دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تنها خانواده اش تا به حال دیده

مریم تهمت کتاب “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد” سزاوار توجه. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده دارای دو مزیت است که گروه کوچکی از ما که به مدت طولانی مورد مطالعه قرار مغلوب ساختن پیشی جستن از نزدیک نیست.

اول او ، هیچ کس نمی داند شما مانند خانواده خود را. خانواده خود را می داند که چگونه شما رفتار در لحظات حیاتی که زندگی در حال تغییر وقایع رخ می دهد — تولد مرگ, مراسم ازدواج, طلاق و شرایط اضطراری پزشکی — و همچنین رویدادهای دنیوی مانند شنبه صبحانه.

تبلیغات:

مریم 55 ساله دختر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرده برادر فرد جونیور, اولین تهمت خانواده خودی عمومی در مورد دونالد رفتار از او اعلام کرد اجرا خود را برای ریاست جمهوری بیش از پنج سال پیش است. او دلسرد کننده ترین حکایت در مورد چگونه به فرد جونیور بود با عجله به بیمارستان که در آن او از یک اعتیاد به الکل ناشی از حمله قلبی دونالد و خواهر الیزابت رفت به فیلم. پدر و مادر فرد Sr. و مری آن باقی ماند.

دوم مریم است یک روانشناس بالینی با مدرک دکتری. بینش او را مطلع عمیق او آموزش و پرورش را چگونه روح و روان و توسعه در مورد عموی او چه سرد و بی رحمانه و وحشیانه خواستار فرزند ریسمانهای شخصیت. او توصیف دونالد به عنوان پس از جان گذشته برای جلوگیری از پدرش خشم — که نابود پدر او — که او هرگز یک وجدان تنها یک غریزه وحشی برای خود حفظ.

نیز وجود دارد یک دلیل خوب برای اعتماد به آنچه مریم می نویسد: به دلیل حکایات و مشاهدات در انتشار گزیده ای همه سازگار با دهه از گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی به عنوان نافذ آثار تیموتی اوبراین و هری صدمه دیده III و دوست خوب من اواخر وین برت روزنامه نگار برای اولین بار در معرض تهمت را باهم بازی.

تبلیغات:

نسل های اضافی

این کتاب به طور رسمی منتشر شده جولای 14, همچنین سازگار با Gwenda بلر کاملا دقیق 2001 کتاب Trumps. بلر نشان داد که چگونه Trumps شده اند schemers تمام راه برگشت به سال 1885 که فریدریش Drumpf گریخت و آلمان پیش نویس به امریکا تغییر نام خود را غنی در حال اجرا bordellos و به دروغ خود را دریافت تابعیت آمریکایی.

فریدریش درگذشت یک قرن پیش در دوران همه گیری آنفولانزای که به کشته شدن 50 میلیون نفر در سراسر جهان است. که نوه اش هیچ درک درستی از علم بیماری های همه گیر است که خود را آشکار بینش مطلق فقدان ارزشهای سنتی خانواده در خود اعلام کرد “بسیار پایدار نابغه” که در حال حاضر ساکن در کاخ سفید است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید در بیانیه ای حمله به مری کتاب به عنوان یک کار انگیزه “سود مالی است.” که بیشتر کنجکاو اتهام به مسطح توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عوامل داده شده مادام العمر خود را از زیاده روی و بخل و خود را بی غلط می بالد که او یک multibillionaire.

یک زن ثروتمند

تبلیغات:

مریم تهمت با هر استاندارد بسیار غنی کاری با توجه به جز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. بازگشت دو دهه پیش زمانی که او قطع مراقبت های بهداشتی برای نوزاد پسر مریم برادر و فرد سوم دونالد بود بنابراین به اهرم حل و فصل است که حق او را به پول بیشتر از پدرش و مستغلات. امروز مریم ادعا دونالد و بقیه خانواده بسیار undercounted این فرد مغلوب ساختن پیشی جستن و مستغلات, تقلب او می گوید که nullifies عدم افشای قرارداد او امضا شده و سپس.

دونالد که به سخره و آزار او مشکل برادر اعلام کرد پس از آن که دو فرزند خود را در اواخر برادر بزرگتر زندگی لوکس زندگی می کند با تشکر از پدرش. مریم کتاب می گوید تهمت می بیند اغلب مردم تنها در شرایط پولی است, چیزی که من مشاهده شده در بسیاری از گفتگو با او.

اما این تهمت را دیکته شخصی خود مبلغینی که پرداخت مالیات به عنوان مطبوعاتی کاخ سفید از کارکنان برای محکوم ساختن پول از یک کتاب و یک یادآوری است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زندگی در لحظه و فرض هیچ کس به یاد گذشته و یا چک رکورد.

تبلیغات:

“خیانت یک راه زندگی”

مغلوب ساختن پیشی جستن, من اغلب توضیح داد نهفته است به راحتی به عنوان بقیه از ما تنفس. مریم می نویسد که برای عموی “است و یک راه زندگی است.” او می گوید: او حتی استخدام یک رفیق به نام جو شاپیرو خود را SATs چیزی سخت برای به انجام رساندن امروز اما به راحتی انجام می شود در دهه 1960 هنگامی که شناسه های عکس مجموعه تلفیقی کمیاب شد.

او می نویسد: او شادی — چیزی تهمت هرگز شناخته شده در جمع آوری 19 جعبه از مغلوب ساختن پیشی جستن مالی خانواده اسناد و تبدیل آنها به بیش از سه نیویورک تایمز خبرنگاران. کسانی که در کسب و کار خانوادگی سوابق مبله اساس روزنامه را برنده جایزه پولیتزر سال 2018 در معرض احداث است که مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بازمانده خواهر و برادر هستند و مانند پدر خود فرد, لیگ سریال مالیات cheats.

تبلیغات:

او همچنین به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن خواهر Maryanne که آیا برای مشق شب خود را برای او خواستار دونالد “یک دلقک” در سال 2015 پس از اعلام در مبارزات انتخاباتی خود را برای ریاست جمهوری. Maryanne صرف سال ها به عنوان یک قاضی فدرال استعفا داد اما برای متوقف کردن اخلاق قضایی تحقیقات مربوط به نقش او در این سال از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده مالیاتی ،

تلاش برای جلوگیری از انتشار

در اینجا یک دلیل قانع کننده به این باور مری مغلوب ساختن پیشی جستن. دونالد از طریق برادر کوچک خود را, رابرت, تلاش برای جلوگیری از انتشار این کتاب فقط به عنوان او جان بولتون آشکار نگاه مغلوب ساختن پیشی جستن را بی کفایت و خطرناک اقدامات در امنیت ملی است. هر دو بار او شکست خورده است.

مثل من 2016 بیوگرافی “ساخت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” خواهرزاده خود کتاب یک کار از اطلاعات قابل اعتماد است که او به شدت امیدوار است که شما نمی خواهد به عنوان خوانده شده چرا که هیچ چیز خطرناک تر است به دونالد از دقت و حقیقت است.

تبلیغات:

خانواده شناخته شده این همه برای چند دهه. گروه کوچکی از روزنامه نگاران که مطالعه کرده اند او را از نزدیک نیز شناخته شده برای این دهه و گزارش آن است.

در حال حاضر در یکی از شجاع تهمت اعضای خانواده ایستاده بود تا به گفتن حقایق است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش شده است به نگه داشتن آرام با رشوه دادخواهی و بازده.

توجه لطفا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>