این Criminal Minds قسمت که توضیح می دهد که چرا من از دست این لذت گناه


Kirsten Vangsness as Penelope Garcia sits at a desk with multiple computer monitors. In the bottom right corner, a label: Gateway Episodes.

Kirsten Vangsness در Criminal Minds.

ABC Studios

خوب بچه ها گرفتن مردمان بد و گاهی Shemar Moore, shirtless است. که قضیه اساسی از CBS رویه درام Criminal Mindsکه هوا قسمت نهایی خود را روز چهارشنبه پس از 15 فصل است. در دهه گذشته و نیم را نشان می دهد به دنبال یک گردان بازیگران ماموران اف بی آی به آنها پیگیری کردن قاتلان سریال به صورت داستانی رفتاری واحد تحلیل. Buzzier نشان می دهد مانند Mindhunter و کارآگاه واقعی و docuseries مانند گفتگو با یک قاتل و یا پاسداران باید پس از ارائه لایو serial killer محتوا اما زمانی که Criminal Minds پخش در سال 2005 مفهوم آن—اندکی remix محاکمه و درست تبه کار از هفته فرمول نسبتا منحصر به فرد است. با وجود این در حال حاضر بخشی از یک جای شلوغ زمینه نشان می دهد شده است یکی از من سازگار لذت گناه بیش از 10 سال گذشته—که درخواست تجدید نظر من تلاش برای توضیح به دیگران است.

من شروع به تماشای Criminal Minds در دبیرستان قبل از من به طور کامل درک انشعابات پلیس رویه را نشان می دهد و تمایل خود را به عنوان تبلیغات که glosses بیش از تبعیض و خشونت که پخته به اجرای قانون است. و در عین حال حتی به عنوان من بیشتر آشنا با زبان عشق ما سیستم عدالت کیفری و شنیع تاریخ FBI من هنوز هم خودم را تبدیل به Criminal Minds در لحظات آرام زمانی که من روانی پهنای باند برای هر چیز دیگری. چرا من مثل این عینی نیست-نشان می دهد ؟ قانع کننده ترین دلیل این است که موجب تمرکز بر قاتلان سریال—یکی از whitest زیر مجموعه ای از جنایتکاران حداقل در تصور عمومی—Criminal Minds ساخته شده آن را بسیار آسان به چشم پوشی از نژادی پویایی است که در اوایل قسمت از قانون و نظم بنابراین cringey. کمتر قانع کننده (هر چند احتمالا صادقانه تر) دلیل است که Criminal Minds در آن بهترین است فقط من نوع فرمولی سرگرم کننده با وجود این عوارض پخته شده را به آن قضیه است. که نشان می دهد تلاش های نجومی-طولانی کمان یا تفسیر اجتماعی بود که من به احتمال زیاد به موتور را تنظیم کردن. اما اپیزودیک مورد-از-این-هفته قطعه—یا بهتر است یکی دو پانچ دو قسمت arc—آمار کامل نقطه شیرین.

نخست از این, و جایی که من توصیه می کنم هر Criminal Minds نوچه شروع دو قسمت قوس در فصل سوم: “خوش شانس” و “پنه لوپه.” (غم انگیز این قسمت آمد قبل از تشنگی کیت کمک های تایید شده ççê ی آدم رودریگز شد یک سری به طور منظم و برای آن عذرخواهی می کنم.) ضرب و شتم قلب از تمام سری دکتر اسپنسر رید بی دست و پا wunderkind با بازی Matthew Gray Gubler و پنه لوپه گارسیا درخشان تحلیلگر فنی با یک کمد لباس زرق و برق دار با بازی کریستن Vangsness. همانطور که شما احتمالا می توانید حدس بزنید از قسمت دوم عنوان گارسیا که تمرکز اصلی این plotline و این جایی است که نقطه شیرین در می آید. اکثر procedurals باید به تعادل آشکار به اندازه کافی backstory از شخصیت های اصلی برای نگه داشتن مخاطبان گذاری عاطفی در حالی که به طور همزمان اطمینان تبه کار از هفته دریافت نمی کند کوتاهی و “خوش شانس” و “پنه لوپه” در حال مستر در تعادل است. قسمت اول باز می شود در فلوریدا در سال 1988—یکی از درس های بسیاری آموخته ام از این نمایش هستند هرگز برای رفتن به فلوریدا و یا در هر نقطه در نزدیکی باتلاق—که در آن مرموز 17 ساله است که از یک بیمارستان روانی آزاد در برابر توصیه های پزشک. یک بیمارستان رئیس می گوید که بیمارستان “دست بسته” از آنجا که بیمار منتشر می شود پس از او نوبت 18. دکتر پاسخ در یک بیت از clunky سایهای: “این دست های خود را که من در مورد نگران است.”

سریع به جلو به امروز (و یا حداقل مدتی در اواخر aughts) به گارسیا راه رفتن به یک کافی شاپ در Quantico, ویرجینیا که در آن او در یک دیدار زیبا با یک غریبه که کامپیوتر نیاز به تعمیر. او سر به در رویایی خیرگی bumping به همکار عامل درک Morgan, بازی های برگزار شده توسط مور که تماس او را برای او مناسب پستال. “من هر روز بگو: “صبح به خیر” او teases. “هر روز به شما می گویند,” من به شما نشان می دهد یک صبح به خیر, چیزهای گرم.’ نه امروز؟” در صورتی که ارز ساخته شده شما انقباض غیر ارادی ماهیچه خواندن آن نیز ساخته شده من انقباض غیر ارادی ماهیچه تماشای آن. و در عین حال مورگان و گارسیا مرزی محل کار-نامناسب معاشقه یکی از بسیاری از لذت Criminal Minds که من نگه داشته به آینده را برای فصل بعد فصل است.

هنوز هم وجود دارد هیچ وقت به معطل چرا که صحبت های خود را به سرعت قطع زمانی که تیم جدید مورد: بدن یک جوان 19 ساله است که در ماساچوست ایالت فلوریدا در آنچه مردم محلی بر این باورند که یک فرقه شیطانی کشتن. (یکی دیگر از نکته یاد گرفتم از این را نشان می دهد: هرگز به شهرستانها با غلظت بالایی از کالج سن دختران. آنها مطمئنا تا پایان مرده است.) خوب کارآگاهان رفتاری واحد تحلیل می دانیم که وجود دارد هیچ چیز مانند کشتار فرقه شیطانی, راه اندازی یکی از آشنا پویایی نشان می دهد که این تیم برای از بین بردن و پروردگار خود را برتر و جنایت-مهارت های حل بیش از اجرای قانون محلی است. چه حاصل از وجود دارد بسیار ساده است: که 17 سال از فلاش بک رشد می کند تا به یک آدمخوار قاتل زنجیره ای است که قربانیان خود را خوردن انگشتان قبلی قربانیان. (به یاد داشته باشید که clunky سایهای?) من نمی خواهد فاش کردن اطلاعات بیشتر در اینجا, اما کافی است, آیا خوردن فلفل قرمز در حالی که شما در حال تماشای این قسمت.

گارسیا می رود در تاریخ با مردی که کامپیوتر او ثابت اما فقط به عنوان او تبدیل به اطراف برای آنچه که او فکر می کند که یک بوسه شب بخیر چیزی غیر منتظره اتفاق می افتد. دومین قسمت “پنه لوپه” می بیند گارسیا در حال انتقال به بیمارستان است. با وجود یک صحنه که در آن تیم منجر هارون Hotchner (Thomas Gibson) می گوید: “این به نظر نمی آید خوب” به همه آنها صبر کنید برای او به ظهور از عمل جراحی Vangness حضور به عنوان یک مجموعه منظم برای آینده 12 فصل سرنخ شما در به این واقعیت است که زخم کشنده نیست. اما بقیه قسمت صرف تلاش برای پیگیری کردن گارسیا مهاجم و به عنوان تیم بررسی بیشتر و بیشتر از او backstory به عنوان یک “زیرزمینی” هکر به نور می آید. در ساخت یکی از مهمترین و جهانی مورد علاقه اعضای BAU تیم هدف حمله پیوند میان عوامل و شیمی از بازیگران مجاز به ميدان آمده. آن را در این نوع حملات که مسلما گاهی گریزان تجدید نظر نشان می دهد که در آن بارز ترین—اگر شما می توانید بیش از cannibal فلفل قرمز.

Cover art for Criminal Minds.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی