Coronavirus افشای امریکا بحران مسکن

در 31 مارس حدود 300 مستاجران دریافت یک ایمیل از آپارتمان خود را در مدیریت شرکت است. ایمیل ذکر شده منابع برای مستاجران مبارزه مالی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما هیچ پیام روشن بود: اجاره بها هنوز به علت.

اما هر کدام از کارکنان زحل مدیریت لس آنجلس شرکت مدیریت املاک ارسال پیام به 300 یا بیشتر مستاجران در سراسر خواص مختلف خود را فراموش کرده اید برای مخفی کردن آدرس ایمیل دریافت کنندگان. تقریبا بلافاصله مستاجران شروع به پاسخ پاسخ-تمام.

“چند نفر chimed در گفت آنها را برای اجاره اعتصاب و بیشتر و بیشتر مردم شروع به شرکت در” الکس مرسیه 26 ساله در لس آنجلس که به تازگی از دست داده و کار خود را با توجه به کروناویروس بحران به من گفت.

ایمیل موضوع نقل مکان به یک شل کانال که در آن مردم صحبت شده است سازماندهی بحث بوده است. مرسیه گفت: آنها هنوز در تلاش برای کشف کردن بهترین روش عمل. اجاره اعتصاب ممکن است در میان گزینه های, اما آنها نمی خواهند به انجام هر کاری به صورت اتفاقی و یا هر چیزی که ممکن است به خطر اندازد هر کسی وضعیت مسکن.

زحل مدیریت کاهش یافته است به نظر رکورد اما به شرطی بورسی با پیگیری ایمیل این شرکت ارسال می شود این جمعه که عذرخواهی کرد و اذعان کرد “که اخیر ما ایمیل از مارس 31 ناشی از برخی از سردرگمی و استرس و خشم برای بسیاری از شما.” ایمیل گفت که “حفظ سلامت خود و رفاه” بود و این شرکت در اولویت اول و مستاجران را تشویق به رسیدن با نگرانی.

اما مدیریت شرکت اولیه ایمیل در حال حاضر ایجاد یک پیوند میان یک جامعه از افرادی که فقط می خواهم شغل خود را از دست افرادی که نگران آنها می شود و افرادی که فقط تاکید کرد در مورد آینده نامشخص.

“ما تحت اللفظی کوچک از چیزهایی است که به طور بالقوه می آیند” مرسیه گفت. “به دلیل, آنچه, 10 میلیون نفر در این کشور را برای اعمال نرخ بیکاری در دو هفته گذشته? این است برای رفتن به ادامه رشد تعداد کسانی که در حال رفتن به ادامه رشد نیاز ادامه خواهد داد به رشد مردم شرایط — مبرم جدیت خود را در موقعیت های — تقویت خواهد شد.

“این مهم است که بدانید ما همه در این با هم,” او گفت:. “این مهم است که مردم درک آنچه ممکن است آنچه که ما می توانید انجام دهید اگر ما اعداد — که ما باید این اعداد است.”

به عنوان مرسیه گفت: حدود 10 میلیون نفر نرخ بیکاری واصل شد در ایالات متحده فقط در دو هفته گذشته و این انتظار می رود که اقتصاد همچنان تعطیل به دلیل coronavirus. و در زمانی که همه آمریکایی ها هستند که خواست به ماندن در خانه اگر نه به صراحت دستور به انجام این کار داشتن سرپناه مناسب است که به معنای واقعی کلمه بهداشت عمومی اولویت است.

بسیاری از ایالات و شهرستانها قرار داده اند به محل موقت اخراج moratoriums — معنی صاحبخانه نمی تواند به زور حذف مردم از خانه های خود برای عدم پرداخت در طول این زمان و عملا moratoriums وجود دارد در کشورهای دیگر و محلات به دلیل دادگاه بسته شده است.

اما این یک راه حل موقت برای نگه داشتن مردم در خانه های خود. آن مشکل را حل نمی کند که در آن پول را از به پرداخت اجاره. وال استریت ژورنال گزارش داد که با توجه به املاک و مستغلات شرکت هایی که تجزیه و تحلیل داده ها برای 13.4 میلیون مستاجرها حدود یک سوم از مستاجرها نمی پرداخت اجاره بها در ماه آوریل است.

چگونه به حل این مشکل بیشتر به طور دائم بسیار کمتر روشن با توجه به پیچیدگی های ما برای سود مسکن سیستم یک اکوسیستم است که نه تنها شامل مستاجرها اما صاحبخانه کوچک و بسیار بزرگ و همچنین بانک ها و وام دهندگان.

اجاره حملات مانند یک مرسیه و همکار خود را مستاجران با توجه به بیشتر از یک تاکتیک از یک هدف نهایی است. آنها به معنای تحت فشار قرار دادن صاحبخانه به سازش برای مبارزه مستاجران و به زور صاحبخانه برای عضویت در فشار بر قانونگذاران را برای دریافت کمک به مستاجرها. (دولت فدرال بسته محرک شامل برخی از امداد رسانی به مردم با دولت فدرال حمایت وام مسکن.)

اجاره یخ یکی دیگر از گزینه است که حداقل جلوگیری از صاحبخانه از افزایش اجاره بها در طول بحران. و برخی از در حال هل دادن دولت به لغو اجاره در دسترس نباشد حداقل تا فوری بحران بهداشت عمومی در سراسر coronavirus است حل و فصل شود.

اما هر دو از کارشناسان و طرفداران می گویند این بیماری همه گیر نشده ایجاد یک بحران مسکن. آن است که صرفا در معرض و تشدید مشکلات که در حال حاضر وجود داشته است.

“من فکر می کنم این لحظه برجسته precarity از مردم به طور کلی و چقدر مهم مسکن است که به همه ما” Vincent Reina, استادیار اقتصاد شهری و برنامه ریزی در دانشگاه پنسیلوانیا گفت. “و من فکر می کنم آن را برجسته محدود ایمنی شبکه ما در محل.”

اما به دلیل coronavirus این بحران است که در حال حاضر اتفاق می افتند همه در یک بار.

نیکول, 33, کار خوب-طلا و جواهر تولید. زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس ضربه او را دیدم 99 درصد از کسب و کار خود را خشک. او تا به حال به او اجازه یک کارمند بروید. او در تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید بعد اما حتی اگر او می تواند کمک های بیکاری, او نامشخص چگونه او قادر خواهید بود برای دیدار با هزینه های آن است.

علاوه بر اجاره بها او صورتحساب کارت اعتباری, وام, نرم افزار, مواد غذایی, ماشین پرداخت. “به طوری که نمی خواهید به ترک من با خیلی برای نگه داشتن من بیش از آن حق است ؟” او گفت:.

صاحبخانه او, او گفت:, و کاهش یافته است به او استراحت بدهد در اجاره; او می خواست برای تخفیف برای دو ماه تا زمانی که او و هم اتاقی او — یک دانش آموز که او نیز نمی تواند به ماندن در لس آنجلس آپارتمان اگر او را به حضور در کلاس درس — که وضعیت خود را. نیکول می گوید: او به ارمغان می آورد مواد غذایی به سالمندان پدر و مادر است. مادرش سرطان دارد و بنابراین به ویژه آسیب پذیر و ایده پیدا کردن یکی دیگر از اتاقی در وسط یک بحران بهداشت عمومی وحشت زده او.

آنها یک برنامه ریزی: یکی از دوستان هم اتاقی او را از شیکاگو به توافق را بیش از او همخانه نقطه در مارس هر چند که می داند که اگر آن را هنوز هم حس یک ماه از هم اکنون.

اما اجاره کامل است که هنوز هم به دلیل.

نسخه از این داستان در حال بازی در شهرهای مختلف در سراسر ایالات متحده است. این کشور در حال حاضر با تجربه همان مقدار از دست دادن شغل را در طول رکود بزرگ — اما در این دوره فقط دو هفته است. که فشار را ادامه خواهد داد به عنوان شهرها و ایالات متحده و کسب و کار در آنها اقامت تعطیل و یا مقیاس منجر به پرداخت کاهش furloughs و یا اخراج.

به عنوان صورتحساب شمع تا برای غذا و مراقبت های بهداشتی و آب و برق و اجاره (یا رهن) گاهی اوقات می تواند سخت ترین هزینه به پرداخت به خصوص در شهرهایی مثل نیویورک یا لس آنجلس که در آن هزینه های زندگی در حال حاضر بالا است.

این بحران نیست ناآشنا برای بسیاری از آمریکایی ها. این کشور حدود 43 میلیون مستاجرها بیش از 40 درصد در حال حاضر در نظر گرفته شود “اجاره بر دوش” صرف بیش از 35 درصد از درآمد خود را در مسکن و آب و برق با توجه به آمار آمریکا داده است.

Cea ویور یک کمپین هماهنگ با مسکن عدالت برای همه ائتلافی از ایالت نیویورک حمایت گروه های فشار برای لغو اجاره و بلافاصله rehouse افراد بی خانمان در مسکن خالی به من گفت که هفته پیش آن را در حال حاضر آشکار مردم یکی از مهمترین رویداد زندگی دور مانند یک پدر و مادر بیمار شدن و یا یک ماشین شکستن و یا از دست دادن شغل و یا یک اورژانس پزشکی — از بودن قادر به پرداخت هزینه مسکن.

“چه اتفاق می افتد در حال حاضر این است که رویداد زندگی اتفاق می افتد به همه در یک بار” ویور گفت. “و آن را اتفاق می افتد در سراسر کشور است.”

افزایش فشار اقتصادی مردم روبرو هستند نیز برخورد با بحرانی بهداشت عمومی ضروری است که هر کس در خانه بمانند. این است که در حال حاضر یک فاجعه برای افراد بی خانمان و یا افرادی که در مسکن ناپایدار. در حال حاضر در عرض چند هفته این کشور را بهترین ابزار برای سعی کنید به سرعت گسترش coronavirus — پناه در محل — نیز تبدیل به چیزی است که بسیاری از مردم به طور ناگهانی نمی توانیم به حفظ.

“اخراج برابر مرگ” جولیان اسمیت-نیومن یک عضو از لس آنجلس مستاجران, اتحادیه اروپا یک عضو تامین مسکن گروه حمایت گفت. “که هرگز واضح تر از در این لحظه و در بحران بهداشت عمومی است که ما در حال زندگی است.”

و غیر رسمی و شبکه های ایمنی است که گاهی اوقات می تواند کمک به مردم از طریق دشوار امتداد لزوما در دسترس در حال حاضر. آن را بسیار سخت تر به ماندن در یک نیمکت به طور موقت و یا حرکت در با پدر و مادر به دلیل اینکه چگونه این ویروس گسترش می یابد و کسی که آسیب پذیر است. در حال حرکت است که هنوز هم اتفاق می افتد (بسیاری از ایالت ها تعیین شده محرک و تجهیزات ذخیره سازی به عنوان خدمات ضروری) اما حتی کوچک آپارتمان و یا پیدا کردن اضافی هم اتاقی به تقسیم صورتحساب می شود به مراتب بیشتر مخاطره آمیز در جهانی همه گیر.

جیمز Stockard یک کارشناس در مسکن مقرون به صرفه در دانشگاه هاروارد گفت که مردم از دست دادن مسکن خود را در حال حاضر فاجعه بار خواهد بود. “بیشتر مردم را در خیابان و یا دو برابر شدن تا با بستگان خود را,” او به من گفت. “هر راه حل دیگر برای خود مسکن اگر شما پناهگاه در آپارتمان خود را در حال رفتن به شما را به تماس نزدیک با افراد دیگر. و پس از آن رفتن به این بیماری همه گیر بدتر است.”

قانونگذاران و مقامات دولتی به نظر می رسد به رسمیت شناختن است که نگه داشتن مردم قرار دارد بسیار مهم است به همین دلیل است که بسیاری از ایالت ها و محلات به تصویب رسید اخراج moratoriums یا نهاد توسط قانونگذاران و یا به محل قرار توسط دادگاه که در حال تعطیل در بسیاری از مکان ها. دولت فدرال نیز با صدور 120 روز مهلت قانونی برای اخراج مستاجران در فدرال یارانه مسکن (یا با فدرال یارانه وام مسکن).

این اخراج moratoriums متفاوت در طول و قدرت بین دولتها و محلات و در بسیاری از موارد به این معنی نیست که مستاجر نمی تواند اخراج شود پس از این moratoriums منقضی خواهد شد. بعضی از نقاط در حال تلاش برای تقویت آن حمایت: ایالت نیویورک به عنوان مثال در تلاش است به یاغی اخراج به دلیل عدم پرداخت هزینه برای هر کسی که قادر به پرداخت هزینه به پرداخت اجاره خود را در مهلت قانونی را از 90 روز به همراه شش ماه پس از.

اما هیچ یک از این اقدامات واقعا متوقف اجاره بیل از اینکه به دلیل در نهایت. و برای کسانی که شغل خود را از دست و یا تا به حال درآمد خود را کاهش آن خواهد بود حتی سخت تر برای گرفتن. که تقویت خواهد شد دیگر این بحران اقتصادی می رود. “هنگامی که مهلت قانونی برداشته شده است” جسی کانر یک سازمان مستقل مستاجران اتحادیه در شیکاگو آلبانی پارک محله به من گفت: “این فقط رفتن به رها کردن بر مردم.”

“برای مستاجرها اگر وجود دارد هیچ wavier در پرداخت این همه فقط رفتن به زمین بر مردم و ما در حال رفتن به یک اخراج بحران پس از این است و ما از طریق این بحران,” او اضافه شده است.

کانر گفت: مردم در حال وزن گیری های دشوار — برای مثال آیا آنها باید سعی کنید برای گرفتن یک کار در یک فروشگاه مواد غذایی حتی اگر آنها و یا کسی که مراقبت از این است که احتمال آلودگی آنها بیشتر در خطر ابتلا به کوروناویروس.

اخراج moratoriums هر چند حداقل ارائه برخی از حفاظت در برابر فوری بهداشت عمومی بحران. مریم کانینگهام معاون رئیس جمهور برای مسکن شهری و سیاست در جوامع شهری موسسه گفت: ملی توقف را پوشش می دهد که تمام مستاجرها ممکن است موثر تر از چهل تکه از ایالت ها و محلات.

اما او همچنین اشاره کرد که آنها هنوز هم یک راه حل برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها قادر به پرداخت هزینه اجاره این ماه یا ماه بعد. “آنها مکث یا تعویق آنها نه بخشش.”

مسکونی اجاره نیست تنها کسانی که در حال مبارزه در حال حاضر. مستاجران تجاری — کوچک و بزرگ — که ضروری کسب و کار نیز ممکن است قادر به پرداخت اجاره خود را.

اما آن را واقعا نمی وجود دارد متوقف راهی نیست که ما مسکن سیستم ساختار یافته است. صاحبخانه ممکن است شروع به احساس خرید اینترنتی بیش از حد به طور خاص کسانی که تکیه می کنند که درآمد اجاره به پرداخت وام مسکن و یا قبوض آب و برق. صاحبخانه ممکن است منابع بیشتر — آنها خود را یک دارایی با ارزش در املاک و مستغلات ، و مراقبت در عمل به 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک اقتصادی توسط کنگره تصویب اواخر ماه گذشته ارائه می دهد صاحبخانه تحمل در فدرال حمایت رهن در طول بحران.

اما تحمل نیز فقط به تعویق افتادن پرداخت و بسیاری نمی توانند پا زدن می تواند جاده ها بیش از حد کانینگهام گفت. “بنابراین با صاحبخانه بودن قادر به پرداخت وام مسکن خود را, سپس شما باید وام دهندگان اساسا قادر به پرداخت سرمایه گذاران خود را در وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار پس کل کل مسکن سیستم متصل است.”

که می تواند پیامدهای گسترده تر برای اقتصاد به عنوان کسی که زندگی می کردند از طریق بحران مالی 2008 و ممکن است به یاد داشته باشید. و در حالی که بسیاری از طرفداران می گویند این نشان می دهد که دقیقا به همین دلیل ما برای سود مسکن سیستم است به طوری شکسته که سیستم همچنین به احتمال زیاد قصد ندارم به تغییر قبل از پرداخت اجاره بعدی است که با توجه.

به همین دلیل است که حداقل برای کوتاه مدت سیاست کارشناسان می گویند دولت نیاز به ارائه قوی تر کمک به نگه داشتن مردم از لحاظ اقتصادی با ثبات و در خانه های خود را در وهله اول. برخی از کارشناسان پیشنهاد کرد که یارانه مسکن یا واقعا فقط پول بیشتر خواهد کاهش بار مالی پس از مستاجرها مجبور به انتخاب بین پرداخت اجاره و خرید مواد غذایی.

به 2 تریلیون دلار بسته محرک کمک می کند از جمله با افزایش مزایای بیکاری و با ارائه بسیاری از خانواده های آمریکایی یک بار کمک نقدی که برای خانواده ها ساخت $75,000 یا کمتر در هر سال می آید به $1,200 با پول اضافی برای بچه ها.

اما که ممکن است به اندازه کافی در حال حاضر و قطعا کافی نیست چند ماه از هم اکنون با توجه به بی سابقه بحران اقتصادی است. کانینگهام گفت: او فکر کنگره فرصت از دست رفته به طور کامل به مردم آنچه را که آنها نیاز به از طریق بحران است. “$1,200 محرک بررسی کنید به خصوص در بالا-هزینه مناطقی که این بیماری همه گیر است و بیشتر متمرکز مانند نیویورک شهرستان, سان فرانسیسکو, سیاتل است به اندازه کافی برای پرداخت اجاره,” او گفت:.

فراتر از بیشتر سخاوتمندانه, نقدی, پرداخت, کمک, می تواند در اشکال دیگر از جمله مستقیم کمک های مسکن مانند اورژانس کوپن و یا کمک های مالی اعطا شده به مستاجران. شیکاگو به عنوان مثال ارائه شده است افرادی که بیکار هستند به دلیل coronavirus کمک های مالی از $1,000 برای رفتن به سمت اجاره و یا وام مسکن. کمک مالی اعطا خواهد شد از طریق یک قرعه کشی سیستم داده می شود تا 2000 Chicagoans. مشکل با یک سیستم شبیه به این است که این جهانی و آن را در دامنه محدود.

و سپس تماس به لغو یا ببخش پرداخت اجاره بها در مجموع برای یک دوره از زمان. کسانی که تماس در حال رشد بلندتر و بلندتر از مستاجران از فعالان سیاسی و حتی از برخی از قانونگذاران. لایحه معرفی شده در نیویورک دولت در قوه مقننه را ببخش پرداخت اجاره به مدت 90 روز برای هر دو مسکونی و تجاری مستاجران. و از سوی دیگر ، برنی ساندرز (I-VT) نامیده می شود برای هر دو اجاره و رهن یخ در کنگره بعدی بسته محرک.

اما اجاره لغو و اجاره لغو تنها بسیار سخت تر است برای انجام به دلیل آنچه که آن را ممکن است به معنای برای صاحبخانه است.

“غفور اجاره برای کسانی که نمی نیاز به امداد را از بحران بدتر است. و انجام این کار بدون ارائه یک مسیر روشن امداد برای صاحبان اموال را بی ثبات کردن مسکن برای میلیون ها نفر از مستاجرها” گفت: Jay مارتین مدیر اجرایی جامعه مسکن بهبود برنامه (تراشه) که نشان دهنده صاحبان و اپراتورهای بیش از 400 ، 000 واحد اجاره-تثبیت مسکن در شهر نیویورک است. “این است که چرا به طور مستقیم کمک به مستاجرها در نیاز از طریق کوپن است که بهترین راه برای آب و هوا این بیماری همه گیر.”

بسیاری از طرفداران مسکن می دانیم که هر گونه توقف در پرداخت اجاره بها نیز نیاز به گسترش به وام مسکن بیش از حد. خودمختار مستاجران اتحادیه دارای یک طومار خواستار توقف اجاره مسکن و آب و برق پرداخت (همراه با خواسته های دیگر از جمله مسکن برای بی خانمان). RentStrike2020 یک سازمان ملی است خواستار دو ماه توقف در اجاره رهن و قبض آب و برق مجموعه در همه جا با تهدید اجاره اعتصاب.

لا مستاجران اتحادیه نیز در تلاش برای سازماندهی کلا برای اجاره بخشش برنامه شروع با دادن مستاجران نامه را به صاحبخانه اطلاع رسانی به آنها نمی خواهد پرداخت هزینه برای این ماه است. این گروه خواستار میان دیگر اهداف دو ماه اجاره بخشش, برنامه, برای تمدید شود اگر این بحران همچنان ادامه دارد.

دوباره این را نمی توان به تعویق پرداخت آن خواهد بود یک حک. این برای تلفن های موبایل در تئوری خوب است اما ممکن است آن را سخت تر به اجرا در عمل. حتی اگر اجاره ببخشند نه همه صاحبخانه فدرال حمایت, وام مسکن, که بدان معنی است که آن را تضمین وام دهندگان خصوصی را در هیئت مدیره. و بسیاری از کسانی که وام های مسکن همراه و فروخته شده به عنوان سرمایه گذاری و به عنوان CityLab اشاره کرد بسیاری از کسانی که سرمایه گذاران در حال چیزهایی مانند صندوق های بازنشستگی.

که به معنی پول است به احتمال زیاد به زودی برای آمدن از جایی — که آیا به طور مستقیم به مستاجرها’ جیب برای کمک به آنها را از ماه به ماه و یا در جایی در به عقب پایان به قید وثیقه اجاره و رهن که نمی پرداخت.

اما طرفداران که در حال هل دادن برای این اجاره یخ ساخته شده روشن است که آنها فکر می کنم کل سیستم خراب است — که مسکن یک حق انسانی است و اگر هر چیزی coronavirus بحران صرفا ساخت که حتی روشن تر.

به عنوان بی پایان به این coronavirus بحران ممکن است به نظر می رسد در حال حاضر آن را در نهایت به پایان رسید. اما نقص در امریکا سیستم مسکن هنوز هم وجود خواهد داشت.

“ما در یک بحران ملی قبل از Covid همه گیر” رینا گفت: “و هیچ دلیلی برای این باور است که این بیماری همه گیر و کوتاه مدت رفع همراه با آن مشکل را حل کند که وجود داشته از قبل.”

این است که چرا بخشی از طرفداران مسکن در سراسر کشور در حال بدست گرفتن یک موضع قوی.

“در واقع بازگشت به حالت عادی به نظر نمی آید خوب به هر کسی” اسمیت-نیومن از لا مستاجران اتحادیه به من گفت. “این جالب تغییر است که من فکر می کنم اتفاق می افتد. مردم در حال حاضر درخواست ‘پس چگونه این کار ما رسیدن به چیزی است که ما همیشه گفته ام: که مسکن یک حق انسانی?'”

برای اسمیت-نیومن, پاسخ این است که توده جامعه از مسکن که شامل مراحل از جمله به عنوان دولت مصرف بیش از خواص خالی به خانه افراد بی خانمان.

کارشناسان دیگر معتقدند که قطعا وجود دارد یک نقش بزرگتر برای دولت و یا سازمان های غیر انتفاعی به بازی که کاهش برخی از فشار بر ما مسکن سیستم.

“در دراز مدت آنچه ما نیاز داریم بیشتر مسکن است که در دست برای سود صاحبان و توسعه دهندگان زیرا این افراد نه مردم بد در همه عادی فقط به طور منظم گذاران — don’t leave پول روی میز” Stockard این استاد دانشگاه هاروارد گفت. “در حالی که سازمان های غیر انتفاعی و سازمان های عمومی است که خود سهام مسکن باید یک سیستم ارزشی است که نزدیک به یک مقیم نسبت به یک سرمایه گذار.”

Stockard گفت این است که در دراز مدت هدف چیزی است که می تواند در رفع اضطراری ما در حال حاضر, اما یکی که ممکن است کاهش فشار از بحران است.

در عین حال کارشناسان نیز گفت: گزینه های وجود دارد که لزوما شامل عمده فروشی بازسازی از سیستم است که می تواند کمک به درمان مسکن ناامنی هر دو در طول و پس از coronavirus بحران است. به عنوان مثال دولت می تواند سرمایه گذاری بیشتر به برنامه هایی که ارائه کوپن مسکن از جمله بخش 8 (که در آن دولت می پردازد و بخشی از یک مستاجر اجاره را بر اساس درآمد).

در حال حاضر لیست انتظار برای برنامه های مانند بخش 8 فوق العاده تقریبا شدت و آنها محدود است. اما beefing تا حمایت و گسترش دسترسی به این طرح ها کمک خواهد کرد که نگه داشتن مردم در خانه ها یا آپارتمان های آنها در حال حاضر و جلوگیری از مردم را از رسیدن به نقطه بحران مانند رو اخراج یا بی خانمانی. ساده ترین راه برای انجام این کار به نگه داشتن مردم در خانه ها یا آپارتمان های آنها در حال حاضر.

به همین دلیل است که اجاره حملات مانند یک percolating در لس آنجلس و در مکان های دیگر در سراسر کشور ممکن است یک تفاوت اینکه آیا یا نه آنها در دستیابی به اهداف فوری اجاره بخشش. مستاجران در حال سازماندهی و افشای چقدر آمادگی ما مسکن سیستم برای این بحران بعدی.

“من فکر می کنم این مهم است که پیام رله این است که ما می تواند هر چیزی ما می توانیم بازسازی و ساخت هر جامعه ای می خواهیم” مرسیه گفت. “ما در حال کار با هم به توافق برسند که ما نیاز به حفاظت از کسانی که آسیب پذیر هستند.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>