مدیر کون پسر در حرکت رو به جلو با آن اکران


Tyler Cornack—bearded and bespectacled and looking serious—in Butt Boy

تایلر Cornack در کون پسر.

حماسه تصاویر

نسخه جدید فیلم کون پسر بچه—مانند اساسا همه چیز در جهان در حال حاضر—تحت تاثیر قرار شده است COVID-19 بیماری همه گیر. قرار است برای اکران در ماه آینده بسیاری از سالن های تئاتر برنامه ریزی شده برای مراسم افتتاحیه آن را به طور موقت توقیف. بر خلاف تعدادی از عمده دیگر, فیلم کون پسر بچه تا به حال نه آن آزادی تئاتر لغو شد به طور کامل. از روز جمعه این فیلم است که هنوز هم انتظار می رود برای دیدن محدود اکران در مارس 3, به دنبال انتشار دیجیتال در تاریخ 14 آوریل. به عنوان Hbo منتقد دیوید Ehrlich قرار داده و آن را در توییتر, “کون پسر بچه بی است.”

برای پیدا کردن که چرا من صحبت کرد به تایلر Cornack, که, کارگردانی, co-نوشت و ستاره در این فیلم—که, برای, ثبت, دریافت, بررسی مثبت در عکس متحرک و در حال حاضر حفظ یک 100 درصد تازه امتیاز در گوجه فرنگی—در مورد آنچه آن را مانند به انتشار یک سورئالیست کمدی در این حقیقی و غم انگیز لحظه. گفتگو ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

کورنلیا Channing: من می خواهم برای شروع با درخواست شما برای توصیف به اختصار به عنوان ممکن است طرح کون پسر بچه.

تایلر Cornack: این یک absurdist کمدی در مورد یک مرد مبارزه با اعتیاد است. اما اعتیاد چیزی است که شما انتظار نیست. طرح اولیه است در مورد یک مرد که می رود به پروستات. او وحی در مورد مجنون احساس است که آن را به او می دهد او می شود معتاد به این احساس و این احساس را فقط اتفاق می افتد به … قرار دادن همه چیز خود را لب به لب. همه نوع از همه چیز. اشیاء. مردم. اما آن را با احتیاط رفتار شود. این بازی 100 درصد مستقیم. به عنوان اعتیاد خود را رشد می کند, او به دردسر می شود. او می پیوندد AA برنامه که در آن او در دیدار یک کارآگاه و آن را تبدیل به این موش و گربه بازی به دلیل کارآگاه است که بر روی او. کارآگاه است که در تلاش برای اثبات به هر کس که او مرتکب این عمل می کنند.

این یک مفهوم اصلی. می توانید از من بپرسید چه چیزی شما را به خود جلب کرد این ایده است ؟

بنابراین ما [Cornack و همکاران رایان کخ و برایان ولف] یک کمدی گروه که ریشه در تاریکی عجیب و غریب, شوخی و این آغاز شده به عنوان یک فیلم کوتاه است که ما انجام دادیم. این یکی از مورد علاقه ما, پروژه, پس ما در مورد گسترش آن را به صورت آنلاین و از طریق چندین بحث ما تصمیم گرفتیم آن را واقعا باید یک فیلم است. کل ایده کاملا چرخش سر مردم را به آنها فکر می کنم “چه اهمیتی است ؟ چه هستم من تماشای?” این خنده دار و عجیب و غریب و شما واقعا نمی تواند بگوید که چه خبر است. این نوع از اندی کافمن چیز. بازی با سینمایی استعارههای که مردم با آن آشنا هستند: این موش و گربه, جرم, هیجان انگیز. اما این شرایط است … چه ؟

به عنوان من مطمئن هستم که شما آگاه هستند بسیاری از استودیو به تازگی با تاخیر منتشر شده در فیلم به عنوان یک نتیجه از coronavirus. بود وجود دارد یک نقطه که در آن شما در نظر گرفته شده انجام همان? چرا شما تصمیم به حرکت به جلو? چه چیزها میان به که تصمیم ؟

من حتی نمی تواند به طور کامل پاسخ دهد که چرا من فکر می کنم هنوز شناخته شده نیست. من فکر نمی کنم آن را رسما لغو نشده است, اما ما همه با فرض بدترین که این اتفاق نمی افتد. این یک بد شانسی واقعی برای ما است, اما آن را بسیار کوچک در مقایسه با هر چیز دیگری که در جریان است. منظور من, من می دانم که من نمی خواهم برای رفتن به یک تئاتر در حال حاضر. بنابراین ما می بینیم که چگونه آن را بازی می کند. اکران یک سورپرایز شیرین و لذت بخش اما ما ساخته شده این فیلم برای افراد در خانه برای بر روی تقاضا را تجربه کنند. و بدیهی است که بسیاری از مردم به ماندن در خانه در حال حاضر و در صورتی که تماشای آن را که در راه ما خواهید بود به پمپ که در مورد.

بنابراین آنچه شما می گویید این است که آیا یا نه این فیلم منتشر شده است در تئاتر است نه خود تماس بگیرید ؟ که در آن تصمیم گیری?

که حماسه را به تماس بگیرید. و Alamo Drafthouse تئاتر زنجیره ای. اما ما هیچ می گویند. من فکر می کنم آن را بیشتر از فردی تئاتر تصمیم. واقعی بزرگ برتر با full cast and crew لغو شد. اما این که همه ما می دانیم.

آیا شما فکر می کنم در شرایط فعلی را تغییر دهید, چگونه کون پسر بچه است که در بازدید و دریافت کرد ؟

آره منظور من این یک بازی سرگرم کننده فیلم است. آن را واقعا سرگرم کننده برای دیدن در یک تئاتر با یک گروه از دوستان ما هستند اما راستش واقعا خوشحالم که مردم در حال رفتن به آن را در خانه بیش از حد. ما یک فیلم مستقل. تئاتر منتشر سرد هستند و تمام اما جایی که ما مخاطب است و که در آن ما واقعا به رشد است آنلاین از طریق کلمه از دهان است. مردم به اشتراک گذاری فیلم ها با دوستان خود. آن است که عجیب و غریب به اندازه کافی به یک نوع فرقه کیفیت به آن است.

شما اقتباس استراتژی های بازاریابی خود را پس از وقوع? اگر چنین است چگونه است ؟

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که رفتن را از طریق ذهن ما است. برای بیشتر قسمت ها, کون پسر بچه به پایان رسید و در حال حاضر ما فقط در انتظار انتشار پس از آن نشده است به عنوان نهفته است. اما ما در تولید برای پروژه های دیگر که ما تا به حال برای قرار دادن تا چند روز زود است. ما آخرین روز فیلمبرداری شد جمعه, و شما فقط می تواند احساس می کنید که چیزهایی که واقعا دیوانه است. ما تا به حال مقدار زیادی از اضافی رها کردن و ما شروع به احساس مضطرب در مورد درخواست از مردم برای آمدن به مجموعه, بنابراین ما فقط تعطیل. ما در حال حاضر در حال ویرایش است که زمان بندی خوب به دلیل آن می تواند انجام شود به طور کامل در انزوا. اما ما واقعا نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. من فکر نمی کنم هر کسی می کند.

آیا شما نگران معیشت مردم که مشغول به کار در این فیلم که توجه به آن ،

عجیب بودن تا بودجه من فکر می کنم ما در واقع در یک موقعیت بهتر از برخی از بزرگتر استودیو پروژه ها. زیرا ما آنقدر کوچک ما نمی هر گونه عقب پایان معاملات با تولید کنندگان و به عنوان دور به عنوان بازیگران و خدمه می رود هر کس به مراقبت از. اما من تعداد زیادی از دوستان در این صنعت در اینجا و هر کس نهفته شده است توسط این. هر کس از کار در حال حاضر. این وحشتناک است. تمام پروژه های خود را لغو شده اند. بسیاری از بانک ها در حال حمایت از وام های بزرگ, پس, حتی اگر آن را امن برای کار در این استودیو در حال حاضر پول ندارم به این فیلم است که آنها قول داده اند که بسیاری از مردم از رفتن آنها خواهد ساخت. آنچه واقعا دیوانه است که آن را نه فقط در صنعت فیلم. هر صنعت در حال رفتن به تحت تاثیر قرار توسط این.

چه آرامش آیا شما فکر کردن در کون پسر می تواند ارائه به مردم در طول این مشکل ،

منظورم این راه همه چیز در حال حاضر آن را احساس می کند مانند ما در یک فیلم. آن را احساس می کند مانند یک فیلم و آن فیلم خوب [به این معنا که] من هیچ ایده که در آن می گذرد. در راه من فکر می کنم absurdist کمدی تن مناسب برای این لحظه. چیزهایی که به دنبال واقعا تاریک و دیوانه. من امیدوارم که مردم را به تماشای کون پسر بچه در خانه و حداقل یک خنده از آن. منظورم این است که آن را خواهد شما را به خنده. و نه در راه شما فکر می کنم شما در حال رفتن به خنده. در های مختلف در دسترس نباشد عجیب و غریبتر راه. شاید از آن خواهد شد کمک به مردم یادآوری کند که بسیار وجود دارد در جهان است که مضحک است و با نشاط و احمقانه است. فیلم بهترین راه برای انجام این کار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>