هزینه با خیال راحت بازگشایی یک high-end رستوران

مانند شماری دیگر رستوران در سراسر کالیفرنیا و ملت الکس و خیریه Prestifilippo گرفتار شده اند در یک مخاطره آمیز سلامت-و-ایمنی برزخ است.

ابتدا در مارس COVID-19 همه گیر توقیف محبوب خود را لذیذ ایتالیا رستوران در کالیفرنیا شراب رو به رشد جامعه 115,000 جنوب شرقی لس آنجلس. ده ها تن از کارکنان گذاشته شد خاموش; غذا سهام به سرعت منسوخ شد.

تبلیغات:

آنها شروع خونریزی پول نقد — در مورد $20,000 هر روز در از دست, کسب و کار, اجاره و متفرقه دیگر پرداخت لذیذ ایتالیا و دیگر خواص یک کارخانه شراب سازی و پیتزا فروشی Spuntino.

در حالی که از جان گذشته برای بازگشایی, زن و شوهر نیز متوجه خطرات درگیر در خدمت مواد غذایی با یک پاتوژن خطرناک در شل. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل بودند گیج کننده به اندازه کافی برای عموم مردم. برای رستوران ها در تلاش برای نگه داشتن مشتریان وفادار امن عدم شفافیت بود دیوانه کننده است.

آنچه که دقیقا انجام داد اجتماعی فاصله معنی داخل رستوران Prestifilippos فکر. آیا انتظار مشتریان سرور سرآشپزها و busboys به پوشیدن ماسک? چگونه هشیاری آنها را برای پاکسازی شمارنده و جداول? چگونه اغلب باید کارکنان خود را بشویید ،

تبلیغات:

“آن را استرس زا” گفت: موسسه خیریه. “در حالی که ما درک خود دولت بود تلاش برای کشف همه این را هیچ کس نمی تواند ما را هر پاسخ. و ما نمی تواند با تدبیر و برنامه ریزی از حمله بدون دائمی اطلاعات است.”

پس از توصیه او می تواند صندلی رستوران خود را در تنها 50 درصد ظرفیت الکس گفت: او بعد از مطلع وجود دارد هیچ محدودیتی ظرفیت به عنوان طولانی به عنوان جداول به فاصله 6 فوت از هم جدا.

“دولت مقامات بهداشت بودند به صاحبان یک هدف در حال حرکت. حتی رستوران انجمن با داشتن یک زمان سخت گرفتن یک دسته در سمت راست فرایند” گفت: Phil مات کلرادو بر اساس مشاور رستوران. “صاحبان مواجه بازآموزی تمام کارکنان خود را, اما آنها حتی مطمئن شوید که چه است که شامل آموزش.”

تبلیغات:

این Prestifilippos به تازگی بازگشایی لذیذ ایتالیا و Spuntino اما بدون غم و اندوه بسیار و شور و مشورت و بسیاری از تصمیم گیری های دشوار.

در ابتدای ماه آوریل خیریه پیوست هفتگی ملاقات مجازی با ده ها تن از دیگر صاحبان رستوران در tightknit توریستی جامعه خال خال با خصوصي از wineries و مادر و پاپ eateries. بسیاری از ترس آنها خواهد بود مجبور به بستن برای خوب اگر آنها نمی بازگشایی به زودی. برخی می خواستم به “سرکش” افتتاح جمعی و قمار که هیت مقامات نمی خواهد نزدیک همه آنها را به پایین.

تبلیغات:

در پایان این گروه از Temecula صاحبان رستوران تصمیم به صبر و استفاده از زمان برای توسعه یک لیست از ترجیح شیوه برای آینده اقدامات احتیاطی که در بازه زمانی از ارائه ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب به جای سنتی نمک و فلفل شیکر با یکبار مصرف بسته است.

آنها توافق کردند به سند حمام تمیز کردن برنامه و باز کردن پارکینگ به جداول بنابراین مشتریان می تواند خود را حفظ فاصله. کافه ها با کانتر خدمات در نظر گرفته شده نصب پلکسی گلاس موانع بین شام.

“ایده این بود که به انجام بیش از شما احتمالا نیاز — بنابراین مشتریان می توانید ببینید که شما در حال انجام بهترین خود را برای ایجاد یک مکان امن” گفت: موسسه خیریه. “اما وجود دارد نیز ملاحظات کسب و کار. شما می تواند به عنوان سریع و کارآمد با خدمات خود را اگر شما به تمام این اقدامات احتیاطی? چگونه بود این همه رفتن به محل کار؟”

تبلیغات:

پس از مهاجرت از سیسیل, الکس, 51, آموخته زبان انگلیسی و افتتاح اولین رستوران خود را در سال 1999. او در نهایت توسعه 7000 فوت مربع فضا با بالا پایان غذاهای ایتالیایی و کتانی سفید سفره که مشاورین به عنوان یک شام عاشقانه نقطه.

موسسه خیریه 47 بود که عاشقانه وجود دارد. او در ابتدا به عنوان یک مشتری پس از آن ملاقات الکس و آنها را در عشق سقوط کرد.

این Prestifilippos دریافت حدود 300.000 دلار در کمک های اقتصادی از طریق مدیریت کسب و کار کوچک وام. هنوز هم آن را احساس به عنوان اگر آنها نشت پول سخت به دست آورده. و پیش بینی هزینه های اجرای همه این اقدامات احتیاطی سلامت — بین $500 و 1000 $در یک روز — آورده شوک دشنه.

تبلیغات:

“من نشان داد الکس ارقام و گفت: شوخی می کنی؟'” خیریه به یاد می آورد.

نه تنها عرضه افزایش قیمت با افزایش تقاضا اما نیز وجود دارد انتظار طولانی برای موارد تخصصی سنج است که می تواند به پیشانی کارکنان و احتمالا مشتریان که هزینه $180 یا بیشتر — اگر شما می توانید آنها را دریافت کنید. آنها همچنین نیاز گالن ضد عفونی کننده و ماسک و دستکش و می دانستند که چه چیز دیگری ؟

“من فقط به صرف $2,800 در پراکسید برای دو رستوران و من هیچ ایده چه مدت است که رفتن به گذشته” الکس گفت. ماسک هزینه $1.50 هر, و سرآشپزها سرور و busboys استفاده از چند هر شیفت, او گفت:.

الکس تصمیم به افزایش قیمت برای پوشش هزینه های. که نمی خواهد به مشتریان خود, او گفت:.

تبلیغات:

در مه 30, پس از ماه از قرنطینه مشتریان با تشکیل یک خط خارج از لذیذ ایتالیا اولین صندلی ناهار.

Diners مواجه coronavirus ایمنی طرح توجیهی بود که سال در ساخت. برای شروع صاحبان نگه داشته و درهای جلو باز به طوری که مشتریان لازم نیست به لمس دستگیره و نصب دست مطابق با اصول بهداشتی دستگاه در ورودی.

سرور و busboys ماسک عینک و نوار و کارکنان آشپزخانه donned دستکش نیز هست. تنها پس از جداول بودند نشسته بودند صفحات و پیچیده نقره ارائه شده است. منوها بودند بررسی پس از هر بار استفاده و نمک و فلفل شیکر آورده بودند در تقاضا — و به سرعت محو کردن. جداول منتقل شدند به نوار منطقه برای ایجاد فاصله اضافی و کارگران گشت رستوران برای تمیز کردن سطوح. تمام 35 کارگران در بازگشت از اخراج.

تا کنون کسب و کار بوده است. الکس به کار گرفته 150 شام در طول شنبه شب از بازگشایی آورده و در 10 ، 000 دلار از 450 مشتریان و $30,000 برروي شنبه قبل از خاموش کردن. خیابان تظاهرات علیه خشونت پلیس در کالیفرنیا برگزار شد پایین باز-روز جمعیت, او گفت:.

تبلیغات:

الکس توضیح داده شده باز-شب جو به عنوان مثل یک خانواده ریونیون با مردم به طور مداوم از نزدیک شدن به او تبریک می گویم. او تا به حال به اردک داخل دفتر خود را برای دریافت هر گونه کاغذ بازی انجام می شود. الکس گفت: او را مطمئن شوید که هیچ مشتری را مریض در رستوران خود را. “ما باید یک کارمند که تنها کار در تمام طول روز است برای پاکسازی منوها, صندلی, میز و دستگیره درب و تمیز کردن حمام, هر نیم ساعت” او گفت:. “من احساس امن است.”

و اگر او را تحسین کرد از ایتالیایی فرهنگ پذیرای اجتماعی و بوسه, Alex انتخاب کرده است برای قرار دادن ایمنی بیش از سنتی اجتماعی زینت.

“من به خودم گفتم ” من نه تو آغوش” او گفت:. “این بسیار مهم است احترام به کد. من اجازه دهید کارمندان من می دانم که آرنج ضربه تنها. هیچ آغوش. هیچ دست.”

این KHN داستان برای اولین بار منتشر شده در کالیفرنیا Healthline, خدمات کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی پایه و اساس است.

تبلیغات:

قیصر سلامت نیوز (KHN) یک طرح ملی سلامت و سیاست اخبار سرویس. این یک سرمقاله مستقل برنامه هنری بنیاد خانواده کایزر جواد که با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>