Coronavirus محرک لایحه توقف اخراج و سلب حق مالکیت


An apartment building in Miami Beach.

نگه دارید که پول اجاره!

فیلیپ Pessar از طریق فلیکر

وجود دارد خبر بزرگ برای آمریکایی ها با سقف بیش از سر خود را در 2 تریلیون دلار سنا coronavirus محرک لایحه, پیش نویس که ارائه شد به تخته سنگ در صبح چهارشنبه: 120 روز ممنوعیت اخراج برای بسیاری از مستاجرها آغاز روز این لایحه می گذرد و یک مهلت قانونی برای سلب حق مالکیت تا شش ماه برای مالکان در تلاش برای پرداخت وام مسکن خود را.

فدرال فشار را تقویت اقدامات مختلف اتخاذ شده توسط شهرستانها و ایالات مانند کالیفرنیا و پنسیلوانیا و نیویورک در طول هفته گذشته.

در سراسر کشور اخراج توقف خواهد, رفتن برخی از راه نسبت به جلوگیری از یک بحران بی خانمانی در مارس 1, زمانی که اجاره می آید به دلیل این کشور 44 میلیون خانوار مستاجر. مطالعات مختلف نشان داده اند که بسیاری از آمریکایی های کم درآمد تقریبا هیچ چیز ذخیره شده به صورت یک بحران و اخراج آمار تعداد رکورد در این ماه حتی صاحبخانه سازمان خواست یک آمرزنده رویکرد است.

با توجه به پیش نویس این قانون که منوط به تغییر صاحبخانه نمی تواند شروع به اخراج رسیدگی برای مستاجران پرداخت اجاره و یا بعد از شارژ “هزینه های جریمه و یا اتهامات دیگر” مربوط به دلیل عدم پرداخت اجاره.

که حفاظت از امر به مستأجر در ساختمان فدرال با حمایت وام و یا کسانی که در “تحت پوشش برنامه های مسکن” از جمله کم درآمد مسکن اعتبار مالیاتی ساختمان و مسکن روستایی کوپن و دیگر فدرال مستاجر کمک. بخش 8 مسکن کوپن برنامه را پوشش می دهد که بیش از 2 میلیون خانواده های کم درآمد است و دولت ایالات متحده بزرگترین مسکن کمک برنامه نیز پوشش داده شده است.

اگر شما مستاجر که در یکی از این برنامه های شما ممکن است بخواهید برای پیدا کردن چه نوع از تامین مالی مورد استفاده قرار گرفت برای خرید ساختمان خود را. با توجه به دفتر بودجه کنگره گزارش از 2015 43 درصد از آپارتمان رهن فدرال حمایت. که سهم قابل توجهی بالاتر در خانواده های تک بازار (از جمله ساختمان های آپارتمانی با چهار یا کمتر واحد) که در آن بسیاری از مستاجرها زندگی می کنند. اگر که شما این قانون مستاجر حمایت خواهد خرید شما زمان.

این لایحه همچنین خواستار دو ماه مهلت قانونی برای سلب حق مالکیت. صاحب خانه با وام مسکن مورد حمایت این نمایشگاه مسکن عمل می کنند (یا securitized فنی می و فردی) که با داشتن مشکل ساخت به پایان می رسد دیدار با توجه به COVID-19 می توانید بپرسید برای 60 روز نگه دارید در پرداخت وام مسکن است که می تواند برای تمدید چهار ماه پس از آن. بانک ها نمی توانند دریافت هزینه یا علاقه ای برای پرداخت نکردن و یا باید آمد تا با یک طرح بازپرداخت پس از آن و یا موافقت با تمدید مدت وام. بانک ها باید به وام گیرندگان اطلاع از مقررات. حداقل در کوتاه مدت کمک خواهد کرد که ممانعت از موج از فروش اموال به رهن مثل یکی که خالی از سکنه دولت اوباما در واکنش به رکود اقتصادی ،

آن را هنوز هم یک پیش نویس اما این نشانه خوبی برای اضافه کردن یک بحران مسکن به بیکاری و بحران همه گیر بحران و بحران های دیگر ما در حال حاضر در رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>