روز بعد از اعتراض: نمایی از 2015 بالتیمور قیام و در حال حاضر

هنگامی که دوربین را ترک کرده و این ایده از مردم سیاه و سفید “mattering” آبشار به پایین همه را فهرست اولویت کار واقعی شروع می شود.

دودی, توخالی, ساختمان, گران ویندوز و تصادفی کفش های تک, تکه های مو و مقالات لباس دروغ گفتن در ناودان از خیابان های تحت پوشش در بطری آب خالی آب نبات لفافه خم و شکسته اعتصاب نشانه — که صبح روز بعد از اعتراض. این همان نوع از صبح من تصور بسیاری از شهرستانها در سراسر آمریکا و در سراسر جهان تجربه شده است به تازگی. صاحبان فروشگاه شبانه روزی تا گران ویندوز اعضای جامعه جارو کردن زباله در حالی که چت در مورد شب قبل از, مردم, پرستاری زخم و پوست حساس ضربه با گلوله های لاستیکی و یا منتشر شده از برگزاری سلول.

تبلیغات:

در روز یادبود در مینیاپولیس, یک افسر پلیس و 19 سال کهنه به نام نیروی درک چوین در زمان زانو در پشت گردن جورج فلوید, گزارشی مرد برای بیش از هشت دقیقه است. کل حادثه دستگیر شد در فیلم آسمان به اندازه کافی برای ما به دیدن و شنیدن فلوید می گویند “من نمی توانم نفس بکشم!” در حالی که به شدت در درد. ما همچنین می توانید چوین را شریک Tou Thao تماشای فلوید از دست دادن زندگی خود را به عنوان اگر چیزی اشتباه است. در مجموع چهار پلیس درگیر شدند در جورج فلوید مرگ — J. Alexander Kueng و توماس لین اسامی دو تن دیگر از افسران. و در نهایت پس از جهانی اعتراض تقسیم کشور و میلیون ها خسارت همه در حال حاضر متهم شده است — چوین با قتل درجه دوم و سه تن دیگر با کمک و معاونت در جرم. چه شد فلوید را جرم است ؟ او گفته که برای خرید سیگار از جام غذاهای با جعلی $20 bill.

فلوید را کشته و وارد در پاشنه تصویری جوشکاری از عکسبرداری از Ahmaud Arbery 25 ساله سیاه پوست که شکار شد و به ضرب گلوله کشته شده توسط خونخوار مردان سفید در گرجستان; انتشار کوره های صوتی از یک 911 تماس از کنت واکر درست بعد از Louisville, KY, پلیس به ضرب گلوله و به قتل دوست دختر خود را Breonna تیلور 26 ساله اورژانس تکنسین در حالی که حمله به خانه اش در یک بدون دست کشیدن حکم به دنبال شواهد در مبارزه با مواد مخدر بررسی که در آن او نیست و مظنون اصلی که در آن هیچ مواد غیر قانونی شد; انتشار ویروسی امی مس تصویری نشان سفید کاری weaponizing پلیس در برابر مسیحی کوپر پرنده نگری مرد سیاه و سفید که به سادگی از او خواست به دنبال قانون و قرار دادن سگ خود را در یک دسته سه تایی و رکود بزرگ-سطح بیکاری همه در حالی که بسیاری از کشور دوخته شده است تا در خانه برای بیش از دو ماه به دلیل مرگبار رمان coronavirus. من تصور کنید که تمام این شرایط لایه لایه بر عدم اطمینان در هوا برای بسیاری از تلویزیون واقعیت شخصیت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد بر سفید برتری پلت فرم در سال 2016 مرکب منجر به انفجار اعتراضات و شورش خواستار عدالت برای فلوید در سراسر جهان است.

پس از فلوید مرگ شنیده می شود و دیده می شود در هر اخبار کانال ها و ایستگاه های رادیویی در سراسر رسانه های اجتماعی و احتمالا در جایی در شهر خود را به عنوان داستان توسعه در سراسر ساعت. فلوید نام است که شعار در نیویورک و لس آنجلس و کلیولند, لندن, پاریس, Louisville, Auckland, برلین. میلیون ها نفر از مردم در حال بیدار شدن از خواب به آن روز-بعد از اعتراض یا قیام یا شورش — احساس برای اولین بار. و من شرط می بندم من گذشته دلار است که در اتصال با دیگر مردم نا امید و چه در صلح آمیز و یا مخرب حالت احساس خوب در حال حاضر. آدرنالین انرژی وحدت احساس می کنید زمانی که شما تزریق ترس به سرکوبگر سیستم است که به شما له هر روز همان راه آن را خرد و مادر خود و خرد خود را مادر بزرگ و مادر بزرگ مادر بیش از حد — من لذت بردم از این احساس برای اولین بار در سال 2015. و اجازه دهید من به شما بگویم آن را مانند یک دارو.

تبلیغات:

در 2015, فردی, خاکستری, گزارشی 25 ساله سیاه متوقف شد توسط چند rogue, Baltimore city, افسران پلیس. آنها تا به حال هیچ دلیل قانونی برای دستگیری او, اما آنها به هر حال دستگیری او را برای داشتن یک حقوقی چاقو در اختیار او است. او در نهایت فوت کرد به عنوان یک نتیجه از بی کفایتی خود را که موجب ناآرامی و اعتراض در سراسر شهرستان.

در این شب برای اولین بار من با حضور “عدالت برای فردی گری” صلح تظاهرات در شهر بالتیمور سالن. برخی از رهبران جامعه و اعضای خانواده صحبت کرد و پس از آن ما راهپیمایی در مرکز شهر. در حالی که عبور از کمدن متری ورزشگاه که در آن آرام بازی ما مواجه شد با اراذل و اوباش مست Boston Red Sox طرفداران. Red Sox بازی در کمدن متری همیشه بسته بندی شده به طوری که ما فریاد زد “عدالت برای فردی گری” خود را مستی شعارهای “ما اهمیتی نمی دهند!” در پاسخ تقریبا غرق شده ما. سپس آبجو خیس Red Sox طرفداران مخلوط با جمعیت ما و برخی از مردم رو مشت و سیلی و اطراف پرتاب (بیشتر آنها). من در این مراسم به عنوان یک معترض حتی اگر من بالتیمور بومی ساکن و قربانی خشونت پلیس. من وجود دارد به عنوان یک خبرنگار. اما عجله از مبارزه با فریاد هرج و مرج و ابراز خشم ساخته شده من احساس می کنم که ما انجام چیزی. همه چیز سرد که از شب اما مجموعه ای از تظاهرات چند آتش سوزی برخی از نور را غارت و ده ها تن از ضرر و راه پیمایی ها و تجمعات که به دنبال آن در روزهای پس از تبدیل شده اند شناخته شده در مجموع به عنوان بالتیمور قیام.

در حال حاضر واکنش به Floyd مرگ به شدت سنگین تر بودن مرگبار در پاسخ به حملات تروریستی کشته شدند. اما شهرهای دیگر دچار ناآرامی در حال حاضر می توانید از یادگیری آنچه ما با تجربه در سال 2015 و پس از.

تبلیغات:

برای استارت پلیس درگیر با آمریکا و مرگ سزار R. Goodson جونیور گرت E. Miller, Edward M. Nero, William G. پورتر, Brian W. برنج و آلیشیا D. White — هنوز تمام استخدام شهر بالتیمور اداره پلیس. آنها متهم شدند که احساس برنده شدن در زمان; در واقع, که نقش مهمی در سرکوب ناآرامی. اما هیچ کدام محکوم شدند. آنها نه تنها حاضر به پذیرفتن هر گونه مسئولیت برای خاکستری مرگ آنها تا به حال عصب به شکایت این شهرستان به صورت کاذب دستگیری افترا و نقض حقوق مدنی حتی اگر کاملا سالم کرد در سازمان دیده بان خود را.

مینیاپولیس افسران متهم شده اند در Floyd مرگ و در حال حاضر سیستم عدالت — که اجرای قانون است که البته بخشی از طول می کشد. می توان آن را آهسته و همانطور که دیدیم در بالتیمور در نهایت بی اثر است. در لوئیزویل افسران پلیس مسئول Breonna تیلور مرگ هنوز شاغل و هیچ هزینه شده است ثبت نشده است. لویی رئیس پلیس استیو کنراد بود تحت فشار به اعلام بازنشستگی خود را در پی, که شهردار گرگ فیشر سپس شتاب یک ماه تسکین او را از فرمان او این هفته بعد از پلیس اجرای اضطراری و مقررات منع رفت و آمد به ضرب گلوله کشته و دیوید McAtee سیاه و سفید با صاحب کسب و کار — مایل از هر گونه تظاهرات در خانه و کسب و کار با دوربین های بدن ، تحقیقات در حال بررسی است; همه افسران درگیر هستند و هنوز هم به کار. کنراد نگه می دارد و حقوق بازنشستگی خود را.

تبلیغات:

بعد چیزی که می دانم این است که پاره از هم جدا شهرستانها سریع افراد ثروتمند برای پرسیدن سوالاتی مانند “چرا آنها اشک شهرستان خود را از هم جدا ؟” را به عنوان اگر آن را واقعا ما برای شروع با. آنها به دنبال با سوالاتی مانند “چگونه می توانیم با استفاده از پول ما برای رفع این مشکلات چیست؟” بسیاری از کسانی که غنی مردم را در نیمه راه-نیت خوب. آنها مایل به قرار دادن پول خود را در تلاش برای حل نابرابری بسیاری از مشکلات مربوط به. اما آنها به ندرت انجام تحقیقات کافی و بیش از حد اغلب به آسانی به پول و آینده ستمگران که جفت بزرگ زمین با برخی از سازمان های غیر انتفاعی تجربه اما هیچ معتبر اتصال به هر گونه ستم جامعه است. این استثماری کاربران دریافت بودجه و پس از آن هر کس نشسته در اطراف و در شگفتی که چرا هیچ چیز تغییر. من به شما بگویم چرا غیر انتفاعی دالالن معروف برای استفاده از فقیر سیاه داستان به فربه کردن جیب خود همیشه ناپدید می شوند زمانی که پول اجرا می شود.

بسیاری از ما از مکان مبارزه را دیده اند. آنها می آیند در همه سایه ها و رنگ های ما بازدید کنید بلوک در پشم ونخ راه راه کت یا پیراهن لباس یا آرام-شلوار جین مناسب غریب و رژیم غذایی. آنها همیشه تلفن های همراه خود را, دوربین آماده به ضربه محکم و ناگهانی یک عکس با بچه های فقیر را در مقابل یک سوار کردن خانه با برخی از احمقانه “من عاشق Bmore” برچسب. و سپس آنها را با استفاده از آن تصاویر خود را برای تقویت زمین خورد تا منابع — شاید حتی برخی از افراد مشهور عشق — و سپس آن را به بعد از فاجعه: “اجازه بدهید به شما بگویم در مورد کار پیشگامانه من در بالتیمور!” منابع داده شده به خود را ساختگی پس از برنامه های مدرسه مضمون باشگاه ها و یا تاریخ و پلیس طرح های است که می تواند کمک به مردم به جای حیف و میل تبدیل به یک شبه تغییر سازان لکسوس جدید و یا استخر در زمین است. و این محله هنوز هم رنج می برند.

و پس از آن وجود دارد ترسناکترین سناریو: چه حرکت بعدی برای معترضان و بقیه بر روی زمین دهندگان زمانی که مارش پایان ؟ در اینجا یک داستان از بالتیمور.

تبلیغات:

“ما از بالتیمور! بنابراین زمانی که آنها به کشته شدن فردی ما پاره شهرستان از هم جدا!” من یک بار شنیده آشنا صدای فریاد به یک جمعیت مشتاق. او به پایان رسید با یک خط درباره انقلاب, سوزش روستای خود را به نگه داشتن خود را گرم و یا چیزی شبیه به آن. من تا به حال در برابر لب های من تنگ برای نگه داشتن از خنده و به نگه داشتن شراب از تف از دهان من. این در بوستون که در آن من سفر برای صحبت کردن فرفره, در, مدرن, جنبش حقوق مدنی. من شنیده ام یک مرد از بالتیمور به من نمی گفتن نام جمعیت که او تخریب اموال مبارزه پلیس و لگد زدن به کون, در جریان ناآرامی ها. و در عین حال من می دانم که او به تماشای آن همه از روی نیمکت به خاطر او به من گفت که او در آنجا ماند در خانه چسب به سی ان ان تا زمانی که همه چیز آرام است. “من قصد ندارم در خارج وجود دارد با کسانی که مردم دیوانه!” او به من گفت در آن زمان است. اما درست مثل غیر انتفاعی pimps, او در بر داشت یک خط برای خود که در آن او می تواند تجارت بی سود. در ضمن واقعی کودکان و نوجوانان در خطوط مقدم که هماهنگ قیام هنوز هم رنج می برند.

در حالی که انقلابی سخنرانی-دادن پسر در بیهوده گویی خود را در بوستون, Gregory Lee ساقی جونیور یک بچه که برخوردی خشن روبرو یک سوراخ در یک شلنگ آتش در جریان ناآرامی ها در بالتیمور شد و محکوم به سه سال تحت نظارت انتشار 250 ساعت خدمات اجتماعی و دستور به پرداخت 1 میلیون دلار در جبران. دولت برای مبارزه 33 ماه حبس. نگران کننده ترین بخش از کل مصیبت این است که ساقی صرف پنج هفته در فدرال بازداشت قبل از صدور حکم او صرف زمان بیشتری را در زندان بیش از یک آسیب دیده شلنگ آتش از افسران متهم به کشتار و آمریکا انجام داد. Raymon کارتر, 24 در آن زمان محکوم به چهار سال زندان پس از مصرف یک درخواست معامله در هنگام شارژ با تنظیم یک رزومه در آتش شد و دستور داد به پرداخت $500,000 در اعاده بعد از او گرفتار و تحویل به مقامات برای $10,000 پاداش.

Donta بتی, a 20-year-old با مستند “شناختی محدودیت” بود و محکوم به 15 سال در زندان فدرال برای تنظیم آتش سوزی در جریان ناآرامی و تیراندازی یک فرد در پا بیش از یک دارو اختلاف است. بتی حتی گفته قاضی “من بسیار متاسفم برای من بد تصمیم گیری” یک صفحه نمایش بزرگتر از همدلی بیش از هر دیده می شود از پلیس بر آمریکا و مرگ است. و هنوز هم او را به صرف مقدار قابل توجهی از زندگی خود را در زندان در حالی که ماموران رفت و برگشت به کار و بعد از آن بازنشسته خواهد شد با حقوق بازنشستگی خود را.

تبلیغات:

شما می توانید موافقت یا مخالفت با اقدامات این مردان جوان, اما آنها بخشی از قلب و روح بالتیمور قیام — آنها بخشی از دلیل که چرا منابع ملی ریخته شد و به شهر چرا سازمان های غیر انتفاعی بودجه بودند چرا بالتیمور قرار داده شد تحت یک رضایت فرمان, چرا خارجی ها آغاز شده اذعان نژادپرستی وجود دارد که در اداره پلیس و به همین دلیل بسیاری از مردم ابراز ناکامی های خود را بیش از مرگ فلوید در یک روش مشابه. و همه آنها در زندان به شدت جریمه به فروش می رسد توسط افراد ممکن است آنها را به اشتباه حمایت و سپس مورد را فراموش کرده. که دیگر فاجعه است.

در طول هفته گذشته تظاهرات مسالمت آمیز آگهی برای جورج فلوید تظاهرات در بالتیمور شروع به ظاهر تا آنلاین. مردم من را دیده اند انجام هر نوع جامعه هر چیزی پس از آمریکا درگذشت در سال 2015 شروع به اندکی خود را با همان برنامه, برچسب زدن در پست و به دنبال پشتیبانی می کند.

“شما فکر می کنم که تو دیوانه مرکز شهر دوباره ؟” یکی از دوستان از من پرسید.

“چرا که بسیاری از بچه ها بودند که بر روی زمین به چالش کشیدن پلیس و وادار کردن شهر به اذعان درد ما در حال نشستن در زندان است.” من پاسخ داد. “دوستان و عموزاده هستند کمتر احتمال دارد به همان فداکاری است. و من آنها را سرزنش نیست.”

تبلیغات:

همانطور که برای من رفتن به هر یک از این تظاهرات این زمان. کار سخت شروع می شود زمانی که تظاهرات پایان, دوربین های دیجیتال نظری و عمومی متوقف می شود توجه کنید. این زمانی است که شما می توانید با اتصال مربیان که مطمئن شوید که بچه ها به مدرسه با لباس تمیز; جامعه سازمان که میزبان محله تمیز-یو پی اس; هنرمندان که هدیه خود را از خلاقیت; مربیان است که کانال بچه ها انرژی را به تیم های ورزشی; رقص معلمان که ارائه کلاس های رایگان; و بقیه افرادی که سرمایه گذاری در بافت اجتماعی جوامع مظلوم و کمک به ما در مبارزه برای تغییر روایت واقعی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme