دادستان منطقه را دیدم که “هیچ دلیلی برای بازداشت” در قتل Ahmaud Arbery دارای سابقه


Police cars sit in front of a mural the morning of a protest for the shooting death of Ahmaud Arbery on May 8, 2020 in Brunswick, Georgia.

“عدالت در جنوب گرجستان” اولیویا پیرسون گفت: چند روز پیش “سخت است برای رسیدن به برای آمریکایی های آفریقایی تبار.”

Sean Rayford/گتی ایماژ

در آوریل 1, گرجستان, دادستان منطقه جورج Barnhill در نهایت با دریافت این گزارش کالبد شکافی برای 25 ساله سیاه هل دهنده را در یک Feb. 23 رویارویی با Glynn مردان شهرستان. یک روز بعد Barnhill گذاشته و در این مورد که چرا او نمی بر این باورند که مردان باید دستگیر حمله Ahmaud Arbery.

“به نظر می رسد تراویس McMichael گرگ McMichael و ویلیام برایان بودند زیر در ‘تعقیب’ از دزدی مشکوک با جامد دست اول احتمالی علت” Barnhill نوشت: به Glynn شهرستان سروان پلیس در سه صفحه نامه. “با توجه به این واقعیت Arbery آغاز مبارزه در نقطه Arbery برداشت تفنگ ساچمهای [که تراویس McMichael برگزاری بود] تحت گرجستان قانون McMichael شد مجاز به استفاده از نیروی مرگبار برای محافظت از خود.”

همانطور که همه ما در حال حاضر می دانیم Arbery نبود سارق و وجود دارد بدون هیچ دلیل خوبی برای فکر می کنم او بود اما Barnhill نامه ارائه شده بنیاد استدلال در برابر شارژ McMichaels تا زمانی که تنها چند روز پیش زمانی که وحشتناک تلفن همراه تصویری از Arbery مرگ رفت ویروسی آورده و ملی خشم و تمدید توجه به این مورد است.

گرجستان اداره تحقیقات صورت گرفت بیش از این تحقیقات پنج شنبه و شارژ McMichaels با قتل و تشدید حمله پنج شنبه. یک روز بعد آژانس نمی تواند کمک کند اما یک ضربه تند وشدید زدن در تحقیقات محلی.

“علت احتمالی روشن بود به ما عوامل بسیار به سرعت” گرجستان دفتر تحقیقات مدیر ویک رینولدز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه بنحوی که آن را باید فقط به عنوان روشن به جورج Barnhill.

Barnhill, 63 کار کرده در گمنامی نسبی به عنوان یک شهر کوچک دادستان برای 36 سال است. او اختصاص داده بود مورد تنها پس از دیگری دادستان recused خودش چون گرگ McMichael استفاده می شود به کار در دفتر او. در نامه ای به پلیس کاپیتان, Barnhill اشاره کرد گرگ McMichael نیز مشغول به کار در یک دفتر دادستان منطقه که در آن او پسر یک دادستان است.

“مادر مقتول به وضوح بیان او می خواهد خودم و اداره کردن این مورد” Barnhill نوشت. “او معتقد است وجود دارد kinships بین احزاب [وجود ندارد] و ساخته شده است از دیگر اتهامات بی اساس تعصب[es].”

چند هفته بعد, Barnhill درخواست دولت اختصاص یکی دیگر از دادستان به پرونده, اما تنها پس از روشن ساخت که او را دیدم “هیچ دلیلی برای بازداشت.”

Barnhill نقش در Arbery تیراندازی اول واقعی برس با ملی آغاز شد. اما من به یاد می آورد Barnhill از انتساب در سال 2017, زمانی که او سرسختانه به دنبال اولیویا پیرسون به اتهام جنایت تقلب انتخابات. پیرسون 58 ساله, سیاه, فعال و کمیسر شهر در جنوب گرجستان شهر داگلاس ایستاده بود متهم از نادرست کمک به یک زن رای—نشان دادن یک جوان, اولین بار, سیاه, رای دهندگان چگونه به استفاده از یک ماشین رای گیری زمانی که او نمی دانست چگونه—در اکتبر سال 2012.

Barnhill کار کرده بود به عنوان دادستان در این روستا گوشه ای از گرجستان پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه Samford را کامبرلند دانشکده حقوق در سال 1983. در سال 2014 انتخاب شد دادستان منطقه از شش منطقه ایالت. “تحت تعقیب کیفری است آنچه که من انجام دهید” Barnhill گفت: ویکراس مجله هرالد در سال 2014. “من لذت بردن از تلاش موارد است. این همیشه من حرفه آنچه که من تصمیم به انجام.”

Barnhill را تعقیب پیرسون بخشی از یک کمپین بزرگتر توسط وزیر امور خارجه (و در حال حاضر فرماندار) برایان کمپ گرجستان top انتخابات رسمی را به هوشیاری در برابر تقلب انتخابات یک اولویت است. من هشدار داده بود به این صورت در حالی که گزارش دهندگان سرکوب تلاش های مربوط به انتخابات ریاست جمهوری 2016. رای گیری گروه های حقوق پرچم Barnhill را دادستان به عنوان بخشی از یک آشکار و به خوبی هماهنگ تلاش برای ارعاب رای دهندگان سیاه. پس از همه پیرسون متهم شد که به سادگی نمایش یک زن جوان چگونه به استفاده از یک ماشین رای گیری و نه از نفوذ او رای بدهند.

آن را غیر معمول به خصوص دادستان: در آن زمان تنها 10 از 154 غیر قانونی رای دهندگان کمک تحقیقات در سه سال گذشته در گرجستان شده بود با اشاره به دادستان. ترین بسته شد و بدون حکم و یا رد کرد. اما Barnhill دفتر بود و بی امان در تعقیب آنچه که آنها را دیدم به عنوان یک مورد مهم و پیرسون دادستان میرسد دو محاکمه و به دو سال است.

من تحت پوشش پیرسون اولین دادگاه در مارس 2017. آن را به پایان رسید در یک mistrial به دلیل 29 ساله سیاه زن داور به نام Lenecia Armour تنها داور ایستاده بین پیرسون و اعتقاد جنایت و ممکن است 15 سال حبس. “این شکنجه” Armour گفت: در زمان مخالفت با بقیه داوران.

“من هنوز هم روز وقتی که می پوشد در من” پیرسون به من گفت این هفته است. “از آنجا که من فکر می کنم در مورد آنچه که در صورتی که داور جوان داده بود و به خود فشار می دانید؟”

Barnhill را به سرعت دوباره ثبت پرونده و دوم دادگاه برگزار شد و در فوریه سال 2018 است. این بار پیرسون پیگرد قانونی به دست آورده بود توجه بیشتری در سراسر کشور و تعدادی از رای دهندگان محلی گروههای حقوق کمک کرد تا با دفاع از او. که در مورد به پایان رسید و با مقدار کمتر درام; پیرسون تبرئه از تمامی اتهامات پس از کمتر از 30 دقیقه از داوران مذاکرات.

“خانم پیرسون انجام مطلقا هیچ چیز اشتباه است و زندگی او در بحران سال به دلیل دا Barnhill نمی خواهد به پایین” سارا Totonchi مدیر اجرایی جنوبی مرکز حقوق بشر گفت: در اوایل این هفته. “این تاکتیک از جنوب ظلم ارسال قابل لمس امواج ترس در سراسر جامعه خود است.”

من به نام پیرسون هفته گذشته پس از دیدن Barnhill نام در این خبر دوباره. او به من گفت که او در تلاش است برای فراموش کردن در مورد او و حرکت در زندگی خود را با. او انتخاب خواهد شد به کمیسیون شهرستان در پاییز گذشته و ادامه کار او در جامعه و محل فرو رفته در فقر و نابرابری. اما آن را از دست داد در او—و دیگران کار می کرد که در مورد او—که Barnhill نشان داد خیلی بیشتر قدرت در تعقیب او از کار به محکوم Ahmaud Arbery شدند.

“آن را عمیقا نگران کننده به پشته به اصطلاح جرم الگوی اولیویا پيرسون مورد در برابر اقداماتی که خاموش آقای Arbrey زندگی و ببینید که اقدامات موجه دادستان در دا Barnhill را قضاوت” Totonchi گفت. در نظر او این فقط “تایید نژادی animus در Barnhill تصمیم گیری در اطراف تعقیب.” (همین ساموئل دیرین وکیل مدافع در آتلانتا بود که در بخشی از پیرسون تیم حقوقی برای محاکمه دوم بود و تمایلی به انتقاد Barnhill در آن شرایط زمانی که من او را به نام این هفته گفت: “بسیاری از واقعا انت دس در این حالت” اما “برای یک کشور [DA] او را بسیار مناسب و معقول،”)

پشت در, Douglas Pearson کار کرده است با سازمان حقوق مدنی و گروه برای حمایت از Arbery خانواده. قبل از اینکه من با او صحبت کرد پنج شنبه شب پیرسون صرف چند ساعت در یک زوم کنفرانس بحث در مورد این دستگیری ها قبل از آن که بعد از گرگ و تراویس McMichael. وجود دارد برنامه برای چهار مایل پیاده روی و سوار-امتداد در Arbery افتخار.

پیرسون به من گفت که او امیدوار Barnhill نقش در این مورد را نمی شود فراموش شده است.

“این اولین بار خود را به انجام کاری بر خلاف داوری و فرایند قانونی” پیرسون گفت. “همین دلیل است که من صحبت کردن به عنوان زمانی که من.”

اما او همچنین می داند که آن را نه فقط Barnhill. “عدالت در گرجستان جنوبی سخت است برای رسیدن به برای آمریکایی های آفریقایی تبار,” او گفت: زمانی که ما صحبت کردیم. “گرجستان جنوبی بسیار متعصبانه و نژادپرستانه آن را فقط غمگین.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>