راست مسیحی خصومت به علم است قطعا رفتن به کشته

دانشمندان و کارشناسان بهداشت و درمان تا حد زیادی به توافق بر سر مراحل مورد نیاز برای مبارزه با COVID-19 به سرعت در حال گسترش جدید کروناویروس: گسترده تست اگر ممکن است. گسترده و اغلب دقیق اجتماعی فاصله پروتکل در جوامع که در آن ریشه گرفته است, به سرعت گسترش یافته است. بهداشتی شیوه های مکرر مانند دست شستن و استریل معمولا لمس سطوح. دنده محافظ مانند ماسک در تنظیمات پزشکی به متخصصان مراقبت های بهداشتی از ابتلا به آن و گسترش آن است.

اما وقتی که می آید به محافظه کار مسیحیان انجیلی که در حال حاضر دشمن به علم در بسیاری از سطوح مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان است که همه بیش از حد اغلب درمان به عنوان چیزی است که می توان رد کرد, را از دست, اگر این تهدید سیاسی یا دینی اهداف جنبش خود را.

تبلیغات:

برای روشن مسیحی حق رهبران نمی توان انکار کرد که کروناویروس یک مشکل واقعی (حداقل نمی کنه). اگر هر چیزی, این دسته از فروشنده روغن مار که خود را خادمان را می بیند وحشت در اطراف این ویروس به عنوان یک فرصت بازاریابی برای کسب درآمد از فروش خطرناک مکمل های, اعلام, این ویروس می تواند مورد ضرب و شتم با قدرت دعا و اعلام کرد که این بیماری همه گیر است که یک مجازات الهی تحمیل گناهکاران.

اما مسیحی حق رهبران نیز در مورد به اجازه علوم پزشکی جایگزین قدرت خود را بسیار کمتر در راه تلاش خود را برای قدرت و سرما پول نقد. از آنجا که این راست مسیحی تبدیل به یک بردار از بد و مشاوره و اطلاعات غلط و وحشتناک تصمیمات کسب و کار که به طور مستقیم تهدید کننده سلامت نه فقط از پیروان خود اما داد.

جری فالول جونیور, بی شرمانه حریص رئیس جمهور از آزادی دانشگاه صرف هفته کم اهمیت جلوه دادن coronavirus تهدید متهم رسانه ها از wildly اغراق آن را به “از بین بردن اقتصاد آمریکا” و البته به آسیب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در حالی که تقریبا هر دانشگاه و کالج در کشور تعطیل شده خود را به دانشگاه منتقل شد و به آموزش آنلاین برای جلوگیری از گسترش COVID-19, فالول به نظر می رسد مصمم به حفظ آزادی باز است.

تبلیغات:

فالول در حال حاضر اجازه می دهد دانش آموزان و برگشت در محوطه این ادعا آن را بیشتر imporant “به [دانش آموزان] توانایی بود با دوستان خود به ادامه مطالعات خود را لذت بردن از اتاق و هیئت مدیره آنها در حال حاضر برای پرداخت می شود و به قطع نکنید کالج خود زندگی است.”

Roy Moore, مسیحی حق نشانده و دو بار شکست خورده و کاندیدای سنا آورده پایین با چندین اتهام سوء رفتار جنسی است که به طور مشابه مبارز از تماس های اجتماعی فاصله است که تهدید به اخلال در فعالیت های کلیسای.

“من نوشتن یک نامه به شبان در وظیفه به ادامه کلیسا مجامع حتی در میان این تلاش بار” مور نوشت: در نامه ای سرگشاده اضافه کردن در توییتر که “کلیساها بسته هستند ظالم که به واسطه کار بد از ترس در جای ایمان به خدا.”

تبلیغات:

مور استناد به عنوان مثال از دکتر بنجامین راش اعلام استقلال امضاء کننده که ماند در فیلادلفیا و گرفتار تب زرد در طول یک بیماری همه گیر در 1790s. البته عجله در معرض خطر زندگی خود را برای نجات افراد با تخصص های پزشکی به طور کامل وضعیت های مختلف از یک کشیش اصرار دارد که مردم باید به کلیسا.

به روشن ترین کلیساها به ویژه اصلی پروتستان و کاتولیک و کلیسا هستند اولویت سلامت اعضا و بسته شدن درهای خود را برای مدت بحران اغلب اشاره مؤمنان به خدمات آنلاین. اما فشار برای باز نگه داشتن درها را هنگامی که آن را از می آید کسی که مثل مور است. او ممکن است به نظر می رسد مانند یک شوخی توهین آمیز به بسیاری از لیبرالها اما مور دارای نفوذ بسیار زیاد در دنیای مسیحیت انجیلی که اغلب به نفع megachurches که جمع آوری صدها یا حتی هزاران نفر از مردم در یک بار که شبان شده اند و تمایلی به بستن درهای خود را. گزارش ها نشان می دهد بسیاری از این کلیساها هستند ئی امتناع از لغو خدمات.

تبلیغات:

همراه با شبان که می خواهید آن مجموعه صفحات برای حفظ جریان حداقل یک ثروتمند و برجسته مسیحی حق خانواده مصمم به نگه داشتن کسب و کار خود را به روی عموم باز. دیوید سبز صاحب سرگرمی لابی نگه داشتن بسیاری از فروشگاه های باز در طول همه گیر به جز کسانی که در واقع مجبور به تعطیل توسط دولت های محلی.

خود دلیل ؟ همسرش باربارا سبز دعا در مورد آن و تصمیم گرفت به جای تمرکز بر “کلمات عمیق به ما یادآوری می کنند که او را در کنترل است.” این واژه بودند “راهنمای گارد و داماد” اگر P-کلمه “سود” نیز ممکن است نقش بازی کند.

سبز, خانواده, بیایید به یاد داشته باشید در پشت اخیر طرح دعوی در دادگاه که در دیوان عالی کشور اعطا خصوصی برگزار شد شرکت های بزرگ مناسب برای جلوگیری از کارمندان خود را از استفاده از برنامه های بیمه درمانی به پرداخت هزینه برای پیشگیری از بارداری. این مورد ارائه شد توسط سبزها و راست مذهبی متحدان نسبتا جزئی سوال موازنه حقوق باروری در برابر آزادی مذهبی. در این مورد بود در مورد باز کردن درب هر دو از نظر قانونی و فرهنگی برای مسیحی حق خواسته است که خودسرانه اعتقادات مذهبی باید مغلوب ساختن پیشی جستن, حقوق بشر, بهداشت عمومی, علم و اقتدار دولت.

تبلیغات:

فرض undergirding سرگرمی لابی مورد — که مسیحی محافظه کاران باید قادر به سرپیچی از قوانین است که بقیه از ما محدود هستند — نیست جدی گرفته توسط بسیاری از مردم در جریان اصلی سیاست در آن زمان شاید به این دلیل که قربانیان کم درآمد کارمندان زن که می خواست دسترسی به پیشگیری از بارداری. اما پست-سرگرمی لابی مسیحی محافظه کار باور است که آنها به عنوان معاف خود را از هر گونه قوانین و یا بهداشت عمومی مقررات آنها مخالفت با شکل گیری است واکنش به کروناویروس و تهدید کننده سلامت هر کس در کشور است.

Ilyse Hogue از trevor trust اشاره کرد و این را در توییتر شب چهارشنبه نوشته است که جمهوری خواهان بوده است شرکت تصمیم گرفتند که توسط “رادیکال راست برای آنها بنیادگرایی [است] به طور کامل جایگزین هر فکر منطقی و یا علم و اطلاعات مبتنی بر روش سیاست.”

“ما دیده ایم آنها را با استفاده از دروغ” برای جلوگیری از دسترسی به, پیشگیری از بارداری سرکوب حقوق بشر و درمانگاه سقط جنین او اشاره کرد و اضافه کرد که “در حال حاضر آنها در حال انجام آن را در مقیاس ملی در جهانی همه گیر.”

تبلیغات:

در واقع قدرت مذهبی در حال حاضر برخوردار از طریق کاخ سفید تنها تقویت خطرناک تاثیر خود را ضد علم انداز در coronavirus پاسخ. معاون رئیس جمهور مایک پنس — یک مسیحی محافظه کار با سابقه طولانی ضد علم انداز از جمله هر دو انکار است که کاندوم امن هستند و سیگار خطرناک هستند — در حال اجرا است کاخ سفید coronavirus نیروی کار است که بدون شک یکی از دلایل بزرگ آمریکا و دارای یکی از بدترین پاسخ به همه گیر در جهان است. پنس است همچنین اتلاف وقت در کنفرانس تلفنی با راست مذهبی رهبران که بیشتر علاقه مند به بهره برداری از این بحران به زور زنان را به هنگام تولد در برابر خود خواهد شد از در جلوگیری از هزاران یا میلیون ها نفر از مردم از مرگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را احاطه شده است خود را با یک بند انگشت از راست مسیحی شبان که مشتاق به دروغ به گله خود را در مورد آنچه که یک رهبر بزرگ او است و به تقویت او بی امان drumbeat از دروغ و اطلاعات غلط. این شامل دیو Kubal رئیس شفاعت برای امریکا گفت که مخاطب در نماز تماس در هفته گذشته که کروناویروس “تست مقدار محدود شده است.” این تخت از نادرست — تست شده است یک عنصر حیاتی در هر کشور است که قادر به دریافت این ویروس را تحت کنترل — اما آن را مناسب تهمت رویکرد به این بیماری است که برای به حداقل رساندن تست دسترسی به امید نگه داشتن رسمی تعداد موارد مصنوعی پایین.

راست مسیحی همواره تهدیدی برای بهداشت عمومی است. آنها یک تهدید در طول بحران ایدز زمانی که آنها با موفقیت اعمال فشار بر رهبران جمهوری خواه برای به حداقل رساندن بیماری که مسیحیان محافظه کار را به عنوان یک مجازات برای گناه رفتار است. آنها کمک به گسترش همه شیوه ای از STIs در واقع با متقاعد کردن مدارس به جای آموزش رابطه جنسی با برنامه به معنای تضعیف استفاده از کاندوم. آنها را تشویق ترس از واکسن به ویژه واکسن HPV است که مانع از گردن رحم و دیگر اشکال سرطان برای هیچ دلیل دیگری جز این که HPV است STI و در نتیجه بازدید آه به عنوان عذاب برای گناهکاران. آنها مسدود شده و دسترسی به پیشگیری از بارداری و سقط جنین به مجازات زنان برای داشتن رابطه جنسی, حتی اگر ناخواسته زایمان مرتبط است به فقیر سلامت برای زنان و کودکان.

اما این تبادل نظر جناح راست جنبش اجازه داده شده است به اجرا شایع به دلیل ظلم و ستم و خصومت به علم در درجه اول تحت تاثیر حاشیه رانده شده مردم به خصوص کم درآمد زنان و تجاوز مردم است. در حال حاضر نگرش آنها یک تهدید برای همه, غنی یا فقیر از هر نژاد و یا جنسیت یا ایمان (از جمله بدون ایمان). اما حقیقت تلخ این است که تا زمانی که رهبران مسیحی راست نگه دارید در شیلینگ برای جمهوری خواهان حزب خواهد دید از آن چشم و در آغوش آنها مهم نیست که چگونه بسیاری از مردم به مرگ است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>