Coronavirus را غیر قابل پیش بینی تاثیر بر در سال آینده نرخ بیمه بهداشت و درمان توضیح داد

Coronavirus شیوع است رفتن به هزینه ما سلامت سیستم مقدار زیادی از پول, و اگر آن را دریافت نمی کند و تحت کنترل به زودی که ممکن است به معنای افزایش قابل توجهی در بیمه حق بیمه در سال آینده.

هزینه بیمه سلامت برای پوشش Covid-19 آزمایش و درمان به خصوص که بسیاری از آنها صرف هزینه های بیماران می تواند زیاد باشد. تحلیلگران برای کالیفرنیا بیمه بازار به تازگی پیش بینی شده شرکت های بیمه در سراسر کشور می تواند در نهایت هزینه تا آنجا که $251 میلیارد دلار برای پوشش مراقبت از coronavirus بیماران.

مسلما مهم ترین متغیر برای 2021 بیمه حق بیمه است که آیا Covid-19 pandemic گسترش به سال آینده و یا تحت کنترل در آورده است قبل از آن.

چرا که از نظر قانونی شرکت های بیمه نمی تواند فقط به افزایش نرخ های خود را در نجوم در سال آینده برای جبران هزینه های آن. خود را در نرخ های پیشنهادی باید منعکس کننده خود را انتظار می رود هزینه ها در سال 2021 نه آنچه که آنها صرف شده در سال 2020 است. تنظیم کننده دولت می تواند با فشار به عقب در برابر پیشنهاد افزایش است که آنها فکر نمی کنم آنها در حال توجیه هزینه های پیش بینی شده برای سال آینده است.

“زمانی که صادر کنندگان توسعه نرخ 2021 باید آن را بر اساس 2021 رود هزینه های. صادر کنندگان مجاز به عبارتند از گذشته ضرر و زیان در آینده نگر نرخ حق بیمه در صورتی که این هزینه ها نمی رود باقی بماند” دیو دیلون دالاس مبتنی بر بیمه داروئی است که یک عضو از جامعه Actuaries به من گفت. “بنابراین برای اکثر بیمه سلامت صادر کنندگان حق بیمه خواهد بود انتظار می رود افزایش می دهد به عنوان یک نتیجه از COVID-19-هزینه های مربوط اگر این بیماری همه گیر است که محدود به سال 2020 است.”

Actuaries و کارشناسان با من صحبت کرد گفت: برخی از عمده سوالات نیاز به پاسخ قبل از آنها می تواند شروع به دانستن آنچه اتفاق می افتد به حق بیمه در سال 2021:

  • است که این بیماری همه گیر بیش از سال 2021 و یا آن را هنوز هم می رود ؟
  • آیا بیمه نیاز به شیب به ذخایر مالی برای پوشش coronavirus هزینه ؟
  • چگونه بسیاری از اعمال جراحی الکتیو تا پایان گرفتن به تعویق افتاد به 2021?
  • آیا کنگره انجام هر کاری برای کمک به بهداشت و درمان بیمه جذب ضرر و زیان خود را از این بیماری همه گیر?

طیف وسیعی از نتایج ممکن است بسیار بزرگ: کالیفرنیا تجزیه و تحلیل پیش بینی حق بیمه می تواند به افزایش در سال 2021 با هر نقطه از 4 درصد به 40 درصد به دلیل Covid-19 شیوع. این متغیرها به احتمال زیاد دیکته چگونه افزایش است. بیایید اجرا از طریق آنها.

این یکی خیلی ساده است. اگر ما می تواند پایان (و یا تا حد زیادی موجود) این بیماری همه گیر به زودی انتظار می رود بسیاری از هزینه ها برای شیوع آمده در سال 2020 و پس از آن وجود خواهد داشت کمتر توجیهی برای شرکت های بیمه برای افزایش نرخ خود در سال 2021 چرا که آنها انتظار بیشتر Covid-19 بيمار. در حال حاضر کارشناسان پروژه شیوع اوج در بهار و تابستان است اما ما نمی دانیم که اگر این ویروس می تواند دوباره بجای اول برگشتن در کولر ماه بعد از این سال.

هنگامی که شرکت های بیمه فایل پیشنهادی خود را 2021 نرخ آنها در واقع به دنبال در خود 2019 داده ها برای محاسبه آنچه که در سال آینده انتظار می رود هزینه های باید باشد و چگونه آنها باید حق بیمه خود را می گوید: سینتیا Cox معاون ارشد رئیس جمهور در بنیاد خانواده کایسر.

“هیچ جا در آن محاسبات آنها می گویند” ما میخوایم از دست دادن این مقدار پول در سال 2020′,” او می گوید.

از سوی دیگر اگر ویروس مردد است و مردم همچنان به بیمار دریافت تست و یا در نهایت در بیمارستان و سپس شرکت های بیمه می تواند نسبتا فرض آنها ادامه خواهد داد به جدید هزینه های مربوط به شیوع این بیماری در سال آینده. تحت این سناریو ما می تواند به دنبال در بالا محدود از این در اوایل سال 2021, پیش بینی دو رقمی را افزایش می دهد به طور بالقوه بودن هنجار.

هزینه برای پوشش Covid-19 بیماران نیست به طور کامل درک نشده است. اما برای افرادی که تا پایان در این بیمارستان حدود 1 در 5 نفر تا کنون در ما در حال صحبت کردن در هزاران دلار حتی برای یک بیمار بدون عوارض. اگر وجود دارد عوارض عمده این لایحه می تواند تا رسیدن به 20 ، 000 دلار یا بیشتر.

پترسون-قیصر سلامت سیستم ردیاب

وجود دارد هنوز هم می تواند برخی از Covid-19 هزینه های مرتبط برای شرکت های بیمه در سال 2021 حتی اگر شیوع بیماری تحت کنترل است. اگر یک واکسن می آید در بازار, به عنوان مثال شرکت های بیمه می تواند برای حساب هزینه های آن. اثر بعید است به صفر برسد اما تفاوت بین یک 4 درصد Covid-19 پیاده روی و 40 درصد افزایش تا حد زیادی بستگی به ما در کنترل این بیماری همه گیر به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

اما دیلون با جامعه Actuaries آیا وجود دارد که می گویند مهم استثنا برای این قاعده کلی است که شرکت های بیمه نمی تواند استناد 2020 ضرر و زیان برای توجیه 2021 افزایش نرخ: اگر آنها به شیب عمیق خود را به سرمایه و ذخایر — unspent بودجه آنها ساخته شده است تا در طول سال در موارد اضطراری مانند این — به پوشش coronavirus را هزینه.

او ذکر شده چند عامل است که می تواند کمک به یک اورژانس مالی برای بیمه سلامت:

  • “فاجعه بار افزایش در سال 2020 ادعا می کند” به دلیل میزان شیوع کروناویروس که بدان معنی است که بسیاری از مردم بسیار بیمار و racking تا صورتحساب های بزرگ خود را برای مراقبت های پزشکی
  • در همین راستا بیمه سلامت پرداخت حتی بیشتر از مشتریان خود هزینه های مراقبت های بهداشتی بیش از حد معمول است که می تواند درایو تا هزینه های خود را و نایاب ذخایر خود را
  • با توجه به ادامه بحران اقتصادی تعداد قابل توجهی از مردم می تواند قادر به پرداخت هزینه حق بیمه خود را به معنی بیمه نیست در آوردن پول به همان اندازه برای پوشش ادعا

شرکت های بیمه باید به دیدار برخی از الزامات قانونی برای سرمایه خود را ذخایر است که بر اساس یک “مبتنی بر ریسک سرمایه” چارچوب دیلون می گوید: (و من آن را ترک که در آن جز به می گویند که این فرمول بر اساس قرار گرفتن در معرض خطر). اگر آنها بیش از حد غذا خوردن به ذخایر خود را به دلیل Covid-19 آنها ممکن است در واقع یک تعهد قانونی برای افزایش نرخ به طوری که آنها می توانید آن ذخایر را برای آینده اضطراری است.

این خواهد بود یکی دیگر از توجه در نرخ فرایند بررسی. به عنوان کاکس به من گفت: این موضوع معمولا توسط شرکت های بیمه را پیشنهاد افزایش نرخ بهره و تنظیم حالت را به خود کافی ذخایر به عنوان یکی از دلایل افزایش موجه نیست. اما ما ممکن است معکوس اگر این بیماری همه گیر است که واقعا سخت در بیمه’ کتاب.

بسیاری از ما شده اند به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو به دلیل شیوع کروناویروس امید به آزاد کردن بیشتر تخت و کارکنان برای مقابله با بحران کنونی است. با وجود نام این “انتخابی” روش های پوشش بسیاری از چیزها است. برخی از آنها هنوز هم بسیار فوری می گویند برای سرطان یا بیماری قلبی, در حالی که دیگران مانند تعویض مفصل هستند به همان اندازه از پزشکی اولویت است.

