ناتوانی جامعه تا حد زیادی به آموزش در بحران می گویند مدیران آزمایشی اردوگاه

آزمایشی کمپ شروع می شود به عنوان یک فیلم در مورد یک مکان: اردوگاه Jened یک تقریبا جادویی-ظاهری “اردوگاه تابستانی برای معلولان اجرا شده توسط هیپی” به عنوان فیلم همکاری مدیر (و ون سابق) جیم Lebrecht توضیح می دهد که در اوایل. واقع در Catskills چند ساعت در شمال شهر نیویورک اردوگاه Jened یک محل برای نوجوانان با انواع معلولیت (از جمله کسانی که از فلج اطفال و فلج مغزی) به صرف زمان با هم و تجربه آنچه در آن ممکن است می خواهم به زندگی در جهان است که به استقبال آنها. آن تحول است.

به زودی آزمایشی اردوگاه (زیرنویس “ناتوانی انقلاب”) می شود کرونیکل از یک جنبش برانگیخته شده توسط افراد جوان که زندگی تغییر شد تجربه خود را در آن محل است. در دهه 1970 آمریکایی ها با معلول می تواند خودداری از ثبت نام در مدارس خواسته به ترک مکان های عمومی محروم مشاغل که واجد شرایط بودند و ملاقات روزانه با موانع زندگی مانند هر کس دیگری. Jened کمپ پیدا کرده بود که آنها مورد احترام بودند و به عنوان تمام افراد در اردوگاه. مانع سخنرانی به علت فلج شد و هیچ دلیلی برای این گروه به گوش دادن به نظرات شما. همه محسوب می شود.

و مسلح با یک چشم انداز جدید برای جهان چگونه می تواند بسیاری از کسانی که مادرش رفت و به عضویت رادیکال ناتوانی جنبش حقوق. برخی به پایان رسید تا در برکلی به عنوان بزرگسالان جوان برای دفاع از قانون که نیاز به مکان های عمومی در دسترس به هر کس که منع تبعیض علیه افراد معلول است. آزمایشی اردوگاه نشان می دهد که چگونه در این چشم انداز است که جوان Jened شرکت کنندگان با تجربه در اردوگاه — جهان بود که به روی همه باز — رهبری آنها را برای تبدیل شدن به فعالان و سازمان دهندگان جامعه.

آزمایشی اردوگاهبود که باز شب های انتخاب در سال 2020 فیلم ساندنس, جشنواره, بخشی از باراک و میشل اوباما به تخته سنگ از Netflix برنامه نویسی از طریق خود شرکت تولید بالاتر از سطح زمین (زیر را در صدای پای 2020 برنده اسکار آمریکایی کارخانه). این شناور و الهام بخش داستان مردم با همکاری با یکدیگر از طریق دشواری و مخالفان برای تغییر جهان است.

با این فیلم در حال حاضر در جریان Netflix من با صحبت Lebrecht و همکاری مدیر نیکول Newnham از طریق تلفن در مورد اولین بازی خود را در یک جهان که در آن Covid-19 coronavirus همه گیر اتحادش را تغییر گفتگو در اطراف ناتوانی در محل کار خرد جامعه معلولین ارائه می دهند به هالیوود ،

نیکول Newnham و جیم Lebrecht مدیران از آزمایشی اردوگاه.
ساشا Maric / Netflix

Alissa Wilkinson

من در مخاطبان به صورت آزمایشی اردوگاه‘s برتر در ساندنس در ماه ژانویه است. جهان تغییر کرده است کمی در این زمان از آن والاتر است. آیا شما فکر می کنید امید خود را برای آنچه در این فیلم ممکن است انجام بیش از حد تغییر کرده?

نیکول Newnham

ما واقعا هیجان زده شده است در مورد پتانسیل این جهانی بشر, داستان و تاریخ های باور نکردنی است که این فیلم مربوط به بیداری بیشتر مردم به قدرت از ناتوانی جامعه و قدرت ناتوانی فعالان و سازمان دهندگان. برای مدت زمان طولانی فعالان معلول شده اند سازماندهی و تغییر بزرگ آنلاین چرا که برای بسیاری از افراد معلول که در آن آنها می توانند از. بسیاری از مردم در برخورد با خانه محدود در ناتوانی جامعه است. وجود دارد مقدار زیادی از نوآوری و تخصص وجود دارد که در حال حاضر مردم شروع به قرعه کشی.

من فکر می کنم ما در یک منحصر به فرد و جالب در موقعیت قادر به ادامه ساماندهی و حمایت از جنبش و آوردن مردم به جنبش های آنلاین — آن است که در آن مردم خواهد بود در حال حاضر.

جیم Lebrecht

چه همه نوع نیاز را انجام دهد و همه از ناگهانی اتخاذ مانند کار از خانه و یا برقراری ارتباط از طریق زوم — چیزی است که بسیاری از مردم در جامعه در حال حاضر انجام شده است. و آن را نیز یک مسکن است که مردم خواسته اند برای یک مدت زمان طولانی. [آن استفاده می شود] “هی, من می خواهم به قادر به کار از خانه در روزهای خاص به وضعیت من من مانع از آمدن به دفتر.” “ما نمی تواند انجام دهد که وجود دارد هیچ راهی برای انجام این کار!” در حال حاضر همه از ناگهانی وجود دارد یک تغییر:, “اوه, بله, ما می توانیم انجام دهیم.”

بنابراین من فکر می کنم اگر وجود دارد هر نوع پوشش نقره ای را که در راه انطباق افرادی که ممکن است قادر به سفر را نمی توان به آن به عنوان چیزی خارج از قلمرو اقامت معقول اما به عنوان یک راه اثبات شده ، ما می دانیم که چگونه به انجام این کار.

Alissa Wilkinson

این احساس به عنوان اگر ناتوانی جامعه درخواست شده است برای این کار از فرصت های صفحه اصلی, اما آن را در زمان “همه” سلامت بودن در معرض خطر ابتلا به شرکت ها برای تحقق بخشیدن به کسانی که ممکن است. افرادی که معلول هستند به نظر می رسد بیش از حد اغلب به تقریبا نامرئی است.

جیم Lebrecht

دو چیز وجود دارد وجود دارد. یکی از آنها این است که فکر کردن در مورد آنچه افراد معلول روبرو می شوند هر روز. اما در سمت تلنگر است که به دنبال آنچه که افراد معلول قادر به انجام است که مردم واقعا نمی شده است با توجه به. شامل افرادی از جامعه ما در بحث های خارج از ناتوانی داشتن آن بود تا siloed فقط در درون ما “چیز”. ما باید یک چشم انداز یک راه نگاه کردن به جهان است که واقعا ارزشمند است.

این فیلم قطعا مذاکرات در مورد آنچه که ما در تلاش و مبارزه برای. هنوز کار زیادی باید انجام شود وقتی که می آید به ننگ و مقابله با نگرش. اگر کسانی که همه چیز را تغییر ندهید اگر آنها همچنان به جلوه های ویژه گرافیکی, پس از آن هیچ قانون کتاب را واقعا مهم برای هر کسی است. آن را نمی خواهد که خیلی وزن است.

کمپ در اردوگاه Jened به عنوان دیده می شود در آزمایشی اردوگاه.
استیو Honigsbaum/موسسه ساندنس

نیکول Newnham

به عنوان یک غیر فرد معلول من تجربه چشم باز طبیعت آزمایشی اردوگاه خودم در آشنایی با جیم و آشنایی با جامعه و کار بر روی این پروژه است. من فکر می کنم که حس نامرئی شما در حال صحبت کردن در مورد یک مسئله جدی است. آن را تداوم توسط تبعیض و ableism وجود دارد که در جامعه است.

هنگامی که ما آماده شدن برای اکران فیلم ما تا به حال هشت صندلی چرخدار کاربران در این فیلم که به ساندنس. ما می دانستیم که ما نمی خواهد فقط باید مردمی در این فیلم که کاربران روی صندلی چرخدار [بلکه] بسیاری از مردم هیجان زده از جامعه آینده و این که آنها انتظار می رود که به دلیل آن بود که یک فیلم توسط یک غیر فعال و فعال در مورد حقوق معلولین که این امر می تواند در دسترس است. بنابراین شما ممکن است 15 یا بیشتر کاربران روی صندلی چرخدار آمدن به تئاتر.

اما این وضعیت که هر تئاتر حاضر است به جای آن فقط یک کمی خسته کننده هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم. به همین دلیل است که نامرئی. برخی از مردم می گویند “ما نمی خواهد به طور معمول انتظار می رود به بیش از شش صندلی چرخدار کاربران که در یک زمان.” چرا ؟ به دلیل رفتن به تئاتر است جمله فوق العاده خسته کننده تجربه. [کاربران روی صندلی چرخدار] انتظار آن را برای رفتن به خسته کننده است و دسترسی خواهید برای غیر ممکن است, به طوری که آنها نمی رویم. پس از آن مردم تمایل به حتی فکر می کنم در مورد از کار افتادگی جوامع و یا گروهی از افراد با معلولیت های بیرون رفتن برای انجام کارها و یا رویداد خود را, و آنها در حال فکر کردن در مورد ساخت اتاق در دسترس است. این نوع از یک چرخه معیوب. که یکی از چیزهایی که ما امیدواریم که ما می تواند کمک به تغییر.

جیم Lebrecht

وجود دارد بسیاری از دلایل که مردم ترجیح می دهند در خانه بمانند. شخصا به عنوان کسی که با معلولیت اگر من پیدا کردن یک تئاتر است که یک تعداد مختلف صندلی چرخدار نقاط و آن را در یک محل خوب است که یک تئاتر است که من منتظر یک فیلم برای آمدن به.

آن است که کمی نادر است که شما یک فیلم که به تساوی یک بسیاری از افراد معلول در یک زمان بنابراین من به سینما صاحبان آن است. اما کمی نگرانی در مورد چگونه ما می رویم به جای زمانی که ما انجام شد نمایش با تعداد زیادی از مردمی است. مکان هایی مانند ساندنس واقعا کار کرده با ما یک معامله بزرگ را به تلاش برای ایجاد برخی از بیشتر صندلی چرخدار صندلی خود را برای نمایش.

نیاز به بهبود دسترسی است که واقعا مهم است. سان فرانسیسکو کردم و دوست داشتنی زیادی فیلم قصر کاسترو و صندلی چرخدار صندلی است که واقعا وحشتناک است. از آن شده است کمی دشوار است برای مقابله با به سعی کنید به اثر برخی بهتر تغییر وجود دارد. که یک مشکل برای بسیاری از جشنواره های فیلم, اما ما در حال بالا بردن آگاهی برای اطمینان حاصل کنید.

Alissa Wilkinson

در حال حاضر این فیلم کسب و کار خود است و بدیهی است که در مواجهه با بسیاری از چالش ها ، آیا شما فکر می کنم روند ساخت این فیلم از کار در کسب و کار به شما داده شده است برخی از حکمت در مورد صنعت چگونه ممکن است قرار داده و بهتر و بیشتر در دسترس شیوه به محل هنگامی که فیلم در حال تولید ؟ یا عقل است که جامعه از افراد معلول را ارائه کرده است فیلم کسب و کار ؟

جیم Lebrecht

من فکر می کنم که اگر آزمایشی اردوگاه تا به حال موفقیت است که ما امیدوار است که آن را مانند آنچه که ما در این ساندنس واکنش مخاطبان در ماه ژانویه و در درست/نادرست جشنواره فیلم در ماه مارس — که هالیوود را متوجه وجود یک بازار وجود دارد خارج وجود دارد برای داستان بود. آنها نیاز به درک که آزمایشی اردوگاه فقط یک داستان در مورد یک گروه خاص از مردم در یک زمان خاص و وجود صدها اگر نه هزاران نفر از داستان های دیگر خارج وجود دارد, از تمام جنبه های مختلف از معلولیت جامعه است. ما قطع در تمام اقشار جامعه است.

اگر آنها متوجه است که شما می توانید به دور از این استعارههای — در مورد کسی که بدست می آورد ناتوانی و می خواهد به کشته دیگر منفی و خسته استعارههای — که در واقع وجود دارد اتاق را برای رمانتیک کمدی و پلیسی و همه نوع از فیلم های دیگر در اطراف ناتوانی است. آن را ندارد به این باشد که وجود دارد فقط یکی تنها تمرکز فیلم. معلولان بخشی از جامعه است. بسیاری از ما زندگی می کند و مانند هر کس دیگری. شجاع شما می دانید ؟

دنیس جاکوبسن و نیل جاکوبسن در این فیلم آزمایشی اردوگاه.
Netflix

وجود دارد مخاطبان را در اینجا. وجود یک بازار برای این نوع از مواد. که همچنین به [سرگرمی کسب و کار] خود را باز می کنند دسترسی برای نمایشنامه نویسان و فیلمنامه نویسان و بازیگران و تهیه کنندگان و سردبیران — شما واقعا نیاز مردم از [غیر فعال] جامعه در تمام زمینه ها از تولید و توسعه و در مقابل دوربین.

بسیاری از ما واقعا باید یک کار بسیار سخت و واکنش در برابر سفت و یا غیر معلول بازیگران ایفای نقش به عنوان افراد معلول است. این نقش باید به یک نفر با ناتوانی است. اما هنوز وجود دارد و نه توانایی افراد را برای گیشه تساوی و ستاره ها, از آنجا که ما در حال گرفتن نقش. ما لازم نیست که همان بر روی سطح شیب دار به یک موفقیت حرفه ای.

استعداد است که در خارج وجود دارد. استعداد کاملا وجود دارد. این ماده از باز شدن درهای بنابراین مردم می توانند از این فرصت ها.

Alissa Wilkinson

یکی از چیزهایی که من دوست دارم در مورد آزمایشی اردوگاه است که این هر دو آشکار و الهام بخش است. آن را در مورد یک جامعه را با هم به اثر تغییر بزرگ در حالی که کاملا unapologetic در مورد اهداف خود ، داستان الهام بخش arc.

نیکول Newnham

آنچه جیم و من همیشه احساس است که ما می خواستیم این فیلم به مردم را به جهان از اردوگاه Jened به آنها که تجربه خود: پس از رسیدن به اردوگاه چک کردن این صحنه شاید احساس کمی ناراحت کننده هنوز مطمئن شوید که چه خبر است, مطمئن باشید اگر آنها به این زبان صحبت می کنند. سپس آنها می خواهم به احساس می کنم مثل این است که یک جهان است که سرگرم کننده و شادی و آزادی را برای آنها به عنوان بینندگان درست مثل آن بود که برای جیم. جیم داستان شخصی خواهد شما را به آن.

سوال این بود که چگونه می توانم به شما متصل است که تجربه به تاریخ می آید که بعد ؟ در ابتدا ما تا به حال خیلی بیشتر مدرن روز فیلم های بافته شده از طریق. اما با گذشت زمان ما در بر داشت کافی مواد آرشیوی نه تنها از تاریخ خود را, اما همچنین این افراد از اردوگاه Jened در راهپیمایی ها و تظاهرات ما متوجه است که ما این توانایی را واقعا نشان می دهد که اثر موج دار شدن از Jened در سراسر زمان با نگه داشتن در تاریخی که مسیر.

به طور معمول شما می خواهم ساختار یک فیلم مثل این اذیت کردن در آغاز آنچه اتفاق می افتد در پایان پس از شما می خواهم می دانم که شما در حال تماشای یک فیلم است که می رود فراتر از تجربه اردوگاه. آنچه ما سعی به انجام این کار به جای فقط اجازه دهید شما را به اردوگاه شما اجازه کشف آن را برای خودتان و واقعا نمی دانم که در آن فیلم است برای رفتن. سپس شما که تجربه خود را از تماشای چگونه آن را ایفا می کند.

که [تاکتیک] وابسته برای اولین بار بخشی از فیلم در اردوگاه احساس فوق العاده همهجانبه و حقیقت و طبیعی است. اما آن را در واقع ساخته شده واقعا زحمت. وجود دارد کسانی که a-ha moments, مانند زمانی که لری اردوگاه مدیر می گوید: “ما کشف مشکل نبود افراد معلول این بود که ما مشکل” سپس شما بیننده مثل “آها آره.” اگر شما غیر فعال کردن بیننده, شما ممکن است فکر می کنم, “اوه, بله, او صحبت کردن در مورد من.” وجود دارد فقط آن لحظات که در آن از مخاطبان خواسته شده است به انجام این کار, اما به اندازه کافی عشق و شادی و طنز و سرگرم کننده برای نوع حمل آنها را از طریق که اولین تجربه همهجانبه از اردوگاه.

