Coronavirus نشان داد چه بود در حال حاضر شکسته در امریکا

این است که ایالات متحده امریکا یک کشور شکست خورده?

به دنبال در دولت آمریکا در پاسخ به این coronavirus به نظر می رسد که حداقل آمریکایی ها شکست خورده دولت: این دولت نه به اندازه کافی ارزیابی تهدید با وجود داشتن حداقل دو ماه به نقشه را طرح و آن را botched پاسخ آن پس از بحران تمام عیار. ما پرداخت قیمت بالا برای آن شکست. بی کفایتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسلما هزینه زندگی.

آیا این شمارش به عنوان یک “دولت شکست خورده” است بیشتر لغزنده سوال. واژه می آید از علوم سیاسی که در آن برخی از مردم آن را به معنی یک دولت است که خود را از دست داده و در انحصار استفاده از زور و دیگران تعریف آن به طور گسترده تر به عنوان یک دولت است که دیگر نمی تواند پایه ارائه خدمات شما می خواهم انتظار از هر گونه حاکمیت دولت — مانند حفاظت و آموزش شهروندان است.

یک مقاله اخیر در اقیانوس اطلس توسط جورج پاکر نویسنده 2013 کتاب پیمایش: درونی تاریخ جدید امریکاباعث می شود این مورد است که آمریکا در واقع یک دولت شکست خورده. یا به عبارت دقیق تر پاکر استدلال می کند که ما در حال تماشای, دولت شکست در زمان واقعی است. اما به چه معنا است ؟ و می تواند ما را در رفع هر چه شکسته است ؟

برخی از نویسندگان محافظه کار مانند ملی بررسی مایکل برندان Dougherty باید quibbled با پاکر شکست خورده دولت, پایان نامه, بنابراین من رسیده به پاکر به بحث در مورد آنچه که او واقعا می خواستم به می گویند که قطعه. من دلسوز به خود زمینه ای بحث اما من می خواستم به تمرکز کمتر بر اینکه آیا آمریکا در دیدار برخی خودسرانه آستانه شکست خورده statedom و به جای بحث در مورد چه چیزی اشتباه است و اینکه آیا این سیستم قابل نجات در ذهن خود.

من نیز او را در مورد چگونگی شکست آمریکا شاهد است تا قبل مغلوب ساختن پیشی جستن و به همین دلیل او فکر می کند سارا پیلین نامزد معاونت در سال 2008 واقعی بود نشانه آن است که همه چیز رفته بود خاموش ریل. آن را نشان داد پاکر به من گفت که حزب جمهوری خواه تا به حال تبدیل شدن به یک “ماشین برای نگه داشتن خود در قدرت در همه هزینه ها” و در دراز مدت نتیجه این رویکرد بوده است تخریب ایده “وجود دارد که مشترک است و دولت می تواند مشکلات را حل کند.”

آرامی ویرایش متن گفتگو به شرح زیر است.

Sean Illing

“هر روز صبح در پایان ماه مارس” شما نوشتن “آمریکایی ها از خواب بیدار برای پیدا کردن خود را از شهروندان یک کشور شکست خورده.” یک دولت شکست خورده? واقعا ؟

جورج پاکر

بدون آمریکا نمی دیدار با کتاب درسی تعریف یک دولت شکست خورده. من گزارش داده اند از تعدادی از کشورهای شکست خورده بود — واقعا شکست خورده متحده — مانند سیرالئون و ساحل عاج در طول جنگ های داخلی عراق پس از تهاجم سومالی. کسانی که موفق متحده است. در اینجا چیزهایی که هنوز مشغول به کار است. پلیس در حال گشت. آمبولانس در حال پاسخ دادن به 911 تماس. دولت چک در حال ورود به ایمیل.

من زبان استعاری و یا نوشتن شاید زمانی که من گفت که ما در حال زندگی در یک کشور شکست خورده.

Sean Illing

بنابراین آنچه که شما فکر زمانی که شما نوشت ؟

جورج پاکر

من تا به حال این وحشتناک حافظه آن روز در ماه مارس زمانی که همه در تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید در مورد این بیماری همه گیر. آیا ما را سوار مترو ؟ آیا ما به کار می کند ؟ آیا ما ارسال بچه های ما به مدرسه ؟ و هیچ آموزش و یا راهنمایی که از مقامات. در واقع وجود دارد نهفته است وجود دارد توهمات وجود دارد خطرناک تفکرات و من به یاد تفکر این چیزی است که باید آن را مانند زمانی که شهروندان را به امور را در دست خود را در یک وضعیت که در آن به طور معمول شما خواهد بود به دنبال به دولت برای راهنمایی. و در این معنا دولت شکست خورده بود. از آن وجود ندارد. آن غایب بود.

قطعه ای است که واقعا در مورد یک کشور شکست خورده — آن را در مورد شکست دولت و ماده متفاوت است.

Sean Illing

من فکر می کنم اکثر مردم می توانند تشخیص تمایز بین بودن یک کشور شکست خورده و اقدام مانند یک مورد است که ما در حال اقدام مانند یک در حال حاضر قوی است —

جورج پاکر

و این یک مورد که در آن فقط دولت می تواند برخی از تصمیم گیری. فقط دولت می تواند سازماندهی خاصی پاسخ می تواند به شکل زنجیره تامین به شبکه توزیع قرار دادن مواد و دنده هماهنگی با بخش خصوصی به نوبه خود به تولید است که ما مورد نیاز در مواقع اضطراری است. تنها دولت فدرال می تواند این کارها را انجام و آن را نه انجام آنها. و در این معنا,, آره, آن را شکست.

اما در بسیاری از راه های جامعه مدنی به خوبی واکنش نشان داد. مردم ساخته شده خیلی خوب تصمیم گیری. مردم تصمیم خود را به انجام آنچه لازم بود. این دفتر در حال رفتن به پایین. این مدرسه در حال رفتن به پایین. و مردم شد مصرف آن را به طور جدی هنگامی که آنها شروع به درک چقدر جدی آن بود. بنابراین من در واقع heartened با واکنش بسیاری از جامعه ما, اما ما نمی تواند آن را انجام دهد بدون یک دولت فدرال پیشرو و آن را به سختی شکست خوردند.

من فکر کردم آن نگران کننده بود. من هنوز هم فکر می کنم این نگران کننده است.

Sean Illing

بیایید کنار تحصیلی بحث و گفتگو در مورد آنچه به منزله شکست خورده statedom — هیچ کس واقعا می گه در مورد آن به هر حال. به من بگویید که یکی از بزرگ مهم ترین چیزی است که شما فکر می کنم اساسا شکسته در امریکا است.

جورج پاکر

بیشتر بلافاصله آنچه را شکسته است و ریاست جمهوری است. ما یک شکست خورده رئیس جمهور اگر نه یک دولت شکست خورده. و من به یاد داشته باشید صحبت کردن به یک شرکت بزرگ نوع طول 2000 انتخابات که به من گفت: “شما می دانید, آن را واقعا مهم نیست که چه کسی رئیس جمهور زیرا ما باید به این باور نکردنی اقتصاد ما این بسیار پیشرفته جامعه او باید خوب مشاوران و هر كس او است.” به عبارت دیگر فرد در بالا مانند یک نشانده و بقیه از آن خواهد خود را اجرا کنید.

و ما مرتب کردن بر اساس از پیدا کردن که درست نیست بسیار به سرعت در جورج دبلیو بوش دوره اول. اما ما واقعا متوجه این درست نیست در حال حاضر. رئیس جمهور بسیار مهم است و اگر شخصیت او است که به عنوان رنجور به عنوان رئيس جمهور را به این, شخصیت, و اگر ارزش ها و انگیزه ها به بدبختی خود را به عنوان آن است عواقب ناشی از مرگ و زندگی است. مردم مرده است. هزاران نفر از مردم مرده به دلیل شخصیت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

وجود دارد, البته, بسیاری از چیزهای دیگر که شکسته در امریکا است. بدیهی است که کنگره برای سال ها و سال ها بوده است قادر به رسیدن به سازش و تصمیم گیری در مورد پایه های مزمن مشکلات جدی از تغییر آب و هوا به نابرابری اقتصادی به زیرساخت های پوسیدگی. جالب است که کنگره قادر بوده است به صرف یک تریلیون دلار به سرعت در وسط این دلیل آن را شرایط اضطراری و سناتورها و congresspeople درک است که مردم را نه به صورت معمول قطبی ظروف سرباز یا مسافر. اما آن را دوباره به سرعت آن شده است وجود دارد برای مدت زمان طولانی.

آنچه که من سعی کردم به توضیح در کتاب من انهدام است چگونه موسسات در این کشور در حال شکست افرادی که نگاه به آنها برای حمایت از آنها چگونه بوده است, عدم آنها را برای مدت زمان طولانی و در ادامه به شکست آنها را امروز. زمین نگه می دارد تغییر زیر پای بسیاری از آمریکایی ها و دولت فدرال است که قادر به کمک کند.

Sean Illing

ممکن است که ما ممکن است زیاده برای مغلوب ساختن پیشی جستن که این یک ناهنجاری است که منعکس کننده به طور جدی به خطر بیافتد سیستم اما نه لزوما یک unsalvageable ؟

جورج پاکر

من شده است با درخواست خودم که بیش از حد چرا که من نمی خواهم افتاد به اورژانس لحظه ای و یا انجام دور با لفاظی نیست که واقعا پایدار واقعیت است. و در عین حال من به خاطر آمدن به تحقق است که این ریاست جمهوری به تازگی در معرض چیزهایی که در حال حاضر شکسته بودند و فقط به خاک سپرده شد و یا نیمه پنهان است. مغلوب ساختن پیشی جستن است این تصادف وحشتناک بلکه بازتابی از مشکلات مزمن.

Sean Illing

چه مشکلاتی ؟

جورج پاکر

از کجا شروع کنم ؟ آن را بسیار سخت لعنتی برای حمایت از یک خانواده در این کشور برای مراقبت از پدر و مادر پیر به منظور بالا بردن و آموزش کودکان, برای دریافت مرخصی استعلاجی یا مرخصی برای حفظ مراقبت های بهداشتی. ما در حال صحبت کردن در مورد کالاهای اساسی زندگی مردم در سراسر این کشور افرادی که کار سخت نمی تواند قابل اعتماد تعداد آنها. این مشکلات قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد.

این بیماری همه گیر آورده این همه در چنین استارک راه. کارگران به حساب ما به زنده نگه داشتن ما هستند به ما نشان میدهد که آنها بسیار کمی حقوق و قدرت بسیار کم و یکبار مصرف هستند. آنها هر دو ضروری و یکبار مصرف. که تناقض های جدید دسته از کارگران ضروری. بیشتر ضروری آنها بیشتر یکبار مصرف هستند. برای من که در دراز مدت شکست که ضعیف انواع اوراق قرضه و ارتباطات است که ما واقعا نمی توانیم به از دست دادن.

Sean Illing

جورج پاکر

شما واقعا ناب به سوالات شما نیست ؟

Sean Illing

این بخشی از جذابیت جورج.

جورج پاکر

من برای شروع با حزب جمهوری خواه که در طول سال تبدیل شده است بیشتر و بیشتر از یک دستگاه برای نگه داشتن خود در قدرت در تمام هزینه. در هزینه از رای دهندگان امتیاز در هزینه شفافیت و حذف دولت در هزینه های اعتماد به دولت است. حزب جمهوری خواه انجام داده است نا معلوم آسیب به مردم ایده وجود دارد که مشترک است و دولت می تواند مشکلات را حل کند. آنها تبدیل به یک پوچ ،

آن هم از نوع شروع در ’90s با نیوت گینگریچ و آن را شتاب با چای و با مغلوب ساختن پیشی جستن از آن خود رسیده پر ثمر. و جین مایر تا به حال خیلی قوی مشخصات میچ مک کانل در نیویورکر فقط هفته دیگر که واقعا نشان داد آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد. اگر شما گوش دادن به آنچه که مردم می دانند که مک کانل می گویند آنها به شما گفتن آنچه که او و اوباما تبدیل شده اند: یک حزب اختصاص داده شده به چیزی جز ماندن در قدرت که در حال حاضر به معنی مطمئن شوید که تعداد زیادی از افرادی که باید قادر به رای می رای نیست که چنین مخرب تاکتیک.

ما می تواند ظرف یک مقدار زیادی از سرزنش در جاهای دیگر اما من می خواهم به حزب جمهوریخواه در بالای لیست.

Sean Illing

من مدت ها فکر می کردم که سارا پیلین نامزد شد یک نوع از خط مرزی عبور لحظه برای کشور است که در نگاه به گذشته خیلی بیشتر آشکار تر از بسیاری از ما به رسمیت شناخته شده در آن زمان است. شما به نام پیلین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “جان باپتیست” در قطعه خود را. چه شما چیست ؟

جورج پاکر

من به یاد داشته باشید که در اوهایو در ماه سپتامبر سال 2008 فقط مک کین پس از برداشت او و او ساخته شده او را پر شور کچ در کنوانسیون حزب جمهوری خواه و من نشسته بود در یک رستوران با برخی از اوهایو بودند که به گفته چقدر آنها را دوست داشت و او را و چگونه او را به یاد آنها را از خود و او می تواند مناسب در سمت راست در اینجا با ما و او درست مثل ما.

و من به یاد داشته باشید, “چرا شما می خواهید به رهبری کسی مثل شما که می داند که هیچ بیشتر از شما که هیچ تخصص بیشتر از شما ؟ آیا شما می خواهید خود را جراح قلب به کسی که درست مثل شما؟” آن را به من گفت که وجود دارد یک حس است که دولت در میان برخی از رای دهندگان بود و دیگر چیزی است که مورد نیاز تخصص یا مدرک تحصیلی یا برتری بلکه آن را بیشتر شبیه به یک نشان می دهد. مردم فقط می خواستم کسی به چوب آن را به طرف دیگر. تعصب نیست جدید آن را به عنوان قدیمی به عنوان جمهوری اما تعصب منجر به فروپاشی استاندارد به آن درجه احساس جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بسیاری از ویژگی های عشق او را از توجه و مشهور و تمایل او به هر چیزی می گویند و او را تحقیر برای افرادی که در آموزش و پرورش یا که صدا مانند کارشناسان. تمام آن پیش بینی شد توسط سارا پیلین است. اما من هم فکر می کردم این کشور را رد کرده بود آن را در سال 2008 با اوباما. معلوم شد که واقعا اتفاق می افتد. ما هنوز در حال حرکت در این جهت است. ما فقط نیست کاملا آماده برای او نشده است.

Sean Illing

چیزی شبیه به 62 میلیون نفر رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن و یک رای برای هرج و مرج, برای اخلال در آن یک رای در برابر تخصص در برابر تجربه. در حال حاضر من می دانم که وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا مردم رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن و این پیچیده, اما ما همچنین می توانید انکار این بخشی از داستان است و ما نمی توانیم وانمود کنیم که بسیاری از مردم نمی خواهید برای شکستن دولت است.

جورج پاکر

من فکر می کنم حق با شماست. و یکی از چیزهایی که من در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات بود که آنها تا به حال بسیار کمی مثبت محتوای بسیار کمی بالا بردن. حتی یک فاشیست عوام فریب نیاز به مردم خود یک چشم انداز است که الهام بخش آنها است که باعث می شود آنها مایل به کار ساعت های طولانی و به قربانی و احتمالا مرگ است. بود که مغلوب ساختن پیشی جستن. و من هم نمی خواهم کلمه فاشیست در زمینه تهمت او را به خاطر چیز دیگری در دسترس نباشد. مغلوب ساختن پیشی جستن یک شومن که آورده مردم پایین ترین غرایز و آنها را قابل قبول ساخته شده آنها مطلوب است.

من به یاد داشته باشید در سال 2015 قبل از مقدماتی شروع شد من در مصاحبه با برخی از قابل توجه steelworkers در اوهایو شرقی و من می خواستم به صحبت کردن با آنها در مورد سیاست و آنها در یک اعتصاب خط و به طوری که آنها مایل و قادر به صحبت کردن و معلوم شد هیچ یک از آنها برای جب بوش که حزب سوسیالیست و هیچ یک از آنها را برای هیلاری کلینتون که frontrunner. همه آنها برای هر دو [برنی] ساندرز یا مغلوب ساختن پیشی جستن. و که تا به حال چیزی برای انجام با انزجار خود را به طور کلی با همه چیز به عنوان آنها هستند.

و من از یکی از بچه ها در مورد تهمت و او به من گفت: چیزی شبیه به “او مثل یک آینه است که منعکس کننده راه آنها به ما مراجعه کنید.” و “آنها” بود و افرادی مثل من و شما مردم که قرار بود به رای کلینتون که صحبت در مورد “deplorables.” و آنها [از steelworkers] می دانستند تهمت بود یک دلقک, اما آنها نیز تا به حال این احساس “خوب, شما می خواهید اسفناک من شما را اسفناک است.” و مغلوب ساختن پیشی جستن یک وسیله نقلیه برای آن احساس پوچ وسیله نقلیه وجود نداشت چشم انداز خوب هر جامعه در پشت هر یک از آن.

Sean Illing

در همان زمان, و این چیزی است که شما سند در کتاب خود بسیاری از این تلخی و بدبینی توجیه است. جهانی شدن و اتوماسیون را از هم جدا پاره بنابراین بسیاری از جوامع در سراسر کشور و مردم احساس می کنند که آنها از دست داده ایم هر سازمان در سراسر زندگی خود و این که غنایم از این نظم جدید را به مردم پشت میز و رایانه های مردم در سواحل و در شهرستانها.

که همه یک بلند باد-به یک سوال بلندی بیش از این گفتگو و مقاله خود را: آیا ممکن است که لیبرال سرمایه داری است و فقط اجرای آن که آن را به تولید یک جهان که به شدت نابرابر و به شدت نمایندگان راستین که تخریب محیط زیست ما و این که شاید این “شکست” ما شاهد است فترت بین مرگ لیبرالیسم و تولد از هر چه می آید بعدی ؟

جورج پاکر

مرد که یک سوال بزرگ. من اصلا خودم را یک متفکر جهانی و یا یک نگر. من خیلی از لحاظ تئوری فکر; من در رشته تئوری سیاسی یا فلسفه مثل شما بود. آن سخت است برای من به فکر می کنم در چنین بزرگ نظر.

چه می توانم بگویم ؟ این پایان لیبرال سرمایه داری ؟ آن را قطعا اعلام شده است رو به زوال بسیاری از موارد بیش از قرن گذشته است. و آن را نگه می دارد در rebounding مانند یک ویروس است. آن را فقط به نظر می رسد unkillable. همچنین تولید چیزهای خوب شده است و فوق العاده موفق در این کشور برای مدت زمان طولانی. اما در حال حاضر آن را در پاسخ به نیازهای ما و نه حل مشکلات ما است.

من فکر می کنم ما در یک نقطه که در آن مردم باید درخواست ، مردم باید واقعا فکر کردن در مورد ایجاد تغییرات اساسی. من امیدوارم که یک چیز است که می تواند از این فاجعه است که ممکن است خوب باشد.

Sean Illing

شما نوشت: “اگر 9/11 و 2008 عینک اعتماد در سیاسی استقرار 2020 باید کشتن این ایده که ضد سیاست نجات ما است. اما پایان دادن به این رژیم بنابراین لازم و سزاوار است تنها آغاز راه است.” در صورتی که ابتدا چه چیزی به شما امید می آید ،

جورج پاکر

آنچه که من امیدوارم که اتفاق می افتد این است که ما شروع به بازسازی با قوانین و سیاست ها و پروژه هایی که بر اساس تحقق است که ما در آن با هم و در زمانی که این کشور به عنوان تقسیم آن را به عنوان شده است, آن است که واقعا ناسالم و خطرناک برای همه ما است. که ما واقعا نمی تواند فرار هر یک از دیگر و این که ما نیاز به یک حس از آنچه در آن به معنی بخشی از این کشور نیست که به سادگی اخراج نیمی از جمعیت این که آیا آن را نیم است که در خدمت کارگران و یا نیم است که از های مختلف سیاسی حزب و یا نیمی از آن را در رنگ های مختلف.

این است که اگر ما شروع به فکر می کنم که ما قادر خواهد بود به حرکت در با فراموش کردن در مورد که در نیمی از کشور و ما نمی توانیم چون ما همه با هم گره خورده. این چیزی است که یک ویروس می کند. آن را به ما نشان می دهد باور نکردنی شبکه ای از اوراق قرضه. آن را در یک واقعا وحشتناک راه, اما آن را نمی ممکن است خیلی بد به درک که کسانی که اوراق قرضه هنوز هم وجود داشته باشد که ما هنوز هم نیاز به هر یک از دیگر.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>