این سرهنگ لیست: به همین دلیل است که الکساندر Vindman رانده شدن از ارتش ؟ او نه خورد تا

ارتش ایالات متحده است که در قلب مانند یک کالج برادری. در بالای ژنرال افسران frat — سالمندان که باید صرف سال های طولانی کار راه خود را به یک موقعیت امتیاز و قدرت. فقط در زیر آنها سرهنگ juniors که امضا کرده اند به انجام frat است گه کار امیدوار به رسمیت شناخته شود سالمندان و پاداش با تبدیل شدن به طور کلی یکی از frat را انتخاب کردند. در زیر آنها کمتر از اعضای frat این رشته و خلبان و ستوان سرهنگ و در پایین این وعده را lieutenants که در حال رفتن را از طریق شروع به مرموز آداب و رسوم و راه برادری است که در ارتش.

یکی از مهم ترین ایستگاه در صعود به بالا است سرهنگ لیست. این واقعی است لیست در پنتاگون از تمام ستوان سرهنگ خواهد بود که به ترویج به سرهنگ. این مانع شما باید بیش از اگر شما تا به حال به هر گونه امید تبدیل شدن به یک کل. اگر شما را ندارد سرهنگ لیست اولین بار شما واجد شرایط, شما ممکن است سرهنگ دفعه بعد در اطراف, اما شما هرگز یک کل. این است که چرا بسیاری از ستوان سرهنگ بازنشسته پس از رسیدن به 20 سال در ارتش چرا که اگر آنها در این سرهنگ لیست اولین بار از جعبه آنها می دانند که حرفه خود را به طور موثر ،

تبلیغات:

این موقعیت سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman در بر داشت خود را در این هفته است. شما به یاد داشته باشید Vindman نمی کنید ؟ او در یک لباس آبی یکنواخت که شهادت قبل از خانه استیضاح کمیته در سال گذشته با فصاحت در مورد سفر خود را به عنوان یک پسر جوان از اوکراین به ایالات متحده آمریکا با پدر و مادر و برادر دوقلو و چگونه او و برادرش ارتش ملحق شده بودند به بازپرداخت این کشور که در زمان آنها را در. کلمه پاتریوت به نظر می رسید به شناور بالای او در شاهد جدول به عنوان اگر آن نوشته شده بود در نئون.

Vindman که مشغول به کار به عنوان یک متخصص در مورد اوکراین در شورای امنیت ملی خودش در موقعیت unenviable از داشتن گوش در بدنام تماس بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky. این تماس که در طی آن تهمت ها خواست به “نفع” و تلاش برای فشار فقط انتخاب رئیس جمهور اوکراین به بررسی خود را رقیب سیاسی جو بایدن در ازای آزادی از کمک های نظامی بود که با اختصاص این کنگره است.

Vindman شهادت داد که او در بر داشت تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن به فشار Zelensky “نامناسب” است و او در گزارش خود نگرانی در مورد تماس به مقامات دولتی: یک وکیل برای شورای عالی امنیت ملی رسمی در جامعه اطلاعاتی و یکی در وزارت امور خارجه. در پایان از خود شهادت Vindman گفت: این کمیته که چرا او را شکر که او در خدمت ارتش ایالات متحده: “در روسیه عمل من از ابراز نگرانی های من به زنجیره فرماندهی رسمی و خصوصی کانال را شدید شخصی و حرفه ای عواقب و ارائه عمومی شهادت مربوط به رئیس جمهور قطعا من هزینه زندگی من است.”

تبلیغات:

آن را مقرون به صرفه نیست او زندگی خود را, اما آن را هزینه او کار خود را. در چهارشنبه Vindman اعلام کرد او گذاشت. او تا به حال بدست کلمه که فشار قرار داده شده است در پنتاگون به حذف او از سرهنگ لیست و به طور موثر به پایان کار خود را. Vindman وکیل David ماشین کار با انتشار بیانیه ای توضیح داد که چرا او گذاشت: “از طریق یک کمپین از قلدری و ارعاب و تلافی رئیس جمهور ایالات متحده اقدام به نیروی LTC Vindman را انتخاب کنید: بین پیوستن به قانون و یا خشنود جمهور. بین تجلیل سوگند خود را و یا حفاظت از خود را حرفه ای است.” Vindman ساخته شده بود انتخاب خود را هنگامی که او در پاسخ به احضاریه و شهادت در پاییز گذشته. در دولت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفتن حقیقت تحت سوگند یک حرفه ای-قتل جرم.

همان چیزی که اتفاق افتاده در ماه گذشته به جفری S. برمن. او مجبور شد از موضع خود را به عنوان U. s. دادستان برای منطقه جنوبی نیویورک توسط دادستان کل ویلیام Barr. در برمن مورد او ارائه حداقل دو دیگر مواضع دولت های مدنی بخش در وزارت دادگستری و رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار اگر او موافق به استعفا. برمن خودداری کرد و بر اخراج او به دستور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. برمن را جرم می زنیم تا تحقیقات از تخلف در نیویورک که لمس بر روی افراد نزدیک به ناروا از جمله محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن/s وکیل سابق مایکل کوهن و بررسی دوستش سیاسی حامی و (ظاهرا بدون مزد) زمان وکیل رودی جولیانی.

وزارت دادگستری خود را نشان داد فقط یکی دیگر دولت frat. بازی همراه با قوانین frat و سالمندان را ضربه بزنید و شما به تعهد رئیس — شما داده می شود یک مقام عالی رتبه در frat مانند رئیس مدنی, بخش, برای مثال. اما اگر شما در طول بازی آنها را اجرا کنید ،

تبلیغات:

چیزی مشابه اتفاق افتاده است به من وقتی که من یک دانشجوی دانشکده افسری در وست پوینت. در سال آخر من من تا به حال جسارت همراه با سه نفر از همکلاسی های من به چالش کشیدن قوانین و مقررات که مورد نیاز دانشجویان برای حضور در نمازخانه هر یکشنبه. بله شما که راست است. در غرب نقطه معتبر آکادمی تاسیس شده توسط توماس جفرسون که همراه با جیمز مدیسون نوشته اولین متمم قانون اساسی تضمین آزادی دین چنین چیزی وجود ندارد. دانشجویان به طور منظم برای امتناع از نشان می دهد تا در هر دو پروتستان یهودی یا کاتولیک خدمات. کسانی که خود را از سه گزینه. اگر شما یک مورمون یا یک بودایی یا مسلمان و یا حتی اگر شما می خواهید برای شرکت در یک فرقه باپتیست یا متدیست, سرویس, شما از شانس بودند.

قدرت در وست پوینت بسیار ناراضی بودند با ما, و برای برخی از این دلیل, معاون فرمانده, Col. Alexander M. Haig, خاص من و اعمال فشار اضافی. او به من پیشنهاد وسوسه انگیزی پاداش. اگر من برداشت شکایت من و متقاعد کردن دیگران به برداشت ایشان از او حمایت می کنند من به جایگاه معتبر از دانشکده افسری فرمانده گردان. این را من یکی از بالا رتبه بندی دانشجویان در وست پوینت. در اینجا این است که چگونه Haig توصیف مزایای که تعلق با ارتقاء: “فکر می کنم از آن Truscott. شما باید شش راه راه بر روی شانه های خود را یکنواخت و شما بیشتر گربه از خدا.”

تبلیغات:

آن را بسیار طولانی تر داستان از من می تواند در اینجا, اما کافی است بگویم من حاضر Haig را ارائه دهد و او شروع مبارزات انتخاباتی از “قلدری و ارعاب و مقابله به مثل” شبیه به آنچه Vindman با تجربه در مغلوب ساختن پیشی جستن ، او در زمینه ساختگی افتخار اتهامات علیه من نه یک بار بلکه چهار بار تلاش به من لگد به بیشرمی. او در آغاز “استعداد مدیره” رسیدگی اقدام به اجرای من برای فاقد توانایی رهبری — در برابر این مرد او تا به حال ارائه شده برای ترویج به فرمانده گردان تنها چند روز قبل از. او فریاد زد و من وقتی که من ملاقات با او هر بعد از ظهر در 5:00 p. m. برای حدود یک ماه تکان دادن مشت خود را قرمز رو تف در چهره او جیغ تا با صدای بلند. هیچ یک از چهار نفر از ما حمایت کردن و شکایت ما رو به جلو رفت و بموقع رد در پنتاگون. اما سه سال بعد واصل طرح دعوی در دادگاه توسط شش midshipmen از آکادمی نیروی دریایی و یکی از دانشکده افسری وست پوینت موفق شد با استفاده از کاغذ بازی ما تا به حال ثبت شده از قبل و “اجباری چپل” را به عنوان ما آن را به نام شد اعلام کرد بر خلاف قانون اساسی و به پایان رسید در هر سه سرویس آکادمی.

مدت کوتاهی پس از مبارزات انتخاباتی خود در برابر من Haig چپ وست پوینت برای یک موقعیت در نیکسون در کاخ سفید. شش ماه بعد وقتی که من وارد ارتش به عنوان ستوان دوم در سال 1969 که من پیدا کردم که من فایل پرسنل که به دنبال من همه جا رفتم و شد دیده می شود توسط هر فرمانده من تا به حال شامل یک ویژه نامه استاپلر به داخل را پوشش میدهد. در کاخ سفید لوازم التحریر امضا شده توسط Brig. ژنرال الکساندر M. Haig, نامه هشدار داد هر کسی که آمد در تماس با من که من یک “مزاحم” بود و “کمونیست گرایش.” وقتی دیدم که نامه من می دانستم که من ارتش حرفه ای به طور موثر ، تقریبا دقیقا یک سال پس از فارغ التحصیل شدم از وست پوینت من لگد از ارتش برای “رفتار ناخوشایند را به یک افسر و یک جنتلمن” و با توجه به بد ترشحات ادعا که من همجنسگرا هستم.

این راه کوچک مردانی که خود را به موقعیت رفتار کنند. آنها قلدری و ارعاب کسانی که عبور از آنها و عمل در راه آنها را به عنوان بی وفا و یا در غیر این صورت تهدید به مشاغل خود را. برای میهن پرستانه خود را در خدمت به کشور خود سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman اهدا شد مبارزه با پیاده نظام را نشان بنفش قلب رنجر تب هوابرد بال و دو دفاع خدمات شایسته مدال. همانطور که برای من جایزه من برای خدمت به كارش به عنوان من می دانستم که چگونه و برای انجام وظیفه من به عنوان من تو را دیدم جا بد بود تخلیه. من قاب آن قرار داده و آن را بر روی دیوار. اگر آن را یک روبان من آن را می پوشند روی سینه من با افتخار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>