Alissa Wilkinson

جیم وجود دارد بسیار فوق العاده فیلم آرشیوی در آزمایشی اردوگاه که لذت به تماشا. اما داشتن زندگی از طریق بسیاری از این خودتان آن شده اند باید جالب و تجربه عاطفی برای رفتن به عقب و بطور منظم احساس آن را در حال حاضر.

جیم Lebrecht

آن را بسیار حقیقی. آن را مانند پیدا کردن فیلم های خانگی خود را که شما نمی دانید که پدر و مادر خود را به ضرب گلوله کشته بود. آن من را قادر به بازگشت به اردوگاه — نگاه کردن به ساعت و دقیقه’ ارزش فیلم از مردم ویدئوها امید من قصد دارم برای دیدن مردم من را به یاد. آن باور نکردنی بود با دیدن من و [همکار camper] نانسی با هم دیدن مشاوران من واقعا دوست داشت که من می دانم که دیگر با ما.

تلخ و شیرین است یک راه خوب برای توصیف آنچه تجربه بود. آن را به راه انداخته برخی از خاطراتی که من تا به حال به خاک سپرده شد در سر من در مورد آنچه آن را مانند در آن اردوگاه. من می توانم به یاد داشته باشید آنچه محل بوی مانند. من می توانم به یاد داشته باشید آنچه محل شبیه آنچه در آن مانند صدا. من واقعا آرزو می کنم من می تواند بازگشت. در بخش هایی از تقریبا همه جوانان است که آنها به “خدای کسانی که واقعا بزرگ روز. من آرزو می کنم من می تواند به مدت 24 ساعت.” من احساس می کنم که در راه است.

یک صحنه از آزمایشی اردوگاه در اردوگاه Jened.
Patti Smolian / Netflix

Alissa Wilkinson

آزمایشی اردوگاه است بر اوباما’ تخته سنگ از انتشار در Netflix بکشد و با توجه به آن فعال gist, که باعث می شود بسیاری از حس. وجود دارد درس در مورد فعالیت های که شما امیدوارم که بینندگان دور آمده ،

نیکول Newnham

من فکر می کنم این فیلم یک طرح برای مردمی سازماندهی برای چه افراد می تواند کمک به ایجاد یک تفاوت. هر دوی ما احساس کنید که واقعا مهم درس به تزریق به جهان در حال حاضر.

برای من یکی از عمیق ترین چیز در مورد این [تجربه ساخت فیلم] است که در داخل اردوگاه مردم متوجه شدند که قدرت آمد و از گوش دادن به یکدیگر و اعتقاد به هر یک از دیگر. ما باید بگوییم “من می بینم شما” و “من شما را باور دارند.” من نمی دانم آنچه در آن مانند به نابینایان و من کار نمی کند در ویژه ed, اما اگر شما به من گفتن که شما تجربه من اعتقاد دارم که شما. من فکر می کنم در مورد این صحنه در اردوگاه که در آن همه دور میز نشسته گوش دادن به نانسی روزنبلوم و اعتقاد داشتند که آنچه او برای گفتن دارد معتبر است; من احساس می کنم که بسیاری از آنچه ما از دست داده ایم در جامعه ما هر دو خوش بینی است که مردم می تواند تفاوت و هنر ایجاد جامعه با گوش دادن و اعتماد و اعتقاد داشتند. اینها برخی از چیزهایی که من بسیار هیجان زده هستم برای مردم به دور از این فیلم است.

جیم Lebrecht

من کاملا موافقم. ما در حال گرفتن واقعا اخراج کردن بعد از دیدن فیلم, دیدن افرادی که در حال تبدیل شدن به علاقه مند در فعالیت های. اگر شما می توانید به دور از این فیلم که این کار در برخی از سطح نیز جهانی داستان آن ساخته شده آن نقطه است.

آزمایشی اردوگاه برای اولین بار در Netflix بکشد در 25 مارس.

این گفتگو شده است به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>