بحث در مورد اینکه آیا گسترش بیمه بیکاری بیش از حد سخاوتمندانه توضیح داد

فرن پرستاری دستیار در گرجستان دهکدهای از دست داد اما دو مشتریان در میان coronavirus بحران است. او یک کارگر ضروری است اما پرداخت خوب نیست — $8 تا 12 دلار در ساعت بسته به مشتری است. شوهر او گذاشته از خود کارخانه کار در آغاز این ماه به دلیل اقتصادی shutdown و مزایای بیکاری دریافت نمود در حال حاضر نگه داشتن آنها را در هر دو شناور. او شنیده پچ پچ در مورد گسترش بیمه بیکاری بودن بیش از حد سخاوتمندانه اما او نه داشتن آن.

“این تقصیر آنها نیست که بیکاری بیشتر آنها نمی خواهید به توقف کار” او به من گفت. “بسیاری از مردم در حال زندگی در بیکاری زیرا آنها ندارد و انتخاب آنها از کار شد. بسیاری از مشکل با چقدر ضروری کارگران در وهله اول است.”

Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند و یا مراقبت در عمل به قانون امضا شده در ماه مارس ساخته شده یک تغییر عمده به آمریکا بیمه بیکاری سیستم برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر را ترک کرده است که میلیون ها نفر از مردم ، این حمالت در اضافی 600 $در هر هفته برای مزایای بیکاری از طریق جولای و گسترش استخر گیرندگان بالقوه به افرادی که خود اشتغالی مترجمان آزاد و قرارداد کارگران که معمولا فاقد شرایط لازم برای جمع آوری. نقطه گسترش است دو برابر: برای کمک به مردم شناور ماندن در طول اقتصادی خاموش کردن و نگه داشتن آنها را در خانه.

زمانی که 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی بود که مورد بحث برخی از جمهوری خواهان در سنا استدلال آن بود که بیش از حد خوب به کارگران بیکار اشاره کرد که برای بسیاری از مردم مزایای بیکاری در واقع ممکن است مقدار به بیش از آنها می شود پرداخت می شود و اگر آنها رفتن به محل کار. در واقع در بسیاری از کشورهای beefed تا بیمه بیکاری بیشتر از متوسط دستمزد جایگزین شده است.

فراتر از سیاست از این وضعیت موجب شده است تا واقعی تنش برای مردم تحت تاثیر قرار. گسترش بیکاری است که یک منبع از دشمنی میان برخی از کارگران ضروری است که تحقق آنها در حال ساخت کمتر از آنها خواهد بود اگر آنها بیکار بودند. برخی از خواهد و نه ترک ماندن در خانه که در آن آنها در حال امن و جمع آوری منافع اما آنها در یک نقطه سخت و بیکاری و به طور کلی برای افرادی که از کار اخراج گذاشته یا furloughed نه افرادی که به طور داوطلبانه ترک شغل خود را. و به عنوان برخی از کشورهای خاص شروع به بازگشایی بخش اقتصاد بیشتر مردم در حال رفتن به صورت مشابه معمای: بازگشت به کار قرار داده و سلامت خود را در معرض خطر و یا در خانه بمانند و شرط بیکاری حتی اگر جمع آوری مزایای دور از تضمین شده است.

به طور معمول مزایای بیکاری قرار بود به جای حدود 40 درصد از یک فرد درآمد هفتگی توضیح داد: Gary Burtless یک عضو ارشد در مطالعات اقتصادی در موسسه بروکینگز. در ماه فوریه قبل از همه گیر در زمان برگزاری متوسط بیکاری در سراسر کشور بود $387 هر چند آن مقدار زیادی متفاوت است توسط دولت به طور متوسط در می سی سی پی بود $215 در ماساچوست آن را 550 دلار است. اضافه کردن اضافی 600 دلار باعث می شود یک تفاوت بزرگ.

“این فقط تبدیل کل سیستم” Burtless گفت. “برای مردم با پرداخت به طور متوسط و یا زیر متوسط پرداخت آن را بسیار بزرگ هفتگی بهره مند شوند در صورتی که تا کنون آن را دریافت.”

بیش از 26 میلیون نفر ثبت جدید برای رفع بیکاری بیش از طول پنج هفته در میان همه گیر و همراه و اقتصادی shutdown. بیکاری سیستم در سراسر کشور شده اند و این ماجرا به این معنی بسیاری از مردم آغاز نشده جمع آوری منافع در همه — بیش از دو سوم از بیکاری آمریکایی ها نمی دریافت مزایای بیکاری در ماه مارس است. اما اگر و زمانی که مردم پول آنها به عنوان بسیاری از آن را به یک تاثیر واقعی. این نقطه است.

“بخشی از راه من می خواهم به قاب این است که وجود دارد مشکلات ما در حال تلاش برای حل” گفت: Bradley هاردی استاد دولت و سیاست در دانشگاه آمریکایی. “برای اولین بار بخشی از مشکل تامین نقدینگی برای افراد و خانواده ها به طوری که آنها می توانید پرداخت خود را برای زندگی خود را حفظ تندرستی از لحاظ اقتصادی و در غیر این صورت.”