اعمال جراحی الکتیو سقوط به حداقل سه مختلف سطل: کسانی که به راحتی می توان به تعویق افتاد و کسانی که هنوز هم بسیار فوری و مهم ترین آنهایی که جایی در بین, با تصمیم بسته به نظر پزشکی از پزشکان در مشاوره با بیماران خود را.

“انتخابی روش های خاص می تواند به تعویق افتاد برای یک زمان طولانی. بسیاری از هیپ و زانو, تعویض, برای مثال, می تواند با تاخیر برای مدت زمان طولانی” کاکس گفت. “در سال آینده وجود دارد می تواند بسیاری از مقید کردن تقاضا برای این نوع از روش.”

این کاهش در هر دو راه. شرکت های بیمه می تواند قیمت خود را 2021 نرخ انتظار یک افزایش در اعمال جراحی الکتیو زیرا مردم تاخیر کمتر فوری پزشکی خدمات در حال حاضر. از سوی دیگر اگر یک کاهش دیگر ادعای کمک می کند تا آنها را از نظر مالی آب و هوا coronavirus ذخایر خود را قوی تر خواهد بود به عنوان 2021 که dampens قانونی توجیهی برای یک پیاده روی.

“بسیاری از صادر کنندگان دریافت می کنند به طور قابل توجهی پایین تر حجم تماس در نظر گرفته است که یک کلید پیش بینی برای آینده ادعای” دیلون می گوید. “بنابراین به نظر می رسد که سال 2020 COVID-19 مربوط به ضرر و زیان ممکن است جبران کاهش هزینه در مناطق دیگر در کوتاه مدت است.”

این یک فرمول پیچیده است و ما به سادگی نمی توانیم بگوییم در حال حاضر آنچه در آن می آید. و این همه قبل از اینکه شما به حساب دولت فدرال است.

چیز دیگری که می تواند جبران بیمه coronavirus مربوط به ضرر و زیان و بی پرده افزایش حق بیمه برای سال 2021 است که مقدار زیادی از بودجه فدرال. شرکت های بیمه نمی شد در میان صنایع برای دریافت کمک مالی در اولین محرک صورتحساب توسط کنگره تصویب, اما آنها هنوز هم هل دادن برای کمک از واشنگتن است.

وجود دارد حداقل یک دلیل بزرگ برای قانونگذاران به عمل: اگر شرکت های بیمه دریافت spooked با هزینه های گزاف از coronavirus آنها ممکن است به سادگی تصمیم به خروج از فردی بازارهای بیمه را پوشش می دهد که حدود 20 میلیون نفر است. ما می تواند به جایی که ما در سال 2017, زمانی که تا آخرین لحظه به آن نگاه کرد مانند برخی از استان ها در سراسر کشور خواهد سمت چپ با هیچ بیمه گزینه های چون هیچ برنامه درمانی مایل به فروش در بازار خود را.

“آنها ممکن است تصمیم به شرکت اگر آن را بیش از حد سخت برای پیش بینی آنچه که هزینه های خود را در حال رفتن به” کاکس گفت.

در اواسط ماه مارس اصلی بیمه بهداشت و درمان صنعت گروه تجارت با ارسال نامه ای به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و مجلس نانسی پلوسی تخمگذاری خود را درخواست. در میان آنها یک کاهش خطر برنامه ای است که می تواند باعث شود تنها زمانی که یک بیمه گر رنج واقعی ضرر و زیان مالی به دلیل بیماری همه گیر.

این انجمن تجارت گفت: فدرال به پول خواهد بود “را به اطمینان حاصل شود که مراقبت های بهداشتی بیمه نمی سنبله و مزایای پایدار در آینده است.” در سال های اخیر خود را محرک پیشنهاد آمریکا شامل برنامه ای است که پوشش “افراطی ضرر و زیان” برای بیمه سلامت با هدف کاهش حق بیمه را افزایش می دهد. در این خانه به نظر می رسد آماده به اتهام پیش با یکی دیگر از محرک لایحه هر چند جمهوری خواهان مجلس سنا را به صدا درآورده بیشتر ساکت.

به عنوان با بسیاری از سوالات در مورد Covid-19 و آینده ما فقط باید صبر کنید و ببینید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>