A large cruise ship with colorful lights is docked on the water as the sun sets.

این Costa Smeralda کروز کشتی لنگر انداخت در Civitavecchia, ایتالیا, بندر در روز پنج شنبه.

فیلیپو مونتفورت/گتی ایماژ

شما در حال شناور در سواحل Civitavecchia, ایتالیا, که در آن آب های فیروزه ای سوسو زننده است. هرگز ذهن استخر جمعیت و یا کودکان جیغ در اتاق بیش از این و آن سعادتمند. پس از آن کشتی خود را اعلام کرد یک مستند. و ممکن است مورد کوروناویروس که سرچشمه در ووهان چین در ماه گذشته و پس از آلوده بیش از 7,700 مردم است. شما گیر کرده—همه که درخشان در مورد تعطیلات خود را در حال حاضر آمیخته با مجبور نزدیکی از دیگران و زمینه اضطراب از عفونت ممکن است. بود که خفه سرفه?, شما فکر می کنم که شما سمت چشم همسایه خود را.

این است که بیشتر یا کمتر از آنچه که اتفاق افتاده به مسافران در Costa Smeralda کشتی کروز صبح روز پنجشنبه که در آن بیش از 6 ، 000 گردشگران و 1000 خدمه بودند قرنطینه. پس از یک مسافر از ماکائو پایین آمد با تب و مشکلات تنفسی ترس بیش از این ممکن است مورد coronavirus منجر به اقدام فوری. در حالی که بیمار بود و در انزوا در کشتی بیمارستان شهر Civitavecchia کسی مانع پردازنده از پیاده تا زمانی که نتایج چندین آزمایش های پزشکی شناخته شده بودند. مسافران را به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن ناکامی های خود را. معلوم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد به کشتی اگر بیمار آزمایش مثبت است. اواخر شنبه شب آزمون آمد: او تا به حال آنفولانزا.

در حالی که کشتی کروز ممکن است یکی از عجیب و غریب تر موارد قرنطينه در کوچک و بزرگ مقیاس در حال راه اندازی در سراسر جهان است. ایالات متحده آمریکا برگرفته نزدیک به 200 آمریکایی “که بیشتر در معرض خطر” از ووهان در روز سه شنبه. دولت است که نگه داشتن آنها را در کالیفرنیا پایگاه نظامی برای حداقل سه روز با گزینه ای برای ماندن برای 14 و امکان خروج زود هنگام برای “فردی قرنطینه.” به طور مشابه, دولت بریتانیا اجاره یک هواپیما در روز پنج شنبه برای بازیابی 200 ایزدی در مجاورت ووهان بود که خود را قرنطینه هفته گذشته است. پس از بازگشت خود به انگلستان مسافران را گرفته و به یک مرکز در شمال غربی انگلستان برگزار شد و در آنجا به مدت دو هفته برای نظارت بر علائم. استرالیا در یک تلاش آشکار برای گماشتن ظالمانه ترین قرنطینه کرده و در دفاع از برنامه های خود را برای ارسال تخلیه شهروندان به یک جزیره مورد استفاده قرار گیرد برای کاهش پناه جویان و مجرمان است. (برخی از استرالیا در حال حاضر گفت: آنها ترجیح می دهند به ماندن در ووهان.)

در ضمن در مرکز شیوع ووهان و آن استان هوبئی را تبدیل به سایت از بزرگترین آزمایش بشر quarantining در تاریخ است. چین به طور نامحدود محدود حرکت بیش از 50 میلیون نفر در یک اندازه گیری شده است که به نام “رادیکال آزمایش در اقتدارگرا پزشکی است.” لارنس Gostin مدیر سازمان بهداشت جهانی همکاری مرکز ملی و جهانی سلامت قانون گفت: لس آنجلس تایمز که دولت چین به احتمال زیاد آغاز مستند خیلی دیر است و این می تواند در نتیجه غذا و دارو کمبود که تقویت شیوع. (در حال حاضر وجود دارد شده است جدی کمبود تخت های بیمارستانی و تجهیزات پزشکی در هوبئی.) “آن را موجب ترس و وحشت مردم را نمی خواهد آمد به بیمارستان و بنابراین شما درایو اپیدمی زیرزمینی” Gostin گفت: بار.

اثرات چین قرنطینه در آن شهروندان شده است شدید باشد. مردم در حال تجربه افزایش سطح انزوا و اضطراب است. در حالی که ووهان عجله برای ساخت دو بيمارستان در هفته آینده موجود بیمارستان ها در ووهان آنقدر به سر می برند که کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال پوشیدن پوشک بزرگسال به منظور مراقبت از بیماران بدون در نظر گرفتن معافیت های حمام. یک مرد گفت که موانع او را مانع از گرفتن HIV دارو پر و به جای کمک به او محلی پلیس گفت: پدر و مادر خود را در مورد وضعیت خود را. یک نوجوان مبتلا به فلج مغزی درگذشت و در روستایی در پنج شنبه پس از پدر و برادر خود را که او مراقبان گرفته شد و در قرنطینه یک مرکز درمان 15 مایلی جنوب از خانه خود را پس از در حال توسعه تب.

ادامه بحث در صورتی که از زمانی که و چگونه به قرنطینه مردم سرشار است. برخی استدلال می کنند که quarantining که مطرح در دوران مدرن در سال 2003 شیوع سارس—نقض حقوق بشر و بی اثر است و ناسازگار با شهرهای مدرن و جهانی شدن است. دیگران هنوز هم حفظ که قرنطينه کار به نگه داشتن مکان آرام, به ویژه هنگامی که کروناویروس در حال حاضر به کشته شدن حداقل 170 مردم و کمک به اطمینان حاصل شود که ویروس موجود است. صرف نظر پزشکی محقق Eugenia Tognotti نوشت: در سال 2013 است که تفکیک و جداسازی افراد مشکوک به عفونت “بارها نقض آزادی از ظاهر افراد سالم اغلب از طبقات پایین و قومی و گروه های اقلیت به حاشیه رانده شده اند انگ و تبعیض مواجه اند.”

در حالی که ممکن است برخی برای توجیه خاصی قرنطينه متعددی وجود دارد موارد که در آن وحشت دارد مطلع شدید stigmatizing محدودیت. کشتی کروز است که آخرین عنوان مثال: یک زن نیویورک تایمز گفت که تعداد گردشگران چینی در ایتالیا است و او نگران است.

بهداشت عمومی محاسن quarantining باقی می ماند برای بحث اما روشن است که پاسخ های دولت به کروناویروس در حال حاضر کمک به تبعیض نژادی در مقابل حداقل یک گروه از مردم است. اگر هر چیزی coronavirus است درخشید نور روی چه بی اهمیت است که به دولت به خصوص در مواجهه با بحران بهداشت عمومی آنها واقعا نمی دانند که چگونه که مسئولیت رسیدگی به.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی