Coronavirus را تهدید می کند متفاوت آسیب به مردم سیاه و سفید در واشنگتن


A man wears a mask as he waits for his train at Metro Center Metro Station.

یک مرد می پوشد یک ماسک به عنوان او خود منتظر قطار مترو در مرکز ایستگاه مترو.

الکس ونگ/گتی ایماژ

موارد coronavirus در حال گسترش در واشنگتن دی سی با 1,523 تایید موارد COVID-19 در شهر و حداقل 32 و میر برای این بیماری همانطور که از آوریل 8. و به عنوان ویروس خود را ایجاد می کند تا یک الگوی دیده می شود در جای دیگر در سراسر کشور: اکثر این مرگ و میر 20 شد از ساکنان سیاه—62.5 درصد از این شهر مرگ و میر با توجه به داده های اخیر از سی دولت. سفید ساکنان را به خود اختصاص تنها 5 مورد از این مرگ و میر و یا 15.6 درصد است.

سی جمعیت است 46.4 درصد و 45.6 درصد سفید.

مقامات شهرستان شروع به انتشار مبتنی بر نژاد coronavirus اطلاعات اوایل این هفته. اعداد اولیه و ناقص با مسابقه رفتن گزارش نشده در 536 این شهر از کل موارد. اما از این موارد که در آن مسابقه مستند 542 افراد مبتلا به COVID-19 سیاه و سفید هستند در حالی که 253 سفید هستند.

نابرابری در حال حاضر در سی چین با داده ها را از سراسر کشور نشان می دهد که مردم بیشتر احتمال دارد به شما با COVID-19 و بیشتر احتمال دارد به مرگ از آن است. مردم سیاه و سفید حساب برای 70 درصد از coronavirus مرگ و میر در لوئیزیانا با وجود اینکه 32.7 درصد از دولت کلی جمعیت. در میلواکی, مردم سیاه و سفید برای حساب 81 درصد از مرگ و میر و تنها 26 درصد از جمعیت شهر است. حدود 68 درصد از مرگ و میر در شیکاگو شده اند سیاه و سفید در حالی که مردم سیاه را تا 30 درصد از جمعیت شهر است. و در میشیگان, سیاه مردم را تا 14 درصد از جمعیتی دولت و 40 درصد از COVID-19 مرگ و میر.

مقامات هشدار داده اند که سی می تواند آینده شهرستان به تجربه افزایش COVID-19 موارد و در بسیاری از راه های این شهرستان نشان می دهد که چگونه تعدادی از ترکیبات عوامل می تواند به ایجاد یک محیط ایده آل برای یک ویروس کشنده به تاخت و تاز در حال حاضر حساس جامعه است.

در این منطقه مردم سیاه و سفید زندگی کوتاه تر از خود را سفید همسالان و تجربه های بی شمار سلامت, عوارض است. آنها شش بار به احتمال زیاد به مرگ از دیابت-مسائل مرتبط با سه بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ از سرطان پروستات و دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ ناشی از بیماری عروق کرونر قلب و یا سکته مغزی.

نیروهای اجتماعی پیچیده این شهر چشم انداز سلامت. سریع gentrification علل اجاره به سنبله که می تواند منجر به بی خانمانی و معیوب مسکن و یا ناامنی غذایی که باعث تشدید مداوم سلامت فقیر که از آن بسیاری از ساکنان سیاه در این منطقه رنج می برند. افزایش هزینه های مسکن نیز می تواند باعث شود که در کم درآمد به حرکت بیشتر و در نتیجه به پیچیده تر رفت و آمد است که به طور قابل ملاحظه ای طولانی تر است. (و فضاهای سربسته مانند حمل و نقل عمومی در حال انتقال مناطق برای ویروس ها مانند است که باعث COVID-19). این کارگران نیز اتفاق می افتد به آنهایی که نمی توانند فاصله خود را از بقیه جامعه است. کار از خانه یک مزیت است فراهم شده به چند و بسیاری از کسانی که مردمی نیست ،

“چه کسی ارائه مواد غذایی? که ارائه مواد غذایی به خانه های مردم است? که افرادی که مجبور به بیرون رفتن و انجام کارهایی است که آن را ممکن است برای بقیه از ما برای کار از خانه ؟ آن را نامتناسب آمریکایی های آفریقایی تبار” گفت: دکتر توماس LaVeist این دین از Tulane عمومی دانشکده بهداشت و سابق صندلی جورج واشنگتن دانشگاه وزارت بهداشت, سیاست و مدیریت.

A passenger adjusts his mask in a Metro train car.

یک مسافر تنظیم ماسک خود را در یک قطار مترو ،

الکس ونگ/گتی ایماژ

سیاه مردمی نیز به احتمال زیاد در یک خانواده زندگی می کنند وضعیت از خود را سفید همسالان و به تکیه بیشتر بر جوامع خود. LaVeist به یاد می آورد Anacostia محله به عنوان او آن را می دانستند قبل از حرکت به نیواورلئان به عنوان یک محل با یک حس قوی از جامعه که در آن فرد مسن را در خیابان می توان در توسط جوان مردمی زندگی می کردند که در بلوک. این LaVeist گفت: چیزی است که اصطلاح “اجتماعی فاصله” می شود اشتباه ایجاد تصور هر فرد خود را جدا از بیشتر اجتماعی خوب است.

“این نوع از ارتباط اجتماعی است که ما نیاز به او گفت: از Anacostia مثال. “بنابراین ما لازم نیست که به لحاظ اجتماعی از راه دور. ما باید از لحاظ جسمی و دور.”

زمانی که همه از این است که همراه با تست های سراسر کشور کمبود و از قبل موجود بیماریهای اثر COVID-19 در جوامع تشدید شده است.

“ما می دانیم که عواقب ناشی از این عوامل خطر و بیماری ها گفت:” دکتر گفت: Lucile Adams-کمپبل مدیر دیپلم برای اقلیت بهداشت و سلامت نابرابری پژوهش در دانشگاه جورج تاون. “هنگامی که شما اضافه کردن در COVID ویروس, … شما در حال رفتن به نگه داشتن افزایش احتمال مرگ و میر مگر ما می توانیم یک درمان مگر اینکه ما واقعا می تواند به لحاظ اجتماعی منزوی, مگر ما می توانیم دسترسی به تست.”

بیشتر از سی سیاه و سفید مردم زندگی می کند در بخش های 7 و 8 که در آن بسیاری از نامتجانس سلامت وجود دارد و آن ساکنان از دسترسی محدود به مراقبت. در آن بخش وجود داشته است در مجموع 397 موارد گزارش شده.

ساکنان بخش 8 به شدت تکیه بر خدمات پزشکی اورژانس—حتی برای مسائل مربوط به سلامت است که آیا افزایش سطح پزشکی فوری است. این را حس می کند با توجه به اینکه نزدیک به 70 درصد از مراکز بهداشت و مراقبت های فوری و امکانات در بخش های 2 و 3 whitest مناطق در این منطقه است. بخش 7 و 8 که کمترین تعداد داروخانه ها و کمترین آمبولانس زمان پاسخ. تنها یک بیمارستان, ایالات مرکز پزشکی در خدمت آن بخش و آن را بعید است که مجهز به رسیدگی به هجوم بیماران.

همه عادی زیرساخت های مردم تکیه می کنند برای بهداشت و درمان از جمله خدمات اورژانس و دیگر روال عملکرد بیمارستان به احتمال زیاد خواهد شد بسته دست زدن به COVID-19 موارد است. به عنوان یک نتیجه پزشکان در حال حرکت به پزشکی از راه دور به منظور مدیریت موجود دیگر مسائل مربوط به سلامت. اما LaVeist با اشاره به این که برخی از بیماران باید یک زمان سخت تر با استفاده از این فناوری با توجه به محدود دسترسی به باند پهن بودن یا داشتن یک گوشی هوشمند است که آسان برای استفاده. او مظنون است که این مشکلات خواهد بود تشدید در بخش 7 و 8.

هر چند LaVeist نگران است او فکر می کند در این منطقه یک فرصت برای کرایه بهتر از جاهای دیگر—مانند جنوبی—با توجه به این شهرستان را منابع است. وجود دارد تعدادی از رهبران جامعه و سازمان ها است که می توانید سوار یک پاسخ قوی به عنوان به خوبی به عنوان یک بیت از زمان به فکر می کنم در آینده در مورد برخی از مشکلات به جای بدانند راه حل زمانی که بحران است و در اوج آن است.

در برابر کسانی که دارایی هر چند وجود دارد تعداد بهداشتی موجود بی عدالتی و این واقعیت است که این بیماری همه گیر را بازی در سراسر بیش از شهر مناسب است. این بحران یک فرصت برای گسترش به عمیقا به هم پیوسته حومه Prince george’s County گفت LaVeist که در آن وجود دارد جیب فقر, مسن, جمعیت و نرخ بالای بیماری است که افزایش احتمال مرگ وقتی کسی قرارداد COVID-19.

“وجود دارد هر دلیل به این باور است که همه چیز خواهد بود خوب در واشنگتن,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>