Coronavirus ممکن است آمار روستایی امریکا بعد و سخت تر

FAIRBANKS, Alaska — اوایل این هفته Kodiak Island بخشی از یک مجمع الجزایر در جنوب غربی آلاسکا با صدور “سرپا ایستادن کردن” اعلام درخواست از ساکنان برای ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. در Covid-19 همه گیر به این جزیره شناخته شده برای آن خرس قهوه ای جمعیت ممکن است به نظر می رسد به خوبی می چرخاند — سفر و یا در این جزیره محدود به آب یا هوا. اما Elise Pletnikoff پزشک خانواده و مدیر پزشکی کودیاک منطقه بومی ارتباط می گوید فیزیکی همان دوری است که ممکن است کمک به محافظت از جوامع روستایی از عفونت را تبدیل به یک مسئولیت اگر — و بیشتر احتمال دارد که — رمان coronavirus می رسد.

“ظرفیت ما خواهد بود که عامل محدود کننده” او می گوید: “به این معنی نیست که فقط تجهیزات, اما همچنین کارکنان.” او سازمان را فراهم می کند برای مراقبت از 5000 نفر در کودیاک; در حالی که وجود یک بیمارستان در این جزیره این منابع محدود برای مراقبت ويژه و معمولا مگس بیماران نیاز به این نوع از مراقبت های پزشکی به لنگرگاه است. اما Pletnikoff می گوید زمانی که Covid-19 مورد افزایش “ما نگران هستیم چقدر شلوغ همه خواهد بود.”

بسیاری از جوامع کوچک در سراسر ایالات متحده ندارد و تمام وقت دکتر — و در آلاسکا بسیاری از متصل نیست در جاده است. آنها تکیه بر سلامت جامعه مشاوران یک پزشک که بازديد چند روز در ماه و یا تجاری و یا medevac پروازها به مقصد بزرگتر مراکز شهری در مواقع اضطراری. در حال حاضر به دلیل شیوع, بهداشت کارگران مجبور به اخلال در این محدود مراقبت و حتی بیشتر حال انتقال به پزشکی از راه دور زمانی که ممکن است. “ما متوقف شد سفر به روستاهای دور افتاده برای کاهش قرار گرفتن در معرض” Pletnikoff می گوید و کارکنان در حال حاضر در هر روستا ماندن “تا … ما نمی دانیم که.”

حتی اگر شهرهای کوچک مانند این ممکن است هزاران مایل از Covid-19 نقاط مانند شهر نیویورک و نیواورلئان, وجود دارد, دلیل خوب برای 60 میلیون آمریکایی در مناطق روستایی به نگران باشید.

یک نقشه جدید از تأييد موارد و مرگ و میر در سراسر کشور از دانشگاه شیکاگو مرکز فضایی داده های علمی نشان می دهد یک روند نگران کننده:

 A changing map showing the growth of Covid-19 outbreaks around the US over time
این ما Covid-19 اطلس نشان می دهد رشد شیوع کروناویروس در مناطق روستایی است.
دانشگاه شیکاگو مرکز داده های مکانی علم

در حالی که ایالت نیویورک هنوز دارای بالاترین نرخ سرانه — 1,995 مورد در هر میلیون نفر به عنوان از آوریل 26 — وجود دارد نیز قابل خوشه Covid-19 در مناطق روستایی در غرب و جنوب از جمله, آرکانزاس, می سی سی پی و جورجیا و کارولینای جنوبی است. هر ما سلامت و خدمات انسانی منطقه نیز نشان داده تیز سربازان ارتش در غیر مرتبط با آنفلوانزا آنفلوانزای نوع بیماری است.

روز جمعه آلاسکا گزارش 85 موارد و اول آن Covid-19-مربوط به مرگ است. شانا Theobald, دیگر, دکتر, در جزیره کودیاک, توضیح می دهد که گریم حساب دیفرانسیل و انتگرال برای دولت: با توجه به اینکه کارشناسان از CDC تخمین 40 تا 70 درصد از دولت 737,500 مردم ممکن است در نهایت قرارداد Covid-19 حداقل 295,000 آلاسکا می شوند. بر اساس گزارش های اولیه 20 درصد یا 59,000 مردم خواهد شد و نیاز به مراقبت در بیمارستان.

آلاسکا تنها 1,500 کلی تخت بیمارستان. و حتی اگر به عنوان چند به عنوان پنج درصد از Covid-19 بيمار تبدیل بدحال (یک برآورد محافظه کار) که حداقل 14,750 افرادی که نیاز به ICU تخت. و Theobald تخمین می زند که آلاسکا تنها حدود 200. در صورتی که بسیاری از افراد بیمار بیش از یک بعدی به سه ماه تنها در 25 افرادی که نیاز به مراقبت های ویژه خواهد بود قادر به آن را دریافت. حتی اگر شما نصف تعداد آلاسکا شما با Covid-19 تا 20 درصد سیستم را هنوز هم بیش از ظرفیت — هزاران نفر از مردم.

این نوع از معادلات است که اپیدیولوژی به خصوص در مورد روستایی امریکا است. “اگر ما بر این باورند که راه آنفلوآنزای فصلی اسپرد را از طریق این کشور به احتمال زیاد شبیه به Covid-19 روستایی فوران تمایل به بعد و briefer اما موثر تر نسبت در مناطق شهری” گفت: Roger ری بازنشسته متخصص مغز و اعصاب, پزشک اجرایی و پزشک مشاور مدیر با Chartis ،

یک گوزن شمالی-شاخ قوس در امتداد Chena رودخانه در مرکز شهر فربنکس در مارس 27 سال 2020 است.
Sean McDermott برای Vox

از راه دور آلاسکا است که یک نمونه افراطی از بهداشت و درمان روستایی اما حتی در این دولت در مقایسه با مراکز بزرگ شهری مانند Fairbanks, دومین شهر بزرگ— پزشکان نگران هستند.

“امروز من شده است در دفتر به مدت 12 ساعت در تلفن یا ویدئو کنفرانس انجام همه چیز من می تواند به نگه داشتن بیماران من از استروژن یا درمانگاه های مراقبت های فوری می گوید:” جنی Lessner یک پزشک خانواده در فربنکس. او تا به حال بسیاری از بیماران او مظنون به داشتن Covid-19 اما می گوید با توجه به محدود تست در دسترس بودن “ما هیچ نظری ندارم که چگونه بسیاری از مردم در این شهر باید Covid در حال حاضر. ما در حال راه رفتن در تاریکی است.” در آنچه که تبدیل به یک آشنا خودداری Lessner درمانگاه در حال حاضر دارای چهار پزشکان, 16, ماسک, و هزاران نفر از بیماران.

او و دیگر پزشکان در دولت به تازگی قرار دادن با هم یک طومار درخواست از دولت برای موسسه ممنوعیت سفر و پناهگاه در محل سفارش. روز جمعه مقامات دولتی دستور داد پناهگاه در خانه بسته شدن تمام غیر ضروری کسب و کار و ممنوعیت سفر غیرضروری بین جوامع در آلاسکا موثر شنبه.

در مناطق روستایی اجتماعی فاصله می تواند به حالت عادی راه زندگی, تاخیر در ورود و گسترش بیماری است. اما هنگامی که مردم بیمار “من کاملا در مورد ظرفیت می گوید:” ری. به طور کلی جوامع روستایی “تمایل به بزرگتر و بیشتر بیماری های مزمن,” او می افزاید: مردم بیشتر در معرض خطر بیماری شدید. این شامل میلیون ها نفر از آمریکایی ها مبتلا به بیماری های قلبی و دیابت و آسم — همه عوامل خطر برای رمان coronavirus.

مدل های مختلف پیش بینی کمی متفاوت نرخ Covid-19 انتقال اما رابرت سیگل استاد ایمونولوژی و میکروب شناسی در دانشگاه استنفورد می گوید: همه آنها “به طور چشمگیری نشان دادن اهمیت مداخله زود و سخت از نظر صرفه جویی در زندگی می کند.” تراکم جمعیت شده است نزدیک به انتقال او می گوید: “اما من نمی خواهد ترک مردم در جوامع روستایی تفکر آنها امن است.” او می افزاید: “اگر آنها هیچ چیز را نمی, ویروس وارد خواهد شد وجود دارد — آن را ممکن است کندتر می رسند, اما از آن خواهد رسید.”

شما می توانید جزئیات پروژه برای نرخ انتقال در سراسر کشور در CovidActNow یک ابزار پیش بینی ایجاد شده توسط یک تیم از دانشمندان داده اپیدیولوژی و مقامات بهداشت عمومی برای کمک به مردم در درک چگونه Covid-19 را تحت تاثیر قرار خود را در منطقه است. آن را پیش بینی کرد که با مقدار فعلی از محدود اقدام برخی از کشورهای در حال گرفتن به محدود کردن انتقال کانزاس خواهد شد که بیشتر افراد بیمار از تخت بیمارستان توسط مارس 16 و اوکلاهما توسط مارس 19 — در کوتاه حتی متحده با تراکم جمعیت پایین به زودی غرق می شود. لئو Nissola یک immunologist در پارکر موسسه سرطان سلول های بنیادی بود که نه درگیر در طراحی و می گوید: “زمانی که من در آن نگاه کنید من اعتماد داده و منبع.”

