این یک خیالی بدترین کابوس و شگفت انگیز بحران بهداشت عمومی: بزرگترین شیوع کروناویروس در خارج از سرزمین اصلی چین است که در حال حاضر شناور در آب در کشتی کروز متعلق به شاهزاده Cruises.

شیوع این بیماری شد و برای اولین بار شناسایی شده که 80 سال مسافری آزمایش مثبت برای این ویروس در فوریه 1, یک هفته پس از پیاده در هنگ کنگ است. در فوریه 4, باقی مانده 3,700 مسافر و خدمه از الماس شاهزاده — در حال حاضر لنگر انداخت در شهرستان بندر یوکوهاما ژاپن — خواسته شد تا به ماندن در کشتی تحت قرنطینه سفارشات.

پس از آن تعدادی از مسافران و خدمه سرنشین الماس شاهزاده با این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 — تا رسید به 218. در حالی که کسانی که تست کردم مثبت مجاز به ترک کشتی برای درمان بقیه باید به باقی می ماند وجود دارد حداقل تا فوریه 19 به غیر از آمریکایی ها در هیئت مدیره. روز شنبه به سفارت آمریکا در توکیو اعلام کرد که پرواز اجاره می رسند به تخلیه شهروندان یکشنبه.

“ما می دانیم این است که یک تجربه استرس زا و ما باقی می ماند اختصاص داده شده به ارائه همه نوع حمایت را از ما می توانیم و دیدن شما با خیال راحت و به سرعت پیوست با خانواده و دوستان در ایالات متحده” در این نامه گفت: با توجه به نیویورک تایمز.

آنها نه تنها آنهایی که در گیر شده اند روی یک کشتی کروز در آسیا به دلیل Covid-19 به عنوان بیماری شناخته شده است. پس از منع از docking در پنج کشور هلند امریکا کشتی کروز MS Westerdam در نهایت متحرك در 14 فوریه در سیهانوکویل کامبوج. کشتی تا به حال هیچ تایید coronavirus موارد است.

کشتی کروز درام در حال وقوع است در زمینه بدتر شدن شیوع: در فوریه 15, وجود دارد بیش از 67,000 مورد از این بیماری و 1400 مرگ و میر بیشتر در سرزمین اصلی چین است.

به عنوان یک موج coronavirus وحشت نوردد صنعت کروز بیشتر سوالات مطرح شده در مورد اینکه آیا quarantining مردم پردازنده امن است و یا حتی اخلاقی استراتژی حاوی ویروس است. رئیس در میان آنها است که آن را انجام بیش از آسیب خوب است ؟ اجازه دهید راه رفتن را از طریق آنچه که ما می دانیم.

Diamond Princess Cruise Ship Remains Quarantined As Coronavirus Cases Grow
کارکنان اورژانس در لباس های محافظ راه رفتن از الماس شاهزاده کشتی کروز به عنوان آن نشسته لنگر انداخت در Daikoku اسکله.
کارل دادگاه/گتی ایماژ

پس از 80 سال مسافری آزمایش مثبت برای ویروس الماس شاهزاده کشتی کروز تبدیل به یک توده بهداشت عمومی آزمایش. مسافران که آزمایش مثبت برای این ویروس متحرك و پذیرفته شده برای بیمارستان ها در یوکوهاما منطقه با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. دیگران برگزار شده است در قرنطینه پردازنده در سفارش از سوی وزارت بهداشت ،

برای بیش از یک هفته در حال حاضر مسافران در کشتی خواسته شده است برای اقامت در اتاق های خود را به پوشیدن ماسک و تنها راه رفتن بر روی عرشه برای چند دقیقه در هر روز نگه داشتن حداقل شش فوت از راه دور از دیگر مسافران. آنها با داشتن وعده های غذایی تحویل به اتاق خود را و مقدار زیادی از تلویزیون و روزنامه و گزینه های به نگه داشتن آنها را مشغول.

رسما هدف از این قرنطینه برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس خشکی به ویژه پیش از بازی های المپیک تابستانی که در آغاز در توکیو در ماه جولای.

