Coronavirus ممکن است ناسالم برای جنگل بیش از حد


A helicopter drops water near a fire that is raging on the side of a road.

یک هلیکوپتر آتش نشانی قطره آب بیش از آسان آتش در Oct. 30 در نزدیکی Simi Valley, California.

دیوید McNew/گتی ایماژ

برای سال در حال حاضر برنامه ای ساخته شده اند و تعمیرشده برای چگونه بهترین برای پاسخ به آتش سوزی در این بیماری همه گیر. تلاش شده است بسیار نیرومند: برنامه های ملی و منطقه ای برنامه های واحد برنامه را به فرد آتش خدمه. برنامه ای که reengineer چگونه ما انجام روال کسب و کار برای چند دهه. برنامه ای که تغییر چگونه به حفظ زندگی و سلامت ده ها یا هزاران نفر از آتش نشانان که در غیر این صورت همه کار در یک جمعی ماموریت. آن است که بازتابی از بهترین ویژگی های این نیروی کار را مجموعه ای از مهارت های. اما یک عنصر کلیدی در ایالات متحده wildfire خدمات طرح برای مبارزه با آتش سوزی در میان همه گیر می تواند در نهایت تزریق حتی بیشتر از عدم اطمینان و خطر ابتلا به معادله.

مقطر بهترین راه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 صرفا تغییرات فردی انزوا. متاسفانه wildfire پاسخ ذاتا اجتماعی تلاش است. رفته اند روز از تنها نگهبان جنگل لکه های دود در سمت الراس خط بارگیری مقابله و ابزار را بر روی یک اسب و سوارکاری در خلوت انسان برای فرونشاندن آتش است. یک نمونه اولیه پاسخ به حتی یک آتش سوزی کوچک در جنوب کالیفرنیا را می توانید به عنوان بسیاری از 15 موتورهای آتش, چند, دست, خدمه, نیم دوجین, ستاد, بولدوزر, هلیکوپتر, هوایی, تانکر, اطلاعات عمومی افسران رسانه های خبری و هر شهروند به دنبال فرصتی برای پست های رسانه های اجتماعی. بیش از 100 نفر نشان دادن به چیزی بیشتر از یک سیگار سوزش در مرکز تقسیم اتوبان نسبتا معمول است. این سناریو بیشتر یا کمتر نقش همان در سراسر کشور و جهان است.

هنگامی که آنها وارد کرده اید آن را سخت به احتمال زیاد غیر ممکن است برای آتش نشانان به اقامت 6 فوت جدا از یکدیگر و اجتناب از دست زدن به همان شیلنگ صفحة, ابزار و نقشه ها. در حال حاضر ما شاهد یک شکست از این هنجارها در برخی از اوایل فصل آتش سوزی در مونتانا, کلرادو و فلوریدا. با پوشیدن ماسک مانع ارتباطات یکی از مرکزی ترین مستاجران ایمنی; آن همچنین باعث می شود آن را سخت تر برای نفس کشیدن در حالی که انجام کارهای فیزیکی از آتش. بسیاری از جلسات اغلب انجام می شود “در هود” کامیون—گروه کوچکی از رهبران مفتول در کویل با هم به طوری که هر کس می شنود این طرح در یک بار. از دست دادن آن درج یک سطح از سردرگمی به عمل. ما می تواند به توقف, دست دادن, اما ما می تواند به توقف صحبت کردن به یکدیگر است.

