Coronavirus است پایان بخشیدن به سرشماری و که می تواند به تضعیف دموکراسی برای یک دهه

قانونگذاران و حقوق مدنی گروه ها هشدار داد که رمان coronavirus بحران می تواند نابود جوامع اقلیت برای دهه آینده اگر شیوع upends 2020 سرشماری که به طور معمول طول می کشد محل در بهار.

اداره آمار اعلام کرد که آن را به حالت تعلیق در آن زمینه عملیات برای حداقل دو هفته برای حفاظت از ایمنی از کارگران و پاسخ دهندگان. اما کارشناسان پزشکی می گویند اقدامات لازم برای کنترل گسترش ویروس به احتمال زیاد خواهد شد مورد نیاز برای بسیار طولانی ترک گروه مانند NAACP نگران آن است که جوامع اقلیت که در حال حاضر به طور منظم undercounted خواهد بود ویران و حتی بیشتر اگر زمینه کارگران قادر به رفتن درب به درب.

تبلیغات:

اداره آمار انجام یک تعداد از جمعیت ایالات متحده یک بار در هر دهه است. تعداد کمک می کند تا تعیین کنید که چگونه بسیاری از کنگره کرسی و رای کالج انتخاباتی هر ایالت می شود و تعیین می کند که چگونه دولت فدرال doles از تریلیون در هزینه.

اداره می فرستد mailers درخواست از مردم برای ارسال فرم آنلاین توسط ایمیل یا از طریق تلفن و سپس می فرستد از یک ارتش از 500,000 زمینه کارگران برای رفتن درب به درب برای پیگیری کردن افرادی که موفق به پاسخ. این زمینه کارگران نیز توزیع فرم های غیر متعارف و آدرس های شبیه به آن در بسیاری از آمریکایی های بومی رزرو و در مکان های از راه دور. آنها همچنین انجام یک تعداد از حدود یک و نیم میلیون نفر در پناهگاه بی خانمان. برخی از این کارگران در حال حاضر در این زمینه هر چند عمل به طور کامل و تا سطح شیب دار تا پایان ماه مه.

اداره آمار در ابتدا در پاسخ به گسترش COVID-19 زمینه آموزش کارگران برای حفظ فاصله خود از پاسخ دهندگان و ارائه آنها را با ضد عفونی کننده. اما اداره آمار کارگردانی استیون Dillingham گفت: در زمینه عملیات خواهد بود به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل 1 آوریل به عنوان آژانس تعیین بهترین راه برای محافظت از کارگران و پاسخ دهندگان.

تبلیغات:

“مردم به شدت تشویق به پاسخ به سرشماری سال 2020 آنلاین با استفاده از یک کامپیوتر رومیزی, لپ تاپ, گوشی های هوشمند و یا قرص خود را و همچنین می توانید پاسخ از طریق تلفن و یا پست الکترونیکی” Dillingham گفت.

حرکت در آمد و پس از سرشماری زمینه سرپرست آزمایش مثبت برای COVID-19, نیاز به تعدادی از کارکنان دیگر به خود قرنطینه با توجه به NPR.

مارگو اندرسون, یک سرشماری مورخ در دانشگاه ویسکانسین-میلواکی به اسوشیتد پرس گفت که این حرکت بی سابقه بود.

تبلیغات:

“من فکر نمی کنم من تا کنون شنیده ام از جمله تعلیق در سراسر کشور,” او گفت:. “ما در قلمرو ناشناخته در سرشماری به عنوان به خوبی به عنوان هر چیز دیگری پس از جمعه گذشته است.”

تری ان Lowenthal یک مشاور در سرشماری مسائل برای حمایت گروه های فشار برای یک دقیق تعداد نیویورک تایمز گفت که هر گونه تاخیر را تهدید می کند تحت تاثیر قرار دهد به دفعات مشاهده شده است.