“در این وضعیت بی سابقه ای که در وزارت بهداشت مقامات در حال کار با ما همکاری در پیشرفت های اضافی و تصویب روش های جدید را به عنوان ما در انطباق با روند ما را به چالش های منحصر به فرد از این وضعیت گفت:” Jan Swartz, رئيس جمهور از شاهزاده Cruises, در بیانیه ای.

از سوی دیگر “دولت ژاپن احتمالا ارزش نهادن به توقف گسترش رمان coronavirus به کشور خود را بیش از این در معرض خطر بیشتر آسیب به مسافران از این توده کشتی کروز قرنطینه” گفت: استیون هافمن مدیر استراتژی جهانی آزمایشگاه و استاد بهداشت جهانی در دانشگاه نیویورک.

قرنطینه قرار است برای پایان دادن به در فوریه 19, با توجه به شاهزاده Cruises “مگر در مواردی که وجود دارد هر گونه پیش بینی نشده تحولات است.” پس از آن هنوز روشن نیست که آیا آن را در پایان پس از آن. و این که یک منبع نگرانی برای دلایل ما برای آینده است.

پزشکان و محققان سلامت به طور فزاینده ای شک و تردید از این قرنطینه دقیقا به همین دلیل. “آنها در واقع به دام افتاده در یک دسته از مردم در یک ظرف بزرگ با [] ویروس” گفت: دانشگاه تورنتو اپیدمیولوژی پروفسور دیوید Fisman بیش از ایمیل. “پس [من] با فرض ‘قرنطینه’ تولید فعال انتقال است.”

به همین دلیل مایکل مینا دیگری اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد به نام قرنطینه غیر اخلاقی در توییتر

نگرانی خود را رانده است جزئیات در حال ظهور از کشتی که رنگ هشدار دهنده پرتره. با توجه به باید به عنوان خوانده شده, نیویورک تایمز, گزارش, فوریه 10, ژاپنی مقامات تا به حال فقط تست شده 439 از 3,700 مسافر برای coronavirus با استناد به کمبود تست لوازم. این به این معنی است که حداقل بخشی از باقی مانده هزاران پردازنده ممکن است virus و نمی دانم.

در میان کسانی که تست کردم مثبت به تازگی 10 خدمه. “و با توجه به کارکنان آلوده خدمه شناسایی شده در روز یکشنبه بوده است غذا خوردن در ظروف سرباز یا مسافر سالن در کنار همکاران خود” بار گزارش.

روز چهارشنبه یک مقام بهداشتی بود که در بررسی بر روی مسافران در کشتی نیز آزمایش مثبت برای ویروس.

با توجه به خطر گسترش بیشتر در میان خدمه و مسافران آنها در حال تلاش برای خدمت به قرنطینه در الماس شاهزاده به طور فزاینده ای به نظر می رسد برای ایجاد یک “خطر غیر قابل قبول” را به عنوان مینا گفت.

شما می توانید از آنها به طور مستقیم: مسافران و خدمه به اشتراک گذاری تجارب خود را از قرنطینه از طریق عکسها و ویدئوها. و آنها گزارش بیشتر ترس و اضطراب هر روز تعداد بیشتری از افراد تشخیص داده می شوند:

این شرکت کروز quarantining مردم آن را دولت ژاپن.

مردم در کشتی “هستند که در آب و, این است که مدیریت توسط مقامات بهداشت عمومی در ژاپن گفت:” اسحاق Bogoch یک استاد در دانشگاه تورنتو است. پس مسافر کشتی به عنوان بازدید کننده از ژاپن منوط به ژاپن قرنطینه پروتکل های او اضافه شده است. با توجه به شرکت کروز, مسافران تگرگ از سراسر جهان: امریکا و استرالیا و کانادا و ژاپن در میان کشورهای دیگر.

قرنطينه می تواند ابزار موثر برای شامل گسترش بیماری — اما تنها زمانی که شما در حال برخورد با افرادی که در حال حاضر بیمار است. “همه شواهد ما رو به رفتن است بر اساس quarantining افرادی که آلوده می شوند گفت:” علامت گذاری Eccleston-ترنر جهانی بهداشت قانون محقق در دانشگاه Keele انگلستان. وقتی قرنطينه در حال انجام خودسرانه و بدون هیچ پایه و اساس علمی او اضافه کرد: آنها “نه در خط با تعهدات حقوق بشري.”

کشتی کروز قرنطینه است و نه فقط حقوق بشر و یا عدالت موضوع هر چند این یک مشکل بهداشت عمومی ، در این صورت کسانی که نیستند و در عین حال بیمار و کسانی که در معرض ممکن است به کروناویروس جدید برگزار شد با هم در مجاورت نزدیک با افرادی که در حال حاضر ممکن است این بیماری است. لایه در بالا از آن این واقعیت است که ما هنوز نمی دانید که دقیقا چگونه این ویروس گسترش می یابد; همه ما می دانیم این است که ویروس های تنفسی مانند آن — برای ابتال به بیماری مرس و سارس — گسترش عمدتا از طریق قرار گرفتن در معرض قطرات از سرفه یا عطسه.

اما مانند سارس در حال حاضر وجود دارد برخی از پیشنهاد جدید کروناویروس ممکن است قادر به گسترش در مسافت های طولانی از طریق لوله ها در ساختمان ها و به طور بالقوه از طریق مدفوع بیش از حد.

هر چند کشتی کروز وضعیت مایه تاسف است, آن می تواند مفید برای درک جدید کروناویروس. “این ممکن است نور در دوره کمون [برای این بیماری] انتقال پویایی این طیف بالینی بیماری” گفت: Bogoch.

ماریون Koopmans که مطالعات در حال ظهور بیماری های عفونی و رئیس گروه ویروس شناسی در مرکز پزشکی اراسموس در روتردام هلند فکر می کند ما می توانید اطلاعات زیادی در مورد چگونگی گسترش بیماری هنگامی که ما می دانیم دقیقا چگونه این ویروس شروع به گسترش در کشتی. “کشتی های کروز است که این نشان می دهد چندین رستوران با شام مشترک — به طوری که تماس نزدیک وضعیت است که درگیر یک فرد بیمار با بسیاری از مردم در اطراف او و یا او ؟” او تعجب.

نیز وجود دارد این سوال که چگونه قرنطینه کرد: اینکه مسافران و خدمه را به دست آورد کروناویروس جدید با و یا بدون اینکه مجبور به اقامت در کشتی. “این واقعا عفونت های جدید به دست آورد و پس از قرنطینه و یا خواهد این افراد در حال حاضر به دست آورد [ویروس] و آن را فقط به طور منظم و دوره کمون?” Bogoch پرسید. هنگامی که ما دریافت پاسخ به این پرسش ممکن است آنها را روشن بزرگتر شیوع.

در واقع وجود دارد جای تعجب قوی علم از گسترش بیماری در کشتی کروز — به طور خاص از نورو ویروس بسیار مسری اشکال گسترش خوردن مدفوع یا استفراغ فرد آلوده اغلب از طریق مواد غذایی و یا دست زدن به یک آلوده سطح.

Koopmans گفت که او مطمئن بود اگر که به دلیل “نظارت تعصب” — ما بیشتر احتمال دارد به شنیدن در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی یک کشتی کروز در یک هتل و یا رستوران — و یا به دلیل وجود چیزی ذاتا خطرناک در مورد کشتی های کروز.

او مورد مطالعه شیوع بیماری نورو ویروس در cruises گسترده و قابل توجه پیدا کردن در یک کاغذ: محققان در نگاه نورو ویروس شیوع بیماری در طول زمان و در بر داشت که هر زمان که سریع گسترش نوع در حال ظهور بود آن بود که اغلب همراه با یک موج بزرگ از شیوع بیماری در کشتی های کروز. به عبارت دیگر چه اتفاقی روی یک سیگنال است که وجود یک بزرگتر شیوع بر روی زمین است. “برای یک ویروس است که دوست دارد به گسترش در گروه از مردم کشتی های کروز در حال بدنام” Koopmans اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی