ناراحتی از “انتظار امی” در ادامه تکامل از شومر را صاف و پوست کنده بحث

“من خیلی هیجان زده!” Amy Schumer می گوید که او اعلام کرد در ضبط ویدئو است که او باردار است. این بیانیه باز می شود ساعت اول از HBO حداکثر سه قسمت docuseries “انتظار امی” و آن را قابل توجه نیست برای آشکار اما با توجه به قابل لمس قطع ارتباط بین بیان در چهره او و کلماتی که از دهان او بیرون. شومر است که سنگ رو دور-به دنبال حتی زمانی که او می گوید: عبارت “من باردار هستم” او ترکد و اشک می ریخت. معلوم نیست در آن لحظه این است که آیا این اشک شادی یا “آه خدای من, زندگی من است” گریند.

دقیقه هیجان مداوم خودداری کنند که ساعت اول همراه با بدون توقف استفراغ. شومر استفراغ برای اولین بار در دوربین و تماس آن را هیجان انگیز به عنوان او توضیح می دهد که او را پرتاب برای یک دلیل خوب.

تبلیغات:

شومر سوابق تمام این لحظات که در غیر این صورت ممکن مشخص به عنوان oversharing – خارج از متن از یک, فوران و همه unpretty-که-به-مرحله-چراغ کم نور ستاره فیلم مستند است. اشتباه نکنید “انتظار امی” است به طور کامل در خط با کمدین کار و تصویر به عنوان یک زن ساخته شده است که استخوان های او را با skewering بیش از حد مردانه شخص bros. در نهایت او می خواهم تکامل را به یک رابطه مثبت نماینده از پذیرش بدن در مواجهه با شرمندگی ابراز آسیب پذیری و سرخوردگی در میان یک کابوس صحنه دوستیابی.

شاید این می رود بدون گفت که تعداد افرادی که با انجام Amy Schumer برای کسانی که به دلایل احتمال زیاد معادل درصد از مخاطبان است که عشق ورزیدن را برای صحبت کردن ذهن خود و به نمایندگی از بی دست و پا سفید دختر مشروط. و یا به مرجع یک بیت از یکی از کلاسیک روال دختران که دعوت به گیر کردن دوستان و برگ با کمی در مورد هر کس که در اتاق بودن خیلی پر افاده است که حتی خود من در حال باربری-مارک.

اگر شما تعداد دفعات مشاهده شده خود را در میان کسانی که به طور کامل بیش از امی شومر “انتظار امی شومر” نمی خواهد تغییر ذهن خود را در مورد آخرین تکامل از چرم-لباس پوشیدن فمینیستی است که شخص می تواند با اجرا به صراحت و صادقانه ، (شومر ازدواج آشپز حرفه ای کریس فیشر در سال 2018 است.)

تبلیغات:

حتی اگر شما لذت بردن از schtick شما ممکن است وسوسه را ارزان از نرم افزار است که می گویند retitles ساعت اول به عنوان “امی شومر را داخل.”

سپس این جدی تاریک-از-شب لحظه ای می رسد: “این سه صبح است و من تنها به پرتاب کردن خون است.”

هیچ مشهور unscripted غیر داستانی فیلم زندگینامه است که اتفاقی در آن ارائه و یا عاری از قصد خاص. به شوخ طبعی: سری مدیر و سردبیر الکساندر چکش همچنین ویرایش بیانسه “بازگشت به خانه” یک فیلم منادی به عنوان یکی از پنجره ها به داخل کشور زندگی و خلاق درایو به شدت خصوصی است.

تبلیغات:

شومر در مقابل ساخته شده است یک موفقیت حرفه ای در تمایل او به اجازه دهید آن را همه قطع کردن و به سوال استانداردهای دوگانه در سیاست و جامعه است . . . به یک نقطه. مانند بسیاری از دیگر نوازندگان در سطح شهرت شومر سهام-در-تجارت است که یک نسخه از سفید فمینیسم که دوستانه و relatable و فروش آسان به حومه زنانی که دست آخر هفته ماجراهای در شهر نوار رقص و گرفتن کثیف با دختران. هیچ شرم در آن بازی آن ساخته شده او هفتم-بالاترین درآمد کمدین در فوربس ” فهرست 2019 و تنها زن را به بالا 10.

بخشی از این کل است که با توجه به پرداخت او دریافت کرد و برای او 2019 Netflix شوی ویژه “رشد” آماده سازی برای آن گرفته شده است در طول فیلمبرداری از “انتظار امی” و نشان می دهد او resoluteness به سرباز طریق بارداری خود می شود به طور فزاینده دشوار است. بسیاری از docuseries’ صمیمی محتوای فیلم از تلفن خود را و فیشر را در کنار آن از تولید کنندگان تصرف بخش های از workshopped نشان می دهد در نیویورک باشگاه های کمدی و دیگر متوقف می شود در این سفر است. در نهایت او مجبور به لغو نشان می دهد که بارداری تشدید مشکلات از نگران کننده به تهدید کننده زندگی.

تبلیغات:

پس او را امی شومر یکی ممکن است به عنوان خوانده شده که جزئیات آن در روزنامه ها و مجلات در مقالات ذکر است که شومر مبارزه از طریق ماهه اما در نهایت در گزارش سفر خود را به مادری در استاندارد درخشان شرایط است. پس از این امی شومر را docu-خاطرات ما را به دیدن دقیقا به همین دلیل است که از صحنه صحنه از پرتاب کردن در خودرو در, میله, در خانه او و در نهایت در بیمارستان که در آن او را مبتلا به تهوع و استفراغ بارداری.

در این رابطه “انتظار امی” می کند و کمی خدمات به زنان که می خواهند به مادران که آنها نیز انتظار دارند و یا کسانی که در حال حاضر تحمل دشوار حاملگی است که در آن نشان می دهد دولت در همه آن صاف و پوست کنده ناراحتی. “من خشمگین فرهنگ چقدر زنان باید آن را به f**k و عمل مانند همه چیز خوب است. من واقعا خشمگین که” او با عصبانیت می گوید: در اوایل سفر طولانی قبل از مشقت بار بخشی در مجموعه.

همه از این نیز بخشی از شومر آخرین عمومی ساخت که هنگامی که قرار داده در کنار مواد غذایی خود را شبکه تلویزیونی “امی شومر یاد می گیرد به طبخ” تجدید حیات خود را با نام تجاری به عنوان یکی ممکن است سرمایه گذاری برای توصیف به عنوان یک اتفاقی داخلی. فاصله بین خانه اشتراک گذاری ویدیو-a-thon (اگر خانه ویدئوها شامل لحظات جنیفر لارنس Aidy برایانت و جیک Gyllenhaal, ساخت, سخنرانی در مراسم عروسی خود را) و در پشت صحنه chronicling مبارزه پر از نه ماه قبل از تولد پسرش ژن شومر را از ادامه ورزش در تمرین او نسخه از عرضه در بازار واقعی بودن به طور کامل در شواهد اینجا. شما باید به یک نوع خاص از ثروتمند و مشهور به فرض (تا حدودی به درستی) است که مردم را علاقه مند به تماشای شما استفراغ در مجموعه ای از ظروف یک ساعت مستقیم صرف نظر از دلیل چرا است.

تبلیغات:

او را جریمه برای این کار درک. این است که به سادگی می گویند که “انتظار امی” است مثال دیگری از یک شکل عمومی نمایش ما یک جنبه از فرهنگ کوچک از طریق تجربه خود را از طریق عملکرد. آنچه در آیات وجود دارد که در این مجموعه در حال لمس بدون اینکه به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت – عمدتا فیشر تجربه زندگی با یک مجری برای آنها همه چیز است مواد از جمله قلبی و لمس ارائه شده از عشق و محبت.

قسط دوم میدارد این برای یک زمان به عنوان شومر و فیشر در معرض فیشر تشخیص مبتلا به اختلال طیف اوتیسم و سری مراحل به دور از تمرکز خود را بر شومر برای باز کردن این کتاب در فیشر پس زمینه. اسمی این سری است که در مورد شومر بارداری نه ازدواج خود را به فیشر.

و در عین حال برای آن زمان که ما با آنها اختلاف به عنوان یک زن و شوهر “انتظار امی” احساس واقعی تر از همیشه حذف هر گونه معنا که شومر در حال گردش است آن را برای دوربین و به جای آن خود را نشان می دهد خام آسیب پذیری برای او شریک زندگی و همراه با آن كلیك كنید ستایش او نگه می دارد برای او و او برای او.

تبلیغات:

وجود دارد چیزی است که وجود دارد در آن لحظات است که برگ یک فرد گرسنه به ادامه مطلب مراجعه کنید. چرا که از یک طرف ما نمی بینیم در واقعیت مبتنی بر docuseries نوع صحنه از یک زندگی فراتر از مرحله جت خصوصی jaunts نشسته در آشپزخانه بدون نشانه کارت و یا یک اسکریپت.

شومر اشاره می کند: چندین بار است که او همیشه قادر به انجام و “انتظار امی” خود را نشان می دهد تمایل به ثابت کند که تا به گذشته و نقطه سقوط. آیا یک فرد نشانه های شاهد و قدردانی این بستگی دارد به طور کامل در چگونه آنها احساس مورد شومر و همان را می توان گفت از هر شکل عمومی که حرفه ای بستگی دارد به امیال و عواطف. و شاید آن را مفید به دیدن آن داستان حذف شده از پشت صحنه نسخه ما شاهد است و حتی بیشتر علاقه و پتانسیل را دارد که به ما اجازه می دهد یک خام و درست نگاه inside Amy Schumer در طولانی گذشته است.

“انتظار امی” است که در حال حاضر جریان در HBO حداکثر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>