دموکراتها معضل: ظاهرا آنها برنده — اما رهبران خود را در از دست دادن

جو بایدن و دموکرات ها آماده برای برنده شدن یک جارو پیروزی این سقوط, نماینده میراث دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برد کنترل هر دو مجلس کنگره برای اولین بار در یک دهه ؟ بله یا حداقل این است که چگونه آن را به نظر می رسد در حال حاضر. اما اجازه ندهید که شما احمق: آنها هنوز هم در کل ظروف سرباز یا مسافر داخلی تقسیم ایدئولوژیک rudderlessمتعهد به نمادگرایی بیش از مواد و اجرا با ضعیف و توهم gerontocracy. دیگر از آن, هر چند همه چیز فوق العاده است. رای آبی مهم نیست که!

ما نمی خواهد دریافت نتایج کامل هفته گذشته دموکراتیک مقدماتی در نیویورک و کنتاکی برای چند روز — به همه گیر دوران انتخابات! — اما یک الگوی پدید آمده در سال 2020 که بالا fiving حزب به طور منظم که با موفقیت راندند اگزیستانسیالیسم مبهم و رمز مانند بایدن به جلو به عنوان حزب پرچمدار آینده را نمی بیند.

تبلیغات:

تشکر. الیوت انگل 30 سال وقت از برانکس که صندلی خانه کمیته روابط خارجی — و که تایید شده توسط هیلاری کلینتون و چاک شومر و نانسی پلوسی و حمایت با میلیون ها نفر از super PAC دلار — به نظر می رسد شده اند به طور قطعی شکست جمال بومن سیاه وسط-مدیر مدرسه تایید شده توسط برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و اسکندریه Ocasio-کورتز.

مطمئن شوید که فقط یک مسابقه را در یکی از عمیق آبی منطقه, اما آن را کاملا یک جنگ نیابتی بین پلوسی و Ocasio-کورتز (که منطقه متصل انگل به جنوب). رهبران دموکرات ریخت و منابع عظیم به صرفه جویی در این صندلی به طوری که آنها می تواند بگوید AOC به ماندن در خط و اعلام جناح چپ شورشیان را شکست داد. در این نوشته آن نیست نگاه مانند آنها حتی آن را نگه داشته ، سوال سیاسی معتادان در حال حاضر درخواست این است که آیا AOC در حال حاضر به احتمال زیاد به چالش شومر برای خود بسازید در سال 2022.

در یک ثروتمند و عمدتا سفید حومه منطقه کمی به سمت شمال — بیل و هیلاری کلینتون صفحه اصلی منطقه در حقیقت یکی دیگر از سیاه و سفید, مترقی, وکیل Mondaire جونز تقریبا قطعا برنده نامزدی برای صندلی سمت چپ باز گذاشت تشکر. نیتا Lowey یک دیرین کلینتون متحد. هیلاری کلینتون نمی رسما تایید در این مسابقه اما او سابق کمپین صندلی جان پودستا همراه با وزیر سابق خارجه آمریکا و مدیر سابق سازمان سیا لئون پانتا همه صف پشت ساناز فورکوش یک پنتاگون رسمی تحت باراک اوباما ، او را ظاهرا پایان سوم.

تبلیغات:

این هنوز روشن نیست که آیا امی مک گراث ، شومر-مورد علاقه کنتاکی مجلس سنا کاندیدایی که مطرح gobs از پول کشور جان سالم به در ابتدایی خود را در برابر جوان سیاه مترقی چارلز بوکر و یا اینکه آیا Rep. کارولین Maloney که نشان دهنده ثروتمندترین سرانه کنگره منطقه ای از کشور (عمدتا در سمت شرق منهتن) پیروز خواهد شد در یک ناخن-گازگیر برابر هند-آمریکا مترقی Suraj پاتل که نزدیک به شکست او در سال 2018 است. آنچه که ما با اطمینان می دانیم این است که این مسابقه نزدیک تر از هر کسی انتظار می رود حتی چند هفته پیش که آن زمان برای دموکرات ها به ترک تظاهر که مترقی قیام آغاز شد که با 2016 ساندرز کمپین یک توهم و خطرناک مارکسیستی سفید-پسر فرقه و یا به سادگی یک اتفاق است.

به عبارت دیگر در چهار بالاترین-مشخصات اولیه مسابقه هفته گذشته این حزب ایجاد شده است تقریبا به طور قطع از دست داده و دو نفر از آنها — و می تواند در نهایت از دست دادن تمام چهار. وجود دارد یک معمای در محل کار در اینجا با هیچ راه حل واضح: همان عواملی که قرار است بایدن برای یک جارو کالج انتخاباتی پیروزی و موقعیت دموکرات ها برای چهار تا شش بالقوه وانت در سنا هستند و همچنین عوامل خطر انداختن حفر-دموکراتیک امتیازهای و استقرار داوطلبان در سراسر کشور است. در میان بیماری همه گیر کوروناویروس و زندگی ماده تظاهرات تثبیت قدرت است که به طور گسترده ای مشاهده شده با سوء ظن. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و میچ مک کانل ممکن است به پرداخت قیمت است که به عنوان آنها قطعا باید اما شومر و پلوسی و انگل و Maloney ایمنی نیست فقط به خاطر اینکه آنها به نمایندگی از به اصطلاح اپوزیسیون.

دموکرات ها در حال بار دیگر تعقیب افکار عمومی مانند یک dimwitted لابرادور تعقیب یک وانت — این بار در coronavirus امداد مراقبت های بهداشتی ملی و اجرای قانون اصلاحات — فقط به عنوان آنها قبلا در برابری ازدواج و قانونی کردن ماری جوانا. برای اینکه عادلانه سردرگمی آنها قابل درک است: که آیا آنها واقعا نمایندگی: سفید حومه میانه رو که انتخاب 40 جدید دموکرات ها به خانه در سال 2018 midterms و کسی که ریخت و فوق العاده اعداد به حمایت بایدن بیش ساندرز? یا ترقی خواهان سرکش که به نظر می رسد قصد سرنگونی استقرار در محلی و ایالتی انتخابات ؟ بیشتر به نقطه, در میان همه فوق العاده ای میسوزد این سال فوق العاده ای است که گروه اول به سرعت در حال تبدیل شدن به تراز وسط قرار دارد با دوم ؟

تبلیغات:

همانطور که برای پیش بینی های من تا شما نیازی به سخنرانی من در مورد سرنوشت وسوسه انگیز. البته آینده نانوشته و همه چیز ممکن است نگاه و احساس بسیار متفاوت در ماه نوامبر. من قبلا نوشته شده است در مورد من ناراحتی قابل توجهی با جو بایدنو من افتخار من نذر برای سرکوب نظر من در مورد او را برای چند ماه آینده. حقایق آمیخته با تحلیل دیگری موضوع: بایدن همه-چیز-به-همه-مردم “معرفي در زیرزمین” استراتژی جریان است شگفت آور و شاید به این دلیل که معقول ترین روش هنگامی که حریف خود را به یک چوب دینامیت که نگه می دارد نور خود را در آتش.

من شنیده ام این خطبه در مورد چگونه چپ باید احساس اجبار برای کسی رای آنها به طور فعال دوست ندارم. من باید آن را تحویل داده و خودم را در موارد من ترجیح نمی یاد و رد آن در دیگران است. (این است که من نهم انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک روزنامه نگار و 13th, من می توانم به یاد داشته باشید با برخی از وضوح.) این یک تهدید پیچیده در وعده های کاذب که تحویل داده شده است تقریبا در هر انتخاباتی از سال 1968 و احتمالا بیشتر از آن است. به هر حال در میان این همه گیر و ملی انفجار خشم و انزجار علیه خشونت پلیس جو بایدن تقریبا بی ربط. او یک حفره یا سوراخ مرد که اتفاق می افتد به ایستاده وجود دارد و بیشتر یا کمتر قادر به رفتار بزرگسالان در یک لحظه زمانی که عمومی (طبعا به اندازه کافی) آرزوی آن است. او ممکن است تبدیل شدن به رئيس جمهور اما او هرگز بیش از یک تاریخی پاورقی.