Nissola موافق جوامع روستایی ممکن است تا کنون نرخ Covid-19 به عنوان بالا به عنوان شهر نیویورک اما نگران خود را در زمینه آسیب پذیری. بیش از نیمی از شهرستانهای استان در امریکا هیچ ICU بیمارستان تخت, نما یک خطر خاص برای بیش از 7 میلیون نفر بالای 60 سال زندگی در آن مکان که در معرض خطر بالاتر ابتلا به موارد شدید Covid-19.

در فوریه Chartis گروه منتشر شد یک مطالعه نشان می دهد که بیش از 450 بیمارستان های روستایی آسیب پذیر هستند به بسته شدن. “اگر شما به اندازه کافی آسیب پذیر در معرض خطر از دست دادن توانایی ساخت حقوق و دستمزد چگونه ارزشمند شما می تواند به جامعه در بحران؟” ری می پرسد.

تاخیر در انتقال ممکن است دیگر در برخی از مکان های بیش از دیگران است. داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که مناطق روستایی با مقصد توریستی محبوب مانند Blaine County, Idaho, صفحه اصلی, به, خورشید, دره — در واقع در حال حاضر بالاترین نرخ از موارد خارج از شهر نیویورک و مناطق اطراف آن.

گروهبان Sharyl رئیس انواع مواد غذایی با یک داوطلب از نوجو وزارت اصلاحات برای ارسال به بزرگان و ضعف سيستم ايمنی در Chilchinbeto جامعه در آریزونا.
حسن نیت ارائه میدهد از سرهنگ Robbin پرستون/نوجو وزارت اصلاحات

اتل شعبه سابق دادستان کل برای ملت ناواهو می گوید که زمینه نابرابری در مناطق روستایی را تشدید کند این خطرات را به عنوان به خوبی. “زمانی که من در حال رشد بود تا در این کشور به عنوان یک بچه کوچک من همیشه احساس می کنم زندگی در کشور های مختلف,” او می گوید. “یک سوم از این کشور ندارد آب در حال اجرا یک سوم لازم نیست که دسترسی به برق است.” بسیاری از خانواده ها زندگی می کنند در multigenerational خانه های افزایش بزرگان’ خطر عفونت و عوامل خطر مانند دیابت و آسم شایع هستند. نرخ بیکاری قبل از Covid-19 شد 42 درصد است.

در یک بیماری همه گیر می گوید یوسف Ravenell استاد سلامت جامعه در NYU Langone سلامت “بیشتر جمعیت های آسیب پذیر هستند بیشتر مستعد ابتلا به داشتن نتایج بدتر.”

آخر هفته گذشته شعبه راه اندازی یک GoFundMe به خرید تجهیزات برای بزرگان که ممکن است قادر به سهام تا برای آماده سازی. در هنگام خرید مواد غذایی برای مادرش زندگی می کند که برای رزرو, او می گوید: “من مواجه می شوند قفسه ها که خالی بود واقعا صف های طولانی. من فکر کردن در مورد چگونه نا امید کننده آن خواهد بود به صرف آنقدر پول گاز و حتی قادر به خرید آنچه شما نیاز دارید و باید برای بازگشت دوباره” — همچنین افزایش خطر ابتلا به عفونت. بیش از سه چهارم از رزرو جمعیت برخی از سطح از ناامنی غذایی; متوسط اقامت درایوهای سه ساعت به خرید مواد غذایی.

شعبه تا کنون مطرح شده بیش از $162,000 که او تخصیص بر اساس خطر است. “ما با کمک فرم های درخواست مردم برای پر کردن بنابراین ما می تواند شناسایی بالاترین خطر مردمی” برای توزیع مواد غذایی ، به عنوان از آوریل 27, ناواهو, وزارت بهداشت, گزارش 92 مثبت Covid-19 موارد در ملت ناواهو. اما به عنوان وجود دارد در جاهای دیگر تست محدود بوده است.

توانایی مدیریت بحران نیز نابرابر در شهرستانها در مقابل مناطق روستایی می گوید: هارون کلارک-گینزبرگ کیفی اجتماعی دانشمند که پژوهش بلایای طبیعی در برامدگی لبه طبقات سنگ شرکت بگمارند تحقیقات سیاست گروه. بزرگ شهری ادارات بهداشت معمولا تیم که شغل تمام وقت است برای مدیریت حوادث بزرگ اما “در روستایی موارد آن است که اغلب یک فرد در حال حاضر فشرده و انجام چیزهای دیگر,” او می گوید.

بسیاری از ادارات بهداشت را فاجعه برنامه در فایل کلارک-Ginsberg می گوید اما “آنها می توان فانتزی اسناد مقاله قصد دارد که لزوما مطابقت با ظرفیت و اولین پاسخ دهندگان قادر نخواهد بود برای قرار دادن به عمل است.”

و خروش Covid-19 بيمار است و نه تنها سلامت تاثیر این بیماری همه گیر خواهد شد. “به ناچار سیستم مراقبت های بهداشتی را مجبور به تغییر جهت به سمت Covid-19 بيمار و وجود خواهد داشت حذفی در اثر” کلارک-Ginsberg می گوید.

در Fairbanks Lessner می گوید Covid-19 در حال حاضر صدمه بیماران با دیگر نگرانی های بهداشتی. او توضیح می دهد کمک به همسر یک بیمار مبتلا بسیار پیشرفته آلزایمر پیدا کردن تسهیلات زندگی کمک. بیش از گذشته چند ماه او می گوید: “ما خواستار شده است تلاش برای کشف کردن پزشکی و ما در نهایت یک برنامه با تمام جعبه ها بررسی می شود.” اما در این هفته این مرکز اعلام کرد که دیگر پذیرش بیماران جدید به دلیل Covid-19. “در حال حاضر این مرد فقیر است که در خانه با همسر خود که ما می دانستند که بیش از حد برای او به مراقبت از” او می گوید. “به جای یک زن تمام وقت مرکز مراقبت از او فقط مرا در تلفن.” او مکث. “آنچه من به او بگویید؟”

او می افزاید که در کلینیک او موکول و یا تاخیر مهم مراقبت های پیشگیرانه برای بهداشت و سلامت دیگر شرایط مانند ماموگرافی colonoscopies غربالگری bloodwork و بیشتر. “هیچ یک از این نمایش در نظر گرفته فوری, اما آنها بسیار مهم هستند و به خصوص از ديدگاه بهداشت عمومی برای جلوگیری و یا تشخیص سرطان, کلسترول بالا و دیابت و….” او می گوید:.

در Kodiak Pletnikoff می گوید: او بسیار نگران در مورد پزشکان بیمارستان “نیاز به مراقبت از نوزادان در علاوه بر این به هر موجی از Covid-19 بیماران” که همان کارکنان بیمارستان وجود مدیریت استاندارد بستری ويژه بيماران و OB و کودکان بیمار.

ترافیک همراه Cushman خیابان در فربنکس. آلاسکا اول مرگ از رمان coronavirus بود روز جمعه گزارش داد.
Sean McDermott برای Vox

وجود دارد هیچ انکار که در حال حاضر پیش بینی همه نگاه بسیار تیره و تار. اما یک چیز CovidActNow مدل نشان می دهد که قدرت اجتماعی فاصله گرفته است. در حال حاضر جوامع روستایی است و باید مراحل برای به حداقل رساندن خطر.

بازرسی سالانه آیدیتارود سگ سورتمه نژاد در آلاسکا به طور معمول برگزار شد در روستاها در طول مسیر انتقال به مکان های از راه دور در خارج از شهر به تضعیف کنندگان — و بالقوه عفونت منابع. بسیاری از مردم سفر با نژاد معمولا در مدارس محلی می گوید سارا Manriquez یک عکاس که سفر با تیم های سگ به سند مسابقه این مه — مدارس برخی از روستاها نیز تصمیم به نزدیک است.

قبل از روز جمعه پناهگاه در محل سفارش آلاسکا بیمارستان شد و پیش بینی می شود بیش از حد توسط مه 14 — خونتان به تقریبا شش برابر ظرفیت بیمارستان در اوایل ماه ژوئن است. سه ماه از پناهگاه-در-محل حرکت خواهد که تاریخ فراتر از مدل طیف وسیعی از پیش بینی. هر زمان اضافی که اجتماعی فاصله اقدام به خرید و حیاتی برای تولید و یا تهیه مقدار مورد نیاز را تامین و یا نوآوری راه حل های جدید.

به عنوان کریگ اسمیت جراح-رئیس دانشگاه کلمبیا نوشت: در یک یادداشت فرستاده شده در هفته گذشته را به همکاران خود “دو ماه آینده و یا ترسناک است تصور کنید اگر ما کم بها دادن به تهدید. بنابراین آنچه که ما می توانید انجام دهید ؟ بار سورتمه, بررسی آثار, خوراک Balto و احساسات بیش از حد ، ما محموله باید به Nome.”

لوئیس Parshley آزاد روزنامه نگار و 2019-2020 Snedden صندلی روزنامه نگاری در دانشگاه آلاسکا فیربنکس. دنبال او Covid-19 گزارش در توییتر @loisparshley.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>