اختلاف بیش از یک کاپیتان نیروی دریایی شلیک پس از هشدار در مورد coronavirus توضیح داد

وزیر دفاع علامت Esper به زور در دفاع از نیروی دریایی تصمیم بحث برانگیز برای از بین بردن یک کاپیتان از فرمان او و پس از او نوشت: یک نامه با اشاره به مافوق خود مورد Covid-19 شیوع داخل خود هواپیما حامل که به مطبوعات درز.

“من فکر می کنم بازیگری [نیروی] کار [توماس] Modly ساخته شده بسیار دشوار تصمیم — تصمیم گیری که من پشتیبانی می کند. بر این اساس بود که در نظر او است که او از دست داده بود ایمان و اعتماد به نفس در کاپیتان بر اساس اقدامات خود را” Esper گفته سی ان ان جیک Tapper یکشنبه در وزارت امور خارجه از اتحادیه. “پشتیبانی می شد توسط نیروی دریایی رهبری است. این فقط یک مثال دیگر از ما چگونه نگه رهبران مسئول اعمال خود است.”

Esper دفاع از شلیک در هفته گذشته نشان دهنده دو برابر را در یک تصمیم گیری است که دریافت کرده است انتقاد از امنیت ملی و کارشناسان سابق بالا مقامات نظامی به عنوان یک برنامه به طور بالقوه سیاسی افراطی است که می تواند دلسرد دیگر رهبران نظامی از صحبت با صراحت در مورد آنچه که مورد نیاز برای مهار شیوع کروناویروس در پایگاه نظامی در یک لحظه بحرانی جهانی برای امنیت ملی است.

زمانی که دق الباب پرسید که اگر آن را مناسب برای از بین بردن سروان. برت Crozier از فرمان او قبل از اتمام رسیدگی به رفتار خود Esper گفت که آن را غیر طبیعی به انجام این کار.

“تمام این خدمات در زمان از بین بردن فرماندهان بدون بهره گیری از تحقیقات تا آنجا که آنها از دست داده اند و اعتماد به نفس در آنها است. آن را قطعا منحصر به فرد به نیروی دریایی است. نیروی دریایی دارای یک فرهنگ به سرعت و قاطعانه از بین بردن کاپیتان اگر آنها از دست دادن اعتماد به نفس در آنها” Esper گفت.

Crozier که گزارش آزمایش مثبت برای Covid-19 نوشت: در نامه خود که نیروی مورد نیاز برای به دست آوردن بیشتر ملوانان کردن حامل سریع برای محافظت از سلامت خود را در میان شیوع كردن روی عرشه کشتی. “ما در جنگ. ملوانان لازم نیست به مرگ,” او نوشت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک نشست خبری در روز پنج شنبه که نامه “نگاه وحشتناک” و “مناسب نیست.” او همچنین گفت که او شخصا “نمی تصمیم.”

اما واشنگتن پست گزارش می دهد که Modly گفت: یک همکار روز قبل از Crozier حذف شد از پست خود: “اخبار: تهمت می خواهد او را از کار اخراج شدند.”

Crozier ارسال چهار-صفحه نامه به مقامات نیروی دریایی در مارس 30, چرا که او نسبت به اقدامات این سرویس برای محافظت از ملوانان خود را پس از آنها شروع به آزمایش مثبت برای Covid-19 روی ناو یو اس اس تئودور روزولت هسته ای-صفحه ناو هواپیمابر تحت فرمان او.

پس از سه ملوانان پزشکی تخلیه از حامل که دارای یک خدمه نزدیک به 5,000, Crozier نوشت داند که برای نیروی دریایی به عمل به شدت بیشتر است. از او پرسید: برای 90 درصد از خدمه به برداشته شود به طوری که آنها می تواند آزمایش می شود و تهدید می کند و بنابراین می تواند … ضد عفونی. سی ان ان Ryan براون گزارش این فرایند در حال حاضر در جریان است — نیمی از خدمه کشتی تست شده اند (با 155 موارد تایید شده به عنوان از آوریل 5) و نزدیک به 2000 ملوانان گرفته شده اند حامل.

در نامه خود Crozier استدلال برای چنین اقداماتی چون او احساس وجود دارد فضای ناکافی سرنشین برای اجتماعی فاصله و گسترش این بیماری شد “شتاب” با وجود زودتر تخلیه.

“[W]e در جنگ و در نتیجه نمی تواند اجازه می دهد یک ملوان به هلاک به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر بی ارزش” Crozier نوشت. “اقدام قاطع مورد نیاز است در حال حاضر به منظور تطابق با CDC و (نیروی دریایی) هدایت و جلوگیری از نتایج غم انگیز.”

Crozier ارسال پیام از طریق یک ایمیل طبقه بندی نشده به مقامات نیروی دریایی کپی حدود 20 یا 30 نفر. این معلوم نیست که دقیقا کپی شده در ایمیل, اما در نهایت این نامه به بیرون درز شد و به نظر می رسد در سان فرانسیسکو کرونیکل.

در ابتدا آن را مانند نگاه Crozier نه ممکن است و یا از کار اخراج شدند. اظهارات رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایکل Gilday و Modly پیشنهاد آنها ناراضی بودند در مورد نشت اما Crozier را به فرمان او.

“من نمی دانم که به بیرون درز نامه ای به رسانه ها — که می تواند چیزی را که نقض اصول نظم اگر او مسئول است که, اما من نمی دانم که” Modly روز چهارشنبه گفت:. “این واقعیت که او نوشت: نامه ای از خود را به زنجیره ای از فرمان به بیان نگرانی های خود را کاملا در نتیجه هر نوع مقابله به مثل.”

او همچنین گفت که این نامه چیزی بود که “ما می خواهیم فرمانده افسران قادر به انجام است.”

اما روز بعد Modly گفت که Crozier نشان داده بود “قضاوت ضعیف” با ارسال نامه از طریق ایمیل بود که امن نیست به 30 نفر و فوری او برتر در کشتی بود و در میان آنها نیست.

“من می تواند رسیدن به هیچ نتیجه دیگر از آن سروان. Crozier اجازه داده بود که پیچیدگی های خود را به چالش با Covid شیوع در کشتی خود را به پایمال کردن توانایی های خود را به عمل حرفه ای زمانی که بازیگری حرفه ای بود و آنچه که بیشتر مورد نیاز در زمان” Modly به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

معلوم نیست اگر مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش تمایل برای Crozier به اخراج و تحت تاثیر تصمیم گیری برای Modly که سیاسی منصوب. آن را قطعا ممکن است که Modly را ارزیابی کلی از نزاکت از وضعیت ناقص بود زمانی که او در ابتدا به خبرنگاران صحبت کرد.

با این حال این تصمیم بود وارد شد در وقتی که Crozier بود رد ملوانان روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت به او خشن-ارسال با شادی و آواز برای نشان دادن قدردانی خود را از تلاش های خود را بر عهده دارند.

Modly استدلال برای تسکین Crozier از فرمان او این است که او نقض زنجیره ای از فرمان و نمی رعایت پروتکل های امنیتی در هنگام برقراری ارتباط از نارضایتی او.

آن را نیز ممکن است که مغلوب ساختن پیشی جستن — که به طور معمول اخراج مردم در دولت فدرال چه کسی او را درک به عنوان بی وفا و مداخله نظامی را در سیستم عدالت در یک شیوه ای است که بسیار غیر معمول برای رئیس جمهور — می تواند برخی از نقش پشت صحنه.

زمانی که رئیس جمهور صحبت کرد او در ضمنی آن ممکن است Crozier گسل که Covid-19 شکست در کشتی پس از آن متوقف شد و بیش در ویتنام حتی اگر متوقف شد و از قبل برنامه ریزی شده توسط فرماندهی منطقه ای.

“من حدس می زنم کاپیتان متوقف شده در ویتنام و مردم خاموش کردم در ویتنام” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شاید شما لازم نیست که در وسط یک بیماری همه گیر و یا — یا چیزی شبیه به آن خواهد بود — شما می دانید که تاریخ می گویند شما لزوما متوقف و اجازه دهید خود را ملوانان خاموش است.”

تهمت نیز excoriated نامه به عنوان نامناسب. “من فکر کردم آن وحشتناک بود آنچه که او را به نوشتن نامه. منظورم این است که یک کلاس در ادبیات,” او گفت:.

اما بسیاری از کارشناسان نظامی سابق مقامات بالا و دموکرات مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن انتقادات از Crozier.

با توجه به واشنگتن پست نیم دوجین سابق بالا مقامات نیروی دریایی در مصاحبهها گفته است که “Modly مداخله یک اشتباه بود که آنها می ترسید که یک اثر سرما بر فرماندهان و آنها را تشویق به سرکوب خبر بد که ممکن است ناراحت رهبران سیاسی.”

“من فکر می کنم شلیک شد واقعا بد تصمیم به دلیل آن تضعیف اقتدار فرماندهان نظامی که در حال تلاش برای مراقبت از نیروهای نظامی خود را, و به طور قابل توجهی منفی اثرات تمایل فرماندهان به حقیقت گویی به قدرت” بازنشسته Adm. مایک مولن رئیس سابق ستاد مشترک ارتش گفت: پست.

جان کربی بازنشسته عقب دریاسالار در نیروی دریایی ایالات متحده و تحلیلگر امنیتی برای سی ان ان نوشت که Crozier است “به جرم یک فرایند ناپاک” در راه او موفق به ارسال نامه خود بیش از یک شبکه امن و را شامل نمی شود فوری او ، اما کربی استدلال کرد که او در نهایت نمی کند در نظر گرفتن این خطا علت کافی برای اخراج از یک پست.

“[W]e دیده می شود هیچ مدرکی وجود ندارد که دیگران در Crozier را زنجیره ای از فرمان بودند به همین ترتیب کنار و یا حتی خود را شگفت زده کرد مطالب” کربی نوشت: در تجزیه و تحلیل خود را برای سی ان ان. “ما دیده ایم هیچ مدرکی وجود ندارد که او با ارسال یک “انفجار کردن ایمیل” به هر کس به او می داند. و ما دیده ایم هیچ شواهدی وجود دارد که Crozier به بیرون درز ایمیل به رسانه ها و یا حتی آگاه باشید که آن را تا به حال ارائه شده به سان فرانسیسکو کرونیکل.”

“ما دیده ایم هیچ یک از این شواهد دلیل یا Modly نمی خواهد به اشتراک گذاری آن جزئیات و یا این که او ندارند آنها” کربی اضافه شده است.

کربی استدلال می کند این امر شده ایم عادلانه تر به اجازه دهید تحقیقات را در محل قبل از اقدام و این کاهش به انجام این کار است که هر دو یک حواس پرتی برای ملوانان و “می فرستد وحشتناک پیام به دیگر فرمانده افسران در مورد درجه که می توان آنها را کاندید مورد تلاش های خود را برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در خود واحد است.”

بالا دموکرات در کمیته نیروهای مسلح مجلس موافق و منتشر شد بیانیه مشترک این استدلال که Crozier را زنجیره ای از فرمان جرم نیست, شایستگی یک حرکت که نشان می دهد بی ثباتی و ناامنی در نیروهای مسلح.

“در حالی که کاپیتان Crozier به وضوح بیرون رفت و زنجیره ای از دستور اخراج او در این لحظه بحرانی – به عنوان ملوانان کشتی U. S. S. تئودور روزولت در حال مواجه با COVID-19 همه گیر – یک بی ثباتی حرکت می کند که به احتمال زیاد قرار داده و خدمات ما اعضای بیشتر در معرض خطر و خطر اندازد ناوگان ما آمادگی,” کمیته دموکراتیک و رهبری در بیانیه ای گفت. “کاپیتان Crozier بود به حق نگران سلامت و ایمنی خدمه اش اما او رسیدگی نمی کند بسیار زیاد فشار مناسب است. اما تسکین او را از فرمان او overreaction.”

و دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن بود و حتی بیشتر فرانک در مورد این موضوع.

“من فکر می کنم آن را به کیفری راه آنها در حال برخورد با این پسر گفت:” در الفبای این هفته در روز یکشنبه “من فکر می کنم او باید یک تقدیر به جای اخراج می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>