Coronavirus بازیابی می تواند گودال, پیر و جوان در برابر یکدیگر


A Care Center sign is seen in front of a parking lot, where a man is walking besides some cars.

عضو کرکلند Fire Department تصویر در یک خانه سالمندان در Kirkland, Washington در 5 مارس.

Jason ردموند/خبرگزاری گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

در حال حاضر که در جنوب اروپا به نظر می رسد گذشته به اوج خود COVID-19 شیوع سخت-آمار منطقه شروع به نگاه به آینده به چه می آید بعد از مستند. تحت فشار از شرکت ایتالیا با وزن هنگام و چگونه برای بازگشایی اقتصاد خود را پس از بیش از 20 ، 000 مرگ و میر—بیشترین سرانه در جهان و بیش از یک ماه تحت shutdown. حتی اگر ویروس abates در مه—خوش بینانه طرح ریزی—تولید ناخالص داخلی این کشور پیش بینی شده است به قرارداد با 6 درصد در سال جاری و هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک می تواند تحت یک ضربه ویرانگر برای یک کشور که هنوز نه به طور کامل بهبود از بحران مالی 2008.

ایتالیا با جمعیت کج, مسن که کارشناسان گفته اند کمک coronavirus انتقام ویران کردن در کشور است. با متوسط سن 46½ سال و نزدیک به یک چهارم از جمعیت آن بیش از سن 65 ایتالیا چهارم-قدیمی ترین کشور در جهان است. (در 43.9 سال اسپانیا که تا به حال سوم-ترین-تایید مرگ تا کنون نه چندان دور در پشت.) این ویروس نابود سالمندان است. با توجه به مارس 23 گزارش از مجله انجمن پزشکی آمریکا مردم بیش از 70 نمایندگی 37.6 درصد از موارد در ایتالیا و این گروه تا به حال متناوب 22.7 درصد مرگ و میر. در سراسر اروپا بیش از 95 درصد از کسانی که از این بیماری فوت شده اند بیش از 60 با توجه به که.

جمعیت ساخته شده است که ایتالیا بیشتر در معرض این بیماری است به احتمال زیاد به بهبود از ویرانی اقتصادی سخت تر نیز هست. با سالمندان ناتوان و جوان مردم رو ناپایدار آتی این گردش جاده به بازیابی بیشتر ممکن است باعث تشدید نسل خشم.

با سالمندان ناتوان و جوان مردم رو ناپایدار آتی این گردش جاده به بازیابی بیشتر ممکن است باعث تشدید نسل خشم.

سفید شدن جوامع در حال حاضر در حال مبارزه با رشد اقتصادی قبل از ویروس آنها را مجبور به تعطیل بسیاری از کسب و کار. یک جمعیت به معنی کمتر افراد در سن کار به استخدام افراد کمتری در یک موقعیت برای شروع کسب و کار و بیشتر مردم وابسته به تامین اجتماعی و سیستم های گران قیمت مراقبت های پزشکی.

“نرخ باروری در حال حاضر در حال سقوط در مکان هایی مانند ایتالیا و یونان و اسپانیا. و در حال حاضر این است که رفتن به چنین اقتصادی در کشور است. آنها در حال رفتن به یک زمان سخت تر شدن اقتصاد خود را از رفتن دوباره می گوید:” Brienna Perelli-هریس استاد جمعیت شناسی در دانشگاه ساوتهمپتون.

درست مثل آنها پس از بحران مالی 2008 کشورها خواهد شد در یک چرخه معیوب. فقدان فرصت های اقتصادی (اسپانیا نرخ بیکاری جوانان بیش از 45 درصد) باعث می شود افراد جوان بیشتر احتمال دارد به مهاجرت و کمتر احتمال دارد به کودکان است. سپس کوچکتر در سن کار جمعیت آهسته رشد اقتصادی است. ایتالیا است که در لبه پیشرو در این روند اما آن را به سختی تنهایی. نرخ تولد در حال سقوط در زیر و یا نزدیک شدن نرخ مرگ و میر در هر منطقه از جهان است.

این است که عمدتا خبر خوب: نرخ پایین تولد متناظر با کاهش میزان مرگ و میر بالاتر از میزان تحصیل و اشتغال برای زنان و به طور کلی موفق تر جوامع است. و در حالی که چالش اقتصادی ناشی از پیری جوامع غیر قابل انکار است, آن را احتمالا غیر قابل عبور نیست.

دوران اجتماعی فاصله به سرمایهگذاری اولیه برای مراقبت از کودک نه فقط برای پدر و مادر عاقلی اما برای اقتصادی مقاومتی. این آزمایش جهانی در teleworking همچنین ممکن است برخی از کارفرمایان بیشتر به کار انعطاف پذیر ترتیبات برای کار پدر و مادر—هر دو عامل می تواند آن را بیشتر احتمال دارد برای بزرگسالان جوان به کودکان باقی می ماند و در نیروی کار در حالی که آنها انجام این کار است.

اما در سایر موارد پس از COVID-19 می تواند آن را مشکل تر برای جوامع برای مقابله با چالش های خود را. تعدادی از کشورهای در پاسخ به پیری جمعیت با بالا بردن بازنشستگی سن. این بحث در حال حاضر—تظاهرات گسترده مجبور دولت فرانسه به رها کردن یک طرح به منظور بالا بردن سن بازنشستگی به 64 در اوایل این سال و آن را سخت به تصور کنید که دولت تشویق سالمندان به پیوستن به نیروی کار در حال حاضر حداقل تا زمانی که قابل اعتماد واکسن برای COVID-19 موجود است. رهبران مانند نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را پیشنهاد راه اندازی مجدد اقتصاد با داشتن کارگران جوان بازگشت به شغل خود را اول است. این است برای رفتن به دشوار در کشورهایی که در آن کارگران در تامین کوتاه مدت آغاز خواهد شد.

همان می رود برای برنامه های خوش بینانه به محصولات شرکت های شیر به رشد “اقتصاد نقره ای” از خدمات و تجارب با هدف در افراد مسن است.

یکی دیگر از راه حل واضح برای کاهش, پیری جمعیت است که به سادگی را در افراد جدید از طریق مهاجرت. اخیر مهاجران و فرزندان خود را در حال حاضر حساب برای تقریبا تمام ایالات متحده رشد جمعیت. ژاپن جهان قدیمی ترین عمده اقتصاد شده است تا در نهایت مجبور به کنون چندان کمی استراحت آن قوانین مهاجرت—در میان ترین در جهان محدود است. این بود که در حال حاضر به سختی به فروش برساند. راست احزاب شده اند که صعودی در بسیاری از دموکراسی های غربی را کاهش نرخ تولد—که آنها را سرزنش لیبرالیسم و فمینیسم—همراه با مهاجرت به عنوان تهدید سنتی هویت فرهنگی. “ما به عنوان یک کشور رو به انقراض است ؟ متاسفانه بله” نوشت: Matteo Salvini سابق, ایتالیایی, معاون نخست وزیر و رهبر حزب راست Lega Nord حزب در سال 2018 است.

اما coronavirus منجر به تنگ محدودیت های مسافرتی بودن اعمال شده در سراسر جهان—حداقل برخی از آن ها بعید است که به برداشته شود پس از بحران abates. این نیز منجر به یک چشم انداز مثبت در بیگانه ستیزی در ابتدا با هدف چینی و مهاجران آسیایی در غرب اما در حال حاضر به طور فزاینده ای در کشورهای اروپایی در چین است. آن را می شود حتی بیشتر فضای دشوار برای طرفداران مرزهای باز, مهاجرت و چند فرهنگی.

و به عنوان millennials چهره دوم خود را یک بار در یک نسل بحران اقتصادی نهفته تنش بین نسل ها را به خوبی ممکن است جوش.

فیلیپ لانگمن یک متخصص در بازار آزاد, موسسه و نویسنده خالی گهوارهنگرانی که پس از وقوع است به احتمال زیاد “به گودال جوان و پیر در برابر هر یک از دیگر.”

در حال حاضر او می گوید: “وجود دارد یک نگرش غالب در میان millennials در ایالات متحده حداقل این است که بسیاری از مشکلات خود را در آورده و به آنها خارج از کنترل جمعیتی” را به عنوان نشان محبوبیت در سراسر جهان از OK فرزندان الگوی رفتاری. “در حال حاضر” Longman توضیح می دهد “وجود دارد تقریبا تحت اللفظی تضاد نسل ها به وجود 85 ساله در ونتیلاتور و در عین حال وجود تصادف خودرو خارج و دو millennials در حال چرخ و ظرفیت وجود ندارد برای مقابله با آنها است.” او اشاره می کند که اگر و زمانی که یک واکسن است که طراحی و توسعه آن را به احتمال زیاد با توجه به “آسیب پذیر” جمعیت های اول بیشتر تاکید بر تقسیم. فراتر از آن “جوان مردمی در حال رفتن به فشار از فروپاشی اقتصادی در حالی که مسن تر مردمی نشستن در خانه و جمع آوری حقوق بازنشستگی خود را.”

در حال حاضر در ایالات متحده دیده ایم تلفنی برای افراد مسن به چشم پوشی از این خطرات به سلامت خود و بازگشت به کار به منظور جلوگیری از سقوط اقتصادی. جالب اینجاست که این می آیند عمدتا از حزب جمهوری خواه سیاستمداران و فاکس نیوز—موسسات که تکیه به شدت بر روی آمریکایی ها برای حمایت از. اما Longman نشان می دهد که به عنوان فشار های اقتصادی تاثیر “برخی از چیزهای که در حال رفتن به باید بیشتر رزونانس از ما مسن تر مردمی خواهد بود.”

این است که در حال حاضر آشکار در برخی از زشت راه. یک ستون در انگلستان روزنامه تلگراف به تازگی پیشنهاد شده است که COVID-19 در واقع می تواند به نفع رشد اقتصادی در دراز مدت “حذف سالمندان وابسته.” اوکراین سابق وزیر بهداشت پیشنهاد کرده است که افراد مسن تر در حال حاضر به طور موثر “اجساد.” هر دو نظرات ذکر شده در یک سازمان دیده بان حقوق بشر گزارش داد که “در علاوه بر این به خطر بیشتری از بیماری شدید و مرگ و میر ناشی از این ویروس نگرش تبعیض آمیز و اقدامات تهدید مسن حقوق مردم.” به عنوان فشار رشد می کند به راه اندازی مجدد teetering اقتصاد در سراسر جهان آن را اغلب پیشنهاد می شود که اکثر مردم می تواند به عنوان طولانی به عنوان اقدامات صورت گرفته برای حفاظت از کسانی که بیشتر در معرض این بیماری است. وجود دارد یک خط نازک بین این نوع از حفاظت و نشان می دهد که افراد مسن باید به سادگی حذف خود را از زندگی عمومی برای ایمنی خود را.

خوش بینانه تر از راه نگاه کردن به این لحظه است که به عنوان یکی از همبستگی بین نسلی. بسیاری از افراد جوان است که کمتر در معرض این ویروس هستند shouldering یک بار اقتصادی برای حفاظت از جان مردم در خطر بیشتر است. یکی از چالش های بسیاری برای دولت ها و جوامع رفتن به جلو خواهد بود برای حفظ این همبستگی از curdling به خشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>