Amy Klobuchar purses her lips.

Ctq در لاس وگاس در روز پنج شنبه.

الکس ونگ/گتی ایماژ

هفته گذشته پس از یک نامزد فروم در لاس وگاس, Telemundo خبرنگار گوادلوپ Venegas نشستم با سه دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری: ctq تام Steyer و پیت Buttigieg. اکثر خبرنگاران که پوشش ریاست جمهوری سیاست تمایل به چوب به سوالاتی که از نزدیک دنبال مبارزات انتخاباتی معمول دستور کار: بهداشت و درمان و اقتصاد و غیره. Venegas بود به اندازه کافی هوشمند به انتخاب یک مسیر متفاوت است. او در مورد خواسته مکزیک.

سوال خود را—”چه کسی رئیس جمهور مکزیک است؟”—حس: نوادا در جلسه پنج شنبه است و 78 درصد از دولت حدود 800,000 اسپانیایی ها از مبدا مکزیک.

نامزدهای اما بد شد آماده شده است. و قرار دادن آن ملایم است.

Steyer نمی تواند به یاد داشته باشید آندرس مانوئل لوپز Obrador مکزیک رئیس جمهور از اواخر سال 2018 است. “من را فراموش کرده ام” Steyer اذعان کرد. که Steyer یک میلیاردر که هرگز برگزار شد منتخب دفتر نمی تواند به خاطر نام یک خارجی رهبر ممکن است بخشایش اما ctq یک نشسته ایالات متحده سناتور موضوع دیگری است. “من متاسفم برای پرسیدن این” Venegas گفت Klobuchar. “اما آیا شما می دانید که او چه کسی است؟” Klobuchar تردید به او نگاه کرد راست (شاید در جستجوی تاسیسات) و تلاش برای پاسخ. “من می دانم که او رئیس جمهوری مکزیک,” او گفت:, ناشیانه. Venegas خرد شدن. “اما شما به من بگویید که نام خود را” او به دنبال. Klobuchar بود مجبور به اعتراف است که او نمی تواند حتی اگر او تا به حال به تازگی رای دادند برای ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه تجارت پیمان مکزیک رئیس جمهور تا به حال لابی برای. پیت Buttigieg شانس بهتر از طریق عرق کردن پاسخ صحیح. “رئیس جمهور لوپز Obrador من امیدوارم که او گفت:” فروتن کمی.

تصویری از Klobuchar ارز با Venegas ویروسی رفت. برخی از همکاران من در سیاسی مطبوعات شگفت زده به نظر می رسید در عدم توانایی برای پاسخ به این سوال ساده است. اما من نبود. من دیده ام سیاستمداران آمریکایی متوقف کرد توسط چه باید دانش ضروری آمریکای لاتین به عنوان یک کل و مکزیک در خاص است. چهار سال پیش من مصاحبه برنی ساندرز در لس آنجلس. مانند Venegas من سعی کردم به تمرکز سوالات من در آمریکای لاتین به طور خاص بحران از منطقه چپ رژیم از جمله در ونزوئلا و آرژانتین. ساندرز می خواهم که هیچ یک از آن. “من در حال اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده است. من یک نظر دارم و با تمرکز بر مبارزات انتخاباتی,” او به من گفت. او تغییر زیادی نکرده پس از آن. فقط در هفته گذشته ساندرز سعی در توضیح حمایت خود را از سابق بولیوی اوو مورالس رئیس جمهور. هنگامی که چاک تاد سعی کردم به دنبال Sanders, اقدام محوری. “من نمی دانم که هر کس علاقه مند است در اکوادور” ساندرز گفت: اشتباه بولیوی اکوادور.

این فوق العاده جهل در مورد یک منطقه و یک کشور مکزیک—غیر قابل انکار, هدف, اهمیت برای ایالات متحده غیر قابل توجیه است. فکر می کنم از مکزیک است. پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین آن است که در حال حاضر آمریکا بزرگترین شریک تجاری. این کشور تا کنون بالای مقصد سفر برای گردشگران آمریکایی در خارج از کشور: بیش از 30 میلیون آمریکایی دیدار مکزیک هر سال است. وجود دارد, البته طرف دیگر این سکه است. این کشور کارتل نقش مهمی در اپیدمی مواد مخدر در امریکا و همچنین دیگر به همان اندازه مضر قاچاق مواد مخدر ، اضافه کردن به که افزایش تلفات پناهندگان بحران در مکزیک و سایر تهدیدات مانند قاچاق انسان و مکزیک می شود روشن منبع نگرانی برای ایالات متحده است. این واقعیت است که مکزیک می تواند استدلال می کنند همان چیزی که از آن همسایه شمالی که سهل انگاری قوانین کنترل اسلحه با ارائه صدها نفر از هزاران نفر از سلاح های جنگ به کسانی که همان سازمان های جنایی تنها باعث ارتباط بیشتر پیچیده و مرتبط و حتی فوری است.

برخی از همکاران من در بخش سیاسی را فشار دهید به نظر می رسید شگفت زده Klobuchar ناتوانی در پاسخ به این سوال ساده است. اما من نبود.

که گسل آن است که این نامزدها در حال اجرا برای بالاترین مقام در زمین می دانم تا کمی? سیاستمداران خود را به سرزنش ، اما روزنامه نگاران آمریکایی نیز نقش داشته است. در نظر گرفتن هشت مناظره برگزار می شود تا کنون در میان نامزدهای دموکرات. جدا از برخی از ستارگان سوال من Latino همکار خورخه راموس و خوزه دیاز-Balart هیچ یک از بحث های مدیران نشان داده اند هیچ علاقه ای به درخواست نامزدها در مورد مکزیک و آمریکای لاتین به خصوص در زمینه های دیگر از مهاجرت. مدیران خواسته اند در مورد کره شمالی, اسرائیل, سوریه, عراق, ایران, روسیه و چین است. اما نه مکزیک. این است که به عنوان ژرف و شرم آور به عنوان Klobuchar و Steyer را obliviousness.

در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری رابطه بین ایالات متحده و مکزیک سزاوار به بحث گذاشته شود. پس از همه, آن را در زمان تهمت کمتر از دو دقیقه شروع به هجوم مکزیک و شهروندان خود را زمانی که او برای اولین بار اعلام کرد نامزدی خود را برای ریاست جمهوری نیمی از یک دهه پیش. او را متوقف کرده است. آنچه را که رای دهندگان لاتین تبار که اکثریت این کشور در حال رشد هیسپانیک رای دهندگان شنیده از حزب دموکرات در پاسخ ؟ یا هیچ چیز یا خالی platitudes گاهی اوقات تحویل در اسپانیایی برای اپتیک. جای تعجب نیست که همان کسانی که رای دهندگان باید تبدیل به رای دادن در چنین ملال انگیز اعداد در طول سال.

دموکرات ها نیاز به آدرس مسائل خود را ahora mismo. چهارشنبه بحث ممکن است یک جای خوب برای شروع است. نوادا بزرگ مکزیکی جامعه آمریکا مطمئنا گوش دادن. دیگر مراتب بزرگتر اسپانیایی رای دهندگان در کشورهای مانند محکم دموکرات کالیفرنیا یا تگزاس که دموکرات ها امید به نگه داشتن آبی تبدیل خواهد شد به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی