Coronavirus جهش یافته است. در اینجا آنچه که به معنی

یک گونه جدید از رمان coronavirus به نظر می رسد بیشتر مسری تر از نسخه ای که به دست آورده جای پای در ابتدای COVID-19 گیر با توجه به یک مطالعه جدید به رهبری دانشمندان در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس (LANL).

این سویه جدید دوبله D614G, ظاهر در اروپا در ماه فوریه قبل از ظاهر شدن در سواحل شرق ایالات متحده است. از آن شده است به گونه غالب در سراسر جهان از اواسط ماه مارس با توجه به گزارش. که واقعیت این است که افزایش نگرانی نیست فقط بیش از سویه جدید را عفونت بلکه به دلیل برخی معتقدند که وجود یک ثانویه فشار ممکن است برخی از بیماران آسیب پذیر به یک دوم عفونت پس از بازمانده یک سویه های مختلف.

تبلیغات:

از آنجا که مقدار موجود پژوهش متمرکز در اوایل گونه های این تحقیقات ممکن است قابل اجرا به این سویه جدید لس آلاموس دانشمندان هشدار می دهند.

این 33 صفحه گزارش شد ارسال شده در BioRxiv و هنوز به کارشناسی.

“جهش سنبله D614G است از نگرانی فوری; آن شروع به گسترش در اروپا در اوایل ماه فوریه و زمانی که به معرفی مناطق جدید آن را به سرعت تبدیل به فرم غالب. همچنین ما در حال حاضر شواهدی از نوترکیبی بین محلی گردش گونه نشان دهنده چند سویه عفونت” نویسندگان این مطالعه نوشت. “این پیدا کردن [sic] پیامدهای مهمی برای SARS-CoV-2 انتقال پاتوژنز و ایمنی بدن ضروری است.”

تبلیغات:

“D614G در فرکانس افزایش در نرخ هشدار دهنده نشان می دهد یک مزیت نسبی به اصلی ووهان فشار را قادر می سازد که سریع تر گسترش” مطالعه ادامه داد.

با توجه به لس آنجلس تایمز یکی از سرب نویسندگان بت Korber یک محاسباتی زیست شناس در لوس آلاموس نوشت: در Facebook صفحه ای که یافته بودند “نگران کننده است.” Korber شناخته شده است برای کمک به تحقیقات واکسن اچ آی وی.

“داستان نگران کننده است, به عنوان ما می بینیم یک فرم جهش یافته از ویروس بسیار به سرعت در حال ظهور و در طول ماه مارس در حال تبدیل شدن غالب همه گیر فرم” Korber نوشت: در Facebook صفحه. “هنگامی که ویروس ها با این جهش را وارد کنید یک جمعیت آنها به سرعت شروع به گرفتن بیش محلی بیماری در نتیجه آنها بیشتر انتقال.”

تبلیغات:

Korber گفت که “سخت خبر” اما که باید “دلسرد.”

“تیم ما در LANL قادر به سند این جهش و تاثیر آن بر انتقال تنها به این دلیل که از یک تلاش جهانی بالینی مردم و گروههای تجربی که جدید توالی ویروس (SARS-CoV-2) در جوامع محلی در دسترس به عنوان به سرعت به عنوان آنها احتمالا می تواند” Korber گفت.

تبلیغات:

سالن در تماس است Korber نظر و به روز رسانی خواهد شد پس از شنیدن پاسخ.

این گزارش بر اساس محاسباتی و تحلیل بیش از 6000 coronavirus توالی که جمع آوری شده توسط یک پروژه به نام ابتکار جهانی برای به اشتراک گذاری همه آنفلوانزا داده. در مجموع محققان شناسایی 14 جهش به تاریخ. به طور خاص جهش از نسخه جدید D614G بر سنبله پروتئین ویروس است که اجازه می دهد تا ویروس وارد یک انسان هاست.

به سی ان ان گزارش آن باقی مانده است و ممکن است که هیچ واکسن برای COVID-19 ساخته خواهد شد یا این که آن را می تواند به مراتب بیشتر از 18 ماه به ایجاد. مورد در نقطه: چهار دهه و 32 میلیون مرگ و میر بعد جهان ندارد یک واکسن اچ آی وی. این است که در بخشی به دلیل ماهیت ویروس خود را.

تبلیغات:

“آنفلوانزا قادر به تغییر خود را از یک سال به بعد خیلی طبیعی عفونت یا واکسیناسیون سال گذشته نیست شما را آلوده سال بعد. HIV می کند که در طول یک عفونت” پل Offit متخصص اطفال و متخصص بیماری های عفونی که co-اختراع واکسن روتاویروس گفت: سی ان ان. “آن را همچنان به جهش در شما به طوری که آن را مانند شما آلوده به یک هزار و متفاوت HIV رشته” Offit سی ان ان می گوید. “[و] در حالی که جهش آن را نیز فلج کننده سیستم ایمنی بدن شما.”

آیا این به این معنی است که ما ممکن است مجبور به صبر دهه برای COVID-19 واکسیناسیون? آن را خیلی زود به بگویید, اما برخی از کارشناسان هشدار می دهند که بشریت باید به فکر سازماندهی مجدد می شود بهتر است برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“این کاملا ضروری است که همه جوامع در همه جا خود را به یک موقعیت که در آن آنها قادر به دفاع در برابر coronavirus به عنوان یک تهدید ثابت و قادر به رفتن در مورد زندگی اجتماعی و فعالیت های اقتصادی با این ویروس در میان ما” دکتر دیوید Nabarro استاد بهداشت جهانی در کالج امپریال لندن با سی ان ان گفت.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>