Coronavirus شیوع جهانی ایجاد کرده است اضطراب پس از اولین موارد گزارش شده در ووهان چین در اواخر سال گذشته. تا کنون بیش از 30000 بیماری و 635 مرگ و میر گزارش شده در سرزمین اصلی چین با موارد در دو رقمی در سراسر آسیا و بخش هایی از اروپا و استرالیا و فراتر از آن; در آمریکا 12 نفر پیدا شده است به ذات الریه-مانند ویروس. در پاسخ شهرستانها چینی شده اند قرنطینه مرزها شده اند مهر و موم شده و سفر ممنوع شده است. سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرده است coronavirus بین المللی سلامت عمومی اورژانس.

در حالی که وحشت در مورد ناگهانی ویروس کشنده است که انتظار می رود برخی از ترس ها — به خصوص در شمال امریکا و غرب شده اند بر اساس چیزی غیر از سلامتی. وحشت در معرض دیرینه بیگانه ستیزی و آن را نشانه ای از خود ظاهر شده: خصومت نسبت به شرق آسیا مردم است.

خبرنگار واشنگتن پست جان Pomfret می نویسد: “در یک مدرسه چند بلوک از خانه من یک شایعه گردش در میان کودکان است که تمام آسیایی, کودکان و نوجوانان باید coronavirus و باید قرنطینه شود.” مردم در لس آنجلس و تورنتو نیز با تجربه موارد بیگانه آزار و اذیت از نظرات نژادپرستانه ساخته شده توسط TSA عوامل به کلامی آزار و اذیت خیابانی. در انگلستان, رستوران های چینی می گویند که آنها در حال مبارزه برای کسب و کار به دلیل گسترده تصورات غلط درباره “نظافت و پاکیزگی” از مواد غذایی خود را. در ضمن ما اداره ویلبر راس تبلیغ بحران در چین به عنوان یک فرصت برای افزایش مشاغل در امریکا است.

در حالی که برخی تلاش ها برای مهار ویروس به نظر می رسد نسبتا عملی مانند تعلیق پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین — از دیگران به نظر می رسد ناعادلانه هدف قرار دادن مردم آسیا. استرالیا quarantining افرادی که به تازگی به چین هوبئی بسیاری از آنها از تبار آسیایی در یک جزیره دریایی.

اضافه کردن به هراس هستند تئوری های توطئه است. تحت نام مستعار Tyler Durden, بنیانگذار جناح راست مالی وبلاگ به نام Salman نوشته شده در مقاله “آیا این مرد پشت جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس?” های نام و اطلاعات شخصی از یک پزشک و محقق در ووهان موسسه ویروس شناسی, او را متهم به همکاری با دولت چین به منظور توسعه مهندسی bioweapons.

شدت این موج بیگانه ستیزی حتی شده به حداقل برسد محترم موسسات آموزشی. در حال حاضر حذف شده Instagram, پست, دانشگاه, کالیفرنیا, برکلی, خدمات بهداشتی و سعی کردم به راحتی دانشجویان و استادان که ممکن است “تجربه” بیگانه افکار و واکنش گفت: تعصب و تعصب هستند “عادی” و “مشترک” در طول شیوع کروناویروس.

این واقعیت است که برخی بر این باورند نژادپرستانه كليشه اي است که “عادی” نشان می دهد که coronavirus نیست ایجاد و کلا از هیچ جا. این کشف چه شده است پخته شده را به فرهنگ غربی.

“اطلاعات غلط همراه با ترس است که آن را باعث می تواند به موجود بیگانه ستیزی به نور” گفت: ادیت Bracho-سانچز استادیار طب اطفال در دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی که مشغول به کار در بهداشت و درمان مسائل مربوط به مرزهای بین المللی. “به عنوان انسان ما ترس از چیزهایی که ما نمی دانیم اما پاسخ ما باید به خودمان آموزش به گسترش بیشتر و دادن اکسیژن به ترس و سوء تفاهم است.”

خبری از کروناویروس است که تقویت یک شکل خاص از تعصب به نام sinophobia — خصومت در برابر چین و مردم آن مردم از تبار چینی و یا چینی فرهنگ است. در امریکا این را حتی می توان در سیاست های ما. برای مثال رئیس جمهور چستر A. آرتور امضا قانون خروج چینی ها از سال 1882 که ممنوع مهاجرت از کارگران چینی به ما برای 10 سال. هدف از این قانون به “جلب رضایت کارگر خواسته ها و تسکین شایع نگرانی در مورد حفظ سفید” خلوص نژادی.'” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن شده است محدود کردن مهاجرت برای دانشجویان و دانش پژوهان پس از سال 2018 است.

اما بیگانه ستیزی بوده است و در هم تنیده با بهداشت عمومی گفتمان برای زمان بسیار طولانی در برابر بسیاری از گروه های مختلف, مرلین Chowkwanyun مورخ و استادیار sociomedical علوم در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت عمومی گفت: Vox. “از لحاظ تاریخی در هر دو محبوب و علمی گفتمان بیماری مسری است و اغلب مرتبط شده است, در یک پتو در راه به جمعیت گروه تصور می شود “غیر خودی” او گفت:.

انجمن بین میکروب ها و مهاجران به عنوان مثال یک بخش مهمی از اوایل 20 قرن بیگانه ستیزی که منجر به محدودیت مهاجرت در شهر نیویورک در دهه 1920 Chowkwanyun گفت. “مقامات شهرستان توجیه تبعیض نژادی با رسم قرار است ارتباط بین میکروب ها و مکزیکی و آفریقایی مردم است.” او اشاره می کند که شبیه روایت به تصویر کشیده شد در برابر مهاجران هائیتی در اوایل روز اپیدمی ایدز در امریکا, به عنوان آنها تنها گروهی خاص به عنوان “در معرض خطر” به دلیل ملیت خود را.

در حالی که othering اغلب مراکز تجربه سفید به عنوان “برتر” و “خالص” ترس از “dirtiness” نیز به گسترش درگیری در خارج از غرب استعمار است. در جمهوری دومینیکن که در آن وجود دارد و تاریخ خونین از نفرت نسبت به مردم هائیتی, Bracho-سانچز می گوید که “بسیاری از صرف انرژی بیشتر پرسیدن که مردم هائیتی ممنوع شود و مرزها بسته شود از آنها صرف حصول اطمینان از واکسن خود را تا تاریخ” هنگامی که وجود دارد یک شیوع دیفتری از 2014-2017.

ما می بینیم که پویا در اینجا در ایالات متحده با این تفاوت در چگونگی واکنش مردم به کروناویروس در مقایسه با چگونه آنها واکنش نشان می دهند به آنفولانزا. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در ایالات متحده به تنهایی آنفولانزا تا به حال تاثیر مخربی پیشرو به حداقل 19 میلیون بیماری 180,000 بستری شدن در بیمارستان و 10 ، 000 مرگ و میر در این فصل است. موارد سرخک نیز در حال گزارش شده و بیشتر و بیشتر. اما به نظر می رسد بیشتر اضطرار و وحشت برای خرید ماسک و لوازم اضطراری برای جلوگیری از coronavirus از وجود دارد با گرفتن یک شات آنفولانزا.

در تلاش برای توضیح بخشی از این پویا Chowkwanyun می گوید: “به طور کلی هنگامی که وجود دارد یک روال نژادی واکنش و بیگانه ستیزی آن میگذرد را به پزشکی گفتمان. با توجه به تنش بین [ما] و چین در حال حاضر آن را تعجب آور نیست که برای دیدن اتفاق می افتد با کوروناویروس.”

نیز وجود دارد این سوال که آیا تمرکز صرفا بر روی بسیاری از متعصب غربی در واکنش به coronavirus غلط است. علامت گذاری شده است مورد میزان توجه به غرب پرست. “در زمانی که هزاران نفر از زندگی و معیشت در سراسر منطقه در حال تهدید چینی نهادی شکست آن را نژادپرستانه به سعی کنید آن را در مورد آنچه افراد انجام می دهند در کشورهای غربی” او گفت:.

Bracho-سانچز می گوید که اگر چه تجارب دردناک بسیاری از آمریکایی های آسیایی تبار و مهاجران آسیایی روبرو شده اند باید مورد بحث و مواجه هنگامی که ما انجام این کار در هزینه گزارش در بحران است که اتفاق می افتد بر روی زمین ما “اجرا خطر از دست دادن چشم انداز که واقعی قربانیان [از coronavirus] هستند.”

برای کمک به مقابله با بیگانه ستیزی و هدایت مردم به سوی راه برای کمک به کسانی که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار Bracho-سانچز می گوید رسانه ها باید “چوب به حقایق و سعی کنید که شامل زمینه هنگامی که قادر است.” به جای ایجاد وحشت و هرج و مرج مردم باید شروع به حمایت از کسانی که به طور مستقیم تحت تاثیر و کسانی که بیشتر در معرض خطر است. “مردم در کشورهای بدون زیرساخت های حاوی این ویروس و به بیمار کافی و به موقع مراقبت های پزشکی هستند و واقعا آنهایی که باید بیشتر نگران” او گفت:. “و مانند هر عفونت ویروسی که از قبل موجود شرایط پزشکی بسیار جوان و [کسانی که قرارداد آن] در اوایل هستند به احتمال زیاد به رنج می برند عوارض است.”

در ووهان و مکان های دیگر در چین, وضعیت وخیم است. به عنوان مقامات چینی تقلا برای ساخت بیمارستان و عدم در دسترس تخت به معنی بسیاری از مردم با کروناویروس در حال رد درمان در بیمارستان است. در مصاحبه روز شنبه با شبکه دولتی تلویزیون مرکزی چین جیانگ Rongmeng عضو چینی ملی کمیسیون بهداشت تیم مطالعه این ویروس گفت که “منابع پزشکی در ووهان به خصوص ICU تیم نیست به اندازه کافی برای مقابله با این درمان شدید.”

یکی از چیزهایی است که مردم می توانید انجام دهید برای کمک به کمک به سازمان های روی زمین است که در حال ارائه پناهگاه و ماسک و تجهیزات پزشکی. آنها همچنین می توانند درخواست تجدید نظر خود را به دولت برای ارائه $675 میلیون دلار در حمایت از که است که درخواست برای “حمایت از کشورهای ضعیف سیستم مراقبت های بهداشتی.” و هنگامی که تماشاگران دیدن بیگانه حوادث اتفاق می افتد در اطراف آنها Bracho-سانچز می گوید آنها باید “به اشتراک گذاری دانش خود را” برای مقابله با افزایش گسترش اطلاعات غلط و تعصب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی