مدیران Netflix بکشد آزمایشی اردوگاه بر آنچه در این مستند می توانید با ما آموزش امروز


A black-and-white photo of protestors, some of them in wheelchairs, rallying outside of the White House. One of the signs encourages the president to "Sign 504 now."

حسن نیت ارائه میدهد Netflix

در اوایل در Netflix بکشد مستند جدید آزمایشی اردوگاه, جیم Lebrecht فیلم همکاری مدیر دهنده مشتاقانه در اولین تابستان او را صرف در اردوگاه Jened به عنوان یک 15 ساله در سال 1971: “چیزی که وحشی است که این اردوگاه جهان را تغییر داد و هیچ کس نمی داند داستان است.” اردوگاه و پس از آن فیلم نام یک اردوگاه تابستانی برای کودکان معلول که در آن بچه ها را تشویق به کشف هویت خود و احساسات و ساخته شد به احساس ارزشمند اعضای جامعه. Lebrecht فیلم داستان می گوید که چگونه جامعه و ایدئولوژی پرورش در رایگان-عشق–عصر کمپ کمک به ذخیره کردن پایه و اساس برای آمریکا ناتوانی جنبش حقوق.

مستند شد باز شب های انتخاب در سال 2020 جشنواره فیلم ساندنس که در آن دریافت هر دو جایزه تماشاگران برای آمریکا مستند و ایستاده اند. این فیلم برای اولین بار در Netflix بکشد در 25 مارس به عنوان بخشی از یک تخته سنگ های برنامه نویسی تولید شده توسط باراک و میشل اوباما شرکت تولید بالاتر می رود.

برای این مصاحبه است که تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح صحبت کردم که با همکاری مدیران جیمز Lebrecht و نیکول Newnham توسط تلفن به بحث در مورد چشم انداز خود را برای این فیلم داستان فوق العاده ای از حقوق معلولین جنبش و راه های که در آن طنین انداز با ما در زمان حاضر است.

تخته سنگ: آنچه در آن است مانند به انتشار یک فیلم در طول یک بیماری همه گیر? و چگونه می توانم شما احساس می کنید وضعیت فعلی نهفته است که چگونه این فیلم دریافت شده است?

نیکول Newnham: به خوبی از آن قطعا نه آنچه که ما پیش بینی شده است. ما در واقع آماده شدن برای رفتن به اروپا بود و در تعدادی از جشنواره های فیلم ما واقعا هیجان زده در مورد. و البته قرار بود ما را به راه اندازی در تئاتر … به طوری که کاملا ناامید کننده است.

در همان زمان برخی گفته اند این است که زمان مناسب برای فیلم به بیرون می آیند. این بحران بهداشتی تأثیر است افرادی که آسیب پذیر هستند و این فیلم نشان می دهد که چگونه بسیاری از این آسیب پذیری سیستمیک است. ما می خواهیم مردم را به دیدن است که آن را ممکن است برای تغییر چیزها و جهان را به مکانی بهتر برای همه. این فیلم نشان می دهد که یک گروه متعهد از مردم می تواند یک تفاوت بزرگ. ما باید از خودمان بپرسیم که این است چگونه ما بازسازی جامعه ای که در آن ما می خواهم برای دیدن ؟

ما همچنین تلاش برای ایجاد یک تجربه است که سرگرم کننده و شاد و پر از زندگی و پر قدرت جامعه و من فکر می کنم که این چیزی است که مردم با ولع در حال حاضر بیش از حد. پس از آن تلخ و شیرین, اما قطعا وجود دارد یک طرف شیرین به آینده در حال حاضر.

جیم Lebrecht: در سمت شیرین ما انجام داده ایم برخی از آنلاین س و با مخاطبان در زوم و آن را به یک جای تعجب صمیمی چیز. به جای اینکه در یک تئاتر بزرگ با مردم شما کاملا می توانید ببینید و صدای که بیش از یک میکروفون شما در حال دیدن مردم به صورت چهره به چهره در خانه های خود. و من واقعا سپاسگزار—آن را احساس می کند بسیار بیشتر شبیه به یک ارتباط با مخاطبان است.

می تواند شما را احتمالا صحبت کمی در مورد عنوان فیلم ؟

Lebrecht: ما می دانستیم که با استفاده از کلمه آزمایشی در عنوان بود برای رفتن به یک کمی مرزی و بحث برانگیز است. حتی در ناتوانی جامعه نه همه مورد تایید از این مدت است. اما بسیاری از ما—به ویژه برخی از گارد—احساس می کنم آن است که یک قطعه مهم از زبان عامیانه است که ما اصلاح شده. در زمان ما که لکه دار کردن پشت. و آن را تبدیل به, برای من و دیگر مردم نشان دهنده خاص سیاسی و هویت فرهنگی به عنوان یک فرد معلول. برای من و گفت “آزمایشی” می گوید: “من سرافراز که من در جامعه و نقش بیشتری داریم.”

Newnham: یکی از امیدهای ما برای این فیلم حتی در مکالمات اولیه بود را قابل مشاهده ناتوانی جامعه و فرهنگ خاص این دوران است. اغلب افراد معلول به تصویر کشیده شده در رسانه ها به عنوان جدا شده افراد در برابر مشکلات. شما اغلب نمی بینم توصیفاتی از افراد معلول در جامعه با یکدیگر است. ما احساس مهم بود که به عنوان تلگراف که این یک فیلم ساخته شده توسط افراد معلول و از دیدگاه یک گروه خاص. این یک داستان از داخل است. بنابراین به آن خودی نام کمک کرد که روشن است. این کلمه در کل تاریخ سیاسی پشت آن است. ما می خواستیم به آن را بپذیریم و آن را حمل به جلو است.

وجود دارد خیلی فوق العاده آرشیوی فیلم در فیلم است. شما می توانید بحث کمی در مورد روند آینده را از طریق آن تمام و گردآوری آنچه رفت به فیلم ؟

Newnham: آن را چند سال روند. وجود دارد مقدار زیادی از آیفون های درگیر. بسیاری از اوایل فیلم از اردوگاه آمد و از مردم تصویری تئاتر است. ما به دنبال Howard Gutstadt یکی از مدیران و او اتفاق افتاده است به زندگی می کنند فقط چند مایل دورتر از ما در سراسر پل در سان فرانسیسکو. او تا به حال پنج ساعت و نیم از فیلم است که آنها به ضرب گلوله کشته بود در این اردوگاه که از تابستان است. بنابراین جیم و من رفتم و او را در یک رستوران در Noe Valley, و هنگامی که ما راه می رفت به رستوران و او را دیدم جیم او شروع به گریه کرد. پس از آن بود عمیقی برای همه ما است. فقط قدرت این واقعیت است که آنها مراقبت به اندازه کافی به ساقه است که فیلم تمام کسانی که سال پیش و که آنها این کار را به زیبایی و که باز امکان جیم برداشتن دوربین و ادامه داستان سرایی 50 سال بعد بود که خیلی فوق العاده است.

Lebrecht: آن را منفجر ذهن من برای دیدن نوار. ما در آنجا ماند در اتاق در حال ویرایش برای ساعت ها و ساعت ها … من فکر می کنم ما به تماشای فقط در مورد همه از آن است که روز اول.

وجود دارد هر لحظه از فیلم که شما را دوست داشت, اما شما قادر به شامل در final cut?

Newnham: اوه بسیاری وجود دارد. وجود باور نکردنی شنا صحنه است که ما تا به حال به قطع کردن زمان. در صحنه بودا یکی از اعضای کمپ که استفاده از پاهای خود شد مسابقه یک مشاور که مورد ضرب و شتم جهنم از او. راه اندازی و پاسخ او این بود فقط درخشان طنز و واقعا فوق العاده است. اما ما در تلاش بودند به سراسر خیلی خاص روایت و تنها تا به حال زمان بسیار است.

یکی از چیزهایی که من بیشتر زده است که چگونه فراوان شاد فیلم است. با وجود نهادی سختی است که افراد روبرو هستند حاکم احساسات خود را در پشت فعالیت هستند و امید و دوستی و رفاقت.

Newnham: در قلب این فیلم لذت پیدا کردن جامعه است. واقعا وجود دارد بسیار زیاد شادی امداد و شادی هنگامی که شما در پیدا کردن جامعه به خصوص زمانی که شما در میانهی شب آن را به حال قبل. آنچه که من در بر داشت فوق العاده بود که چگونه انرژی مثبت از اردوگاه انجام شده به مرکز زندگی مستقل و همچنین به ناتوانی در حمایت از تلاش های شما می دانید ؟ حس غرور و شادی مشترک هدف از تنظیم کردن برای انجام کاری با هم. من فکر می کنم که واقعا مهم سیاسی و جنبش های سیاسی و تحول است. آن را واقعا سرگرم کننده بود به نمودار که از طریق داستان.

آیا شما هر گونه بحث و گفتگو با Netflix در مورد دسترسی? متوجه شدم آنها را شرح صوتی برای فیلم در چندین زبان و متن در دسترس برای دانلود است که غیر معمول است.

Lebrecht: دسترسی بود که همیشه یک اولویت برای ما و راهی که مردمی در Netflix بکشد در آغوش آن را واقعا به طور غیر منتظره ای فوق العاده است. این فیلم دارای captioning در 29 زبان, صوتی, توضیحات در 17 و یک اسکریپت برای deafblind. Haben Girma فوق العاده رهبر در جامعه معلولین و فوق العاده deafblind کاری پیشنهادی که ما ارائه می دهیم صوتی اسکریپت. Netflix تولید یک اسکریپت است که واقعا بسیار خاطره انگیز و دقیق است. آن را به پایان رسید تا بودن 116 صفحه است. به تازگی Haben توییتی گفت که برای اولین بار در زندگی خود او به تماشای یک فیلم در Netflix بکشد. این که چگونه او این تعبیر آن است.

چه نوع هنری ملاحظات ساخته شده زمانی که فکر کردن در مورد ایجاد captioning صوتی و توضیحات برای یک فیلم ؟

Lebrecht: وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که ما می خواستیم به انجام رساندن. با توجه به زیرنویس برای یک راه است که آنها بر روی صفحه نمایش ظاهر نبود فایده چیزی. ما کار بسیار نزدیک با Netflix برای دریافت زمان بندی درست و مناسب به طوری که ما نبودند و به دور جوک و یا نشان می دهد. قرار دادن [متن] بر روی صفحه نمایش و چگونه آن را به نظر می رسد چیزی بود که لورن “شوارتزمن” ما تولید کاردانی و کاردانی ویرایشگر ساخته شده است.

Newnham: ما می خواستیم زیرنویس درمان است که مطابقت با زمان بندی و ظرافت از این راه است که نیل و دنیس و استیو صحبت می کنند. و ما به رسمیت شناخته شده است که همانطور که ما در قرار دادن زیرنویس در, که دنیس [Sherer جاکوبسن]’s کلمات خاص مانند شعر است. بنابراین ما می خواستیم چیزی که دستگیر شده است که احساس. ما فکر زیادی در مورد, دسترسی, نه تنها در تولید اما در پیش تولید به عنوان به خوبی. تقریبا کل پنج سال شده است یک تلاش مدنی به رهبری جیم است که خستگی ناپذیر. ما همیشه به حال به عنوان هدف ما نه فقط این فیلم ساخته شده اما با استفاده از این فیلم به عنوان یک سطح شیب دار برای بسیاری از داستان های دیگر و امیدوارم بسیار متنوع ، داستان است که نشان دهنده نوع ثروت و تنوع است که وجود دارد در جامعه.

Lebrecht: این مهم به اشاره است که آزمایشی اردوگاه است یک داستان در مورد یک گروه از مردم در یک زمان و دوره است. این تاریخ قطعی از حقوق معلولین و یا ناتوانی عدالت است. وجود دارد صدها و صدها نفر از داستان های دیگر خارج وجود دارد در مورد تجارب و زندگی افراد معلول هستند که فقط به عنوان فوتی و فوری و فقط به عنوان مهم است. و ما واقعا امیدواریم که بیشتر از کسانی که صدای این فرصت را به شنیده می شود رفتن به جلو.

در هفته گذشته ما را دیده اند مردم در سراسر کشور در تعامل مسالمت آمیز شکل از اعتراض. بهداشت و درمان کارگران و فروشگاه خواروبار کارگران خواستار حق به شرایط کاری ایمن و امکانات رفاهی مناسب. چه خرد می کند این فیلم را به پیشنهاد فعالان?

Newnham: خوب متقابل جنبش جنبه از داستان بود فقط کاملا الهام بخش برای من مفهوم با هم کار برای رسیدن به یک هدف است. در [مبارزه برای تصویب قانون آمریکایی های معلول] معلولان جامعه با حمایت بسیاری از جوامع مختلف متفاوت است. شما تا به حال Black Panthers کمک به شما تا به حال این اتحادیه کمک به شما به جنبش زنان کمک به جنبش رهایی همجنسگرایان کمک و این چیزی است که ساخته شده آن را یک موفقیت است.

دیگر چیزی که برای من فقط یک مثال درخشان از این داستان این است که قدرت باور نکردنی از گوش دادن. شما احساس می کنید که بیشتر با قدرت در صحنه که در آن هر کس در حال گوش دادن به نانسی روزنبلوم [یک زن در اردوگاه Jened مبتلا به فلج مغزی] صحبت کنید. ما می خواستیم که به یک بسیار احشایی تجربه برای مخاطبان—یک لحظه صبر و گوش دادن. دانستن اینکه چه نانسی تا به حال به می گویند که قرار بود به ارزش فوق که البته آن را ندارد. شاهد هر یک از دیگر حقایق و گفت: “من می بینم شما و من اعتقاد دارم که شما” به عنوان کوربت اوتول می گوید. که ابزاری در بخشی از جهان در حال تغییر برای همه است. بنابراین من فکر می کنم که این دو واقعا مهم درس من فکر می کنم مردم می تواند دور.

Lebrecht: به عنوان جودی [Heumann] می گوید: در این فیلم هیچ کس فقط می خواهم به شما این مسائل شما در حال رفتن به برای آن را بپرسید. و در زمان به عنوان شما می توانید ببینید شما باید به تقاضای آن و انجام چیزی است که آنها نمی تواند نادیده بگیرد. این بود و هنوز هم است یک مبارزه مرگ و زندگی. من فقط دیدم آنلاین امروز چیزی در مورد سیاستمداران انتخاب می شود که یک دستگاه تهویه و چه کسی ندارد. این ترسناک است. و آن را فقط تقویت آنچه که بسیاری از ما احساس می کنید که ما یکبار مصرف هستند. ما افرادی که در نظر گرفته شده با ارزش در جامعه است. البته ما می تواند تغییر کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>