تبلیغات:

“این دفتر به وضوح امیدوار به از سرگیری عملیات همانطور که قبلا برنامه ریزی شده بود اما هیچ کس تا به یک توپ کریستال,” او گفت:. “بیشتر اداره آمار به تغییر و اصلاح عملیات و انحراف از برنامه های خود را سخت تر از آن خواهد شد به یک نتیجه قابل قبول.”

استیو Jost سابق سخنگوی سرشماری موافقت کردند که هر گونه تاخیر “تا حد زیادی افزایش می دهد خطر ابتلا به دقت و کامل بودن تعداد.”

دقت را نیز به چالش کشیده می شود توسط کالج ها نیاز دانش آموزان به تخلیه خوابگاه خود را و محدودیت در دسترسی به سالمندان امکانات مسکونی که در آن ساکنان در معرض خطر بالای بیماری شدید از ویروس.

تبلیغات:

این اداره همچنین اوراق در فرد آموزش برای کارگران با توجه به زمان و قانونگذاران به طور فزاینده ای نگران آن است که COVID-19 شیوع خواهد شد در نتیجه کمبود نیروی انسانی با توجه به نگرانی از گسترش و از آنجا که بسیاری از والدین مجبور به ماندن در خانه پس از مدارس در سراسر کشور توقیف شد.

سرشماری مقامات گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که این اداره است که در مسیر رسیدن به آن در استخدام اهداف در بسیاری از شهرستانها که در آن هدف خود رسیده بیش از 2.6 میلیون متقاضیان است.

“اما هنوز هم وجود دارد عدم اطمینان به اینکه این اداره قادر خواهد بود به استخدام و حفظ به اندازه کافی واجد شرایط سرشماری کنندگان به جمع آوری اطلاعات از خانواده ها که نمی کند پاسخ خود را به” Lowenthal گفت: خروجی.

تبلیغات:

در این نقطه در سال 2010 این اداره در حال حاضر استخدام حدود 600 درصد بیشتر کارگران از آن است که در حال حاضر پرداخت سی ان ان گزارش شده است.

“ما واقعا تاکید کرد در حال حاضر” دیوید لی که سر یک شبکه ای از سازمان های غیر انتفاعی است که با ارائه آمار مربوط به توسعه گفت: خروجی. “ما بسیار در استخدام, مشکل استخدام کارکنان و کارگران امدادرسانی. برخی از anecdotally ویژگی است که به ترس از قرار گرفتن در معرض ویروس.”

تشکر. استیون Horsford D-Nev. گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که او به خصوص در مورد آمریکایی های بومی آفریقایی آمریکایی لاتین تبار و آمریکایی های آسیایی تبار در منطقه خود.

“مطمئن شوید که هر یک از جوامع ما دریافت کمک رسانی لازم شده است یک اولویت برای ما,” او گفت:.

تبلیغات:

Rep. بند دار رس D-Mo. توضیح داد که یک عامل کلیدی در رسیدن به به طور سنتی undercounted جوامع در حال استخدام افرادی که می دانند به مناطق و شبیه مردم که زندگی می کنند وجود دارد. سرشماری مقامات قبلا گفته آنها بر این باورند که اداره undercounted 1.5 میلیون آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین در سرشماری سال 2010 است.

“همین دلیل است که من همه را در” خشت گفت:, و اضافه کرد که او ترویج سرشماری نمایشگاه کار و ثبت اعلانات آگاهی عامه درمورد اصرار بنابراین جوامع سیاه “احساس می کنم بخشی از آن را و شما می توانید از خرید از میانگین شهروندان است.”

اما NAACP جمهور جرثقیل جانسون گفت: خروجی او نگران است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با تاخیر پاسخ به COVID-19 همه گیر خواهد به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار جوامع رنگ و گسترش سرشماری تعداد.

“این است که تأثیر همه ما حاکم توابع از جمله سرشماری,” او گفت:. “ما در یک منطقه خاکستری بنابراین ما نمی دانیم که چه انتظار می رود.”

تبلیغات:

این معلوم نیست چه چیزی در این دفتر می تواند به ارائه حمایت بهتر برای کارگران و پاسخ دهندگان پس از آن می توانید انجام تعداد. بسیاری از مردم در حال حاضر شغل خود را از دست با توجه به همه گیر است که می تواند در افزایش آمار استخدام, اما برخی از متقاضیان گفت: این اداره قطعا انجام نمی شد به اندازه کافی برای اطمینان از ایمنی خود را.

“من از آنچه در مورد ایمنی از مردمی مثل من که برای شما کار می کنند نه به ذکر است و آنها تا به حال هیچ پاسخ برای این که” کارولینای شمالی آدم Matza که یک تماس این هفته در مورد آمار کار او اعمال به ماه قبل از آن گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “آنها گفت: آنها عامل به عنوان اگر وجود دارد هیچ ویروس و …که واقعا به اندازه کافی خوب برای من است. بی مسئولیتی در این است که فقط در حیرت انگیز است.”

دموکرات ها را صدا زنگ در کمبود نیروی انسانی برای ماه می باشد.

“وجود دارد قبر چالش های پیش روی در سال جاری سرشماری و به صداقت من اصلا اعتماد به نفس کامل است که دولت این است که مجهز به رسیدگی به آنها” خانه نظارت و اصلاحات رئیس کارولین Maloney, D-n. y. گفت: در طول یک جلسه در ماه فوریه است.

تبلیغات:

شنوایی پس از یک دفتر پاسخگویی دولت گزارش هشدار داده است که “بدون موقع و اقدامات مناسب را به چالش می کشد … می تواند تاثیر منفی هزینه, دقت, برنامه و امنیت شمارش.”

اما حتی به عنوان اداره آمار مسابقه به کارکنان در زمان بیماری همه گیر در حال انجام است و تنظیم آن را هفته.

ویلیام فری, یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز گفت: بار مانند این است که دقیقا به همین دلیل سخت به تعداد گروه ها “دقیق جوامع است که ممکن است نیاز به چهره به چهره تعامل است.”

“این یکی از دلایلی است که ما را به این آمار گفت:” لس آنجلس تایمز. “این اساس برای این دولت و بخش خصوصی برنامه هایی که کمک به جمعیت های آسیب پذیر در یک زمان مثل این.”

دولت متکی به اطلاعات دقیق توسط سرشماری به “برنامه ریزی برای ارائه لوازم و مواد غذایی به اندازه کافی و موارد دیگر برای جمعیت خود را” اضافه شده Arturo Vargas, مدیر اجرایی NALEO آموزشی صندوق.

“کسی که به حاشیه رانده شده در جامعه در هر راه,” او گفت: “با فقر از طریق زبان با وضعیت مسکن — من فکر می کنم این [ویروس] نمایی پیچیده توانایی برای کسانی که تعداد جمعیت.”

اداره ویلبر راس که بخش نظارت و در سرشماری عنوان نگرانی در سنا در کمیته فرعی تخصیص بودجه جلسه هفته گذشته است.

“ما فقط باید به بازی آن را توسط گوش,” او گفت:, و اضافه کرد که گروه او “انجام می شود تا آنجا که ما می تواند به آماده شدن برای هر احتمالی می آید.”

حزب دموکرات ناراضی با گروه پاسخ خواستار آن شدند که Dillingham, دفتر, مدیر, جزئیات برنامه های احتمالی برای اطمینان از تعداد دقیق از جوامع اقلیت در نامه ای در اوایل این ماه.

“ما به خصوص می خواهید بدانید که چه برنامه های احتمالی هستند که ما به صورت چهره به چهره مصاحبه بخشی از سرشماری” نامه است. “ما می دانیم که خطر undercounted نامتناسب می افتد در جوامع رنگ و کم درآمد جوامع و آمریکایی های بومی جوامع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>