در قدردانی از این فدرال wildland fire, سازمان خود را نشانه به طور معمول از ایالات متحده خدمات جنگل در حال تغییر به آتش سوزی شیوه های این سال است. به طور خاص آنها را متعهد به افزایش ظرفیت خود را برای سرکوب آتش سوزی به ویژه با استفاده از بیشتر هواپیما. این ترجمه را به سرعت حاوی جدید آتش سوزی بدون توجه به جایی که آنها شروع—حتی کسانی که در آتش سوزی که ممکن است به طور معمول سوخته خود به خود و بدون دخالت انسان. آتش سوزی که ممکن است ارائه برخی از مزایای به چشم انداز خواهد بود سرکوب قبل از مقامات حتی می توانید ارزیابی توانایی های بالقوه خود. بدتر بیشتر تاکتیک های تهاجمی و بیشتری استفاده از هواپیما آتش نشانی صرفا مبادلات یک خطر و مشکل برای دیگری و در واقع ممکن است اضافه کردن چندین. در حال حاضر ما شاهد آتش گرفتن صدمه دیده است در حالی که مشغول به کار در مکان هایی که قبلا نمی توانست خود قرار داده و در فقط سعی کنید به نگه داشتن حتی بیشتر بی ضرر آتش سوزی به عنوان کوچک که ممکن است.

در سطح مفهوم دو برابر تلاش های ما برای سرکوب آتش سوزی برای تلفن های موبایل مانند یک مناسب بپرسید به ویژه در نور از ویروس. اگر ما فکر می کنم که ما به اندازه کافی نیست که مردم را به مبارزه با آتش سوزی عظیم و یا اگر ما می خواهیم برای کاهش احتمالی ویروسی در معرض قرار گرفتن با توجه به جماعت زیادی از آتش نشانان و سپس قرار دادن تمام آتش سوزی به نظر می رسد پیشگیرانه است. در عمل اما این صحبت کردن نقطه خود را کمی به تاثیر آتش نتایج. برای سال ما شده اند عامل در حداکثر میزان اولیه ما حمله سرکوب قابلیت. در سراسر کشور برای کسانی که آتش ما تلاش به طور کامل خاموش ما حدود 98 درصد موفقیت آمیز است. موفقیت برابر آتش خاموش سرعت—معمولا در عرض چند ساعت اول و در اندازه کوچک است. دیگر 2 درصد از آتش سوزی در حال آنهایی که فرار با وجود تلاش های ما و بزرگ رشد می کنند. ما هرگز قادر به کاهش این نرخ و فقط نگه داشتن آن را در 2 درصد در حال رشد است بیشتر به چالش کشیدن در هر سال است.

برای 70 سال در ایالات متحده تا به حال یک رویکرد کامل سرکوب آتش سوزی. در سال 1972 در ایالات متحده خدمات جنگل تغییر سیاست خود در پاسخ به یک درک رو به رشد آتش, محیط زیست, محیط زیست آگاهی و فشارهای داخلی. سیاست جدید مجاز مدیران به استفاده از آتش سوزی محیط زیست بهره مند شوند در چند بزرگ از راه دور مناطق بیابانی. در عین حال این سیاست جدید نیز به کارگردانی مدیران به سرکوب تمام بقیه از آتش جدید به کمتر از 10 هکتار در اندازه. علاوه بر این سیاست گفت که آتش سوزی باید قبل از ساعت 10 صبح به صبح بعد از آنها آغاز شده است. نه تنها “10 هکتار و 10 a. m.” در عمل, اما استفان Pyne نوشت: در منی خود را در سال 1982 کتاب آتش در امریکا, داخلی, مطالعه در بر داشت که آن را به حدود 90 درصد بیشتر به افزایش میزان موفقیت حتی یک درصد است. این سیاست شد و در نهایت رها خوب در سال 1978 طلوع یک عصر جدید است که وجود دارد در این روز که در آن آتش سوزی دیده می شود که اثرات مثبت تحت شرایط مناسب.

در حال حاضر در یک زمان از استرس و عدم اطمینان پیدا کنیم و خودمان را دوباره متخلف را به “امن” گزینه تلاش برای سرکوب هر آتش به عنوان کوچک که ممکن است نادیده گرفتن شواهد تاریخی این است که در واقعیت امکان پذیر نیست و همراه با هزینه های بالاتر از آنچه که ما ممکن است مایل به پرداخت.

در تلاش برای پاسخ و مدیریت آتش سوزی تحت فشار از COVID-19 صدمه دیده خواهد شد ما توانایی های عملیاتی. خواهیم دید که این به وضوح در این آتش سوزی که فراموش زیادی—آنهایی که رایت برای هفته ها و یا ماه. در این آتش سوزی از آن است که عمل استاندارد برای ساخت چه مقدار به یک ad hoc شهرستان و یا آنچه ما تماس بگیرید آتش اردوگاه. ما به سادگی نمی دانم چگونه بهترین برای هر دو مدیریت آتش سوزی و یک ویروس های بالقوه از گسترش در این pop-up شهرستانها اگرچه برخی از برنامه های در حال هدایت به تلاش برای متفرق کردن تاثیر با چند کوچکتر اردوگاه. در هر صورت گروه از آتش نشانان خواهد شد زندگی و کار با هم. در بسیاری از راه های نزدیک قیاس ممکن است به یک oceangoing کشتی با مشترک دستشویی مشترک مناطق و جمعی از خوردن امکانات. ما دیده ایم نتیجه به این داستان در کشتی کروز متعدد و یو اس اس تئودور روزولت.

آتش سوزی منابع در حال رفتن به اساسا بیشتر تاکید کرد.

موانع برای مسافرت های بین المللی را نیز به آتش نشانی ، حتی در روال آتش فصول نیروهای ایالات متحده در حال تقویت اغلب توسط آتش نشانان از کانادا و استرالیا و نیوزیلند و همچنین در جای دیگر. استرالیایی ها فقط دچار وحشتناک آتش نجومی و بدون شک آن مردمی خواهد بود خسته آینده حق از آن آتش فصل به این بیماری همه گیر. آیا ما آنها را سرزنش اگر آنها دریغ نکنید برای ارسال نیروهای خود را به این کشور است که در حال حاضر پیشرو در شماره جدید COVID-19 موارد ؟

وظایف معمول در آتش گرفته اند در معنای جدید و در نتیجه. اجتماعی فاصله مورد نیاز را پیچیده تر شدن ارتباطات و به طور بالقوه معرفی رمان مسائل ایمنی. بهداشت و غربالگری مورد نیاز در آتش اردوگاه را کاهش می دهد مقدار از زمان آتش نشان می تواند در زمینه قرار دادن از آتش است. تغذیه خدمه را به زمان بیشتر و بیشتر پیچیده و همچنین کاهش زمان آنها می تواند کار بر روی آتش است. ترتیبات خواب نیاز به فضای بیشتری است که می تواند سخت به آمده در مناطق خاص.

بسیاری از محلی بخش آتش که پر کردن شکاف های متعدد در فدرال wildland fire پاسخ ممکن است ابراز تردید به خود افراد و تجهیزات در دسترس برای کمک به خارج از حوزه های قضایی محلی خود را. بسیاری از ما با مجرب ترین و با تجربه آتش مدیران بازنشسته مردمی که دوباره به کمک در آتش سوزی های بزرگ. متاسفانه آنها اغلب بیش از 60 اغلب مبتلا به اثرات تنفسی زندگی کاری در آتش مدیریت. مانند هر کس دیگری در معرض خطر طبقه بندی آنها به خوبی ممکن است را انتخاب کنید برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض. این را افزایش می دهد بار بر روی در حال حاضر به اندازه فدرال wildland لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا رتبه. فدرال نیروی کار بوده است خونریزی سال از یک هزار کاهش کم تطبیقی حقوق و دستمزد, افزایش قرار گرفتن در معرض خطر روانی, خستگی, دیگر, آتش, فصل سخت تر شرایط آتش, خانواده, فشار و ساییدگی کارکنان ماهر برای بخش های دیگر.

جوامع ممکن است مشروع بود مردد به انجمن خوش آمدید در صدها یا هزاران نفر از غریبه ها حتی اگر آنها نیاز به کمک. تخلیه شهروندان خواهد بود مجبور به شلوغ پناهگاه ساخت یک شرایط وحشتناک که بسیار بدتر است.

متاسفانه در دراز مدت fire فصل چشم انداز وسیع امتداد داخلی غرب است طرح فوق طبیعی شرایط آتش از طریق اوت. آتش را با دود و آتش سوزی های بزرگ مثل همیشه ارسال خواهد شد ناگفته حجم ریه تحریک کننده ذرات به جوامع اطراف. اثرات دود به هر دو آتش نشان و یک نگرانی است اما پس از آن دوباره آن را همیشه یک نگرانی است. علم است که به خوبی ثابت شده است که قرار گرفتن در معرض دود می تواند مضر در دراز مدت و با حجم بالا, مواجهه, اما تقریبا هیچ چیز شناخته شده است در مورد چگونه دود بر آسیب شناسی مردم با COVID-19.

این طرح به سرکوب تمام آتش سوزی در این فصل است overselling چه چیزی ممکن است. قرار دادن 30 هلیکوپتر و چند هوا نفتکش در قرارداد خواهد شد به احتمال زیاد کمی برای تغییر نتیجه در این تابستان. مشکلات باقی خواهد ماند بر روی زمین است. متاسفانه به عنوان سیاستگذاران را در دسترس تعداد بیشتری از فن ابزار آنها به طور غیر مستقیم فرسایش ساده استراتژی ها و ابزار است که اغلب بیشتر موثر است.

در مواجهه با عدم قطعیت ما در حال سقوط به امن پیر شرط کامل سرکوب آتش سوزی. به زمین مدیران و دانشمندان ما به سختی سعی کردم برای چند دهه به تغییر پارادایم به یکی که اذعان به نقش آتش سوزی در چشم انداز. اما در این میان یک جریان همه گیر زیست محیطی استدلال برای آتش سقوط ممکن است در گوش کر.

اما ما نباید فراموش کنیم که کمتر تهاجمی در برخی از آتش سوزی ها که کمی دورتر از جمعیت مراکز مزیت متمایز است. این اجازه می دهد تا مدیران به اولویت بندی منابع ارزشمند برای کسانی که در مناطق در معرض خطر بالاتر. این اجازه می دهد تا کمتر آتش نشانان به مدیریت آتش سوزی در مناطق دور افتاده آنها را قادر به خود را جدا از یکدیگر و سالم باقی می ماند بعد از آن به فصل است. اغلب هزینه های کمتر برای مدیریت آتش سوزی کمی بزرگتر که در آن خدمه می توانید با استفاده مطلوب تر از زمین است. که چشم انداز ممکن است از دارو از آتش است که همیشه مهم است.

آیا Wildland Fire خدمات افزایش یابد به این مناسبت است ؟ البته. آن را همیشه و همیشه. این آتش سوزی خدمات به مردم در میان بهترین در تطبیق با سرعت در حال تغییر شرایط و غلبه بر چالش ها است. آنها را با استفاده از مطلع قضاوت و عاقلانه جامع علمی کاربردی را به تصمیم گیری. اما آتش منابع در حال رفتن به اساسا بیشتر تاکید کرد که آنها انجام کسب و کار خود را. آنها در حال رفتن به نیاز به کمک و حمایت از جوامع آنها فرستاده می شوند محافظت می کند. ما نیاز به برخی از آنها را کساد اگر برخی از آتش سوزی در نهایت گرفتن یک کمی بزرگتر به خصوص در backcountry. تجارت کردن است که شاید یک آتش نزدیک تر به جامعه کوچک باقی خواهد ماند.

سلامتی ما دانشمندان ما خواست به آماده شدن برای اثرات از این بیماری است. این آتش سوزی سرویس شده آماده شدن برای سال در حال حاضر, اما این است برای رفتن به یک چالش نجومی در بسیاری از جبهه ها. ما باید اطلاع رسانی عمومی آنچه باید منطقی انتظار از Wildland Fire خدمات این تابستان در حالی که هنوز هم وجود دارد زمان برای آماده سازی ؟

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی