در طول تاریخ آب دیده شده است به عنوان یک “رای گیری موضوع” — بیش از حد دور و انتزاعی به درایو رای دهنده رفتار است. در سال 2016 در سراسر کشور نظرسنجی, آب و هوا و محیط زیست شد اولویت مسائل برای تنها 2 تا 6 درصد از رای دهندگان. در این سال است که به وضوح بسیار متفاوت است. کالیفرنیا سنجی تمام سال یافت آب و هوا مهم ترین مسئله برای دموکرات ها از جمله محافظه کاران است. نظرسنجی های خروج در نیوهمپشایر ساخته شده روشن است که تغییر آب و هوا بود و این موضوع بالا از 28 درصد از رای دهندگان دموکرات اولیه — دوم تنها به مراقبت های بهداشتی. و تقریبا نیمی از رای دهندگان در مقدماتی حزب دموکرات بودند یا مستقل یا خواهان.

بسیاری از ناظران نسبت به این خصومت به همه سوخت فسیلی, 24/7 سیاست های انرژی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. برخی از آن است که تقریبا به طور قطع در واکنش به انکار آب و هوا که غالب نه فقط دولت بلکه کل حزب جمهوری خواه: در یک قبیله ای قطبی سیاست خوب بودن حزب دموکرات همراه با نمایشگاه فشار به حفاظت از آب و هوا مهمی تخته در مبارزات انتخاباتی خود را.

تبلیغات:

اما من فکر می کنم چیز دیگری است رانندگی این: آب و هوا است که با تجربه شخصی احشایی و راست-در حال حاضر راه — آن را به یک تئاتر در نزدیکی شما و خونتان در نزدیکی شما در اکثر موارد. آیووا است که قوی ترین مثال است. شما ممکن است به یاد داشته باشید که وجود دارد وحشتناک سیل در میانه سال گذشته و شما نیز ممکن است یک حس است که آیووا بود در مخلوط. اما آنچه که من درک نمی کنند تا زمانی که من نگاه بود چقدر تغییر زندگی تجربه 2019 سیل بودند برای رای دهندگان در آیووا.

اگر شما جستجو “آیووا, سیل, Des Moines Register” شما در پیدا کردن مجموع 349,000 لینک کلیک کنید بر روی کاغذ ، اگر شما محدود است که جستجو 2019 تنها شما می توانید 149,000. بنابراین تقریبا نیمی از تمام منابع به جاری شدن سیل در آیووا مهم ترین روزنامه در سال گذشته است.

در واقع 2019 شد هیچ عادی سال در آیووا. سیل سال گذشته بودند خوب “فاجعه بار” — 119,000 از اخبار متصل به آن 149,000 Des Moines Register لینک از 2019 حاوی آن کلمه.

تبلیغات:

در اینجا داستان مقاله می گوید.

پس از جاری شدن سیل قبلی پاییز و زمستان سنگین باران و انجماد تخلیه آغاز شد و در مارس 13 سال گذشته است. روز بعد نه پارک دولت بسته شدند و 21 از دولت 99 شهرستانهای استان اعلام شد فاجعه مناطق با 15 بیشتر شهرستانهای استان اضافه شده است. در مارس 16, دیواره کیسه های شن قادر به محافظت از شهر لهیق بود که به زودی زیر آب. یک روز پس از آن میسوری رودخانه رسیده 34.4 پا در اوماها سوم بالاترین سطح خود در تاریخ است. (هیچ اوماها روباز انتخابی نیست در آیووا —اما کانسیل بلوففس فقط در سراسر رودخانه است.) تصفیه آب شروع به تعطیل. میسوری و شکست های متعدد levees و بیشتر شهرهای تخلیه شدند. در مارس 18, Offutt پایگاه نیروی هوایی از ایالات متحده استراتژیک Command رفت زیر هفت فوت آب است. حیاتی اسرار نظامی و مواد سمی به حال به نجات و یا سالم. در مارس 19, معاون رئیس جمهور, مایک پنس بررسی آسیب های با خیال راحت از یک هلیکوپتر.

در مارس 21, یک هفته به جاری شدن سیل 81 از آیووا 99 شهرستانهای تحت نوعی از سیل اضطراری اعلام شده است. در مارس 23, رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک فاجعه برای بیش از نیمی از دولت است. فرماندار در ادامه به اعلام جدید شرایط اضطراری از طریق آوریل 29, شش هفته اول پس از جاری شدن سیل. برآورد خسارت بالای 2 میلیارد دلار. پنس آمد برای یک نگاه دوم است.

تبلیغات:

سطح آب شروع به کاهش است. اما نه برای مدت طولانی.

در ماه مه جاری شدن سیل بود. بسیاری از levees که شکست در مارس و آوریل به حال تعمیر شده است. خدمات ملی آب و هوا هشدار داد که تا یک ماه دیگر حداقل از جاری شدن سیل و آب بالا آمده در کارت. می سی سی پی می شکند بالا و تاریخی خود را در شهرهای چهار, هشت پا بالاتر از سطح دشت سیل. بزرگراه میان ایالتی 29 بسته شده است برای بیش از یک ماه است. غذا آشپزخانه شد و در خدمت خانواده ها قادر به بازگشت به خود را آب گرفتگی کردن خانه ماه پس از ماه پس از ماه. بیش از یک و نیم میلیون هکتار از زمین های کشاورزی فراهم جوشانده و unplanted.

تبلیغات:

سپس در سپتامبر سیل بازگشت. زمینه هنوز خیس از بهار می تواند در جذب هیچ یک از خیس باران. میسوری رز هشت پا. در شهر پس از شهر آب گرفتگی ساکنان نمی تواند بازگشت. Grain elevators پر از محصول سال گذشته آب گرفتگی شد; برخی پشت سر هم. آب و فاضلاب نمی تواند تابع جاده ها بودند برای بسته شدن در یک لحظه متوجه. هیچ چیز عادی بود.

سرانجام در اکتبر. 9, عنوان پاییز باران های مخروطی خاموش بعد از 180 روز زیر آب بیلی Babout بود در دسترس یک بار دیگر — حتی اگر به خانه او هنوز هم تا به حال برای عبور از آب گرفتگی شدهاند.

ده ها تن از levees باقی مانده unrepaired و چشم انداز هنوز اشباع شده است. مردم آیووا نمایندگان شان مواجه زمستان اساسا درمانده در برابر خطر باران های سنگین دوباره در این بهار — شاید تنها چند هفته پس از آیووا قفقاز. بنابراین ما واقعا شگفت زده شده که به عنوان دموکرات آیوا slogged راه خود را به انجمن سایت های, برخی هنوز هم بدون خانه به بازگشت به آنها گفت: در نظرسنجی که آب و هوا یکی از آنها بالای دو نگرانی?

تبلیغات:

وجود داده های مشابه از کالیفرنیا. رسانه ها بود جای تعجب نیست که رای دهندگان کالیفرنیا رتبه آب و هوا به عنوان بالاترین نگرانی است. پس از همه, این چیزی است که ما انتظار داریم از لیبرال شهرستانها مانند برکلی کالیفرنیا, سان فرانسیسکو, سانتا مونیکا و پالو آلتو. به جز به عنوان خصوصی رای گیری نشان می دهد از جمله کلاسیک لیبرال حوزه نیست امروز باغ از رای دهندگان آب و هوا نگرانی است. آن را همراه کالیفرنیا سواحل شمال, در شمال و مرکز سیرا در اطراف چاپارل منطقه سان فرناندو حوضه. غالبا در واقع در جمهوری چمن — اما در حال حاضر با طنین “حفاظت از خانواده و خانه من از آتش” احساسات. چرا ؟ نگاه در یک حوزه و نقشه اما توپوگرافی یکی. آب و انرژی حوزه کسانی هستند که جاروب اخیر رکورد شکستن firestorms — مندوسینو, کمپ Tubbs, گتی Carr تپه و Woolsey — خاطرات خود را خشکیده به ذهن و قلب میلیون ها نفر از کالیفرنیا.

که شروع به رای دادن به عنوان من نوشتن.

کسانی که رای دهندگان بسیاری از آنها خواهان است که گوش دادن به راش Limbaugh و سازمان دیده بان فاکس نیوز ممکن است یک زمان سخت تر اتصال نقطه. آب و هوا-انکار رسانه ها در حال انجام است همه چیز آن را می توانید به درهم و برهم کردن این مسئله است. اما برای تعداد زیادی از روستایی مردم آیووا نمایندگان شان جدید Hampshirites و کالیفرنیا این خبر که “نمی توان آن را, آب, اما, آتش, آینده, زمان, خداوند,” نمی آید از یک کابل شبکه, اما از پسر عموی خود را که اجرا می شود یک پناهگاه و یا آثار یک آتش خط.

تبلیغات:

اگر با تغییر آب و هوا است نه یک تهدید آینده اما در حال حاضر واقعیتما نیاز به نگاهی که به حساب. همانطور که ما در مبارزه با آلودگی نگه می دارد که افزایش دماسنج, ما نیز نیاز به آن را آسان تر برای مردم زندگی می کنند که در levee یا تحت سنبه برای محافظت از مکان هایی که آنها را عزیز نگه. ما به شدت underinvest در خدمات مانند آتش سوزی و سیل برای حفاظت از بسیاری از مناطق روستایی آمریکا است. آن را جدی انعکاس در کشور ما اولویت است که کنگره حاضر به صندوق $96 میلیارد مجاز سیل کنترل پروژه.(وقتی 2019 فاجعه اتفاق افتاده Cedar Rapids, Iowa در خطر بود از یک levee چپ unrepaired پس از آخرین عمده جاری شدن سیل — 12 سال پیش از آن.) خانواده هایی که از دست داده خانه های خود را به جاری شدن سیل در این سال و به حرکت خواهد صبر و پنج سال برای خرید کردن بودجه است. شهر نیویورک به مراتب بیشتر آتش نشانان برای محافظت از چند صد هزار هکتار از خدمات جنگل ایالات متحده برای جلوگیری از آتش سوزی در 93 میلیون هکتار است. ما به متحده تنها شش سنت در فاجعه پیشگیری از بودجه برای هر فدرال دلار آنها در پاک کردن وجوه تمیز کردن پس از آتش سوزی رخ می دهد. تغییر اولویت های ما اقدام مانند “یک ملت و تفکیک ناپذیر.” و مراقبت بهتر از همسایگان ما ممکن است کمک به رفع ما شکسته و قطبی سیاست و ما را قادر به حرکت به جلو با معقول — و تا حد زیادی محبوب ترین ها — مراحل مانند تمیز کننده انرژی است که کمک به جلوگیری از بحران آب و هوا از بدتر شدن.

شاید اهمیت است که رای دهندگان در حال دادن به آب و هوا اقدام در پی حوادث چند سال گذشته می تواند یک پایه و اساس برای همکاری با یکدیگر برای جلوگیری و پاسخ به حوادث جلوتر از ما. شاید آیووا و نیوهمپشایر می تواند یک آغاز جدید است. آن را به ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی