خالق HBO را مراقبان در مغلوب ساختن پیشی جستن در تولسا, ماسک, و چه کسی باید خوب بکار بردن قدرت در حال حاضر


Photo of a Trump supporter waving a giant Keep America Great flag with Trump's face on it, blending into a still of the Tulsa massacre depicted in HBO's Watchmen

تصویر عکس توسط Derreck جانسون. عکسهای خود را از طریق پیروزی McNamee/گتی ایماژ و HBO.

زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد برای اولین بار پس از COVID عمومی کمپین تجمع چند هفته پیش او پا به طور مستقیم به یک پیام ظروف سرباز یا مسافر: طرح خود را به انجام آن در Tulsa, اوکلاهما در Juneteenth روز در سال 1865 که در آن یک اتحادیه به طور کلی در نهایت آن را به گالوستون تگزاس به خواندن آبراهام لینکلن دستور آزاد کردن بردگان به هنوز بردگی مردم است. پس از یک معامله خوب از جنجال—آشکارا تهمت به حال نشنیده Juneteenth اما در حال حاضر در نظر گرفتن اعتبار برای بالا بردن آگاهی عمومی از آن تاریخ بود که به تغییر شنبه, ژوئن 20.

هل دادن رالی بازگشت از یک روز هنوز هیچ کاری نمی کند برای درمان بهداشت عمومی کابوس اطراف برگزاری یک رویداد بزرگ در یک فضای بسته در وسط یک بیماری همه گیر; یک واقعیت است که جدی و مهم. اما به عنوان ملت است roiled این ماه جدید تکان بیش از racialized خشونت پلیس سفید برتری و حک تاریخ سیاه, تصمیم به برگزاری تجمع در نزدیکی محل یکی از بدترین سیاه قتل عام در تاریخ ایالات متحده است که هنوز هم یک دل و روده پانچ, حتی اگر آن را در Juneteenth. تلسا قتل عام که منجر به مرگ صدها و ویران جامعه اتفاق افتاده است در حدود 24 ساعت در سال 1921 در Greenwood پر رونق تولسا محله شناخته شده به عنوان “سیاه و سفید وال استریت.” یک یاغی سفید اوباش خاک یکسان محله و کشته شدن صدها نفر از ساکنان و کل حادثه بود اما پاک شده از تاریخ آمریکا است. در واقع اکثر آمریکایی ها می دانند که تقریبا هیچ چیز از تولسا قتل عام و بسیاری تنها آموخته از آن را برای اولین بار در بهار امسال پس از مشاهده HBO را مراقبان.

سری تحسین شده که هفته گذشته برنده جایزه پی بادی بود و کاملا به عمد مجموعه در تولسا پس از نمایش خالق, Damon Lindelof (که یک دوست است), در سراسر تصادفا از دست رفته تاریخچه زمانی که او به عنوان خوانده شده “در مورد پرداخت غرامت” توسط Ta-Nehisi Coates. Lindelof که شاید نمی, برنامه سری خود را در مورد ماسک سفید برتری پلیس فساد و خشونت بود و کاملا به طرز مرموزی prescient آن را به عنوان ثابت شده است, توافق به صحبت کردن با من در مورد اهمیت تولسا, تاریخچه قهرمانی و مسابقه. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

کوکب Lithwick: من تعجب آنچه که شما از این واقعیت ساخته شده است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدافعان ادعا کرد این هفته که او واقعا تا به حال هیچ ایده ای در مورد هر دو Juneteenth یا تولسا قتل عام. نه برای به دست آوردن تمام متا اما نمی حک مشکل به عنوان مخالف به دفاع …

Damon Lindelof: این به هیچ وجه دفاع از رئیس جمهور جهل, اما من فکر می کنم آن را بسیار محتمل است که او تا به حال هیچ ایده ای در مورد هر کدام از این وقایع است. من تنها شناخته شده در مورد آنچه اتفاق افتاده در سال 1921 برای چند سال در حال حاضر, و من یاد گرفته در مورد Juneteenth از یک قسمت مشکی رنگکه من با خیال راحت می توانیم فرض کنیم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن می کند سازمان دیده بان. آنچه که نگران کننده بود و چیزی است که او گفت: (و می گویند) پس از او پر شده بود ، در حالی که من همه اما برخی قصد او این بود که به افزایش آمریکا آگاهی من تصور وجود دارد بسیاری از مردم که شنیده در مورد Juneteenth و قتل عام برای اولین بار از آنجا که رئیس جمهور تصمیم به تجمع در آن تاریخ خاص در آن محل خاص. من درک خوبی نافرجام است.

من خوانده ام در مورد تصمیم خود را به نگهبانان یک نمایش در مورد مسابقه و همچنین در مورد تمایل خود را برای اتصال آن به Tulsa, اما من تعجب می کنم که فراتر از داستان 1921 قتل عام اگر چیزهایی که منحصر به فرد به اوکلاهما یا تولسا که شما آموخته به عنوان شما را به حفر این پروژه است.

ما آموخته زیادی در مورد هر دو تولسا و اوکلاهما. … بدیهی است که تمرکز ما در حوادث سال 1921 اما بزرگترین تاسف است که ما نمی توانیم به صرف زمان بیشتری را نشان گرین قبل از آن نابود شد. داستان چگونه آن را به دست می آمد جذاب است—روغن بوم!—به عنوان مردان و زنان فقط یک نسل از حذف بردگی ساخته شده است که آن را از ابتدا. ما هم یک مقدار نامتناسبی از تحقیقات در مورد موسیقی اوکلاهماکه رهبری ما را کاملا سوراخ خرگوش.

شما گفت که شما احساس یک تن از فشار برای دریافت تولسا قتل عام “حق” در فیلم , چرا که هیچ کس واقعا آن را انجام داده و در عین حال برای صفحه نمایش بزرگ است. به من بگویید چیزی را که فوق العاده صحنه باز است که هر کس گرفتار چیزی است که شما استفاده می شود را امتحان کنید و به بگویید که داستان تاریخی.

Nicole Kassell که به کارگردانی خلبان و اجرایی تولید شده در کل سری, صرف ساعت بر ساعت بر ساعت که در دنباله. ما توافق کردیم که تنها راه برای انجام آن با صحت درست شد به هر گونه آزادی ندارند. … همه چیز ما متعهد به فیلم تا به حال به یک حساب واقعی از واقعی قتل عام. یکی از جزئیات افراد ممکن است از دست رفته است که گرینوود تا به حال همه سیاه آتش نشانی بود که مانع سفیده از قرار دادن شعله های آتش گیر محله خود را. … تصویر از آن مردان در لباس برگزار می شود در خلیج با Klansmen دست بالای سر خود را در حالی که آنها به تماشای شهر رایت مستقیم شاهد عینی از نیکول و تیم زحمت کش پژوهش است.

“داستان ما یک فرصت بود به تصور امریکا که در آن یک نسخه از غرامت شده بود به تصویب رسید.” — Damon Lindelof

مراقبان رنگ یک تصویر منحصر به فرد از پلیس, قدرت فراقانونی قدرت و نژاد. چه اگر هر گونه ارتباط بين خود را از تفکر اصلی در پرداخت غرامت و که در آن نشان می دهد در نهایت به پایان رسید تا در مسابقه و اجرای قانون و امکان عدالت ؟ که در آن می کند که متناسب با حال و واقعا جدید مکالمه ما با داشتن حدود پلیس ؟

شخصا صحبت من احساس می کنم در ایران به طور خاص برای برده داری لازم و ضروری بخشی از تصدیق سیستمیک سفید برتری که آلوده هر آمریکایی موسسه به این روز است. متاسفانه تدارکات (چگونه) و اجرای (who) را تبدیل به موانع حتی برای شروع به این گفتگو. داستان ما یک فرصت بود به تصور امریکا که در آن یک نسخه از غرامت شده بود به تصویب رسید و سپس تصور کنید که مربوط به واکنش شدید از کسانی که احساس می کردند آن را ناعادلانه به مجازات برای جنایات اجداد خود بدون که مایل به اذعان آنها در ادامه به بهره مندی از آن جنایات قرن بعد. اصلی نگهبانان یک متن است که ارائه راه حل های آسان. … آن ارائه ایده “عدالت” را از طریق یک smudged لنز. ما بیشتر علاقه مند به ایده چرا کسی که می خواهد به عنوان یک پلیس یا لباس شخصی از ما در ارائه قضاوت در مورد اینکه آیا آنها “خوب” یا “بد است.”

شما می توانید بحث در مورد سوالات پیچیده مطرح شده توسط ماسک از جمله که می شود به آنها را می پوشند و چه آنها دلالت در مورد جرم و جنایت و شاید حتی در مورد آمریکا که از زمان نقاب لحظه به پوست برای شما ؟

تمام ماسک چیزی که واقعا پرتاب من برای یک حلقه. ایده ما شد مست با موضوعی است که با پوشیدن یک ماسک بود یک بیت از یک پارادوکس است که در آن پنهان هویت خود را در حالی که به طور همزمان آشکار آن است. است که می گویند, ماسک خواهد پنهان کردن صورت خود را, اما آن را نشان می دهد بخشی از شخصیت شما به استناد چه نوع از ماسک شما تصمیم به پوشیدن. به این منظور این ماسک پنهان و آشکار شخصی تروما از شخصیت های. … آنجلا می پوشد, خواهر, شب, ماسک, چرا که blaxploitation فیلم او بود که برگزاری هنگامی که پدر و مادر او به قتل رسیدند. … در اب راه رفتن را می پوشد و به دنبال شیشه ماسک زیرا او در یک تالار آینه در حال حاضر از بزرگترین شخصی شرم آور است.

زمینه ماسک در دنیای واقعی امروز به نظر می رسید قطع و خشک در ابتدا خود را به عنوان تنها استفاده برای محافظت در برابر COVID-19. اما در متعاقب آن هفته آن را تبدیل به یک راه برای سیگنال آنچه “سمت” شما در آن هستید. من فکر می کنم همه ما پذیرفته شده وجود دارد یک تقسیم در فرهنگ آمریکایی, اما من هرگز فکر نمی کردم این امر می تواند در مورد چیزی شبیه به این به ویژه هنگامی که ما می بینیم همه کشورهایی که بدست کنترل گسترش تا زمانی که همه عینک ماسک. حساب دیفرانسیل و انتگرال تا به نوعی تبدیل به “قوی مردم آنها را می پوشند ترس مردم” است که به معنای واقعی کلمه باعث می شود من می خواهم هرگز متوقف جیغ. خوشبختانه گفت: فریاد در حال خفه توسط من ،

سوال آخر: اصل بدیهی به نظر می رسد به حل و فصل در تصمیم گیری است که قدرت نهایی Ozymandias و دکتر منهتن قدرت در خطر است هیچ کس دست. شما به نظر می رسید بیشتر خوش بینانه در مورد این نوع از قدرت, اگر آن را در اختیار داشت با گفتن, Regina King. این احساس می کند مانند چیزی است که ما در حال فکر کردن در مورد واقعا متفاوت این تابستان. چگونه ما احساس می کنیم در مورد این نوع از قدرت نه به عنوان رقابت بین مردان سفید اما در گروهی که هرگز از آن برگزار شد ،

Hmm. این احساس می کند مانند یک ترفند سوال من را به تایید می کنند که آنجلا در واقع ممکن است به ارث برده اند دکتر منهتن در قدرت حتی اگر ما نمی دیدن آنچه اتفاق افتاده است زمانی که پای خود را از تماس با سطح از استخر شنا. من را چنین تایید. که گفت: … اگر کسی به خداگونه توانایی های کسی که باید Regina King.

HBO ساخت مراقبان در دسترس به صورت رایگان از امروز شروع به افتخار Juneteenth.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>