Coronavirus است و باعث مغلوب ساختن پیشی جستن از حامیان او را رها

روز پنج شنبه در مجله تایم گزارش داد که چگونه این بیماری همه گیر کوروناویروس انجام داده است چیزی است که برای سال ها به نظر می رسید غیر ممکن است: disillusioning جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان.

“بیش از چهار سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن توسعه تفلون رمز و راز: بدون توجه به آنچه او می گوید و یا هیچ چیز به نظر می رسد به چوب به او” نوشته شارلوت تغییر و تسا Berenson. “پیش بینی است که آخرین خشم در نهایت قطع پیوند خود را با حامیان شده یک لیوان را بازی. و حتی به عنوان coronavirus تشدید بحران در ماه های مارس و آوریل, شده اند وجود دارد چند نشانه این است که در حال تغییر: 93 درصد از خود توصیف جمهوریخواهان گفت: در نیمه اول آوریل که آنها تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد با توجه به گالوپ — تا دو امتیاز از یک ماه قبل.”

تبلیغات:

“هنوز هم وجود دارد کمی سوال که این بیماری همه گیر تبدیل شده انتخابات” در ادامه این گزارش. “دو ماه پیش مغلوب ساختن پیشی جستن یک رییس جمهور یک اقتصاد قوی و گسترده استفاده; او به نظر می رسد مانند یک underdog در ماه نوامبر. این RealClearPolitics رای گیری دمای اتحاد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد پیشرو تهمت 48.3% به 42% در سراسر کشور. مغلوب ساختن پیشی جستن را در چشم انداز نیست, هر روشن تر در حال حاضر زمانی که شکسته متحده که کلید خود 2016 پیروزی. با توجه به روشن شدن سیاست های رای گیری به طور متوسط بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن توسط 6.7 امتیاز در پنسیلوانیا 5.5 در میشیگان و 2.7 امتیاز در ویسکانسین. بایدن نیز پیشرو تهمت دقت در فلوریدا و آریزونا.”

در میان تهمت رای دهندگان که رای او از دست داده در حال هایدی و دنیس هاجز از Erie, پنسیلوانیا است. “من او را دوست داشت موضع سخت. من دوست داشتم که او یک سیاستمدار” دنیس گفت: زمان. اما بعد از دیدن این همه گیر ستمگري ملت و همسرش پدر صرف هفته ای یک دستگاه تنفس مصنوعی در پزشکی ناشی از کما در حالی که تهمت صرف هفته کمرنگ جلوه دادن شدت آن دنیس تا به حال به اندازه کافی. “قبل از همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن را بدست رای من دوباره,” او گفت:. اما نه در حال حاضر.

جسیکا Lavine فریمن گرجستان موافقت کرد و گفت: “اگر ما تا به حال نشستم و به حال این گفتگو در ماه اوت سال گذشته من احتمالا رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره” اما تهمت به بی کفایتی مدیریت coronavirus شد نهایی “نی” و او را به جای رای سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

تبلیغات:

“آن را یک بیماری همه گیر که در آن بیش از 50000 نفر فوت کرده اند و او را نشان می دهد هیچ همدلی هیچ ندامت هیچ شفقت—همه چیز در مورد رتبه بندی و باز کردن اقتصاد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” گفت: Brandon هیوز یک بیمارستان رسمی در کنتاکی که حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و در حال حاضر تاسف آن است. “من فکر نمی کنم او قادر به شفقت و همدلی است. اگر او نمی تواند آن را نشان می دهد در طول این چه مثال او را?”

اکثریت مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان هنوز هم با توجه به نظر سنجی. اما تهمت نمی توانیم به از دست دادن است که بسیاری از آنها — او برنده با تشکر از 80,000 نفر در میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین.

شما می توانید در اینجا بخوانید.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>