به عبارت دیگر آن را به معنای نگه داشتن مردم شناور.

افراد منتظر در صف در بانک مواد غذایی در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, در مارس 20.
اسکات Strazzante/سان فرانسیسکو کرونیکل از طریق گتی ایماژ

گسترش منافع نیز قرار است برای نگه داشتن مردم در خانه و اجازه می دهد آنها را به فاصله اجتماعی کمک به پایین آوردن شماره از coronavirus موارد هدف نهایی. مزایای قرار است برای نگه داشتن افرادی که گذاشته یا furloughed در خانه های خود به جای ضربه زدن بر روی درب به شدت در تلاش برای دریافت reemployed به طوری که آنها می توانید اشتراک خود را و یا خانواده خود را.

و در بسیاری از کشورهای مزایای بیکاری — اگر شما می توانید آنها را دریافت کنید — یک معامله خوب است و در واقع یک معامله بهتر از رفتن به محل کار. با توجه به تجزیه و تحلیل از نیویورک تایمز کارگران در بیش از نیمی از کشورهای بیشتری را در مزایای بیکاری خود را به طور منظم حقوق و دستمزد به طور متوسط.

در حالی که مراقبت عمل بود که مورد بحث برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره پرچم که گسترش مزایای بیکاری خواهد بود به احتمال زیاد بیش از بسیاری از مردم را در شغل خود. “این لایحه می پردازد و شما را بیشتر به کار از اگر شما مشغول به کار بودند” سناتور. لیندزی گراهام (R-SC) به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه مارس است. نگرانی او و دیگران بیان شده بود که گسترش منافع خواهد disincentivize مردم از رفتن به کار.

اما بخشی از این طرح است که برای نگه داشتن مردم در خانه به جای تقلا برای پیدا کردن یک شغل. گسترش مزایای موقت — به عنوان آن می ایستد آنها تنها از طریق جولای — و بسیاری از مردم ترجیح می دهند به کار به هر حال.

براندون لی کارگران بهداشت در اوهایو باعث می شود 14 دلار در ساعت است که به مقدار $560 یک هفته اگر او با گرفتن 40 ساعت که او گاهی اوقات نمی کند. او 10-ماه-پیر پسر و نگاه به بیکاری بنابراین او می تواند به ماندن در خانه و مراقبت از او اما تصمیم گرفت در برابر آن است. “من ترجیح می دهم کار صادقانه اما من نوع شاد من کار” او به من گفت.

اما بسیاری از کارگران مانند لی که تلقی شده است ضروری و هنوز هم در کار متوجه شده اند که بیکاری است که در واقع بیشتر یک معامله سودآور نسبت به شرایط خود. بسیاری از مشاغل به اصطلاح “ضروری” — در فروشگاه های مواد غذایی, فست فود, رستوران ها داروخانه ها, مراقبت از سالمند, و غیره. — نیز کم پرداخت. برای برخی از پدر و مادر که در ادامه به رفتن به محل کار هزینه های خود را در واقع به دلیل افزایش کودکان خود را در خانه هستند و آنها نیاز به پرداخت هزینه اضافی برای مراقبت از کودکان. یکی مینه سوتا کارگر کارخانه به من گفت آنها را 16 دلار در ساعت است اما در حال حاضر پرداخت 10 دلار در ساعت برای مراقبت از کودکان.

“وجود دارد یک تنش وجود دارد و تنش این است که آیا در نهایت وجود خواهد داشت برخی از درک بی عدالتی از درمان افرادی که در خانه ماندن و تلاش برای جلوگیری از خطر عفونت در حالی که این مردم هستند که خود را در معرض این خطر هستند و نه لزوما گرفتن پرداخت افزایش” Burtless گفت.

فروشگاه های مردم در بروکلین حلال فروشگاه مواد غذایی در آستانه ماه رمضان در 2 آوریل.
اسپنسر پلات/گتی ایماژ

برخی از کسب و کار هستند ارائه خطر پرداخت اما آن را به کار گرفته و در یک مورد به مورد و بر اساس. وجود دارد برخی از طرح های پیشنهادی در کنگره شامل خطر پرداخت برای کارگران ضروری در آینده قانون اما مشخص نیست که هر یک از این طرح را تبدیل به قانون است.

بسیاری از کارگران ضروری گیر هستند. برخی از آنها خواهد نه کار قرار داده و سلامت خود را در معرض خطر اما به طور کلی افرادی که ترک شغل خود به طور داوطلبانه نیست واجد شرایط برای جمع آوری بیکاری است. آنها می توانند ترک و اعمال می شود اما هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها را قادر به جمع آوری مزایای.

کریستی یک خانواده کارگر دلار در گرجستان به من گفت که او به طور معمول باعث می شود $10.50 یک ساعت است اما در حال حاضر او تا به حال پرداخت به طور موقت ضربه به $12.50 یک ساعت توسط این شرکت است. او آگاه است که بیکاری خواهد بود پر سود تر و امن تر اما او نگران است اگر او واریز شده و شامل او نمی شود تایید شده است.

“اگر من می گویند من می خواهم به در خانه با خانواده و سپس خوب به خوبی شما را از دست داده و کار خود را و شما می توانید با جمع آوری بیکاری,” او گفت:. “من به دنبال آن اگر وجود دارد برخی از راه گریز که در آن من می توانم بگویم نگاه من وحشت زده به انجام این کار و من نمی خواهم به معرض این مردم هستند که قوانین است که نمی آن را به طور جدی برای $12.50 یک ساعت.”

دیگران در حال گرفتن شانس. اوا Coyle کار پاره وقت در یک فروشگاه مواد غذایی محلی در کارولینای شمالی زمانی که این بیماری همه گیر آمار و رشد به طور فزاینده ای نگران ایمنی خود را. هنگامی که او فروشگاه ارائه مرخصی او آن را در زمان امید بستن به “پرتاب خودم در رحمت” از شبکه امنیت اجتماعی. او بیش از 65 و جمع آوری امنیت اجتماعی و مدیکر و او را برای اعمال مواد غذایی و بیکاری است.

“شما رسیدن به یک سن خاص و من نه کسی که به دنبال یک شغل دیگر و یا یک شغل تمام وقت, اما من نمی توانم زندگی در اجتماعی, امنیت, بنابراین من باید برای ادامه کار و من کاملا مطمئن هستم که آنچه که در آینده نگه می دارد برای من,” او گفت:. “من هیچ پس انداز من در قایق با بسیاری دیگر آمریکایی واقعا هیچ پشتیبان.”

تا کنون ضروری کارگران را تا حد زیادی است آنهایی که تجربه این سناریو داشتن به کار زمانی که آنها می خواهم به جای ماندن در خانه و جمع آوری بیکاری اما متحده شروع بازگشایی اقتصاد خود را از آن چیزی است که آمریکایی های بیشتری روبرو خواهد شد.

گرجستان شروع به بلند کردن برخی از محدودیت ها و اجازه می دهد برخی از کسب و کار به بازگشایی در روز جمعه. کلرادو است که شروع به انجام همان. این بدان معناست که مردم هستند که به یاد می آورد به کار می کنند.

برخی از مردم خواهد طبعا به جای ماندن در خانه به جای رفتن در کار اما روشن نیست آنها قادر خواهید بود به جمع آوری بیکاری است. به عنوان یک همشهری مقاله به تازگی اشاره کرد افرادی که ترس از گرفتن coronavirus هنگام رفتن به محل کار ممکن است دریافت مزایای بیکاری. بودن بیش از حد می ترسم به کار نمی مقدماتی.

مشتریان نشستن برای صبحانه در یک وفل خانه در آتلانتا و جورجیا به عنوان دولت شل شدن آن محدودیت در 27 آوریل.
مایکل Mathes /خبرگزاری گتی ایماژ

Jess, Clark, خود اشتغالی هنرمند خال کوبی در گرجستان خواهد بود و نه ادامه به فاصله اجتماعی است اما به جای رفتن به مجبور به بازگشت به کار. او شده است از کار به مدت شش هفته و به دلیل تاخیر در سیستم هرگز قادر به جمع آوری منافع در همه. “بسیاری از ما مجبور به بازگشت به کار از آنجا که ما دیگر واجد شرایط برای بیکاری بسیاری از ما هنوز به دریافت” کلارک گفت: در یک ایمیل.

مزایای سیستم با هفته پس از هفته تاخیر که در آن بسیاری از مردم هرگز قادر به جمع آوری در همه نیست بیش از حد سخاوتمندانه آن را سخاوتمندانه به اندازه کافی.

همانطور که مردم به خواسته بازگشت به کار وجود دارد قطعا خواهد بود که سعی کنید به محاسبه که آیا آنها می توانند همچنان به ماندن در خانه و ایمن ماندن به جای قرار دادن سلامت خود را در خطر است. و یا افرادی که ممکن است نگاه متفاوت برای انواع مشاغل. اما آن خواهد بود دشوار است برای اذیت کردن آنچه که در رانندگی تصمیم گیری. “به درجه ای که وجود دارد جای خالی چقدر از این است که واقعا توضیح ترس از کروناویروس که قانونی است؟” هاردی گفت.

آخرین رکود اقتصادی نیز تازه در بسیاری از کارگران خاطرات از جمله چقدر سخت بود برای پیدا کردن یک شغل برای بسیاری از مردم است. در خانه ماندن و جمع آوری مزایای بیکاری مجموعه به پایان می رسد در چند ماه نیست ریسک و محاسبه است.

“شما ممکن است کاملا مشروع ترس است که اگر شما به نوبه خود پایین کار که از آن شما بوده ام furloughed, ممکن است شما یک زمان بسیار بسیار طولانی برای پیدا کردن شغل دیگری است که پرداخت صورتحساب” Burtless گفت. “و این است که معقول ترس بر اساس آنچه که ما فقط از طریق رفت و از سال 2008 تا 2015 یا بیشتر. این جادوها بیکاری بسیار طولانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>