فروپاشی دموکرات ها: چگونه visionless حزب downslide در سال 1948 آغاز

امریکا در آینده مرتبط است و چگونه ما را در درک ما گذشته است. به همین دلیل نوشتن در مورد تاریخ برای من هرگز خنثی عمل می کنند. —Howard Zinn

احزاب سیاسی دارای سوابق. در بسیاری از کشورها این تاریخ هستند گفت: با تکریم و احترام به نقش خود در شکستن اوراق قرضه از استعمار یا مبارزه با فاشیسم در تعریف شخصیت یک کشور و یا در مخالفت بدخیم گرایش. نه چندان در ایالات متحده است. تاریخ ما احزاب عمده سیاسی به ندرت گفت. بلکه احزاب درک به عنوان تنها پوسته ای را که مردان بزرگ و زنان صعود زمانی که آنها نیاز به یک محل در انتخابات و یا جداگانه صندوق جمع آوری دستگاه. Dixiecrat segregationists کوچ کردن از دموکراتیک رای گیری خط موسوم به خط تبدیل هر دو طرف است. جوانترین از فرانکلین روزولت در آمریکا دموکرات ها زندگی می کردند به اندازه کافی بلند به تماشای در وحشت به عنوان قوانین آنها تا به حال به منظور محافظت از آمریکایی ها از وال استریت حدس و گمان بودند بازگشت توسط بیل کلینتون و “جدید دموکرات.”

تبلیغات:

مسیر من در نوشتن این شروع با در نظر گرفتن چگونه حزب جمهوری خواه از آبراهام لینکلن و رادیکال Reconstructionists از 1860s شد حزب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بیگانه سفید گرایان از 2010s. من تعجب که چگونه آن را تغییر داده بود به طوری که به شدت از آن ساخته شده یک دروغ از دوایت آیزنهاور را 1954 مشاهده است که “باید هر حزب سیاسی و تلاش برای لغو تامین اجتماعی بیمه بیکاری و از بین بردن قوانین کار و برنامه های شما نمی خواهد بشنود از آن حزب دوباره در تاریخ سیاسی.”

هیچ Eisenhowers در حزب جمهوری خواه و توضیح می دهد که بسیاری. قرار “بزرگسالان در اتاق” پل Ryans و میچ McConnells بدون شک به رسمیت شناخته پوچی و awfulness حزب چای در دستور کار سال 2011 و در عین حال آنها به تصویب رسید آن را تا حد زیادی بدون سوال. آنها فکر می کردند که می تواند کنترل جناح راست پایه حزب خود است. به جای آنها جعلی بوده رسیده برای تصاحب توسط مغلوب ساختن پیشی جستن یک شارلاتان که عینک خود را از تعصب در آستین خود را. اگر حزب جمهوری خواه bartered کردن بیشتر از آنچه که نجیب در آن سابقه طولانی مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از شروع به طور جدی در نظر گرفتن پیشنهاد ریاست جمهوری این کلاهبردار نوشت که “هنر معامله” صرفا قرارداد بسته.

اما آنچه از حزب دموکرات? در 2010s دموکرات ها بودند که بی منطق و visionless به عنوان جمهوری خواهان بودند محاسبه و بی رحمانه است. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن بر عهده ریاست جمهوری پس از یک سال 2016 انتخابات است که دموکرات ها باید برنده توسط یک لغزش تقویت شده توسط یک جمهوری خواه کنگره که آماده بود به دنبال رهبری از جان گذشته و آسیب دیده عاشق این بحران را به تمرکز. این بود که حزب جمهوری خواه بود که باعث خرابی ما سیاست است. بلکه عدم منسجم و جذاب مخالفت جمهوری خواهان مشکل بود.

تبلیغات:

پس چه شد ریشه که بحران ؟ آن را بیش از حد کم عمق به سرزنش هیلاری کلینتون یا bumbling استراتژیست های نصب شده است که او در کمپین 2016. آن را بیش از حد آسان به نقطه یک اتهامی در مشاوران و داوطلبانی که نگه داشته دست به خالی مناسب است که میچ مک کانل در حال اجرا بود برای سنا. چیزی بسیار عمیق تر با من بود. حزب دموکرات رها کرده بود چه رویایی در گذشته خود را به تبدیل شدن به مدیریتی از بیل کلینتون و تسلیم حزبی که نشان داد تا هر زمان که این حزب در یک موقعیت غالب. برای برخی از, آن کافی بود تا رئیس جمهور کلینتون و جدید دموکرات ها به عنوان منبع این بیماری است. اما که همچنین کم عمق است. حزب دموکرات شروع به کشیدن آن مشت قبل از هر دو کلینتون در صحنه وارد شدند.

من بیشتر ترسیم ریشه های فروپاشی یک حزب است که نمی تواند ضرب و شتم نیکسون یا ریگان یا George H. W. Bush یا جورج دبلیو بوش یا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک کردم و تا آخرین روز از فرانکلین روزولت در انتخابات ریاست جمهوری—و به این کشف بزرگ که زمانی شروع شد که هری ترومن بود و مانور بر روی 1944 دموکراتیک بلیط توسط حزب کارفرمایان و جنوب segregationists که می دانستند FDR در حال مرگ بود و می خواست به دفن جدید مقابله با او. ترومن بود که حاضر به سازش با کارفرمایان تاسیس یک الگوی ایدئولوژیک و استراتژیک امتیاز توسط حزب که به گسترش این روز است. اما ترومن نیست فقط گرفتن نامزد معاون ریاست جمهوری و وعده ریاست جمهوری در خلاء است. او به قدرت رسید و پس از یک مبارزه است. من بیشتر بر روی آن متمرکز definitional مبارزه واضح تر از آن شد که روح از دست رفته از حزب دموکرات بود. و نام او هنری والاس.

والاس شده است تا به طور کامل نوشته شده است ما محبوب تاریخ است که او اغلب با اشتباه یک سیاستمدار بود که خود را در مقابل قطبی آلاباما segregationist جورج والاس. حتی کسانی که می دانند بیت و قطعات از خوب والاس داستان تصور کنید که او را به عنوان غم انگیز شکل که پس از لحظه ای کوتاه از قرارداد جدید جلال خراب شد با افراط خود را از آرمان گرایی. والاس بود یک آرمانگرا; مسلما با النور روزولت, Wendell Willkie و A. فیلیپ راندولف یکی از بزرگترین آرمان گرایان در میان کادر از خیال که تعمیرشده امریکا در اواخر دهه 1930 و اوایل 1940s. در واقع استخوان بیوگرافی هنری والاس کافی است برای شناسایی او به عنوان یکی از برجسته ترین چهره های سیاسی در تاریخ ایالات متحده است.

تبلیغات:

مترقی جمهوری خواه ویرایشگر و کشاورز از آیووا که پشتیبانی روزولت در سال 1932 کمپین که وفراهم سیاست آمریکا, Wallace شد یک عضو اصلی از FDR دولت و وزارت جهاد کشاورزی به خروش موتور از معامله جدید است. او خیلی تحت تاثیر رئیس جمهور که در سال 1940 روزولت مجبور حزب دموکرات به قبول والاس به عنوان همسر در حال اجرا در یک بی پروا پیشنهاد برای یک دوره سوم. پس از قریب به اتفاق پیروزی در انتخابات در آستانه جنگ جهانی دوم, والاس به عنوان لیبرال وجدان از دولت دفاع از مبارزه علیه فاشیسم در خارج از کشور و نژادپرستی در خانه. او بحث برانگیز و بنابراین غیر قابل انعطاف است که کارفرمایان در زمان استفاده از یک بیمار و پریشان فرانکلین روزولت به زور او را خاموش بلیط در سال 1944 ساخت راه برای نرم و قابل انعطاف تر ترومن. در عین حال FDR او را نگه داشته و نزدیک ساخت والاس خود وزیر بازرگانی برای چهارمین دوره است که در آن اصلی جدید نمایندگی از خواب پیشبرد رادیکال چشم انداز چهار آزادی خارج از کشور و یک لایحه اقتصادی از حقوق خود در خانه.

هنگامی که روزولت در سال 1945 درگذشت, رویای شروع به محو شدن. در عین حال والاس حاضر به دادن آن است. او مبارزه برای یک زمان در درون حزب دموکراتیک اعتراض به ترومن را به خطر انداخته در خانه و خارج از کشور. او هشدار داد از سپیده یک جنگ سرد— و داخلی قرمز را بترساند که از گسترش آن است. او تلاش برای حفظ محبوب-جبهه ائتلاف بود که انتخاب می شوند و انتخاب مجدد روزولت استقبال مزرعه-دولت populists شهری و روشنفکران حقوق مدنی فعالان و مدافعان از مهاجران فمینیست و مبارز تجارت های کارگری سوسیالیست ها و کمونیست ها.

تبلیغات:

والاس بود و هیچ کمونیست و مترقی سرمایه داری که موعظه ضد انحصار انجیل از غرب میانه بالا و کسی که بر این باور بودند که صادقانه رقابت و دیپلماسی به عنوان مخالف نظامی گری و غرور می تواند نگه دارید پس از جنگ صلح است. به عنوان FDR و Willkie تا به حال قبل از مرگ والاس خودداری کشیده می شود به ضد کمونیست شور که انحصارطلبان و segregationists بود ginned تا به امید لغو وحدت antifascist هدف است که تا به حال نقل مکان کرد و امریکا به خوبی به چپ در طول جنگ جهانی دوم است. او در شک و تردید اتحاد جماهیر شوروی. او به رسمیت شناخته شده و آن را به عنوان یک رقیب و یک تهدید. در عین حال والاس قبول است که تهدید خواهد بود و یا عاقلانه جواب داد با یک “جنگ سرد است.” حتی خود را به عنوان رزرو در مورد شوروی رشد والاس برگزار شد از دیپلماسی و صلح است.

در خانه, Wallace به رسمیت شناخته شده از تیره دسیسه اقتصادی royalists که به دنبال تمدید برتری آنها برخوردار بودند در زمان قبل از معامله جدید لحظه. او هشدار داد حتی قبل از اینکه جنگ به پایان رسید که ثروتمند و قدرتمند را به دنبال تقسیم کشور به منظور غنی سازی و توانمند سازی خود را. والاس جرأت به شناسایی تهدید ناشی از این مردان که به عنوان یک “آمریکایی فاشیسم” فقط به عنوان او جرأت به مقایسه وطنی نژادپرستان با نازی ها در آلمان. او در این خطرناک حقایق قبل از آن را مد روز بود و برای این او برچسب کمونیست ساده دل عارف, یک zealot.

دموکرات ها که می ترسید جدید جدید مقابله و که آماده برای مبارزه با به عنوان سخت به “برنده صلح” را به عنوان آنها تا به حال به پیروزی در جنگ جهانی دوم مصمم به پاک کردن حافظه انسان که مبارزه سخت برای حفظ FDR میراث. آنها تا حد زیادی موفق بوده اما در انجام این کار آنها undid, رویایی جاه طلبی است که تا به حال مشخص حزب خود در این دوره از بزرگترین قدرت خود را. این یک داستان غم انگیز از رها کردن ارزش ها و فرصت های از دست رفته.

تبلیغات:

والاس ساخته شده کار رقبای خود را آسان تر است. او داد تا در حزب دموکرات و در سال 1948 نصب شده ضعیف فکر کردن و موقع مستقل و مترقی ریاست جمهوری پیشنهاد داد. در حالی که تهدید که والاس نامزدی مطرح شده به طور خلاصه در جلو و ترومن به سمت چپ آن را شکست خورده به جلو بسیاری از آرا. و آن را به والاس مخالفان باز به از بند باز کردن یک خشمگین حمله کرده و آنها را به تصویر کشیده و به عنوان clueless در و محاسبه حاشیه ای و خطرناک است. بله والاس ساخته شده و مقدار زیادی از سیاسی اشتباه. اما زاد نژادپرستی, antisexist قهرمان صلح و پیشرفت به پایان رسید تا در سمت راست از تاریخ به مراتب بیشتر از منتقدان خود را.

پس از سقوط او ناامید 1948 پیشنهاد برای ایجاد یک “gideon’s ارتش” والاس بود پروری سیاسی بیابان. او عقب نشینی به یک مزرعه در شمال ایالت نیویورک که در آن مرد که طرح های پیشنهادی برای اصلاح سرمایهداری شد تمسخر به عنوان ساده مشغول پیشگام تحقیقات کشاورزی. کار خود را در نهایت انقلابی در کشاورزی و شکل پایه ای برای چند میلیارد دلاری تلاش. او ساخته شده است یک ثروت بزرگ است که در این روز کمک می کند تا برای حفظ والاس جهانی صندوق حمایت از مبارزات علیه نژادپرستی و خشونت و فقر و بیماری و تغییر آب و هوا و ظهور شرکت های بزرگ دولت است.

صندوق حفظ حافظه از اسم آن یادآوری است که “Henry A. Wallace بود عمیقا از آنچه که او را دیدم به عنوان ظهور یک corporatist دولت است که تمرکز قدرت در دست چند و برخوردار بدون کنترل قدرت در هزینه از مشترک خوب است.” آن را به عنوان ماموریت خود را به کار ترویج “آگاهانه و درگیر شهروندان برای مبارزه با بی عدالتی و برای حفاظت از تنوع طبیعت و سیستم های طبیعی است که بر تمام زندگی بستگی دارد.”

تبلیغات:

داستان از این حزب را رد والاس و جسورانه تر و رویایی سیاست پیشنهاد شده است که او به ما می گوید که ما نیاز به دانستن—و نه فقط در مورد کاهش دموکرات از قرارداد جدید عصر به حال, اما در مورد فروپاشی ما سیاست به طور کلی. و بیشتر امیدوارم مورد چشم انداز معکوس است که زوال و فروپاشی است.

برای 75 سال حزب دموکرات را رد کرده است و به وحدت حول اصول است که والاس مشخص شده در آدرس خود را به سال 1944 دموکراتیک ملی کنوانسیون. “آینده” والاس پیشنهاد “متعلق به کسانی است که به پایین خط unswervingly برای اصول لیبرال از هر دو سیاسی دموکراسی اقتصادی و دموکراسی بدون در نظر گرفتن نژاد ، رنگ پوست یا دین است.” در سال 1944 حزب کارفرمایان و segregationist سناتور که تراز وسط قرار دارد با آنها فکر والاس حساب اشتباه بود. حزبی فرزندان کسانی که محدود حزب دموکرات چشم انداز پس از آن هرگز از تلاش و کوشش برای محدود آن است.

دموکرات ها را به حال خود رهبران برجسته و برجسته خود را لحظه بیش از گذشته سه چهارم از یک قرن است. اما شده است وجود دارد هیچ ثبات هدف و بدون ثبات از دیدگاه. این حزب شده است whipsawed توسط کمپین اهدا کنندگان و مشاوران توسط از-این-لحظه استراتژیست و “راه سوم” فکر می کنم تانک که همواره مشاوره در برابر پایین رفتن خط unswervingly برای اصول مترقی. حتی در حال حاضر دموکرات ها با کشتی به این سوال که آیا به پررنگ است بنابراین رویایی بنابراین راستگو و بنابراین مایل به گرفتن خطرات به نمایندگی از اقتصادی و اجتماعی و نژادی و عدالت به عنوان هنری والاس.

به عنوان حزب جمهوریخواه شده است نقل مکان کرد به سمت افراط گرایی که آیزنهاور می ترسید که والاس پیشنهاد ممکن است به شکل یک آمریکایی فاشیسم حزب دموکرات در تلاش است تا اشغال وسط زمین. هر زمان که آن را نقل مکان کرد تا به طور آزمایشی به چپ و طرفداران این پیشرفت—جورج McGoverns آن شرلی Chisholms های جسی Jacksons های تام Haydens شده و به سرعت کنار خودی. این رویکرد ممکن است دفاع سیاسی اگر نه از نظر اخلاقی وجود دارد یک رکورد از ثابت موفقیت است. اما این رکورد وجود ندارد. امریکا است نه یک جناح راست کشور و در عین حال از طریق بسیاری از دوران پس از جنگ از آن شده است توسط اداره پیوسته بیشتر جناح راست جمهوری خواه رئیس جمهور.

تبلیغات:

حتی زمانی که دموکرات ها را غالب آنها تلاش کرده اند برای پیشبرد دستور کار مترقی که نظرسنجی ها نشان می دهد اکثر آمریکایی ها تمایل. دو دموکراتیک رئیس جمهور خود را از دست حاکم بر اکثریت در کنگره میدوی را از طریق اولین نظر و دو دموکراتیک رئیس جمهور قبل از آنها بودند به شدت از خط خارج توسط سیاست داخلی و خارجی اشتباه است که آنها نمی تواند امن مجدد انتخابات است.

اگر ما قدم به عقب و با رعایت صادقانه چشم تاریخ ما احزاب سیاسی ما یک داستان تلخ و نگران کننده در تضاد است. جمهوریخواهان برنده نیست هر انتخابات. در عین حال حزب خود کشیده است این کشور به طور پیوسته به سمت راست کنترل و فساد دادگاه فدرال آغاز و حفظ بی پایان جنگ و گسترش آن برسد (و بودجه) از پنتاگون تحمیل ریاضت اقتصادی به منظور صندوق کاهش مالیات برای ثروتمندان است. این سیاره سوخته است. تقرير و بیگانه ستیزی و نژاد پرستی شده اند mainstreamed. هیچ نظرسنجی نشان می دهد که این چیزی است که امریکا می خواهد. در عین حال این چیزی است که ما داریم. چرا ؟ از آنجا که ما فاقد یک کافی مخالف است. دموکرات ها را خم دوباره و دوباره و دوباره به مطالبات سرمایه گذاری-بانک کمپین اهدا کنندگان مدافعان برای مجتمع نظامی-صنعتی و راه سوم hucksters.

دموکرات شده اند قادر به تجدید انتخابات و اقبال زمانی که آنها متحد با مستقل به upend افراط بدترین خواهان. در عین حال دموکرات شده اند قادر به حفظ انرژی و شور و شوق لازم را برای حفظ قدرت و برای پیشبرد یک دستور کار است که هر دو واقعا مترقی و واقعا لازم است. در سال های اخیر آنها را به مصرف بیشتر انرژی خود را مبارزه برای حفظ دستاوردهای دهه پیش. بنابراین تعادل نگه می دارد اوج به سمت راست. این الگوی برگزار شد پس از 1940s دهه است که در آن مهم مبارزه برای روح از حزب دموکرات از دست داده بود. آن را ادامه خواهد داد تا زمانی که یک مبارزه جدید برای روح از حزب دموکرات است برپا و برنده.

والاس اسفناک است نه سمبل کل حزب دموکرات است. بلکه آن است که یک بررسی از یک لحظه در حزب سابقه یک دوره کوتاه زمانی که یک definitional انتخاب شده بود. دموکرات ها تصمیم گرفتند برای سازش در اواسط 1940s. این انتخاب اشتباه بود. و آن را خالی از سکنه و ملت از آن زمان.

تبلیغات:

دانش تاریخی است که همیشه لازم است. اما آن است که اغلب لازم است که همه چیز دوباره برای grabs, به عنوان در حال حاضر مورد. نسل جدیدی از اصلاح طلبان و رادیکال های مردمی و فعالان و رویایی آرمان گرایان دارای پا است. آنها در حال حرکت هستند. آنها به دنبال بازسازی حزب دموکرات به عنوان یک نیروی مبارز که ممکن است برنده شدن در آینده است. موفقیت های خود را در reframing و تجدید حزب که در آن آنها را انتخاب کرده اند خود را ایستاده ما را دعوت به در نظر گرفتن چشم انداز که مشخص شده توسط انسان شناس Claude Lévi-Strauss در Tristes Tropiques: “اگر مردان همیشه نگران تنها یک وظیفه— چگونه برای ایجاد یک جامعه مناسب برای زندگی—نیروهای که الهام گرفته از اجداد دور ما نیز در حال حاضر در ایالات متحده است. هیچ چیز حل و فصل شده و همه چیز هنوز هم می تواند تغییر داده است. آنچه انجام شد اما معلوم شد اشتباه می تواند انجام شود دوباره. عصر طلایی که کور خرافات قرار داده بود پشت (یا جلو) و ما در ما است.”

هنری والاس است نه جد دور. هنوز هم وجود دارد چند ساله رادیکال های که به یاد داشته باشید راهپیمایی در کنار او. آنچه که او انجام داد معلوم شد اشتباه نمی کند چرا که ارزش خود را در اشتباه بودند اما به این دلیل که آنها جلوتر از زمان. در حال حاضر شاید آنچه که معلوم شد اشتباه می تواند انجام شود دوباره. شاید روح از دست رفته از حزب دموکرات می توان یافت.

اقتباس از مبارزه برای روح از حزب دموکرات: پایدار میراث هنری والاس ضد فاشیستی و ضد نژادپرستانه سیاست توسط جان نیکولز از طریق Verso کتاب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>