دموکراتیک اولیه دارای مشروعیت مشکل

آیووا قفقاز نتیجه تاخیر است نه یک لحظه پیچ-یک خطا قابل اغماض بودن overhyped توسط روزنامه نگاران antsy برای یک داستان. آن است که به یاد ماندنی خطا است که در حال حاضر انجام می شود آسیب به شکننده مشروعیت 2020 روند دموکراتیک — شاید برگشت ناپذیر.

دلیل این است که نتایج خود را به احتمال زیاد به doctored. ما باید به هر دلیلی به این باور است که آنها خواهید بود درست هنگامی که آنها در نهایت می آیند.

این موضوع به طور کامل یکی از ادراک است. کامل و غیر منتظره بحران از سیستم گزارش دهی از جمله شکست یک برنامه از یک شرکت به معنای واقعی کلمه به نام سایه و شفافیت این روند ایجاد کرده است شرایط را برای یک شکست در اعتماد در میان رای دهندگان. در صورت عدم پاسخ قطعی از حزب عدالت و تئوری های توطئه را پر شکاف.

عصبانی برنی حامیان آب گرفتگی رسانه های اجتماعی با تفکرات در مورد یک سرقت پیروزی. حق و مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه تخم مرغ آنها را با اتهام “تقلب.” اعضای برجسته کنگره باید chimed در ریخته گری شک در روند و نتایج نهایی.

و دو تا از مبارزات دموکراتیک را ساخته اند همه چیز خیلی بدتر است. جو بایدن بوده است آوازی در تردید خود را در مورد روند در حالی که پیت Buttigieg را “پیروزی ” سخنرانی” شب گذشته تنها سوخت تئوری های توطئه است.

حامیان سناتور. برنی ساندرز منتظر ورود او در Cedar Rapids, Iowa, یک روز قبل از آیووا انجمن.
متی هچر /برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

“زمان برای یک افتضاح مثل این نمی تواند بدتر” قانون انتخابات متخصص ریک Hasen گفت: من از همکاران شان Illing. “اگر مردم از دست دادن اعتماد به فرایند فردی و دموکراسی را تضعیف کرد.”

وجود دارد در حال حاضر پرسش های جدی در مورد اینکه آیا دموکراتیک پارتیزان را دیدن نتایج این عنوان کاملا مشروع — و نه تنها در آیووا.

وجود دارد راه های بسیاری برای کمک به فرسایش یکپارچگی فرآیند رای گیری. یک زن و شوهر از مبارزات شد و گناه از آنها شب گذشته.

به عنوان نگرانی های نصب شده بیش از این تاخیر طولانی گزارش نتایج جو بایدن تیم با صدور بیانیه ای انفجار “قابل توجه نقص” و “حاد شکست” در این روند خواستار “توضیح کامل” از آنچه رفت. کیت Bedingfield بایدن معاون مدیر کمپین گفت: در سی ان ان است که “ما نگرانی واقعی در مورد صداقت از انتخابات است.”

وجود دارد خیلی شفاف استراتژیک منطق پشت بایدن رویکرد: اکثر غیر رسمی شمارش از جمله برخی منتشر شده توسط رقیب مبارزات او نشان داد که به طور چشمگیری عملکرد ضعیفی انتظارات. حمله به فرایند راه از حد اثر به ظاهر نتایج بد در مبارزات انتخاباتی خود را و اقبال — خطرناک و از نظر اخلاقی ورشکسته تاکتیک تا مطمئن شوید.

در ضمن پیت Buttigieg انتخاباتی رفت و از جهت دیگر. به جای fixating در شرایطی که از نتایج آن جلو رفتم و وانمود وجود دارد. در مقابل هواداران خود Buttigieg اعلام کرد: “ما در حال رهبری به نیوهمپشایر پیروز” — با وجود حتی یک رای در حال شمارش است. پایه و اساس این اعلامیه گفت: در روز سه شنبه صبح جوبود که “ما به دنبال شماره داخلی که ما تا به حال شروع به درک که چیزی فوق العاده ای اتفاق افتاده بود.”

بسیاری از ناظران اظهار نظر که Buttigieg اساسا به یک پیروزی گفتار که تنها تغذیه بی اساس رسانه های اجتماعی تئوری توطئه است که این برنامه که آیووا قفقاز بودند که با استفاده از آن تقلب به نفع خود. این نظریه طرفداران اشاره است که سایه مدیر عامل شرکت بود Buttigieg حامی; No. 1, توییتر, توییتر با سراسر کشور صبح روز سه شنبه بود #MayorCheat به طور معمول زوج با یک پیشنهاد که برنی ساندرز دزدیدند. وجود صفر شواهد برای هر گونه توطئه و مقاله حفاظت به سیستم ساخته شده باعث می شود آنها را تقریبا غیر ممکن است به اعتبار اما متوقف نشده تئوری های توطئه از شکوفایی.

در حالی که ساندرز کمپین را به هدایت روشنی از این شعارهای مشخصات بالا برنی هواداران در توییتر که در حال حاضر اعتقاد بر 2016 انتخابات انباشته بود در برابر آنها و DNC هنوز هم آن را برای پسر خود شده است پرتاب در اطراف توطئه گر زبان بی پروا. این صدای جیر جیر از Rep. Ilhan Omar که تایید ساندرز و مبارزه برای او در آیووا یکی از فاحش نمونه:

به طور طبیعی تیم مغلوب ساختن پیشی جستن شده است خوشحال به استوک آتش. دو تا از مغلوب ساختن پیشی جستن پسران اریک و دونالد جونیور آشکار اظهار داشت که این روند در آن تقلب. مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale پیشنهاد همین است. سناتور. لیندزی گراهام (R-SC) رفت و حتی بیشتر به طور فعال تلاش برای استوک “برنی دزدیدند” تئوری های توطئه:

و این همه اتفاق می افتد در یک جهان که در آن 2016 در حال حاضر بازیگران ابر بر سلامت آمریکا انتخابات ریاست جمهوری. هر دو اولیه و عمومی که در آن سال شده بود گرفتار حرف از مهندسی انتخابات در همه طرف. کلینتون پارتیزان بر این باورند روسیه دخالت در مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف سرقت انتخابات از نامزد خود را. ساندرز پارتیزان باقی می ماند متقاعد DNC تا به حال آن را برای آنها است. مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا هیچ پایه و اساس است که کلینتون بهره مند از میلیون ها نفر از “غیر قانونی” رای.

آیووا افتضاح نیست اتفاق می افتد در یک خلاء است. ما شده ایم در ابتدا به فکر می کنم بدترین روند و آنچه شب گذشته اتفاق افتاد تنها خوراک آن است.

جو بایدن برگ یک کمپین زمینه دفتر جلوتر از آیووا انجمن در تاریخ 3 فوریه سال 2020 است.
کارولین ون هوتن/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

یکی از چیزهایی که من آموخته ام از پوشش بسیاری از انتخابات در مبارزه دموکراسی این است که ایمان در روند انتخابات است که فقط: ایمان. تعداد بسیار کمی از شهروندان از نزدیک ببینید که آرا شمارش شده به درستی آنها نیاز به اعتماد این روند به این باور در مردم اداره برگه رای به منظور قبول است که به نتیجه مشروع است.

آن را آسان برای مردم به از دست دادن ایمان در این لزوما مات فرایند در یک جهان که در آن مورد نظر خود را نامزد حزبی ارقام تماس با نتایج به شک. مردم تمایل دارند که بیشتر دلبستگی عاطفی به اردوگاه سیاسی از, انتزاعی, ایمان, در یکپارچگی فرآیند; حملات در روند بنابراین به احتمال زیاد به واقع دور تراشه در ایمان در آنها است. هنگامی که از دست رفته اعتماد سخت است به دست آوردن مجدد — و دموکراتیک سیستم نیاز به این نوع از اعتماد به منظور عملکرد صحیح به عنوان انتقال مسالمت آمیز قدرت به شدت به مردم اعتقاد داشتند که این انتخابات را آزاد و عادلانه است.

این است که می گویند که دموکراسی آمریکایی است که در حال حاضر شکسته شده و یا اینکه هیچ کس اعتماد انتخابات دیگر. اما در جهانی که در آن رئیس جمهور است عادت, استفراغ کردن, شک در روند انتخابات که در آن ساندرز حامیان به مدت طولانی نگاه نگران DNC و نگرانی در مورد دخالت خارجی فراوانند آمریکا روند در معرض خطر جدی از دست دادن بزرگ در مشروعیت. این آیووا وضعیت به احتمال زیاد تحت فشار قرار دادند به ما نزدیک تر که کابوس: برای رسیدن به این نتیجه از یک کمپین تنها به یاد بگیرند که نیمی از مردم که رای در آن به سادگی باور نمی کنم نتیجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>