این COVID-19 محرک نمی تواند یک شرکت bail-out. ما نیاز به یک جدید راهکار برای رهایی

سه سال پیش در یک نمایش خوک تغذیه در تغار وجود دارد عجله از منافع خاص به استفاده از یک مخفی لایحه مالیات بر حرکت به سرعت از طریق سنا با ده ها میلیارد دلار از رفتن به برخی صنایع مانند املاک و مستغلات. ما شاهد چه اتفاق افتاده است: یک انفجار کوتاه از رشد اقتصادی که معلوم شد به طور قابل ملاحظه ای ضعیف با توجه به اندازه کسری که آن را به ارمغان آورد. در این سال رشد بود و انتظار می رود به کاهش به کم خونی سطح—پایین تر از 2 درصد است. در حالی که پیش بینی 1 تریلیون دلار کسری به سرعت ظهور, وعده افزایش سرمایه گذاری و دستمزد نیست که شرکت ها پرداخت می شود تقریبا یک تریلیون دلار در سهم buybacks.

این همه مقدمه ای برای بحث فعلی بیش از پاسخ به COVID-19 بحران است. تا به حال کسب و کار و نه درمان خود به خوبی آن را به یک کافی کوسن به آب و طوفان است. حال آن زندگی می کردند تا به وعده های خود بیشتر سرمایه گذاری و دستمزد بالاتر از آمریکایی ها را قرار داده و اعتماد بیشتر در آن; اگر آن را تا به حال مقاومت کرده و به کارگران دوام 10 روز مرخصی استعلاجی حتی محدود به بحران خود را. ما دموکراسی و اقتصاد است در معرض خطر بزرگ اگر ما در پاسخ به COVID-19 با دادن پول به بلندترین و قوی ترین شرکت ها صدای به جای فکر کردن که در آن از طریق بودجه بیشتر مورد نیاز است. ما موقعیت مالی در معرض خطر است اگر ما کار نمی کند بهترین راه برای ارائه پول است. امریکا یک کشور غنی قادر به اجرای بزرگ کسری اما این بدان معنا نیست که منابع نامحدود هستند. به ناچار پول بیشتر در شرکت های بزرگ سخاوتمندانه به معنی پول کمتر برای کسانی که به آن نیاز دارید و بیشتر نابرابری. رفاه آمریکایی ها امروز در معرض خطر است اگر ما به دقت فکر می کنم در مورد چگونه به بهترین وجه برای تحویل پول به کسانی که به آن نیاز دارید در حال حاضر.

تبلیغات:

کسب و کار—مانند بسیاری از خطوط هوایی آمریکا—که حیف و میل این فرصت را به ساخت تا ذخایر نقدی باید پاسخگو باشند. اما هزینه های متحمل شده اند باید توسط خود سهامداران که در حال حاضر شده است عمیقا پاداش. ورشکستگی است نه پایان جهان است. فصل 11 حفظ شرکت اما نیروهای سهامداران به پرداخت قیمت خود را برای سوء مدیریت.

بازار سرمایه نمی تواند عملکرد به عنوان آنها به طور معمول انجام این کار وجود دارد این است که نقش دولت به ارائه بودجه اوراق قرضه قابل تبدیل و/یا وام با حکم بنابراین دولت نه تنها تحمل خطر حرکت نزولی از وام را بازپرداخت شده اما شرکت در برخی از حرکت صعودی. باید وجود داشته باشد هیچ هدیه به شرکت های بزرگ. و مانند صندوق بین المللی پول و بانک جهانی وام هر دولت کمک مالی باید با “conditionalities” مانند هیچ buybacks محدود سود سهام و مدیر عامل شرکت پرداخت یک وعده به حفظ کارگران و درمان بهتر از ذینفعان دیگر از سهامداران و مدیریت—از جمله کارگران و محیط زیست است.

تبلیغات:

اما متحده خود را محدود قانون اساسی از تامین مالی کسری بودجه. مسئله در اینجا این است که نه فقط دسترسی به وام اما بسیار توانایی به قرض گرفتن. آن است که تنها دولت فدرال است که می تواند قرض گرفتن. ایالات متحده و محلات خواهد شد نیاز به پول فوری به عنوان درآمد خود را شاقول. بدون این پول آنها را مجبور به قطع برنامه های ضروری در آموزش و پرورش, بهداشت و رفاه. وجود دارد نیاز به یک عظیم موقت درآمد-برنامه های به اشتراک گذاری.

در بخش غیر انتفاعی—مدارس و دانشگاه ها موسسات تحقیقاتی رفاه سازمان و غیره.—یکی دیگر از بخش مهمی از اقتصاد ما کمتر مهم است چرا که آنها سازماندهی شده برای این نوع از لابی است که کسب و کار می کند. خود اوقاف منقبض شده یک سوم و سهم تقریبا قطعا خواهد بود به عنوان اهدا کنندگان درآمد رسید. دانشگاه ها خواهد بود به خصوص ضربه سخت به عنوان خارجی ثبت نام شدت کاهش می یابد.

این بخش مرکزی به مراقبت از افراد آسیب پذیر است. و به کجا می خواهد که بدون بینش و تحقیقات به درک این ویروس است که باعث چنین ویران! ما نمی توانیم به خطر اندازد آینده ما به سادگی از آنجا که این نهاد ها و سازمان ها را کمتر در مبارزات انتخاباتی سهم از شرکت های بزرگ.

تبلیغات:

خوشبختانه همه به نظر می رسد به توافق برسند که کسب و کارهای کوچک و شهروندان آسیب پذیر نیاز به کمک های گسترده. برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک به نظر می رسد یک راه مناسب برای دریافت پول به آنها را به سرعت—اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از ظرفیت برای ارائه. اما سوال از ظرفیت اداری است و حتی بیشتر مرکزی به ارائه پول به سرعت به ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها که زندگی می کنند را بر روی لبه.

برای چندین دهه بوده است تلاش برای defenestrate دولت به تضعیف آن ظرفیت و هرگز بیشتر از سه سال گذشته است. آیا ما باید هر گونه اعتماد به نفس است که دولت می تواند با ارائه چک در دو هفته به عنوان تهمت داد و گفت: باید ؟ آرژانتین اعلام کرد برنامه ای برای کمک به هر کودک در روز سه شنبه هفته گذشته و در روز جمعه هر خانواده تا به حال پول است. من شک دارم که ما می تواند انجام دهد. تعلیق از اخراج و سلب حق اقامه دعوی و علاقه در تمام بدهی های لازم اقدام موقت. در غیر این صورت با بسیاری از کارت های اعتباری شارژ ربا خوار نرخ بهره 20% و یا بیشتر بدهی های جمع آوری خواهد شد به سرعت در حال ایجاد یک سوراخ که از آن فقیر ممکن است هرگز قادر به حفاری راه خود را از همه بدتر ساخته شده توسط 2005 بانک پسند ورشکستگی عمل می کنند که باعث می شود آن را بسیار سخت برای کارگران به تخلیه بدهی های خود را در ورشکستگی شخصی. دیگر کشورها مانند دانمارک به مراتب بیشتر ظرفیت اداری از ما را انتخاب کرده اند یکی دیگر از مسیر: درخواست کارفرمایان برای ادامه پرداخت (یک بخشی) از حقوق و دستمزد برای کارکنان به نشان می دهد تا در محل کاربه بازپرداخت توسط دولت است. در اثر این شرکت به طور موقت مدیریت بیمه بیکاری برنامه شناخت پوسته پوسته شدن تا برنامه های موجود در صورت نیاز امکان پذیر نیست—چه رسد به ایجاد یک به طور کامل برنامه های جدید.

تبلیغات:

این بحران اقتصادی متفاوت است از هر دیگر. ما نمی توانیم با استفاده از همین راهکار است. امروز آن را در مورد محرک—مشکل این است که کمبود تقاضای کل. مشکلات جدید نیاز به راه حل های جدید و اولویت های جدید. هنوز هم ما باید یاد بگیرند که برخی از درس از گذشته: شرکت های بزرگ را-aways تقریبا هرگز کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>