تبلیغات:

من با اطمینان پیش بینی می شود وجود ندارد “موج آبی” در سال 2018 midterms (و سپاسگزار بود به اشتباه در مورد آن) پس از آن عاقلانه به عقل متعارف از این لحظه, من و هر کس دیگری را با کوهی از نمک. اما شکی نیست که سرنوشت داده دموکرات ها دو عظیم سیاسی هدیه در سال 2020 که در معرض تهمت را ظلم و ستم و بی کفایتی قبل از تمام جهان. این بسیار ناراحت کننده هدایای در نظر انسان عواقب اما فوق العاده با ارزش آنهایی که از نظر سیاسی اهرم. حتی حزب دموکرات را امکان بی نظیر اسراف بسیار زیاد جمعیتی مزایا و ربودن شکست از آرواره پیروزی ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از آنها را از برنده بزرگ است.

حتی مغلوب ساختن پیشی جستن — با محدود توانایی درک زبان انگلیسی نوشته شده و یا هر چیز دیگری در خارج از نفوذ ناپذیر سایه روشن از نفس می تواند خواندن و نوشتن بر روی دیوار. او باید رنج های عجیب و غریب درگیری های داخلی: او قطعا نمی خواهید به از دست دادن انتخابات اما از سوی دیگر او بدیهی است که با داشتن سرگرم کننده به عنوان رئیس جمهور و فرصت های مالی در حالی که بازی یک firebrand سابق رئیس جمهور در تلویزیون خواهد بود نامحدود است. (صبر کنید شما فکر می کنم بایدن منصوب دادستان کل را تحت تعقیب قرار دادن او برای چیزی ؟ که خوب است! لطفا روشن کردن صدا در MSNBC و دیگری را زاناکس.)

هر نامزد جمهوری خواه و یا انتخاب رسمی در کشور است که شروع به احساس می کنید که گال-مانند احساس خارش: هسته ای خود را به رای دهندگان باید با شوق و ذوق امضا برای یک سفر در کشتی همه می دانستند غرق شد. در حال حاضر آن را در حال غرق شدن! فراموش فرار موش سعی کنید به موقعیت خود را به عنوان دقیق تر و سخت تر اما هنوز هم Trumpy? (سرفه-سرفه-تام پنبه!) آنها سعی می کنید برای بازسازی برخی از نسخه های قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن کشور-باشگاه حزب جمهوری خواه? (LOL میت رامنی!) هر دو مسیر منجر به غول L و سوم مسیر … به خوبی به عنوان با تفتیش عقاید در اسپانیا وجود ندارد و سوم مسیر.

تبلیغات:

برای بازگشت به من باز مشورتی اجازه ندهید این واقعیت است که جمهوری خواهان به نظر می رسد مصمم به ارتکاب خودکشی سیاسی در تمام هزینه های شما احمق را به فکر دموکرات ها آن را ساخته شده در سایه. آنها fucked بیش از حد! من استدلال این بار بسیاری در راه های بسیاری پس از 2016 اولیه کمپین است که در آن آغاز شده به من خسته (خسته کننده دیگر مردم بدون شک), بنابراین من ترک در حالی که برای. اما قابل توجهی در حقیقت به اینترنت پر واضح است که فراموش نشدنی تلخ کلینتون-ساندرز کمپین هرگز به پایان رسید و نگه می دارد reasserting خود را در اشکال مختلف حتی در حال حاضر که هر دو اصول را کاسته و خود را به سیاسی در غروب آفتاب.

حزب دموکرات به طور منظم و خودی — استقرار که به تازگی گرفته شده برای اعتراض به آن وجود ندارد — باید شرور و اهریمن ساندرز برای بخشی بهتر از پنج سال در حال حاضر اصرار دارد که خود دو شکست خورده انتخاباتی در معرض حزب مترقی یا “سوسیالیستی” بال به عنوان یک بسته از هزاره مرده-اندرز بودند که مراسم آشتی ترتیب دادند-نیمه نژادپرستانه و جنسیتی. اگر آنها نمی تواند کاملا می گویند که در مورد اسکندریه Ocasio-کورتز thumping 2018 اصلی شکست جو کراولی بود که پس از آن چهارم-رتبه بندی دموکرات در خانه آنها ضمنی بود که نیویورک خاص اتفاق در پایین مشارکت مردم منطقه است که نمی تواند تکرار در هر نقطه دیگری است.

برای بیشتر قسمت ها, نتایج 2018 midterms — که در آن ده ها تن از متوسط یا میانه رو دموکرات بدبختانه قبلا جمهوریخواه کرسی مجلس — به نظر می رسد برای حمایت از استقرار از نظر سیاسی. اما بسیاری اتفاق افتاده در دو سال گذشته — و بسیاری اتفاق افتاده است بیش از حد.

تبلیغات:

انصاف در خانه اکثریت را تصویب کرده است بسیاری از اصلاح قانون است که میچ مک کانل جمهوری خواهان اکثریت سنا حتی وانمود به در نظر گرفتن. نانسی پلوسی و نیروهای البته می دانستم که اتفاق می افتد. آنها همچنین می دانستند چه اتفاقی می افتد زمانی که آنها استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در باریکترین ممکن است به دلایل بیش از یک تیره رسوایی که هیچ یک به طور کامل درک و که ابعاد کمال بودند هرگز به کاوش. که دامنه محدود بود و احتمالا همه گروه از دانشجویان سال اول در زمانهای گوناگون و به نام “امنیت ملی دموکرات” یا “سیا دموکرات” پشتیبانی می کند اما این نشان داد که واقعیت غیر قابل اجتناب است که کل استیضاح حادثه ناگوار سیاسی بود تئاترو نه در هر معنی دار حس تلاش برای افشای دامنه کامل از مغلوب ساختن پیشی جستن خطا.

شما می دانید که 100% درست در این مورد ؟ جان بولتون که که. البته بولتون addictively قابل خواندن خاطرات “از اتاق که در آن اتفاق افتاده” است سوخت خود را نفرت انگیز نمایش در سیاست خارجی است. اصلی او شکایت در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — و تقریبا هر کس دیگری — است که او یک ساله که بزرگ اما حاضر به دستمزد قدیمی جنگ امپریالیستی پرخاشگری است.

اما من فکر نمی کنم دموکرات هر گونه عمل متقابل به بولتون اتهام که آنها با انجام یک شتابزده دقت متمرکز استیضاح اجازه می دهد جمهوری خواهان به عقب نشینی به موقعیت حزبی که مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش اوکراین اخاذی شد بی کفایت و یا حتی قابل سرزنش است اما نمی نشان دهنده یک الگوی از فساد است. که مضحک, البته, اما به عنوان بولتون آن را دیدم کل شرکت محکوم شد و او می خواست هیچ بخشی از آن است. به عنوان او گفت: جودی Woodruff از PBS: “زمانی که دموکرات ها پرش کردن صخره و [زمانی که] آنها در نیمه راه پایین به آنها نگاه کنید و به من می گویند و دیگران آنها گفته اند که می تواند آن را به ‘چرا شما به ما بپیوندید؟’ — این حلقه توخالی است.”

آن را کمی غنی از نظر من برای یک مرزی نومحافظه کار مانند Rep. Adam Schiff — که تفاوت با بولتون در سیاست خارجی بیشتر در مورد سبک و فصاحت و بلاغت به امامت مورد میهنی وظیفه در حالی که gaslighting این Rachel Maddow جمعیت با مضحک ادعا می کنند که بولتون شهادت ممکن است را ساخته اند یک تفاوت. صادقانه میگویم که یک قطعه را با شدت شرم آور عینک از رهبران دموکرات زانو روی زمین خانه در kente-پارچه و شال به افتخار جورج فلوید یک “بصری شیرین کاری” را به عنوان دورین سنت فلیکس از نیویورکر آن را قرار دادهاست که “حزب دموکرات که حزب اپتیک و ژست ظاهرا نمی تواند مقاومت در برابر.”

تبلیغات:

سنت فلیکس می خواند بی دست و پا kente حاضر به عنوان یک ادای احترام به “اسطوره سیاه یکپارچه” است که می ایستد به عنوان یک شعار مرکزی حزب دموکرات است. اخیرا در یک مصاحبه با سالن Chauncey DeVega, Cornel West, بود, بیشتر, مستقیم, مسخره “نئولیبرالی milquetoast دموکرات مانند نانسی پلوسی و دیگر در حزب دموکرات رهبری که در حال قرار دادن در kente پارچه و اقدام مانند نوعی آنها بوده ام در لبه برش از مبارزه برای حقوق بشر و کرامت انسانی و عدالت است.”

که ما به ارمغان می آورد دایره کامل به دموکراتها مسئله بحران داخلی و برنی ساندرز’ paradigmatic شکست خورده انتخاباتی در سال 2016 که در معرض عمق خلیج فارس در این حزب رای دهندگان ائتلاف. که تقسیم شد و کمتر در مورد سیاست دقت صحبت از مورد جهان بینی گرایش ایدئولوژیک و نسل آگاهی است. از نظر تاریخی ، ساندرز’ دوم موفق کمپین یک به تازگی به این نتیجه رسیده بود که حتی بیشتر آموزنده است. پس از نادیده گرفته می شود به عنوان یک سیاسی مانده برای بسیاری از 2019 Sanders به طور خلاصه نگاه کرد و پس از نیوهمپشایر و نوادا به عنوان اگر او ممکن است برنده نامزدی — تا زمانی که بایدن جاروب به پیروزی از ساحل به ساحل فوق العاده در روز سه شنبه در یکی از عجیب ترین وارونه سیاسی ثروت تا کنون دیده ام.

آن را به طور کامل عادلانه به ادعا می کنند که ساندرز’ جوانی رای دهندگان پایه به سادگی نشان نمی دهد. در واقع مردم در انتخابات در میان رای دهندگان جوان بسیار خوبی بود و در شرایط نسبی و عالی در بعضی از نقاط. اما آن را به اندازه کافی برای غلبه بر یک فوران عظیم رای دهندگان بیش از 45 و به خصوص بیش از 65 که اکثریت حمایت بایدن. این یک سردرگم و خطرناک توسعه نه فقط برای آینده حزب دموکرات اما برای آینده دموکراسی ،

این جمهوری خواهان هستند که مرسوم به عنوان حزب برای ترس افراد مسن suckered در توسط Sean Hannity و اواخر شب طلا-اشکال برنامه های تبلیغاتی. اما تقریبا تمام اعضای دموکرات کنگره رهبری در حال حاضر متشکل از چند میلیونرهای بیش از 70 — بالای دو خانه دموکرات پلوسی و Steny Hoyer هستند 80 و 81 به ترتيب — و 2020 نامزد را تبدیل به قدیمی ترین رییس جمهور در تاریخ در روز مراسم تحلیف خود باید آن رویداد رخ می دهد.

تبلیغات:

یک راه برای درک دموکراتها معضل در مقابله با هر دو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سیاه زندگی است که عمده نسل درگیری های پس از دهه 1960 به طور ناگهانی شکسته. هر دو ما احزاب عمده سیاسی ایستاده با مردم در حال حاضر آنها در حال اجرا خارج از زمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>