انگلستان را طلاق با اتحادیه اروپا — بهتر شناخته شده به عنوان مبارزه با تروریسم در اروپا — است که اتفاق می افتد در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 است.

این منجر به این Brexit مهلت بود بسیار متفاوت تر از ماه های درام که اقدام آن است. نخست وزیر بوریس جانسون موفق به کسب یک پیروزی قاطع در ماه دسامبر انتخابات به او یک اکثریت قوی به سرعت تصویب Brexit مقابله قوانین از طریق مجلس است. اتحادیه اروپا نیز تصویب توافق هموار کردن راه برای صاف و فروپاشی است.

پس از ژانویه 31, انگلستان به طور رسمی از اتحادیه اروپا هر چند نه خیلی تغییر خواهد کرد عملا. بریتانیا ادامه خواهد داد به دنبال ترین قواعد اتحادیه اروپا در طول یک دوره گذار است که به پایان می رسد در تاریخ 31 دسامبر 2020.

در طول این زمان انگلستان و اتحادیه اروپا باید بفهمند که تمام جزئیات از آینده خود رابطه: تجارت, خدمات مالی, امنیت, همکاری, و خیلی بیشتر. جانسون وعده داده است او نمی خواهد گسترش این دوره گذار فراتر از سال 2020 به انگلستان و اتحادیه اروپا کمتر از 11 ماه به شکل آینده خود مشارکت.

این غیر ممکن است برای رسیدن به, اما آن را می شود بسیار دشوار است. اگر اتحادیه اروپا و بریتانیا نمی تواند رسیدن به یک توافق در پایان سال امکان بدون هسته یک بار دیگر. کارشناسان می گویند که هنوز هم می تواند مضر و فوق العاده مخل به خصوص اگر تعرفه ها و افزایش چک های منجر به انباشت پرونده ها در بنادر است که می تواند به معنای کمبود در مواد غذایی و کالاهای دیگر.

Brexit ممکن است رسمی در ژانویه 31. اما آن را قطعا انجام می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی