این COVID-عصر خواهد بود مشارکتی تر و نه کمتر


Office workers wearing masks gathered around a whiteboard with charts on it
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس pondsaksit/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

من مطمئنم که شما شنیده ام کسی می گویند که COVID-19 می تواند پایان این شهرستان است. این اولین بار نیست که مردم ساخته اند که پیش بینی. هر تکنولوژی از تلفن به خودرو از اینترنت, تهدید کرده است به جلو و شهرستانها از هم جدا. اما حتی اگر این بیماری همه گیر است که بعید به کشتن شهرستان برای خوب به وضوح شهرهای آمریکا در حال رفتن به همان خواهد بود. حتی در محله های که احساس نمی مانند آنها پر از ادارات و هیچ چیز برگشت به حالت عادی تا زمانی که دفاتر باز دوباره—اگر دفاتر باز دوباره.

از ماه مارس منهتن علامت تجاری 9-به-5 پالس زمانی که جمعیت دو برابر در طول روز و نیمه شب های خاموش به عنوان یقه سفید کار حل شده به خانه های سراسر کشور. که در ذهن حق خود را می خواهید برای رفتن به یک دفتر در حال حاضر ؟ در روز جمعه قسمت از چه بعدی: TBD من به کسی که: جان Capobianco یک اصل در معماران داخلی که به توسعه دفاتر آبی تراشه مشتریان مانند Uber و LinkedIn. جان طرح باز پر از فضاهای مشترک و سطوح. من او را پرسید که چگونه او و شرکت او در حال کار در سراسر coronavirus. این متن شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

هنری Grabar: من یک دسته از طرح های خود را, و من احساس می کنم مثل bumping به هر یک از دیگر است که در واقع نوع از همه چیز.

جان Capobianco: این ایده کل.

آیا شما احساس می کنید مانند شما در حال حاضر در برابر خود فلسفه چه کار قرار است به نگاه مانند?

یک بیت … در دفتر ما, ما در حال از بین بردن ما به چین به طور موقت و اگر شما می خواهید یک شیشه شما آن را در خود و خود را استفاده کنید و شما آن را به خانه در شب.

شما به ذکر است که شما احساس می کنید مانند شما در واقع کار واقعا خوب از صفحه اصلی. من تعجب اگر شما احساس می کنید برخی از فشار به عنوان کسی که در حال کار در نمایندگی از مشتریان خود را از دفاتر COVID-اثبات به بازگشت به دفتر خود را, و می گویند, “خوب, نگاه, ما در حال انجام آن, بنابراین شما می توانید.”

وجود دارد کمی فشار وجود دارد. ما در حال انجام این کار برای زندگی, بنابراین ما باید در خط مقدم بازگشت.

من تعجب آنچه که پس از آن دفتر خود را در حال رفتن به مانند زمانی که شما به پشت. چه خواهد شد این تغییرات است که شما خواهید دید که مردم دوباره به دفتر ؟

این تغییر بزرگ این است که یک دفتر در حدود 85 میز و حدود 75 کارکنان در دفتر نیویورک وجود دارد تنها رفتن به 28 تا 30 نفر در هر زمان. به طور معمول آنچه که ما نشان می دهد این است که شما رفتن به دفتر برای چند هدف. یک تیم همکاری اجتماعی است. دوم خواهد بود به انجام همه چیز را در دفتر که شما نمی توانید در خانه انجام دهید مانند استفاده از منابع کتابخانه ای و غیره.

پس چگونه شما همه رفتن به هماهنگی به مطمئن شوید که شما لازم نیست که بیش از 30 نفر ظرفیت محدود تنظیم کرده اید برای خودتان? وجود دارد رفتن به برخی از مرتب کردن بر اساس از ثبت نام ورق هنگامی که آن را کامل? “با عرض پوزش بیشتر مردم در امروز است.”

که دقیقا آن است. واقعا 30 نفر اول که ضربه ورق ثبت نام به دفتر. ما یک جمعیت حدود 75 مردم ما در حال تقسیم شدن به دو شیفت بنابراین ما یک تیم و یک تیم B. تیم خواهد بود در روز دوشنبه پنج شنبه و جمعه و سپس متناوب B خواهد بود و در سه شنبه و پنج شنبه و جمعه هفته بعد.

بنابراین اگر تیم A با تیم B می خواهید برای دیدار با آنها بهتر است آن را در پارک.

بله. ما به طور خاص اختصاص یک تیم را به واقعی عملکرد تیم تا همه در تیم خواهد بود مربوط به هر یک از دیگر.

این فقط یک راه آسان برای نگه دارید از گرفتن شلوغ است. همچنین کمک می کند تا با تماس با ردیابی. شما می توانید نگه داشتن نیمی از تیم خود را ایمن از نیم دیگر. بهداشت ایستگاه هستند. فاصله نزدیک صندلی آنها هستید. هوای تازه که در. ماشین آلات ویژه ،

من می دانم که شما بچه ها کار در این ساختمان پایین تر در برادوی است. آیا شما ویندوز ؟ شما می توانید باز کردن ویندوز ؟ من فرض کنیم که چیزی است که بسیاری از مشتریان شما افتخار انجام می دهند.

نه متاسفانه به خصوص در نیویورک بازار است. من فکر می کنم که خیلی بیشتر آشنا مردمی در سواحل غرب و برخی بیشتر, مدرن, ساختمان های اداری. ما ویندوز را باز نکنید. اما آنچه ما در حال انجام است که در اصل تنظیم تعادل ما از بازیافت هوا در برابر هوا در فضای باز. ما سیستم های مکانیکی خواهد شد در حال اجرا با 90 درصد هوای هوایی که ممکن است تحت تاثیر دما کمی داخل اتاق و سطح رطوبت اما در واقع بالاتر از سطح رطوبت بهتر است.

شما نیز در برخورد با یک بزرگتر سوال: اگر مردم انجام می دهند فقط خوب کار کردن از خانه, چرا در همه, حتی وقتی همه گیر فروکش? به عبارت دیگر, آن را در مورد چگونه برای انطباق با دفاتر نه تنها به coronavirus اما به کار از راه دور که ممکن است در اینجا به ماندن بگیرید.

چگونه ما جذب کارگران به در آمده است هنگامی که آن را اختیاری به در می آیند ؟ چگونه ما ایجاد یک مرکز جامعه یا کندو که همه به عقب برمی گرداند ؟ من می توانم تصور کنید که یک چشم انداز بر اساس فعالیت هسته مرکزی بودن جامعه از مناطق و اماکن برای مردم به هم و کار خود را انجام دهند و همکاری کنند.

آن را برای تلفن های موبایل مانند شما می گویید که در واقع دفتر رفتن به جلو قرار داده خواهد شد و حتی بیشتر از تاکید بر جمعی از نشست گروه فضاهای که به نظر می رسد بیشتر در معرض خطر COVID-19. اگر هر چیزی, آن فرد کاری است که ثابت شده است منسوخ و گروه فضایی که به نظر می رسد ضروری تر از همیشه.

صد در صد.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی: TBD در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>