بحث بیش از یک دفتر پست نجات توضیح داد

خدمات پستی ایالات متحده مانند بسیاری از شرکت های آمریکایی است از رنج می برند به شدت کاهش تقاضا با توجه به کروناویروس بحران: هفته گذشته اعضای کنگره اطلاع داده شد که آن را “اجرا از پول نقد” در ماه سپتامبر بدون کمک های فدرال.

دموکرات کنگره تا حد زیادی شده است متمایل به این درخواست اضافه کردن USPS بودجه را به لیست خود را از اولویت های یک چهارم coronavirus امداد لایحه.

جمهوری خواهان در کنگره در همین حال باقی می ماند و دقت تمرکز بر قرار دادن پول بیشتر به چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک — و مخالف با گسترش محدوده از آنچه در نظر گرفته خواهد شد در آینده ،

اما تهمت و دولت نیز به نظر می رسد به طور خاص خصمانه به این ایده از یک خدمات پستی نجات. آن بیرغبتی برای پستی نجات ادغام ایدئولوژیک محافظه کاران’ generic اولویت برای پستی خصوصی با رئیس جمهور خاص معوق در مورد این ایده که USPS دادن آمازون یک یار معامله در حمل و نقل.

به طور کلی وجود دارد بسیاری از پیچیدگی های بلند مدت پستی سیاست عکس در ایالات متحده, اما فوری بحران است که در واقع بسیار ساده است: حجم پست الکترونیکی در حال غوطه وری مصرف USPS درآمد پایین با آنها. و مگر چیزی انجام شده است نسبتا به سرعت به را تشکیل می دهند برای کسانی که درآمد از دست رفته آن را سخت برای دیدن چگونه قابل اخراج و خدمات کاهش می تواند اجتناب شود.

خدمات پستی سازماندهی شده است در راه های مختلفی در سراسر تاریخ آمریکا اما مدرن آن پارادایم دوستیابی از 1970s دیکته که USPS قرار است به یک خود بودجه مستقل عامل بخش عمومی نهاد.

و در هسته که نهاد دو طرفه معامله. از یک طرف خدمات پستی می شود و انحصار در ارائه روزانه خدمات پست الکترونیکی. از سوی دیگر خدمات پستی متعهد یک سری خدمات عمومی تعهدات است که یک شرکت خصوصی را فراهم نیست — مهمترین daily mail تحویل و تخت پستی نرخ بدون در نظر گرفتن که در آن شما زندگی می کنند.

اما این دوره از کلاس اول ایمیل — منبع سهم شیر از USPS درآمد و سنگ بنای آن انحصار و آن جهانی خدمات تعهدات — به اوج خود رسید و در سال 2001 در 104 میلیارد قطعه از ایمیل. کاهش شده است نسبتا ثابت از آن سقوط را به 55 میلیارد قطعه در سال 2019. هزینه جلسه USPS’ خدمات اساسی تعهدات در مقابل اتحاد اساسا ثابت باقی مانده است و ایجاد آشکار مشکل مالی.

وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم کاهش کاغذ ایمیل خواهد معکوس در هر نقطه در آینده بنابراین ممکن است یک پاسخ می تواند به کاهش هزینه های بسته شدن پست, دفاتر, لغو شنبه تحویل و تخمگذار کردن کارگران است. کنگره به طور کلی مخالف است که هل دادن خدمات پستی به جای پیدا کردن منابع جدید درآمد مانند آن تحویل بسته کسب و کار است که در آن رقابت آن با UPS و فدرال اکسپرس و دیگر شرکت های خصوصی.

برخی دیگر از راه حل های مطرح شده اما هیچ کدام گرفته اند نگه دارید. برای مثال بسیاری از مردم در سمت چپ می خواهم برای دیدن قوانین اجازه می دهد تا تغییر USPS به شروع ارائه خدمات بانکی به افزایش درآمد و ایجاد یک گزینه که در رقابت با بانک های خصوصی. در سمت راست به طور کلی اولویت این است که به خصوصی سازی خدمات پستی (که تا حد زیادی اتفاق افتاده در اروپا) و پایان دادن به مخلوط ویژه انحصارات و خدمات ویژه به تعهدات که در حال حاضر حاکم پستی.

در سال 2006 یک اردک لنگ جمهوریخواه کنگره تبدیل شده تا فشار بر خصوصی سازی با وادار کردن خدمات پستی به prefund دهه بازنشستگی و بازنشسته هزینه های سلامت از طریق سرمایه گذاری های کم بازده اوراق قرضه دولتی. که طاقت فرسا تعهد ساخته شده USPS فنی ورشکسته قبل از coronavirus رسید. اما به جای دستیابی به ظاهری آن در نظر گرفته شده و در نتیجه ترغیب خصوصی سازی در عمل آن را بیشتر در خدمت به خصوصی سازی مخالفان چیزی برای شکایت به جای پرداختن به زمینه کاهش USPS,’ مدل کسب و کار. در طول راه, اما, USPS را پیدا امیدوار کننده خط جدید از کسب و کار به عنوان یک پیمانکار تحویل آمازون بسته است.

در پاییز سال 2016 مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس متهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از “فرسایش دموکراسی ما.”

و در حالی که برخی از عمده tech اجرائی مانند اپل تیم کوک رفته از راه خود را به بوسه به ناروا از او رئیس جمهور بزوس تا حد زیادی ندارد. به جای آمازون بالا سخنگو است که جی کارنی — که در خدمت به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید تحت ریاست جمهوری باراک اوباما — و که گاهی اوقات ارائه انتقادات سخت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در طیف گسترده ای از زمینه.

بزوس نیز صاحب واشنگتن پست و مغلوب ساختن پیشی جستن است از تمایل خود برای استفاده از قدرت از دولت به مجازات آمازون مالی مگر اینکه پست خود را تغییر پوشش او. Facebook به نظر می رسد که توجه به این پیام و به عمد تغییر سرمقاله خود شیوه به منظور تلاش برای اطمینان حاصل شود مطلوب تر نظارتی درمان از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. این پست که توسط روزنامه نگاران حرفه ای با اخلاق حاضر به انجام همان. اضافه کردن به تنش بین احزاب است که در واقع وجود دارد در حال حاضر دادخواهی در جریان بررسی اتهامات که مغلوب ساختن پیشی جستن را بسیار نامنظم لغو یک قرارداد نظامی با آمازون انگیزه های حزبی گیری.

در این زمینه که دشمنی مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند تا خدمات پستی شروع به بالا بردن قیمت آن را به اتهام آمازون است.

مجله نیویورک به جاش برو به حفر به ماده بسته قیمت گذاری جنجال و در می یابد که مغلوب ساختن پیشی جستن مشاجره که خدمات پستی می تواند به بهبود وضعیت مالی با دو برابر آنچه در آن اتهامات آمازون نادرست است. موضوع کلیدی است که به دلیل USPS’ خدمات جهانی تعهدات آن نمی تواند شدت آن را کاهش می دهد املاک و مستغلات رد پا و یا تعدادی از کامیون ها آن را می فرستد به رانندگی در سراسر کشور است. دلیل آن را می دهد آمازون نرخ خوب است که امکانات آن استفاده خواهد بود در غیر این صورت نیمه خالی. افزایش قیمت بدون ایجاد هر گونه تغییرات عملیاتی می تواند منجر به آمازون به دنبال جای دیگری برای تحویل خدمات که ترک پست در حتی بیشتر از جان گذشته شرایط مالی.

آنچه درست است این است که اگر USPS بخش خصوصی واگذار شد و خاص آن تعهدات رفت و سپس آن را امکان پذیر خواهد بود و سود به حداکثر رساندن — به صورت فرضی آینده USPS به اتهام آمازون نرخ بالاتر است. به عبارت دیگر دیرینه محافظه کار هدف از پستی خصوصی راستا و با مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار شخصی از مجازات واشنگتن پست. اما این درست نیست که خیساندن آمازون خواهد نفسه ارائه خدمات پستی با راه از مشکلات مالی آن است.

USPS به طور مداوم نرخ به عنوان محبوب ترین سازمان دولتی. استخدام تعداد زیادی از اتحادیه کارگران و پرهزينه ترين شیوه های کسب و کار کمک به جوامع روستایی هستند که با توجه نامتناسب وزن در روند سیاسی است.

بنابراین دموکراتها تمایل برای مدتی در حال حاضر بوده است به می گویند که دولت فدرال یا باید فقط به طور مستقیم یارانه خدمات پستی و یا دیگری آنها کمک کند با تغییر قوانین به اجازه USPS به چند خط از کسب و کار بانکی.

تیز بحران ناشی از کوروناویروس قانع کننده است USPS به درخواست آشکارا به حمایت دولت با آمریکا توصیف یک پیشنهاد برای $25 میلیارد دلار در عامل یارانه, $25 میلیارد دلار سرمایه کمک مالی برای نوسازی و 25 میلیارد دلار در وام های تضمین شده از خزانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل تأکید کرده است را نادرست و ایده های در مورد آمازون به عنوان یک راه حل که به نحوی به طور همزمان دو آدرس کوتاه مدت و دراز مدت مسائل.

“آنها باید برای افزایش قیمت به این شرکت ها که در راه رفتن و رها کردن هزاران نفر از بسته های روی زمین از اداره پست و بگو: تحویل آن’,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته است. “و اگر آنها می خواهم افزایش قیمت در واقع بسیاری سپس شما می خواهم پیدا کردن که اداره پست می توانید پول و یا حتی شکستن. اما آنها که نمی کنند. و من در تلاش برای کشف کردن که چرا.”

هیچ یک از این درست است و یا نه آمازون متهم قیمت های بالاتر سازمان در حال رفتن به مجسمه نیم تنه از آنجا که مردم نمی فرستادن به اندازه کافی ایمیل.

از تمام چیزهایی که دولت فدرال امکان پذیر می تواند صرف پول در پرداخت یارانه شش-روز-یک-هفته تحویل کاغذ ایمیل هرگز زده من شخصا به عنوان یک خصوص قانع کننده ارزش. اما با توجه USPS’ محبوبیت عمومی آن هم نه واقعا روشن چرا صرف پول در این خواهد بود یک مشکل بزرگ دیگر از یک مخالفت اصولی برای داشتن دولت انجام هر چیزی در همه.

در فوری شرایط فروپاشی اقتصاد ملی است که همزمان با سرشماری موج عظیمی در مردم وابستگی به تحویل خدمات و پتانسیل لازم برای تبدیل سقوط کامل انتخابات برای رای دادن-توسط-mail تخمگذار کردن تن از کارگران پستی به نظر می رسد بدیهی است سودمند. اما مگر اینکه کنگره می تواند رسیدن به نوعی از معامله است که وضعیت آنها خواهید بود رو اواخر تابستان است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>