Coronavirus بیمه بیکاری طرح توضیح داد

Coronavirus در حال حاضر منجر به اخراج گسترده. با توجه به یک طرح از گلدمن ساکس جدید ادعا می کند برای بیمه بیکاری را به پرش از 281,000 برای هفته مارس 9 به عظیم 2.25 میلیون دلار برای هفته مارس 16. برای بافت بالاترین این تعداد تا کنون در طول رکود بزرگ است 661,000. Coronavirus اوج است به بیش از سه برابر این تعداد است.

این افزایش یک سوال: آیا به اندازه کافی از این افراد در حال رفتن به دریافت بیمه بیکاری? و اگر آنها خواهد شد و آنها به اندازه کافی پول ؟

در مارس 18, کنگره با تصویب لایحه ارائه شده از 1 میلیارد دلار به دولت برای کمک به آنها را مرتب کردن بر اساس از طریق تاریخی افزایش بیکاری است. اما آنها متوجه شدم این بود که به هیچ وجه نزدیک به اندازه کافی. در حال حاضر به عنوان کنگره وزن سوم آن بسته های قانونی در پاسخ به coronavirus بحران به نظر می رسد مجموعه به اجازه دیگری از افزایش مزایای بیمه بیکاری.

محور سنا طرح 600 $در هر هفته در سراسر-هیئت مدیره افزایش مزایای بیکاری برای همه کارگران این ادعا آنها را. داده شده است که از ژانویه متوسط UI بررسی 385 $در هر هفته, این افزایش عظیم.

بسته به وعده های بالاتر این مزایا برای UI دریافت کنندگان تا سه ماه. این لایحه ایجاد یک برنامه جدید اپیدمی بیکاری کمک برای خود اشتغالی و قرارداد کارگران که به طور معمول فاقد شرایط لازم برای UI. این فراهم می کند برخی مشوق ها برای کار های یک برنامه که به موجب آن دولت را پوشش می دهد بخشی از حقوق از دست رفته کارگران که ساعت شده اند کاهش می یابد. هدف در اینجا این است که برای تشویق شرکت ها برای حفظ کارگران تنها با به کارگیری آنها برای زمان کمتر.

برای همه افزایش کمک UI کارشناسان معتقدند که این بسته (که همانطور که از نوشتن این مقاله هنوز به تصویب سنا) می تواند بهبود یافته است. “آن برخی از چیزهای خوب” Arindrajit Dube, یک استاد اقتصاد در UMass Amherst, که منتشر شد با نفوذ برنامه ریزی برای افزایش UI مزایای در طول رکود اقتصادی می گوید: اما “برخی از/بسیاری از کارگران با دیدن ساعت کاهش سقوط خواهد کرد از طریق ترک.”

چاد سنگ اقتصاددان ارشد در مرکز بودجه و اولویت های سیاست و متخصص در UI سیاست به من گفت: “در این طرح بزرگ از چیزهایی که خیلی خوبه البته موقت است.” بزرگترین مشکل این است که مهم ترین آن است ارائه 600 دلار در هفته دست انداز در مزایای منقضی می شود در پایان ماه ژوئن. و آن را شامل نمی شود برخی از اقدامات نوسازی است که سیاستگذاران را می خواستم برای سال. اما آن را نشان دهنده یک موقت سرمایه گذاری در کمک به مردم قرار داده ،

بیمه بیکاری وجود داشته است در شکل مدرن آن پس از آن ایجاد شد و در سال 1935 به عنوان بخشی از قانون همان است که ایجاد امنیت اجتماعی است. این بودجه توسط دولت مالیات اشتغال و بیکاری مالیات فدرال عمل می کنند (FUTA) است که 6 درصد از اولین 7000 دلار در هر دستمزد کارکنان. متحده می توانند مالیات خود مالیات است که می تواند جایگزین به 5.4 درصد از 6 درصد مالیات است.

به دلیل آن را اداره متحده سخاوت UI متفاوت است به طور گسترده ای. اکثر متحده ارائه دهد تا 26 هفته از UI اما برخی از ارائه به مراتب کمتر: فلوریدا و کارولینای شمالی را تنها 12 هفته در حال حاضر هر چند سخاوت خود را افزایش می دهد با دولت نرخ بیکاری است. میسوری ارائه می دهد تنها 13 هفته در اساسنامه تعدادی نیست که با افزایش نرخ بیکاری است.

وجود دارد به طور مشابه زیادی واريانس در recipiency رای — سهم افراد بیکار شدن UI — و بهره مندی اندازه به عنوان یک سهم از متوسط دستمزد هفتگی. بالاترین recipiency نرخ در ماساچوست که در آن 57 درصد از افراد بیکار مزایای دریافت کنید. در کارولینای شمالی تنها 10 درصد انجام دهد. در هاوایی بالای دولت برای سخاوت متوسط سود 55 درصد از متوسط دستمزد هفتگی; در بدترین حالت DC آن را تنها 21 درصد از حقوق و دستمزد (آریزونا و لوئیزیانا نمی دور با 23 درصد). وجود دارد بسیاری از علل این واريانس اما بسیاری از آن را جوش پایین به دولت در سطح سیاست: بسیاری از کم دریافت کم سود متحده انتخاب شود ناشی از خست.

اتحادیه کارگران مهمان نوازی درخواست برای مزایای بیکاری در لس آنجلس کالیفرنیا در 13 مارس سال 2020 است.
مارسیو خوزه سانچز/AP

برای سال های کارشناسان در فکر می کنم مخازن و جاهای دیگر شده اند, اصرار کنگره برای نوسازی بیکاری سیستم را به هماهنگی بیشتر دولت به سیستم جایگزین بالاتر سهم قبل از بیکاری درآمد تا مردم بیکار می پرداخت اجاره و هزینه مواد غذایی و گسترش منافع خود را به پیمانکاران و افراد خود اشتغال. قابل توجه ترین طرح در سال 2016 از مرکز آمریکایی پیشرفت جورج تاون مرکز فقر و نابرابری و ملی قانون استخدام پروژه. دولت اوباما پیشنهاد UI مدرن در آن سال آخر اما این طرح هیچ جا رفت.

در سال 2008 کنگره آغاز یک برنامه به نام اضطراری جبران بیکاری (EUC) برنامه شبیه به برنامه ای وجود داشته است که در اوایل 1990s رکود است. در اوج خود آن ارائه شده تا به 53 هفته دیگر از مزایای علاوه بر پوشش استاندارد به خصوص در کشورهای با نرخ بیکاری بالا در بودجه توسط دولت فدرال و در مجموع تا 79 در هفته دولت با هفته 26 بیکاری پوشش.

نیز وجود دارد یک دائم UI برنامه ای به نام “گسترش منافع” است که می تواند ضربه در به طور خودکار اما نیمی از بودجه دولت را کاهش می دهد زنده ماندن خود را در طول رکود زمانی که ایالات متحده در حال cash-strapped و آن “محرک” برای دسترسی کمتر به احتمال زیاد به ضربه در از EUC است. حتی در اوج خود آن ارائه شده تنها 20 هفته های اضافی از مزایای خاص متحده به خصوص با نرخ بیکاری بالا هل دادن تعداد واجد شرایط هفته تا 99 در بالای EUC و طبیعی مزایای.

سنا اوباما لایحه قابل توجه ترین ارائه می افزاید: 600 $در هر هفته در بالا در هر بیکاری بررسی برای سه ماه. این گسترش عظیم در سخاوت از برنامه; Dube می گوید که “آیا افزایش مزایا برای کارگران واجد شرایط بیشتر از بالا بردن جایگزینی نرخ از می گویند 40 تا 85 درصد” خواهد بود و فشار جایگزینی نرخ فراتر از 100 درصد برای کارگران با دستمزد هفتگی زیر 600 دلار.

اما دیگر وجود دارد مهم مقررات به عنوان به خوبی. آن را گسترش بیمه بیکاری را به پیمانکاران خود اشتغالی و غیر انتفاعی/کارکنان دولت که به طور معمول واجد شرایط. آن زنده “اورژانس جبران بیکاری” برنامه اما تنها برای 13 هفته دیگر در بالای متحده’ استاندارد; که محدودیت کل سود دوره متحده با 26 هفته برنامه به 39 هفته در مقایسه با 99 هفته حداکثر در طول رکود اقتصادی ،

بسیاری از ایالت ها باید در یک هفته “انتظار” به این معنی که هفته اول یک فرد بیکار است, آنها هیچ فایده ای ندارد. این لایحه هل متحده به چشم پوشیدن از آن دوره با پرداخت کامل هزینه از هفته که از مزایای. متحده با کار های برنامه (همچنین به نام “کوتاه مدت جبران”) خود را کامل کار-هزینه های پوشش داده شده توسط دولت فدرال; کسانی که علاقه مند در تنظیم چنین برنامه تا دریافت کمک در پرداخت هزینه های راه اندازی و 50 درصد مطابقت در هزینه.

خبرنگاران به دنبال رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به عنوان او می سازد راه خود را به دفتر کار خود در 23 مارس سال 2020 است.
کارولین Brehman/CQ-رول تماس از طریق گتی ایماژ

Dube است به خصوص عصبی در مورد این کار-و ساعت-کاهش مقررات. فرض کنید کسی از دست می دهد نیم ساعت خود را اعمال می شود و برای بیکاری. “این روشن نیست که اگر کسی از دست می دهد نیم ساعت خود را و ادعا می کند جزئی مزایای آنها فقط خود را دریافت ناکافی 50 درصد جایگزینی نرخ برای ساعت های از دست رفته و یا همچنین یک نرم افزار تاریخ افزایش سود؟” Dube یادداشت ها.

فراتر از آن است که هر دو Dube و سنگ ابراز نگرانی در مورد کوتاه مدت از برنامه است. $600 ضربت منقضی می شود به عنوان پایان ماه ژوئن آن را به دور از روشن است که بحران خواهد بود پس از آن. Dube علاوه بر این اشاره می کند که فراتر از 600 دلار کمی وجود دارد برای افرادی که بیش از حد کم درآمد به طور معمول واجد شرایط برای بیمه بیکاری. او نشان می دهد که این لایحه باید پایین تر از حداقل درآمد مورد نیاز اجازه می دهد تا فقیر کارگر و یا کارگران بدون حد سود: تاریخ مانند مردم فارغ التحصیل شدن از دبیرستان و یا کالج در سال 2020 به بهره مند شوند.

خانه لایحه پرده برداری توسط نانسی پلوسی است کاملا شبیه به این لایحه در مجلس سنا ارائه شده توسط خواهان. آن را هم شامل 600 دلار در هفته افزایش بیکاری و گسترش پوشش برای خود اشتغالی و قرارداد کارگران است. این نیز ارائه می دهد مزایای به کار کسانی مانند دبیرستان/فارغ التحصیلان دانشگاه که میرم وارد نیروی کار پس از فارغ التحصیلی اگر نه برای کوروناویروس.

در آینده ما نیازی به تقلا به تصویب قوانین اضطراری مانند این.

سناتور. مایکل بنت (D-CO) که نیز کمک به رهبری تلاش برای ایجاد محدودیت های نقدی بخشی از اقتصادی پاسخ به coronavirus یک طرح جدید برای افزایش بیمه بیکاری به آن را بیشتر به طور موثر تحت پوشش کارگران هر دو در شرایط اضطراری مانند در حال حاضر و پس از آن که او به اشتراک گذاشته شده به طور انحصاری با Vox.

این طرح در حال حاضر در آثار قبل از coronavirus بحران به عنوان بخشی از یک بسته از “اتوماتیک, تثبیت کننده” که بنت در حال توسعه بود.

سناتور. مایکل بنت در کاپیتول هیل در تاریخ 4 مارس سال 2020 است.
کارولین Brehman/CQ-رول تماس از طریق گتی ایماژ

این طرح بسیار سطح شیب دار بالا “تمدید مزایای” طولانی مورد غفلت قرار گرفته بخشی از UI سیستم ذکر شده در بالا که در حال حاضر بخشی از بیمه بیکاری, قانون, و می افزاید: اورژانس پول در طول رکود بزرگ. بنت طرح به طور کامل به صندوق فدرال برنامه گرفتن فشار متحده و باعث گسترش منافع به طور خودکار زمانی که نرخ بیکاری خوشه و یا اگر آن را تا کنون بیش از 6.5 درصد است. آن را مجموعه ای از مزایا را به 100 درصد جایگزین دستمزد تا سطح حداکثر (مجموعه در 80 درصد از دستمزد متوسط) در بهداشت عمومی در شرایط اضطراری مانند coronavirus.

این امر همچنین اعمال قوانین سختگیرانه تر در متحده به آنها فشار حداقل هفته از پوشش تا 26 هفته و حداقل جایگزینی نرخ تا 75-80 درصد است. که می تواند به افزایش سخاوت حتی در حال حاضر سخاوتمندانه متحده; به یاد بیاورید که در هاوایی در بالای لیست تنها جایگزین 55 درصد از دستمزد متوسط. این لایحه مطابق با بنت علاقه در کودک کمک هزینه خواهد قیمومیت حداقل 25 دلار در هر هفته به عنوان یک وابسته به کمک هزینه برای کودکان از کارگران بیکار.

این لایحه همچنین شامل زیر حداقل دستمزد کارگران مانند غیر فعال و یا نوک کارگران اجازه می دهد افراد با درآمد پایین برای واجد شرایط برای UI. همچنین تغییرات قوانین به طوری که مزایای بر اساس آخرین دستمزد, افزایش برنامه سخاوت و آن را جذاب تر. در نهایت این لایحه را ترک شغل خود به صورت قانع کننده دلایل خانوادگی واجد شرایط دلیلی برای بیمه بیکاری. در حال حاضر می توان آن را دشوار است برای گرفتن مزایای اگر یکی نبوده است به صراحت از کار اخراج شدند.

وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات به بنت لایحه و پیشنهاد به صورت اتوماتیک مزایای به احتمال زیاد به تکامل قابل توجهی به این بحران همچنان ادامه دارد. اما پاسخ به یک نیاز مهم: قانون است که از گسترش UI حتی زمانی که کنگره بیش از حد شلوغ است استدلال به انجام این کار. اگر بنت لایحه تا به حال تصویب شده است سال گذشته می گویند ما مسلما نمی توانست مورد نیاز اورژانس مداخله کنگره در پاسخ به کوروناویروس.


ثبت نام برای آینده کامل در خبرنامه و ما برای شما ارسال خلاصه ای از ایده ها و راه حل برای مقابله با بزرگترین چالش ها — و چگونه به گرفتن بهتر در انجام خوب است.

آینده کامل بودجه در بخش های فردی کمک های, کمک های مالی و حمایت مالی است. اطلاعات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>