Coronavirus رکود اقتصادی است که در حال حاضر در اینجا

شما لازم نیست که گفته شود وجود دارد چیزی است که عمیقا اشتباه در اقتصاد در حال حاضر.

Coronavirus بحران ارسال کرده است که اقتصاد به یک سقوط در ایالات متحده و در سراسر جهان. صنعت رستوران به زمین را متوقف کند. بنابراین باید سفر هوایی, خودکار, ساخت, هتل ورزشگاه و خطوط کروز. بازار سهام نوشته شده خسارات عظیم و وحشی روزانه نوسانات به نقطه ای که تجارت گاهی اوقات متوقف در دسترس نباشد و قیمت نفت کاهش یافت. اخراج در سراسر کشور در حال وقوع در امواج. ما در حال تولید کمتر هزینه کمتر و مصرف کمتر.

پس از بیش از یک دهه از گسترش بعد از رکود اقتصادی است که در اینجا.

“واقعیت این است که حتی بدون اطلاعات این است که در یک زمان که در آن ما می توانید به اطراف نگاه کن و بگو اول از همه در خانه است” گفت: Betsey استیونسون یک اقتصاددان در دانشگاه میشیگان و سابق دولت اوباما رسمی. “ما نمی خواهد می دانم که برای یک مدت زمان طولانی چه پر شدت کاهش هستند.”

در روزهای اخیر صحبت کردم که نیم دوجین اقتصاددانان در مورد وضعیت اقتصاد ایالات متحده و این سوال: آیا ما در یک رکود ؟ توجهی پاسخ: بله ما هستند و اگر به نحوی ما هنوز ما خواهد بود در عرض چند روز.

“اقتصاد قوی بود که به این, و آنچه ما انجام می دهیم در حال حاضر در حال بسته شدن بخش هایی از اقتصاد به خاطر سلامت عمومی” گفت: لایحه Dupor دستیار معاون رئیس جمهور و اقتصاددان در سنت لوئیس فدرال رزرو است.

آنچه که ما در حال حاضر متفاوت از سایر اخیر رکود. این ثابت به جهانی بهداشت از بحران ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و هر اهرم فدرال رزرو, کنگره, کاخ سفید و دولت های ایالتی و محلی جلو و فقط می تواند انجام دهد بسیار است. مقامات دولتی تصمیم که تعطیل کسب و کار و توقف بسیاری از فعالیت های اقتصادی است که ارزش صرفه جویی در زندگی. به عنوان دارتموث اقتصاددان دانشگاه بروس Sacerdote قرار داده و آن را “همه چیز در مورد گرفتن لعنت ویروس تحت کنترل است.”

می گویند نوار پایین گوشه از من دستور داده است و متصدی بار است گذاشته است. من نمی تواند به صرف پول در نوار سمت راست در حال حاضر متصدی بار نیست پول او می تواند صرف. حتی اگر من هنوز به جمع آوری چک, من می دانم که وضعیت اقتصادی متزلزل, بنابراین من می خواهم به صرفه جویی در.

“این تناقض از یک مستند اقتصاد” گفت: گرگ Daco یک اقتصاددان در اقتصاد آکسفورد.

“در حال حاضر ما فقط در تلاش برای مدیریت پاییز” گفت: Marc Goldwein ارشد سیاست مدیر در کمیته مسئول بودجه فدرال یک گروه دو حزبی است که طرفداران برای مسئولیت مالی.

رکود اقتصادی به طور کلی به این معنی است که اقتصاد ایران به جای رشد قرارداد.

به طور سنتی یک رکود اقتصادی تعریف شده به عنوان دو فصل متوالی رشد تولید ناخالص داخلی منفی. اداره ملی تحقیقات اقتصادی اتحاد گسترده تر تعریف: “کاهش قابل توجهی در فعالیت های اقتصادی در سراسر اقتصاد به مدت بیش از چند ماه به طور معمول قابل مشاهده در تولید ناخالص داخلی واقعی واقعی درآمد و اشتغال صنعتی تولید و عمده فروشی-خرده فروشی.” یک گروه در داخل NBER کسب و کار چرخه دوستیابی کمیته بدن که رسما “تماس” در هنگام رکود اقتصادی شروع می شود و به پایان می رسد. آن را می تواند انجام دهد بنابراین هنگامی که دو چهارم از داده ها در آن می تواند انجام این کار در حال حاضر و یا آن را هرگز می تواند انجام این کار در همه. داده است که اغلب عقب مانده شاخص اما با توجه به این امور ما واقعا نیاز به صبر کنید به کشف کردن آنچه اتفاق می افتد.

“نکته این است که ما در حال رفتن به یک تیز انقباض اقتصادی” گفت: Richard Sylla, استاد بازنشسته اقتصاد در دانشگاه نیویورک. “ما نمی خواهد رسما دانم که آیا این رکود اقتصادی یا نه تا مدتی در اواخر سال. اما که واقعا مربوط به چیزی است.”

داده ها و برآورد ما در حال حاضر سرسام آور است. رستوران اشغال کرد متعدد در سراسر ایالات و شهرستانها و شرکت های هواپیمایی در حال کاهش پروازها.

هفتگی مدعیان رز به 281,000 هفته منتهی به 14 مارس و گلدمن ساکس تخمین زده است که تعداد صعود خواهد کرد به 2.25 میلیون دلار از مارس 15 تا 21. کشورهای مختلف دیده می شود بیمه بیکاری خطوط تلفن این ماجرا که به تازگی گذاشته و کارگران در تماس است. نرخ بیکاری به طور گسترده ای انتظار می رود به سنبله از لحاظ تاریخی کم 3.5 درصد نرخ آن را در ماه فوریه.

تحلیلگر پیش بینی برای رشد تولید ناخالص داخلی تبدیل شده اند به طور فزاینده ای وخیم در روزهای اخیر به وخامت اوضاع در مجموعه. جی پی مورگان برآورد اقتصاد می تواند کوچک با 14 درصد در سه ماهه دوم. گلدمن پیش بینی کاهش 24 درصد است. هر دو پیش بینی قوی bounce-back در سه ماهه سوم و چهارم عمدتا بر فرض که این ویروس را تحت کنترل آن است که به دور از مطمئن باشند.

“برای من وجود دارد بیش از حد قطعیت” Dupor به من گفت.

جدید ترین رکود را آغاز کرده اند در سیستم مالی مانند رکود اقتصادی و بحران مالی بیش از یک دهه پیش توضیح داد: J. W. مختلف همکار در موسسه روزولت یک مترقی فکر می کنم تانک. این است که نه. “این شروع در اقتصاد واقعی” او گفت:.

اما این بدان معنی نیست که چه چیزی اتفاق می افتد در وال استریت مهم نیست. در حالی که بازار سهام است نه اقتصاد بسیاری از مردم باید پول سرمایه گذاری وجود دارد, از جمله برای دوران بازنشستگی. بازار سهام نیز می تواند یک شاخص پیشرو که در آن اقتصاد در راس است و توسط آن اندازه گیری که در آن به رهبری خوب نیست. سهام را اساسا با توجه به تمام دستاوردهای خود را پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017 و بازار تبدیل شده اند بسیار فرار است.

“اگر شما در مورد آن فکر می کنم بازار سهام است که بازتابی از واسطه گری مالی در وسیعترین مفهوم از اصطلاح” Daco گفت. “این در اصل یک کارت امتیازی که به موجب آن کسب و کار و تولید درآمد در طول زمان آنها قرض قرض دادن آنها و تولید آنها است.”

بازار سهام عملکرد نیز می تواند اثر روانی که آیا آن را فقط در عناوین و یا افرادی که چک کردن سرمایه گذاری های خود و 401(k) مانده. “من فرض کنیم که 30 درصد کاهش در بازار سهام باعث می شود مردم احساس فقیر به طوری که آنها بیرون رفتن و صرف کمتر است. که یک منبع از کاهش تقاضا” Sylla گفت.

