثانیه و نقل بین Mahomes پله در این زمینه و Damian Williams عبور از خط دروازه به شهر کانزاس یک 24-20 منجر شود.

روسای’ نهایی زمین نشستن کامل هواپیما از شب زمانی بود که ویلیامز پشت سر هم در اطراف لبه برای 38-حیاط اجرا شود. آنها در واقع تلاش برای باد کردن ساعت در آن نقطه اما این جرم به سادگی نمی تواند مقاومت در برابر قرار دادن نقاط. پرخوری ممکن است تنها چیزی که ما می توانیم آنها را تقصیر ،

من می خواهم بگویم که Mahomes را به یاد داشته باشید این جسارت آمده-از-پشت پیروزی برای بقیه عمر خود را, اما این احتمال وجود دارد آن را از دست داده در میان همه آینده خود را به سوپر باول موفقیت. او تنها 24 سال است که بدجور سن و سال برای صعود به فوتبال کمال است. با تشکر از آسمان او هنوز هم می داند که چگونه به یک اشتباه در هر حال حاضر و پس از آن اگر تنها به نگه داشتن چیزهای جالب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی