تقاضا برای دیدن جو بایدن پیر سنا اسناد دام

ناظران امیدوار به رسیدن به پایین از تارا Reade اتهام که سابق جو بایدن sexually assaulted او ضامندار به یک طرح: پرونده بایدن قدیمی سنا دفتر باید به جستجو برای هر گونه اشاره به شکایت Reade می گوید او در زمینه مورد رفتار او پشت در ’90s.

نیویورک تایمز در سرمقاله هیئت مدیره ساخته شده است یکی از برجسته ترین calls برای این دوره از عمل, نوشته:

تبلیغات:

هر موجودی باید به شدت محدود به اطلاعات در مورد خانم Reade و انجام شده توسط یک غیر مرتبط غیر سیاسی پنل توسط D. N. C. و انتخاب به فاستر به عنوان مقدار اعتماد به یافته های آن را به عنوان ممکن است. مسلما این امر می تواند یک تعهد بزرگ. آقای بایدن در خدمت 36 سال در مجلس سنا. او در طول نزدیک به 2000 جعبه و بیش از 400 گیگابایت اطلاعات به دانشگاه دلاور; بسیاری از آن شده است فهرست. اما سوال این جا است که هیچ کمتر از آقای بایدن را برای ریاست جمهوری است. هیچ مربوطه یادداشت باید به سمت چپ بررسی نشده.

اما این ایده اشتباه است. آن را تقریبا به طور قطع نمی خواهد منجر به هر گونه بیشتر وضوح در مورد اتهام و آن را فقط یک بزرگتر انحراف از هر دو Reade ادعا و بایدن مبارزات انتخاباتی.

اگر هیچ سند پیدا شده است ما آموخته خواهد شد هیچ چیز نیست. ممکن است این فایل از دست داده بود و یا تخریب هر زمان از حال بازگشت تا آن زمان نوشته شده بود. این امکان وجود دارد که Reade ثبت آن در همه. پیدا کردن هیچ چیز نمی خواهد به ما هر گونه اطلاعات بیشتر و یا راه آن می تواند الهام بخش بیشتر تئوری های توطئه در هر دو طرف اختلاف. و به نظر می رسد که هیچ چیز نمی خواهد یافت — بایدن پیشنهاد پرسنل فایل خواهد بود با ملی Archives اما مقامات انکار کرد که آن را تا به حال چنین اسناد و مدارک. به طوری که هیچ کس حتی نمی داند که در آن برای شروع به دنبال.

فرض کنید که سند پیدا شده است با این حال. Reade می گوید او نمی به یاد داشته باشید آنچه که او گفت: در قالب اما او می داند که او نمی به طور خاص ذکر است هر گونه تجاوز جنسی. او پیشنهاد کرده است او نمی استفاده از اصطلاح “آزار جنسی” اما توصیف رفتار ساخته شده است که او ناراحت کننده است.

تبلیغات:

وجود دارد بسیاری از اتهامات آزار و اذیت و unwanting لمس کردن در برابر بایدن; او عذرخواهی برای این نوع رفتار. و اینکه آیا یا نه که عذرخواهی و یا رفتار باید قبول آن نبوده است درمان به عنوان یک موضوع مهم در اولیه پس از اتهام اول پدید آمده است. هیچ کس فکر می کند در جستجوی معاون رئیس جمهور را در مجلس سنا فایل های آفیس است که به منظور حل و فصل سوال در مورد این نوع رفتار.

چه مردم می خواهند بدانند این است که آیا presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد نمی, در واقع حمله به Reade. و در حالی که پیدا کردن یک سند است که تایید Reade شکایت در مورد رفتار خود خواهد بود سازگار با داستان حمله به آن را نیز سازگار با اکانت قبلی که در آن او تا به حال حذف هر گونه اشاره ای به حمله. بنابراین آن را نمی خواهد در خدمت برای کمک به حل و فصل این سوال که آیا این حمله اتفاق افتاده است در همه.

بنابراین آنچه که دقیقا این نقطه جستجو برای پرونده ؟

تبلیغات:

من نوشته ام که من پیدا Reade بدخشان قانع کننده و قابل قبول است. اما من فکر نمی کنم آن را کمک می کند تا پرونده او را به جستجو برای اطلاعات است که نه اثبات یا رد آن است. و قطعا آن را نشانی از هیچ چیز به کمک بایدن و یا مبارزات انتخاباتی خود.

آن را نشانی از کمک به مردم, مانند کسانی که در نیویورک تایمز هیئت تحریریه که می خواهید به نظر می رسد به گرفتن Reade ادعا می کند به طور جدی در واقع بدون آمدن به قضاوت در مورد آنها و زنده ماندن بایدن نامزدی. و آن را می تواند کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی خود در برابر بایدن با دادن او مهمات بیشتر. حقیقت در مورد اسرار آمیز بایدن مقالات می تواند به راحتی تبدیل به نسخه جدید از “هیلاری را از دست رفته ایمیل” که برنده وسواس در مورد طول سال 2016.

تبلیغات:

اما به احتمال زیاد نه بیشتر حقیقت برای پیدا کردن در بایدن archives وقتی که می آید به تارا Reade. در حالی که آن را ممکن است وجود دارد برخی از سند ارائه می دهد که شواهد قانع کننده برای یا علیه او ادعا می کنند به نظر می رسد بسیار بعید است و نه در اختلاف به نظر می رسد تمایل به فکر می کنم چنین مدرکی وجود دارد.

آنچه وجود دارد این است که یک دام است. یک دام برای رسانه ها که اتلاف وقت پایین رفتن بی معنی سوراخ خرگوش. یک دام برای بایدن کمپین برای سفر و سقوط این سوراخ. یک دام برای Reade در یک وعده دروغین برای اثبات. یک تله برای به خوبی معنی ناظران تلاش برای درک حقیقت اما تاخیر در قرار دادن هر گونه اساسی تعیین. و یک تله برای رای دهندگان آمریکایی خواهد شد که تغذیه یک سیل از بی معنی اطلاعات و حدس و گمان در مورد یک گنجینه ای از اسناد و مدارک است که بعید است به هر چیزی از اهمیت به عامل خود را به تصمیم گیری های سیاسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>