وال استریت سهام سقوط دوباره در 18 مارس به عنوان اقتصاددانان هشدار می دهند از یک رکود عمیق است.
خبرگزاری گتی ایماژ

قیمت نفت را فرو برد و همچنین در نظر گرفتن نوع یک و دو پانچ: جنگ قیمت عربستان سعودی و روسیه و پس از آن کاهش تقاضا به دلیل مسافرت هوایی و دیگر coronavirus مرتبط با تحولات است. در نوعی اقتصاد است که ترجمه را به قیمت های پایین گاز که بدان معنی است که مصرف کنندگان پول بیشتری برای خرج کردن. اما دوباره این نیست که. بسیاری از مردم نمی رانندگی در هر نقطه, و آنها در حال تلاش برای صرفه جویی در پول خود را صرف نیست.

فراتر از آنچه اتفاق می افتد در بازار سهام و قیمت نفت مردم در سراسر کشور در حال حاضر احساس یک شوک واقعی در زندگی روزمره خود را. آن را وال استریت معامله گران که در خط مقدم بحران اقتصادی را روزمره کارگران است.

آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ترکیبی است از عرضه و تقاضا محدودیت. در برخی از موارد وجود دارد محدودیتهای قانونی — شهرستانها و کشورهای در حال بستن میله, رستوران ها سالن های ورزشی و…. و مردم که گفته بودن در خانه بمانند. در جاهای دیگر محدودیت ندارد از نظر قانونی در محل, اما آنها ضمنی توسط جامعه است. “مردم به معنای واقعی کلمه نمی خواهید به کار برای تولید و مردم در حال رفتن به خرید stuff” Goldwein گفت.

“بسیار بزرگ ردیف هایی از صنایع در حال رفتن می شود بنابراین کسانی که کسب و کار به طور طبیعی کاهش ساعت و اجازه دادن به مردم به” Sacerdote گفت. او همچنین تاکید کرد که در سال 2008 این آمار مردم سخت در پایان پایین تر از اقتصادی و آموزشی طیف. “شکاف توسط آموزش و پرورش قوی خواهد بود اگر نه قوی تر,” او گفت:.

“هنگامی که تولید ناخالص داخلی انگلیس با 5 درصد آن را به عنوان اگر فرد به طور متوسط در اقتصاد کاهش هزینه های خود را با 5 درصد است. آیا این معقول به نظر می رسد به شما که مردم را به کاهش هزینه های 5 درصد ؟ آیا این معقول به نظر می رسد که آن را بزرگتر از آن؟” استیونسون گفت. “مهم نیست که چگونه شما را در تولید ناخالص داخلی ما می توانیم در کاهش.”

Dupor هشدار داد که دولت های ایالتی و محلی می تواند به رهبری نسبت شدید و سختی نیز هست. هزینه استقراض برای بسیاری از آنها به شدت افزایش یافته و برای دولت رفتن به جلو با بحرانی سرمایه گذاری است که در ترجمه به بهره بالاتر هزینه های بالا کاهش مالیات بر درآمد. در نهایت آنها را مجبور به شروع به تصمیم گیری در مورد کاهش هزینه های. آن را “رفتن به معنی هر دو بدتر خدمات عمومی رفتن به جلو از جمله به طور بالقوه مهم مسائل برای برخورد با سلامت عمومی در شرایط اضطراری عمومی مانند بیمارستان ها و درمانگاه ها و از دست دادن درآمد برای شرکت ها و کارگران که برای تولید این چیزهای” Dupor گفت.

هر کسی که به شما می گوید که آنها می دانند که چه اتفاقی خواهد افتاد با اقتصاد ایالات متحده و یا زمانی که آن را به گزاف گویی است که حدس زدن. برخی از اقتصاددانان پیشنهاد کرده اند که اقتصاد آغاز خواهد شد به گزاف گویی در سه ماهه سوم اما فرض بر این است که این ویروس را تحت کنترل است و مردم قادر به بازگشت حداقل تا حدودی به زندگی عادی خود. و وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که رفتن به اتفاق می افتد — دانشمندان هشدار داده اند که ما می تواند به زندگی اجتماعی فاصله برای یک سال یا بیشتر.

“وجود خواهد داشت و نه بهبود تا زمانی که ما را حل بهداشت عمومی بخشی از این” Goldwein گفت.

اما این بدان معنا نیست که همه از دست رفته است (حداقل اگر همه ما قصد داریم برای حفظ شدن از رختخواب هر روز اگر تنها به نشستن در اتاق نشیمن ما در خواب).

دولت نقش به نگه داشتن چیزهای زمزمه همراه تا آنجا که آنها می توانید تا زمانی که سلامت و علم عناصر آن را کشف کردن. فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره و تزریق وام گرفته و دیگر اقدامات برای کمک به تقویت سیستم مالی است. در کاپیتول هیل کنگره در حال حاضر به تصویب قانون در توسعه واکسن رایگان تست پرداخت مرخصی استعلاجی و گسترش بیکاری است. $1 تریلیون محرک لایحه تحت بررسی است.

چنین اقداماتی به معنای نگه داشتن اقتصاد از سقوط عمیق تر از بحران بهداشت و درمان مستلزم و جزر و مد بیش از کسب و کار و شهروندان است. البته نگرانی این است که آیا آنها به اندازه کافی خواهد بود. به عنوان سیاسی را به بن سفید یادداشت ها هستند بسیار بزرگتر محرک که از چپ و راست.

“خطر از انجام بیش از حد کوچک است که بسیار بیشتر از خطر انجام بیش از حد” استیونسون گفت.

اگر coronavirus بحران به پایان می رسد نسبتا به زودی و یا در صورتی که دولت به اندازه کافی به مداخله پس از این تمام چیزی است که بیش از انتظار است که اقتصاد را به گزاف گویی.

“وجود خواهد داشت یک قوی بازیابی زیرا همه را یک آه امداد تنفس هنگامی که آن را بیش از, اما ما نمی دانیم که آن را برای رفتن به اتفاق می افتد” Sylla گفت.

اما اگر ما انجام داده ایم بیش از حد کمی پس از بحران است, از آن خواهد شد بسیار سخت تر برای به دست آوردن اقتصاد را به بالا و در حال اجرا است. این واقعیت است که به مشتریان وجود دارد که می تواند دوباره معنا نیست که یک کسب و کار بلافاصله تشریف یا که آن دسته از مشتریان باید پول در جیب خود.

“مردم cooped آنها تنها آنها نمی گرفتن خیلی چهره به چهره معاشرت و آنها در حال رفتن به بسیار هیجان زده به بازگشت به رستوران و سینما و کافه و برای رفتن به خرید در بازار و برای رفتن به دیزنی لند, اما اگر آنها به تخلیه تمام پس انداز خود را اگر آنها خراب نمره اعتباری خود را اگر آنها به اعلام ورشکستگی و سپس آنها قادر نخواهد بود به پرداخت هزینه کسانی که همه چیز” استیونسون گفت. “و اگر کسب و کار باید اعلام ورشکستگی آنها نمی تواند وجود آنها را به صرف پول خود را در.”

ما واقعا در قلمرو ناشناخته در راه های بسیاری در حال حاضر از جمله وقتی که می آید به اقتصاد است. ما در حال رفتن به می دانم که زمانی که رکود اقتصادی آغاز شد — اوایل ماه مارس سال 2020 — اما ما هیچ ایده زمانی که آن را به پایان خواهد رسید. آن را ممکن است رسما اعلام رکود اقتصادی برای ماه و یا یک سال و اگر آن را حتی در همه. بهترین سناریو: آن است که بسیار عمیق اما کوتاه رکود اقتصادی شاید یک ربع یا دو. (آخرین رکود اقتصادی 18 ماه به طول انجامید.) بدترین سناریو? ما فقط نمی دانم.

“ما به طور کامل در قلمرو جدید” Dupor گفت. “ما تا کنون دیده ام قبل از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>