Coronavirus تشدید بحران در Rikers Island


An aerial view of the Rikers Island prison in New York City.

یک نمای هوایی از Rikers Island, زندان در شهر نیویورک است.

Debra L. Rothenberg/WireImage

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

بین صبح روز چهارشنبه و پنج شنبه صبح, 47 بیشتر تشکلات مردم و 54 بیشتر کارکنان در Rikers Island آزمایش مثبت برای coronavirus بالا بردن تعداد COVID-19 نفر در زندان های پیچیده به 231 زندانی اعضا و 223 کارکنان.

برای مردم در Rikers ویروس به نظر می رسد به گسترش cataclysmically در یک جمعیت است که به خصوص در معرض اثرات آن است. (یک برآورد قرار می دهد عفونت نرخ چهار درصد در مقایسه با 0.51 درصد در شهر نیویورک به طور کلی.) یک مقام رسمی در یک مدافع سرویس توصیف شنیدن از یک نفر که دارای سه شرایط بهداشتی مزمن است که باید آنها را ترک ضعف سيستم ايمنی که در حال حاضر که در یک خوابگاه با 20 دیگران—یک شکل است که terrifyingly در کم پایان از خوابگاه جمعیت در این زندان—که آنها ترس از ابتلا به بیماری و مرگ در زندان است. چرا که آنها تا به حال priors آنها برگزار می شود غیرقابل تحمل قید وثیقه و پس از سرقت Advil از یک فروشگاه.

بسیاری از مردم قرار دارد در Rikers وجود دارد برای جرایم خشونت آمیز. بسیاری از آنها در خدمت کمتر از یک سال به صورت جزئی جرائم در حالی که دیگران در حال قفل شده است در ویژگی های نقض آزادی مشروط از جمله مقررات منع رفت و آمد از دست رفته و یا عدم گزارش یک آدرس را تغییر دهید به یک افسر آزادی مشروط. یک تکه بزرگ دستگیر شده اند برای یک جرم و جنایت است که پردازش شده است به عنوان یک بزه به حال آنها نشده است parolees. و مردمی که در Rikers پیش از محاکمه که هنوز محکوم شده است جرم وجود دارد چرا که آنها نمی توانیم اوراق قرضه.

“اگر آنها آن را دریافت کنید این احتمال وجود دارد که آنها در حال رفتن به جلو را از طریق” رسمی با مدافع خدمات ارائه شده است که تخته سنگ با حساب شرایط مواجه با چهار نفر مستقر در Rikers گفت: در مورد کوروناویروس. (به درخواست, رسمی, تمام, شناسایی اطلاعات پاک شده برای محافظت از کسانی که هنوز در زندان است.)

بسیاری از طرفداران و مقامات—از جمله زندان پزشک ارشد—باید با صراحت گفت که این شهر انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کاهش ضربه ای بود که به ناچار در آینده به یک زندان که در آن مردم خواب کمتر از سه فوت از هم جدا از یک دیگر و شام خوردن و دوش هم بالا بودن حوصلگی از جایی به جای دیگر در گروه های بزرگ. بیماری های تنفسی مانند COVID-19 رشد در نزدیک گوشه تنگ. و SARS-CoV-2 پاتوژن است که باعث COVID-19 می ماند و در سطوح برای مدت طولانی از زمان. بنابراین اگر کسی لمس آلوده سطح مانند یک سینی غذایی و سپس لمس صورت خود را, آنها می توانند آلوده شوند.

Rikers نیز در یک روز معمولی و نه یک سنگر و استحکامات از اولویت پاکیزگی و یا سلامت انسان است. شده اند وجود دارد گزارش های کثیف مشترک فضاهای دستکش های و فاقد دسترسی به صابون و سایر محصولات تمیز کردن.

بیش از نیمی از زندان جمعیت سیاه است جمعیتی که به نظر می رسد بیشتر در خطر ابتلا به این بیماری و دچار عواقب نامطلوب برای دلایل مختلف.

نفر دوم که خطاب به مدافع سرویس مداوم تاریخچه ديسترس تنفسی. آنها سعی کرده اند به درخواست درمان های پزشکی در موارد متعدد اما تمام درخواست ها نادیده گرفته شده اند. یک سوم گفت: آنها باید روال مراقبت های پزشکی برای چندین شرایط بهداشتی مزمن و به تازگی مجروح بوده اند اما قادر به دسترسی به درمان های پزشکی با وجود درخواست برای آن است.

یک فرد چهارم گزارش شده است که خود را در دستشویی و حمام خوابگاه تا به حال هیچ صابون برای شستن دست. افراد مستقر در واحد خود ارائه شد لوازم مورد نیاز برای دوش گرفتن به غیر از شخصی صابون. همه شده است با استفاده از همان نوار صابون و درخواست برای بیشتر صابون محروم شده اند.

فراتر از آن چهار گزارش های به اشتراک گذاشته شده با تخته سنگ های رسمی دیده است حداقل 150 دیگران ابراز شبیه ترس و نگرانی.

“این داستان متاسفانه یک سکه ده” این مقام گفت.

در پاسخ به یک سوال در مورد تعداد موارد در Rikers شهر گروه اصلاح فرستاده تخته سنگ یک کپی از آن COVID-19 سیاست های کارکنان و تشکلات مردم که به طور خاص توصیه می شود کارکنان به دست خود را بشویید اما شامل هیچ اشاره ای به شستن دست در این بخش برای افرادی که در بازداشت هستند. بخش پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر در مورد شکایات خاص قبل از انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>